• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahoj, discreet: taky jsem ti dala koment, zaujal mě ten šedej, šedou miluju :wink: . Já je snad konečně půjdu ve středu očíhnout, snad je budou mít.
Já byla dneska jak utržená ze řetězu a nakupovala, jednak jsem vybrakovala lékárnu, mám i spoustu home, tak jsem zvědavá a pak i něco pěkného pro miminko.
Jak jste řešili kosmetiku, já furt nevím, určo rybilku, tu mám v živé paměti u sester a fungovala skvěle, možná koupím i ten bepanten, ale co dál netuším, chci se úplně vyhnout chemii, tak asi jen něco na mytí a na prcku.
Já jak nemám televizi, tak nevím, co se děje, ale doufám, že to nebude jako posledně :unamused: . Já zas s obavama sleduju Island, páč to zase soptí a manžel je v anglii a vrací se těsně před stěhováním, jestli to nestihne, tak mě šlehne, páč to celý bude na mě :confused:
17. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
Mě se ten šedý( s malou vrtůlkou co dělá motýlek,nebo včelka ) taky hrozně zaujal!!! :dizzy_face: Musím teda uznat,že jsem se v hodnocení Roanu zmýlila,nevimco sem viděla,asi to byla Liberta? :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz
Petja:taky bych se měla vyfotit ale až o víkendu pupek mám už solidní :sweat_smile: se to musí prmítnout těch 8kg
jinak já budu kupovat bepanthen,calcium,ondřejovka ta je taky super i sudocrem je dobrý já to beru tak nějak podle zkušeností z práce na zapařeniny bylo tohle nejlepší ono je to jak u koho rybylka se moc neosvědčila záleží i na velikosti opruzeniny a jestli je to do krve nebo né to je těžko jsem zdeformovaná z práce tak to takhle zkusím i doma bud to půjde nebo né
jinak od kosmetiky chci aby to aspon trošku vonělo no nevím mamka mě mydlýla vším a bylo to ok já vím že se to nemá přehánět ale mimčo by se namydlit mělo přemýšlela jsem jěště nad nella batole,batolátko a jinné možná je nejlepší začít nad klasikou a děj se vůle boží třeba se pak dopracuji jinam záleží na pokožce miminka
17. kvě 2010 v 16:35  • Odpověz
Suik máš to pěkně napjatý,teda :confused: No já teď taky,mám strach o lidi tady.
Určo bez chemie fungovat jde a najít takovou kosmetiku dnes už je snadné.
17. kvě 2010 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz
Mě se líbí ten s těma modrým vzorem ten je moc pěkný
17. kvě 2010 v 16:36  • Odpověz
petja: hezká koupelna, i s dekorací :slight_smile: máte jí teda mega velkou, to je fajn
suik: tak to se ti nedivím, to bych měla teda taky nervíky, tak a´t to dobře dopadne, hlavně nic netahej mamčo :wink:
tak jsem to viděla na mžik na nově, to je teda síla, co se děje
17. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
ant: co to je ta ondřejovka, to jsem nikdy neslyšela?
17. kvě 2010 v 16:39  • Odpověz
Ant,tak to jdi do té Nivey,ta ti bude vyhovovat.Já na prcku používám mycí gel (mám ten Rocher),mýdlo se neosvědčilo,po něm spíš byly pupínky,ač má malej jinak pokožku bezproblémovou.No on nikdy nemíval extra opruzeniny,myslím,že není podmínkou,že je dítě musí mít,je to ale každopádně odpověď organismu na ´´něco´´
17. kvě 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz
beru:ondřejova mast se jí říká no je hodně mastná a je na opruzeniny a krásně voní používá se už léta ještě nás s ní mazali je dobrá je to klasika má hojivý účinek
17. kvě 2010 v 16:41  • Odpověz
Petjo:říkáš že sprchový gel je lepší než mýdlo?myslela jsem si zkusím se na to někde mrknout až vyrazím do centra nákupního
17. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz
Beru,ty neznáš ondřejovku z lékárny?Mast našich maminek? Voní po levanduli :dizzy_face:
Koupelnu takhle mám normálka,nějak nemíváme věci denní potřeby (a že jich u mě je :grinning: ) naskládaný ve skřínkách a květiny,kermika a spol.to mi patří k životu :wink:
Ještě mám za zády sprchový kout,tam se rád sprchuje Filípek :dizzy_face: Sedne si tam na stoličku položenou na plínečku tak má pohodu a sprchuje se :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 16:49  •  3 děti  • Odpověz
ant: aha, dík :slight_smile: jsem v tomhle zatím dost mimo
myslíte, že se vyplatí koupit postýlka v Polsku? Původně jsem měla dostat, ale když jsem viděla v jakým je stavu, tak budeme asi kupovat, ale nevím, jestli se to tam vyplatí
17. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
beru:v Polsku je všechno o dost levnější horší je to s kvalitou
mi už máme kočár i postýlku objednanou naštěstí máme tohle z krku :grinning:
17. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
Petja:mám dotaz kope tě malý už do žeber a pod prsa?je to dost nepříjemný
17. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
Pokud někdo shání postýlku a nebyl by pro něj problém dojet si pro ní, tak mrkněte na http://deti.bazos.cz/inzerat/6106619/Detska-postylka-Scarlett-Bilina.php
Prodává jedna moje známá,
17. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
lendaw:pěkná ale je to daleko :wink:
17. kvě 2010 v 17:09  • Odpověz
anippe koukam ze mame i stejny termin:slight_smile: cele ho tvrde nemam..tak si taky myslim, ze nejde o klasicke tvrdnuti, k tomu beru jeste radeji magnesko..ale mivam tvrdy cely spodek, spodni cast briska..a fakt nevim co to je...trva to chvilku, jako by se vyvali, ztvrdne a pak v pohode, a je takove tezsi:slight_smile: mozna se tam zrovna v tu chvili mimco nahrne zadama a zadeckem, nevim. ale je to i docela neprijemne:frowning2:(((
17. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Ant,někdy mimčo cítím i nahoře,ale kopání to není,spíš dloubanečky,moje mimi je celkově zatím jemné :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:29  •  3 děti  • Odpověz
ahojky :slight_smile: tak už jsem hodila fotečku bříška z atelieru :grinning:

