• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajla:já ho mám tvrdé podle toho kde malý je někdy dole a někdy nahoře ale celé břicho tvrdé nemám
17. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
luci: mě to taky přijde moc, ale neposoudím, metr už mám schovanej, ale já jsem asi menší . 52 je už fakt velikáánská to máš určitě míň.
Já se z netu oblečení objednávat bojím, teď si troufnu jen kalhoty z nextu, ta mám nakoukaný. Jak jsem vyslala manžela nakupovat, tak sedí skvěle, lepší kalhoty jsem snad neměla a mají ještě vůli. Jinak jsem se trefila ještě u jedný sukně z MMB, pak už ne.
nebo si je nech ušít, zkus očíhnout Fler.cz, určitě se tam něco najde, kraťasy na léto není žádná věda.
jínak posledni 2týdny je to kopání fakt intenzivní už to nejsou jen malé kopanečky ale obrovské kopance
jinak měřit břicho mi přijde zbytečný, když ještě poroste, ne? Pokud na to není přímo ten pás, já bych spíš měřila boky....
17. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
ted už asi bude jen hůř co no břicho už mi docela zavazí i ohýbání je katastrofa a mamý už mě nenechá dlouho sedět v klidu jsem zvědavá jak dlouho se budu moct zohnout se zachvilku ani neoholí
17. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
no já si kupuju kalhoty jen s úpletem ten je elastický a roste s bříškem ted už ho mám velký a kalhoty kupuju podle rozměrů boků
17. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
Antano já myslím, že teď už je vcelku normální, že Tě všechno bolí....mě koneckonců teda taky a to jsi o víc jak měsíc dál :grinning: :grinning:

Já mám bříško tak nějak tvrdší všude, kde se vyboulilo.....teda plus jsem měla už párkrát při velkém vyčerpání pěkně hnusné tvrdnutí, asi se budu muset krapet víc šetřit....

Zatím se dámy mějte, já jdu chrupkat :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
holky, no ještě že jsem šatovej typ, tam stačí o číslo větší velikost, nebo pokud jsou z pružnějšího materiálu tak stejná velikost jako před těhu( ty těhu věci jsou fakt divně číslovaný).Myslela jsem si jak nevyužiju oblečení z minulého těhu, ale nosím ted to co v prosinci :grinning:
17. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
holky taky jdu spát dobrou noc
17. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz
Luci, tak mi to nedalo a koukla jsem schválně na aukro na nějaké kraťasy...tak jsem našla toto :slight_smile: http://www.aukro.cz/item1036126599_tehotenske_kratasy_ham_vel_xl.html

nevím, jestli by tě to přímo bylo, ale tam je dobrý, že se můžeš prodávajícího zeptat, ať tu věc přímo změří metrem a podle toho koupit :wink: což je dobrý...a vidíš, tohle je velikost XL, přes boky 120cm a paní píše vel. 44 z HM, tak jestli máš větší, tak jedině 46 a to je přeci k dostání :wink:
no teď jsem si všimla, že aukce končí za hodinu, tak snad ten odkaz ještě bude pak aktivní :sweat_smile:

ant, jj jak píše lami s tou bolestí to je normální...a bude hůř :sweat_smile: jestli je mimčo hlavou dole, tak si rádo protahne nožky a kopá do žeber :sweat_smile: od teď tě to fakt může bolet všude možně, i lopatky...páč jak roste bříško, tak tělo stále hledá rovnováhu, snaž se správně držet tělo, nevystrkovat bříško ven a neprohýbat se v zádech :wink: a taky to často bolí pod prsama, jako pocit, že ti to tlačí zespodu na hrudní koš :sweat_smile:

