• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
budete kupovat Bepanthen na opruzeniny?je velice dobrý ale dražšší velká tuba stojí ke 300kč ale stojí za to
17. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
Ta manufaktura,to je řada vyloženě pro děti,je fajn,něco úplně jiného než pro dospělé,taková fakt decentní vůně.To je na trhu max rok.Cannaderm je fajn ale ne každému zabere např na atopák,ale taky jsem malému pořídilaten krém na pusinu,je to příjemné,takové olejové,na zimu super.I když cena je dost vysoko.Od narození mám pro malého sprcháč od Yves rocher a s tim sem moc spoko.
Niveu já osobně moc neřeším,vidím fakt kvalitnější značky a já osobně ty parfemace fakt nemusím,už to mě dost odrazuje.
17. kvě 2010 v 09:45  •  3 děti  • Odpověz
Tak canaderm mě vůbec nepomohl naopak mi atop dost zhoršil, šíleně mě potom pálily ruce, vypadalo to že jsem ke všemu na nějakou látku alergická, to jsem třeba zjistila u kremu a balzamu na rty obsahující bambucké máslo, rty mě natekly jak černochovy a po krému jsem se osypala.
17. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Já na případné opruzeniny chválím dnes a denně rybilku.Bepanten sem ani na bradavky moc nevyužila,to jsem měla mast od DM Babylove,ale nějak sem problémy neměla,tak sem to pak vymazala malýmu na prcku.Na ty opruzeniny je super i ta weleda,vydrží to strašně dlouho,ale u tohoto problému platí jak nikdy,že co dítě,to jiný přípravek.Mě osobně rybilka vyřešilanaprosto vše a vždycky.Malý na to netrpí,ale když měl v létě pod paží zapařené,tak sem to namazala a do hodiny bylo po problému.Na zapařeniny je fajn i odvar z řepíku,to kolikrát zachránilo spousty miminek,když už mamina nevěděla co zkusit.
17. kvě 2010 v 09:49  •  3 děti  • Odpověz
Tak Ali,asi máš alergii na to konopí,oni ale i píší,že může dojít k přechodnému zhoršení,ale pokud to svědilo stále víc a víc,tak je to jasné znamení,no to bambucké máslo nevim nakolik je syntetické a na kolik přírodní,do toho nevidíš... :confused:
17. kvě 2010 v 09:50  •  3 děti  • Odpověz
hoky budu se loučit frčím do školy pa
17. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Taky razíme ven,papa
17. kvě 2010 v 09:56  •  3 děti  • Odpověz
ant, tak at je to ve skole vsechno OK.
pet, uzijte si to venku ale at vas voda neodnese. Ja jdu makat na nabidkach. paa
17. kvě 2010 v 09:58  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: teda vy jste toho nakecaly...to nedočtu :grinning: my měli v sobotu tu odlavu a až včera jsme se vrátili od našich :slight_smile: teď tu svítí slunce, mraky se taky honí, ale venku to docela jde :slight_smile:

