• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo, je to na prevenci těch mykos. Doporučil mi to sám doktor. Říkal, že když budu vědět, že půjdu např. do toho bazénu, tak den předen si mám jednu tabletu zavést, že to pomůže vyrovnat tu hladinu PH v pochvě. A musím zaťukat, že od té doby nic.
Eli, tak to jsi to podchytila v úplném začátku, to odezní rychle. :wink:
17. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
no já mám výtok furt, takový do běla...že je v něco nepořádku poznám jen, že to začne svědit nebo pálit anebo zrůžový :sweat_smile: ale ke konci těhu, tak měsíc před porodem už byl nažloutlý a víc, to už mi postupně odcházela ta hlenová zátka :slight_smile:

Eli, i z vany, jo? :confused: to by mě nenapadlo :astonished:

Lad, tak to je fain, že zabírají :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
lad: Právě, že úplně v začátku což jsem ráda...
Já mám jinak taky výtok normálně, ale tohle je jiné
ojo: Právě i z vany... Já na to trpím, ale ňák mi to nedošlo :angry:
17. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
Holky na výtok a svědění mi dost pomohl intimní gel Lactacyd extra na podráždění.
Jinak posledný týden mám taky výtok, pokud se to tak dá nazvat, je právě nažloutlej a rozhodně to není ten samej při podráždění, nevim co si otom mám myslet, konzistence rozhodně dost zvláštní přirovnala bych to až k aspikové hmotě, nejdřív jsem se lekla a myslela si jestli to není ta hlenová zátka, ale asi nebyla, nic mi není.
17. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ali, já to mám taky...někdy to vypadá jak sople :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ale to jsem měla i při Tomášovi, tak to neřeším :slight_smile:

mě teda ten Lactacyd vůbec neseděl, naopak mi přišlo, že mi to po tom svědí :rolling_eyes: používám ten intim gel od Avonu :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Caute holky, ja jsem byla dnes v poradne, na sekundu mi mrkl na Víťovo srdíčko a potvrdil mi pindíka, byly to asi 3 sekundy. Jsem mu rikala, ze je to line miminko a kope jen malinko, tak se pro jistotu mrknul.

Já jsem kvasinky prelecila taky jakysima volne prodejnyma cipkama a asi dycky po bazenu tam jednu vrazim pro jistotu. vytok mam taky furt a kolikrat taky hledim, co to je, ale dokud to nepali, tak to neresim.

vcera jsem se vracela autem z moravy a ten dest a vitr byl opravdu lahudkovy. jesteze od brna byl uz klid.

jinak ja a sladke furt bojujem. jak tu kdosi psal, kdyz snim neco "poradneho", tak je mi blbe a tezko, a z blbosti a nezdravosti je mi nadmiru fajn. tak nevim.
17. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky,
já jdu na kontrolu dneska a minule jsem si postěžovala na výtok, tak mi raději vzal stěr a dneska se dozvím co to je.Jinak mi doporučil Vitagyn C .

Zítra jdeme na 4D, tak pozítří hodím fotos, pokud tedy miminko nebude stávkovat,ale snad ne, je to divoch/ měla bych psát divoška :grinning: ale pořád si netroufám, se bojím aby se nezamotalo do šnůry jaký tam dělá kotrmelce.

...jo a jinak u nás teda bodují hračky s čudlíkama, svítící a hrací melodie, pak vkládačky a kostky.Ale jsem zvědavá co zaujme holčičku, podle okolí vím, že v tomhle jsou děti dost rozdílné.
17. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem vás zase po víkendu dočetla...Tady skoro neprší, ale ten vítr je nechutný, tak doufám, že dojedu domů...
Jinak v sobotu jsme vyrazili do Olomouce na lov po ROANu, ať si ho ošaháme :wink: Tak nakonec jsme ho objevili až v posledním obchodě - už jsme chtěli jet domů... Je opravdu úžasný a chci ho, teď jen vybrat barvu, jdu to pozměnit v albu a zase poprosím o komentáře :grinning:
beru: ptala jsem se doktorky a placenta by neměla mít vliv na cítění pohybů
safryy: buď být těhotná a nebo chodit darovat krev, já jsem svoji skupinu znala :wink:

Jo a mám novinu, tak to šplouchání, co jsem cítila minulý týden, jsou fakt asi pohyby, cítím to každý den a včera to cítil i manžel :grinning:
17. kvě 2010 ve 13:36  • Odpověz
Fotky kočárků jsou v albu, jo a upozorňuji, že hledáme neutrální kočárek - teda zatím vede tmavě modrá, ale to jde i pro holku, ne?? Tak mrkněte!
17. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
Discreet, mě se líbí č. 1, 6, 7 a 8. Pokud bych chtěla vyloženě pro holčičku, šla bych do č. 1. Další tři jsou neutrální, ten poslední má kamarádka, takže jsem měla možnost ho vidět na živo a ty barvičky jsou fakt moc hezký. Toť můj názor. :wink:

Vítr venku je fakt hnus, ale zase při něm krásně schne prádlo. Už jsem vyprala dvě pračky a přemýšlím, že tam hodím ještě povlečení. :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
Ahojicek holky:slight_smile: to je teda pocasi co? hruza...myslela, jsem ze to preziju bez tehu svetru ale nakonec si ho musim objednat, rpotoze je kosa jak blazen:frowning2:((( z kalhot uz jsem taky vyrostla..strasne jsem se rozsirila v bocich...
holky vytok mam taky a docela hodne a skoro porad..jinak docela obcas mivam tlaky v podbrisku..nemate to taky? ja normalne i kdyz jsem podruhe tehu, tak furt nevim jestli je to tvrdnuti nebo co:frowning2:((( fakt hruza:slight_smile:
17. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
lajlo, tak to máme asi to stejný, takovej tlak, tvrdší břicho :sweat_smile: taky si nejsem jistá, co to je, ale klasický tvrdnutí snad ne, ne?to je břicho jako kámen celý?jsem z toho mírně zmatená, ale nechci zbytečně plašit
17. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
Dis: me se moc libi ten zeleny.