a kosmetika, mě se nejvíc osvědčil Hipp...kráááásně voní :dizzy_face: mám olej a gel s pumpičkou na tělo a vlásky :slight_smile: ale teď používám nějaké mýdlo přímo koupené od kožařky z ovesných vloček na suchou pokožku...a to používám teď i já, páč jsem samá šupina :unamused:

dis, já už se ke kočárku vyjádřila dřív, ale ten tmavě modrý vypadá taky hezky a pro holku určo neva :wink:
17. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Petjo:tak to se máš já se jen bála jestli není brzo na to aby byl tak vysoko
17. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
Petja:on je strašně akční chvilku mi skáče na močáku pak ho cítim na boku a za chvilku mě kopal pod prsem a to docela silně bude to velmi akční chlapec už ted se bojím :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz
ahoj!
mám po velkém uz. mimčo je ok. akorát to pohlaví nám neukázalo. prdelku mělo stočenou dovnitř a před tím nožičky :slight_smile: . váží odhadem 400g.

malýmu se to rozjelo v angínu tak už frčíme antibiotika :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

kosmetiku taky používám hipp, vyhovuje mi moc a krásně voní.

a postýlku jsme kupovali přímo v polsku.se šuplíčkem, ale bez matrace vyšla na 1500. většina postýlek prodávaných u nás v obchodech je tak jak tak z polska.
17. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
laterna:gratulace že je mimčo ok škoda že to pohlaví nevíte třeba příště u dr. na kontrole
17. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
tak jsem doma, kontrola v pohodě.Výsledky stěrů negativní :slight_smile: to jsem čekala, ale pro klid duše .... :wink:
Lajlo, říkala jsem, že mi mírně tvrdne podbříško, tak mě uklidnil, že to není tonizace bříška, že to bych musela mít úplně tvrdé jak kámen a to zase nemám, na takové tvrdnutí si ještě vzpomínám.Takže opravdu je to nejspíš pohybem miminka.Další kontrolu mám až za měsíc, uf snad to uteče.
Mě teda kolikrát břícho úplně poskakuje, jednou ji cítím nahoře, jindy až někde v tříslech :sweat_smile:

Petjo hezké bříško!

Tá voda je hrozná,přítel má v Ostravě nějaké zaměstnance, tak už volali že chodí metr ve vodě a jistá skupina obyvatel už obhlíží terén... :stuck_out_tongue_closed_eyes: poslal je koupit holínky a zůstat musí na místě do případné evakuace :sweat_smile:
17. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
anippe:to je dobře že je vše ok :wink:
17. kvě 2010 v 17:52  • Odpověz
anippe, lat, gratuluji ke kontrololám, dobře, že je vše v pořádku :slight_smile:

lat, fuj angína...chudák...tak ať je brzo zdravý :slight_smile:
17. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz
Peti, krásný bříško :dizzy_face: jako kdybys tam schovávala míč :wink: :grinning:
17. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
Antana a beru3nek, jak jste si psaly o tom RH neg. , já ho mám také, u manži bohužel nevíme. A dr. mi ohledně toho vůbec nic neříkal, jen, že kdyby mělo mimčo RH plus, tak dostanu injekci protilátek po porodu. Ale do té doby se o to prý nemám starat. Tak nevím. :confounded:
17. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
lendaw: kdyby to nebylo tak daleko, tak bychom brali :wink:
oja: hezká fotečka
lat: tak ať anti brzo zaberou, hlavně že je mimísek o.k. tak třeba bude překvápko :grinning:
do Polska se někdy chystáme, tak po ní juknem :wink:
17. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
lad: my ani nevíme, co má přítel tak se musím zeptat dr. jestli si má dojít ke svý dr. na krev, či co. Sám mě teda neřekl vůbec nic, asi se to řeší až dýl
17. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.