• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no mě budou brát krev až ve 30tt krevní obraz i protilátky
17. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
Hm, tak to jsme na tom stejně. :unamused:
17. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
ahoky holky .-)))jak se vám vede :slight_smile: prší taky u vás už třetí den :frowning2:(((((( ja mam ted problém nemužu sehnat těhotenské kratasi všude i v těhotenské modě mají malé velikosti ja to nechápu :frowning2:((((( ja potřebuju 52 a nemužu sehnat levně :frowning2:((((( nevíte o něčem?
17. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
luci:dívala ses tady na bazar koníka?já je tady nedávno viděla jinak teda nevím :wink:
17. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
Laterna,obávala sem se,že to právě ta angína bude,pokud se to nepodchytí včas! Škoda! :frowning2:
17. kvě 2010 v 18:30  •  3 děti  • Odpověz
Luci u nás už prší denně skoro měsíc a teď 3dny už je to nesnesitelné,doufám,že mi muž dorazí v pořádku z práce :fearful:
Děkuju za pochvalu bříška.Jo je kulaťoučký jako míč :dizzy_face:
17. kvě 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
ahoj luci: taky bych zkusila koníka, aukro, nebo mimi bazar
já teda na kraťasy zatím čekám, jsem zimomřivka, tak počkám až bude fakt letněji, abych pak nekupovala o číslo větší :slight_smile:
jé jedny mám vlastně od kámošky koupený, ty jsou ještě v nebyvaleném pytli :sunglasses: ty měla z trhů
17. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
ad krev - teda ja vas nechci strasit, ale myslim, ze by se to melo hlidat uz driv nez po porodu ... mne to zjistovali zaroven s triplama a to jsem pritom krevni skupinu vedela (svoji i manzela a zadny riziko nemame), ze prej je to povinny a rutina a vemou to pri jednom, ze se to v tehu bere vzdycky ..... treba vam na to nejakej test uz delali a ani to nevite :slight_smile:
17. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
antana,beru3nek :jj koukala ja sem obešla tolik bazaru že už nevím kam jít :cry: budu chodit nahá :cry:
petja: u nás taky sem tam pršelo ale ted tři tdy opravdu v kuse chčije,už se to nedá jinak říct,taky doufám že chlap dorazí v pohodě do práce šel ve 2 ráno a ještě není doma a to jel dneska na slovensko :unamused:
17. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
jezismarja, ted davali ve zpravach, ze uz padaj domy :confounded: tak to je teda sila, snad se to nejak zarazi a nebude to jak v 96 a 2002...
17. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak se máte? dočetla jsem letmo asi dvě tři stránky zpátky, na víc nemám.........
super tipy na dětskou kosmetiku, ale vidím ,že stejně každému pasuje něco jiného, tak uvidíme, co bude sedět nám.....no ale bepanthen a rybilku budem mít připraveno určitě.......
my už máme výbavičku skoro komplet, chybí už jen lehátko, postýlka je objednaná, povlečení a zavinovačky taky, takže ještě kosmetika a pár drobností.......jinak jsme komplet.......ted jsme pracovali na pokojíčku, už ho chybí jen vymalovat na barevno a můžu tam připravit koberec, hračky, oblečení, tak super........
to počasí je fakt sranda, snad se to už uklidní, je jak v listopadu, fakt hrůza........
17. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
holky ja mizím kdyby ste byly tak hodné a našly někde něco dejte mi prosím odkaz do ip děkuji mocinky papa
17. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
uf, tak jsem chvíli stěhovala a mám dost, vůbec to neubejvá, nejhorší jsou ty mrňavý pičačky. :angry: Pořád je toho hodně, co je potřeba zabalit :unamused: .
Lucinecko: 52, co to je za velikost?
Já jsem sehnala džínový kraťasy v CA, tam to mají o číslo větší, mám tak 40 a i 38 je mi volnější. Pak jsem viděla super pláťáky ve Veromodě, jen nevím kde všude je. Jsou normální nětěhu, ale mají úpletový pas, a ve slevě.
17. kvě 2010 v 19:05  • Odpověz
Luci: zkus se juknout sem: http://www.tehotne.cz/v-tehotenstvi/tehotenske-trictvrtaky, mají ale jen tříčtvrťáky.
17. kvě 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
luci: mně k tobě ta 52 taky nějak nesedí, podle fotky vypadáš štíhle, já mám teda 34, ted v těhu 36, tobě bych tipovala tak 38, 40max, ale 52???
17. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Luci:taky nevím s tím číslem já vážím víc než ty a velikost kalhot mám max 44 myslím si že musíš mít menší velikost max 42 víc néé :wink:
17. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
laurinko:ahojky dlouho jsi tady nebyla,taky jsem už začala konečně nakupovat výbavičku ale zdaleka jěště nejsem ani v půlce :wink:
17. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
před těhu jsem měla 40 a ted jak jsem přibrala těch 8kg tak k vůli pupíku mám 44
17. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
Loty: to povlečení jsem brala Safari - chtěla jsem zelené do zeleného pokojíčku, a Martinovi se líbilo veselé se zvířátkama než mnou vybrané nudné zelené kostičky. ty proužky jsou super taky. ještě jsem objednala jednobarevné flanelové zelené, bo jsem cíleně hledala flanel, bo je to takové ňufavé. jinak ty stránky mamitati, to je chaoz jako blázen. asi po třech dnech jsem zjistila, že povlečení není jen v oddělení povlečení, ale také v oddělení Vše do postýlky a taky v oddělení sety. no zmatek.
Jinak s těma pohybama nemusíš plašit, já jsem teda taky plašila, až jsem aj jednou brečela, a bublání mi začalo až tak 21-22tt, pak pár dní nic a ted to dloubání až ve 23.-24.tt.