Jo už jsem doufala, že se mě to týkat nebude, ale na cukrovku idu příští týden. Ani doufání ve dva banány jak tu kdosi psal nevyšlo, bude to ta sladká hnusota.

dnes jsem si u mudra postěžovala, že se Víťa málo mrská, tak se ho to asi dotklo a teď kopká od rána. Hodné miminko.

jak tu vidím ty vaše masivní nákupy, tak jsem z mamitati objednala dvoje povlečení, prostěradla a matraci, tak mám dobrý pocit, že pro malého taky něco kupuju :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky utekla jsem ze školy dřív ad:výtoky mám hodně hustý a to celé těhu nesvědivý takže už jsem si na to zvykla
disgratulace k pohybům jinak mě náš malý kopal hodně vysoko až pod prsem jsem z toho byla v šoku :confused:
17. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dorazila z kontroly a různých zařizování a jsem z toho tak urvaná, že bych si už mohla jít lehnout. Můj váhový přírůstek naštěstí nikdo neřešil, ale jsem "divná", že nemám pohyby. Stejně jako už tady někdo před chvílí psal, prý na to placenta na přední stěně nemá vliv. Srdíčko buší, mimčo se hýbe, ale prostě asi jenom tak, aby se neřeklo, prostě lenůšek. Tak teď nevím, jestli jsem divná já, Viktorka a nebo doktor. :slight_smile:
S počasím je to běs, taky doufám, že vás ty povodně nikoho nezasáhly.
Jo a vanu, tu si dávám od začátku těhu (nesnáším sprchování bez sprchového koutu - voda je všude, nemám čím držet sprchu a je mi u toho zima, a taky by mě nenapadlo, že z toho můžou být nějaké problémy (když se hlídá teplota). Tak to asi budu muset přehodnotit.
dis: Co se týče kočárků, taky se mi moc líbí tvůj favorit. Dneska jsem jela s maminou s Roanem v tramvaji a je prostě skvělej.
suzete: Jaké povlečení jsi objednala? Mně se tam hrozně líbí to proužkované.
17. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
Loty: mě zase dva doktoři tvrdili, že díky placentě na přední stěně budu cítit pohyby o trošku později, hlásili mi to už ve 13tt na NT, abych prý nebyla vystrašená. A cítila jsem je až ve 21tt. Ale od té doby každý den.
17. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
Loty:neboj to příjde neboj se :wink:
17. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
len, ant: Když vím, že je mimčo v pohodě, tak se nebojím. Já už jsem dneska 22tt (koník to počítá o jeden den pozadu) a pořád jen ti motýlci o kterých já zodpovědně nemůžu na 100% prohlásit, že je to ono. A to ani ne každý den.
17. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Ahoj holky,
taky sem Dis přispěla osobním hodnocením kočárku :wink:
Z vody už mám strach,ve městě už hlásili 3 a Bečva už je z břehu ven.A to má být hnusně celej týden :cry:
Přidávám foto naší nově vymalované koupelny s prckem
Taky nové foto v albu :slight_smile:
17. kvě 2010 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz
no tady u nás hrozí vylití ve Spytihněvy a v Uherském hradiště je už podvodou stezka podel Moravy a v Napajedlích zrovna tak a tady u nás se už vylila Mojena tak uvidíme kam až zateče ale taky máme obavy :frowning2:
17. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Na Zlínsku je stav ohrožení na 3místech no děs
17. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
zapně te si Čt1 a uvidíte jak to na Moravě vypadá je to děs
17. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
Je to strašný!!! :cry:
17. kvě 2010 v 16:02  •  3 děti  • Odpověz
jenom čekáme co bude budte rádi že jste tak daleko :wink:
17. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
petja, ant: Holky myslím na vás, snad se to zastaví. Mám to pořád ještě v živé paměti, když jsem před pár lety měla v bytě několik evakuovaných z Karlína, jaké to všechno bylo.
17. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
loty:snad se nestane to nejhorší hráze se staví tak snad se to nevylije
17. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
ahojda holky,
alisek gratulka, to bude kluk jako buk :slight_smile:
ant: já mám taky rh neg., a zatím mi nikdo nic neříkal, tak se musím zeptat, kdy má jít přítel na krev, abychom věděli co a jak
počasí u nás taky žádný zázrak, kosa a vichr a začíná trochu poprchávat
eli: tak ať máš brzo pokoj, je to nepříjemný, ale hlavně že to není nic vážnýho, já na to trpěla jednu dobu pořád, od tý doby žádná vana s pěnou
dis: aha, já se furt uklidňovala, že to necítím kvůli placentě, tak jsme asi pěkně líný, od včera teda jen občas něco asi spinká jako maminka, dneska jsem vytuhla na dvě hodiny po o :wink: ad kočáre, zelenej
petja: teda pěkně ti vyrostlo bříško, ale koukám, že jsi oproti nám hodně vepředu
jdu taky juknout na telku, co se děje
17. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
Petja:pěkný bříško :wink:
17. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
...tak konečně se snad podaří odeslat...
17. kvě 2010 v 16:26  •  3 děti  • Odpověz
Děkuji,ano bříško hoodně povyroslo za ten měsíc,už je úplně jiný,manžílek říkal,že krásné a už má takovou těhu :dizzy_face: podobu.Aby ne :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 16:29  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.