ale co čtu poslední

já na opruzeniny vypatlala všechny vzorky z krabice z porodky a podle toho vybrala :grinning: Indulonu nedoporučuju, špatně se roztírá, sudocreme je dobrý, ale strááášně drahý, taky se mi nejvíc osvědčila Rybilka :slight_smile: ale ten Bepanthen jsem si koupila taky a ten jsem vždy vytahla, když už to měl Tomáš hodně ošklivý a ten to vyléčil přes noc :wink: mám tu velkou tubu už rok a stále tam mam přes půlku :wink: taky jsem využila na popraskané bradavky, když jsem to měla až do krve :wink:
17. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Našla jsem si na netu tu dětskou řadu od Manufaktury a nevypadá to špatně. A dokonce píšou, že používaný výtažek z heřmánku je bezalergenní. Tak to nejdřív vyzkouším na sobě a jestli se neosypu, tak je to pravda :grinning:
17. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
holky co máte už děti, jaký hračky koupit ročnímu dítku??? je to holčička. Co ty mrňata nejvíc bere v tomhle věku.
17. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
ali, Tomáš měl teď rok a dostal třeba hrací hrnec od Fisher price, motorku, sadu na písek nebo dobrá je kostka s vkládačkami :wink:
17. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Alisek: ségra má ročního synka a toho hračky moc neberou. Nejvíc si vyhraje s obyčejnýma věcma, co kde najde - pentle, polštářek, košťátko.... Ale když už si hraje s hračkou, tak hlavně s takovýma dřevěnýma skládačkama, kdy se nasazujou třeba kroužky různých velikostí na kolík, nebo má taky takovou dřevěnou krabici s otvory různých tvarů (kolečko, čtverec, hvězdička apod.) a do těch má strkat "kostičky" které tam pasují. Prostě takové ty hračky, které rozvíjejí práci rukou a myšlení. Ale stejně si s tím nevydrží hrát moc dlouho.
17. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
jak píše Ojo, výbavička na písek je taky dobrá - ale chce to zeptat se rodičů, jestli už v tomto směru nejsou vybavení :slight_smile:
17. kvě 2010 v 10:33  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla na jednu hračku, která je u Ferďase velice oblíbená. Ale je hlučná - to děti milujou :grinning: Je to zatloukání dřevěných kolíků do prkýnky s otvory. mydlí se do toho dřevěnou paličkou a kolíky pak vylejzají na druhé straně, takže se to pak jen otočí a mydlí se do toho znovu :slight_smile: A nebo klasické dřevěné kostičky na hraní - na stavění komínů a tak :wink:
17. kvě 2010 v 10:35  • Odpověz
Holky díky za rady.
Len, tak ta poslední hračka mě zaujala, brácha shání něco pro holčičku známých a říkal ať je to hlučný :grinning: :sunglasses: . Otázka zda zatloukání bude bavit i holčičku a není to jen doména kluků.
Jinak taky spíš koukám jen po dřevěných hračkách, jsou lepší a jak píeš rozvíjí myšlení dětí a kordinaci rukou.
17. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Alisek: malá neteř, když jí bylo mezi 1 a 2 lety, tak do toho bušila taky :grinning: Je to univerzální hračka :grinning: Ono nejde ani tak o zatloukání, ale spíš o to, že se do něčho smí bušit :grinning: A jestli chce něco opravdu hlušnýho, tak potom navrhuji bubínek :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
Alisek: najdeš to např. na http://www.dekoraceprodeti.cz/dreveny-stul-na-zatloukani-kladivkem-10-dilu-22x11x10cm/ Možná to bude vyrábět ještě někdo jiný
17. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky. Tak jsem právě objednala poslední hlavní věc, která nám ve výbavičce chyběla a to povlečení malé do pelíšku.
Ant, já koupila bepanthen tu menší mastičku, ale cena mě taky dostala, tuším, že stála cca 130Kč.
17. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
Co se týče vody, u nás nespadlo téměř nic, jen je ukrutná zima a fučí vítr. Ale těm na Moravě to fakt nezávidím. :unamused:
Ad váhové přírůstky, já už snad ani nepolezu na váhu, naskakují mi teď kila nějak rychle. Vždycky manža po očku sleduje když se vážím a pak se směje a říká, že ho za chvilku s váhou mám. No, hrozná sranda. :rolling_eyes:
17. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mám zánět.... Dostala jsem tablety na 5 dnů, tak snad pomůžou...
Hlavně jsem se ptala jestl to nemůže ublížit našemu chlapečkovi, tak prý ne... Tak snad bude v pořádku!
Holky jak dlouhý má být čípek? :confused:
17. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Eli, myslíš mykosu? Tu už jsem měla také, rozhodila jsem si přirozené PH uvnitř návštěvou bazénu. Dr. říkal, že je tělo v těhotenství k tomu bohužel náchylnější. Ale ty tablety (já měla čípky) opravdu pomůžou. A doporučil mi jako prevenci čípky Feminella Vagi C, stojí cca 200Kč. Jsou v lékárně volně prodejné.
17. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
ladenka: Mykosu - vaginální zánět.... :frowning2: Ale teď když vím co to je, tak jsem víc vklidu! Hlavně že to neublíží malému.... :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Eli, neboj, to přejde. Vím, že je to nepříjemný, ale opravdu den po dni to bude lepší. Zabírá to rychle. :wink:
17. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
ladenka: Tak aspoň že tak... Dneska ráno jsem se tak lekla... Ale bude zase fajn!! :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Eli, teda zrovna zánět :frowning2: a taky jsi byla v bezénu? určo to bude brzy ok :slight_smile:

Lad, ty čípky jsou na prevenci těch mykoz??

Lendaw, teda to zatloukání mě taky zaujalo, možná taky ještě pořídíme :slight_smile: :slight_smile:

jinak já musím ťuk ťuk, chodím do bazénu od února a furt v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
17. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
ojo: Hlavně jsem si i te´d častěji dával trdlo vanu, takže hlavně i z toho
17. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Eli: a na to ti přišli náhodou, nebo jsi měla nějaké problémy?
17. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz
Ráno jsem měla hodně výtok a lehce mě to pálilo...
17. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Já mám výtok už skoro od začátku těhu, bezbarvý. Hlásila jsem to v poradně a prý pokud to nezmění barvu a nebude to pálit, tak je to ok....
17. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.