Dis: ten šedý roan je drsný, já jsem na takový nenarazila ani na netu, byla bys originální! ty modré mají všici :slight_smile:

beru: myslím že polský nábytek nemusí být špatné kvality a jak říká Laterna, většina nábytku u nás je z polska.
17. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
holky vy se divíte te mojí velikosti že :frowning2: no ja jsem se nechala změřit a podle tady těch udaju sem usoudila číslo 52 no řekněte sami přes prsa mam 122 cm břicho 113 cm a boky 123 cm a stehno 73 cm :cry: mně picnéééééééé maras míry že :cry: nemužu na sebe nic sehnat :cry: :cry: :cry: :cry:
17. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
no podle fotky vypadat mužu ale když se pomněřím a podívam se do tabulky pro těhotné tak je to číslo 52,holky skuste se pomněřit,pomuže mi někdo :frowning2:(((((((((
17. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
suik:děkuji za odkaz kouknu se :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
luci: Já teda nejsem moc na míry odborník, ale postřeh ode mě: když jsem teď začala přibírat a nutně jsem potřebovala něco na sebe, tak jsem se fakt pečlivě změřila a podle toho mi to vyšlo na velikost 40. Objednala jsem si kalhoty (a bylo to už někdy na začátku třetího měsíce) a ty jsou mi doteď pekelně velké (obleču je zapnuté). Tím chci říct, že mi připadá, že ty velikosti s mírama taky vůbec nemusí pasovat.
17. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
Zdar ženské, tak jsme zpět z Orlických hor, byla pěkná zima,ale jinak super...akorát jsem pěkně grogy, všechny ty přesuny, balení, vybalování.....

Jinak je vše ok, akorát zas si můj muž vyslechl několik kondolencí k faktu, že bude mít doma 4 ženské, no tak co si udělal, to má, že :grinning: :grinning: Doufám, že už to lidi přejde a přestanou mu vyjadřovat svoji účast, aby mu to nakonec náhodou taky nezačlo vadit....btw je zajímavé, že mě nikdo nelituje :grinning: Jenže na druhou stranu já bych se litovat nenechala a poslala je do pr...bc já se na naší princeznu moc těším :slight_smile: :slight_smile:

Koukám řešíte těhu modu, no já teď objednávala nějaké těhu tepláky a tuniku z netu, tak snad jsem proboha velikost trefila.....šíleně mi rostou prsa, bříško tak nějak pořád stejné, ale ty prsa, Dolly Buster je proti mě chudinka malinká nevyvinutá :grinning: :sunglasses: :sunglasses:
17. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
luci:já mám taky těhu kalhoty a ty mám 44 a myslím si že ty musímš mít určo o 2čísla menší kalhoty já mám přes břicho totiž víc což je teda mazec :confused:
17. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
lami:ahojky :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
Ant ahoj!!!

Jinak naše mladá je dobrej drsoň, v tomhle stádiu mě teda ještě žádný potomek tak intenzivně nekopal :grinning: :grinning: S Aničkou jsem někdy touhle dobou teprve začla cítit bubliny a to ještě jen někdy v naprostém klidu, no tak Hugoušová mě dnes při plácání bábovek majzla takovou, že jsem div nenadskočila, jak jsem se lekla - jsem si na ty pohyby ještě úplně nezvykla :grinning: :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
holky dobrou noc
17. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
holky prosim mela bych dotaz..jaka mate briska na dotyk? mekka nebo spise tvrda? ja jsem fakt uplne pako..ale zda se mi, ze ho mam tvrde furt:frowning2:(((( a mam z toho docela strach...
17. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
lami:ten náš je teda divoch dneska jsem se úplně lekla kopl mě až pod prsem jsem nevěděla že už může být tak vysoko a mám strašné bolesti žeber a lopatek je to normální?
17. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.