tak dobrou, taky už zapluju :slight_smile:
17. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Dobré ráno všem, děkuji za komentáře ke kočárkům, stejně nevím který :frowning2: Ale chci to co nejrychleji rozlousknout a objednat, pokud není na skladě, tak až 8 týdnů...
Jinak tady neprší, ale hrozivě fouká, čekám kdy začnou padat stromy!
Jo a prcek se mi v břichu od rána mele, cítím to i když sedím v práci u PC :grinning: Tak pěkný den všem!
18. kvě 2010 v 06:55  • Odpověz
čau holky,já dnes nemůžu do poradny,sme odřízlí :cry: Já mám strach
18. kvě 2010 v 07:29  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Petjo:to je děs já ani nevím co se děje tady budu to muset venku omrknout
18. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
ty já sleduju čt 24 živě a fakt síla,já už sem to i obrečela
18. kvě 2010 v 08:09  •  3 děti  • Odpověz
Petja:aha já ted vstala a jěště ležím v posteli tak nic nrvím
18. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
jo ty máš noťas?
18. kvě 2010 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
Petja:jo jo špatně se mi sedí u pc tak ležím s notasem v posteli
18. kvě 2010 v 08:20  • Odpověz
v poradně mě přeobjednali za 2týdny,tak v klidu.Jinak kamarádi co mají dvojčátka už sou pod vodou,já z toho mám úplně žaludeční neurozu :cry:
18. kvě 2010 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
Petja:je to hrůza musí přestat pršet :wink: u nás se vylili jen ty malé říčky horší je to z Moravou ta ohrožuje nás i Kvasice no ona se už na Kvasice vylila do parku tak nevím jak postoupila přes noc
18. kvě 2010 v 08:26  • Odpověz
no u nás Morava aji Bečva
18. kvě 2010 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz
jo jo já včera viděla ta Bečva to je mazec no snad to zkončí brzo
18. kvě 2010 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko všem,
holky na Moravě moc na vás myslím!!!! Je to hrozný, jak si s náma to počasí zahrává........když jsem viděla snímky, brrr, běhal mi mráz po zádech... :fearful: Tak se moc moc opatrujte!

Včera jsem vás tu četla, dočítala, ale nikdy nestihla odepsat. Holky, kde až cítíte svoje miminko, když se hýbe? Ant: psala, že až pod prsy...já nejvýš kolem pupku....ale můj tam dělá asi salt :sweat_smile: a, ráno kopal kolem pupku, jak jsem vstala, dala mýt nádobí a šla snídat, už šmrdlá nohama dole, takže se furt otáčí....Ale výš ho teda necítím.....bříško mi už 2 dny šponuje tam mažu, kůže se natahuje. Zítra jdeme s beru3nek na test na cukrovku, tak musím dnes zaběhnout pro větrník, mňam. Přijde kámoška, co má za týden rodit, budou jim dělat okna v bytě, tak se přijde uklidit, tak si ugvaříme obídek a dáme mlsku po o :grinning:
18. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
rennu:já to cítím jen chvilku nahoře 2dny jinak byl taky níž a kopká si taky pěkně a na cukr držím palce já jdu až v pátek :confounded:
a to počasí snad se umoudří brzo
18. kvě 2010 v 08:41  • Odpověz
Ahoj holky - všem na Moravě vzkazuju, že na ně moc myslíme a že si všichni myslíme, že to dobře dopadne. Takže neprodadat panice, na všechno v TV taky nekoukat, a být v klidu. Já vím, že se to hezky říká ze sucha, ale myslím to dobře. No bude to zase asi paráda, užijem si.
Rennu: no někdy taky až nahoře nad pupíkem, někdy zas uplně dole jakoby ve spodní části břicha - včera jsem měla bříško napnuté, že jsem si říkala, že se tam musí nějak roztahovat. Nějak mi unikla ta léčebná metoda větrníkem před testem na cukrovku??? Já půjdu příští týden a o větrníku den předem nic nevím? To ti řekli v poradně takto? :slight_smile: Užijte si s holkama obídek :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Rennu: já mám jít taky na cukrovku, a ať je záměr s větrníkem jakýkoli, připadá mi to jako výborný nápad.

Holky s těma povodněma nevím co říct, já bych šílela. naši naštěstí bydlí v bytovce mimo řeku, ale ještě jsem ani neobvolala kamarádku, která je někde v prdeli světa u polských hranic a povodně mají snad každoročně. tož ať to brzo přejde a je klid.
18. kvě 2010 v 08:52  • Odpověz
Hmm, tak to ten náš prcek je asi prcek, nebo má malou dělohu, když ho cítím tak dole.....nebo nevím :frowning2: ale snad je v pořádku

Jenny a suzete: Mám přímo instrukce na těhu cukrovku, 12:00 normální oběd, 14:00 větrník.....večer nesladká večeře a do půlnoci pít jen vodu z vodovodu a nic nebaštit. Nevím, proč tam je ten vě+trník, ale tuze se mi to líbí :grinning:
18. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
rennu:já ho předtím taky cítila jen u pupíku a ted před 2dny poprvé až podprsem neboj dej tomu jěště týden a je tam a věř není o co stát docela to bolí
18. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
rennu:záleží jak tam malý je jestli je napříč tak tě kope jen do výše pupíku neboj vše je ok
18. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
holky objednala jsem povlečeni :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
ant: jj, jsem si říkala, že bývá dost napříč, na jedný straně mi vyleze bole a za chvíli na druhý cítím kopky kop :grinning: a pak je lump ted koncem pánevním, několikrát denně...teď mi zas šmrdlá nožkama kdesi tam uvnitř dole, jako v místě, kde je hrdlo nebo tak..a to je nepříjemný pocit.....
18. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.