• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky kočky.
Všem na Moravu držím palečky...je to strašný co se děje!! :unamused:
Náš malej je líný zase poslední dva dny..takže extra nekope, ale snad je vše ok! :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
rennu:máme to nějaký lumpy teda :wink: ten náš včera řádil solidně dneska je hodnej dneska mi nechává žebra napokoji :slight_smile:
mám se jít holit ale přes ten pupek si už fakt moc nevidím je to děs jsem nadřená a funím vždycky no snad to zatím sama zvládnu :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
eli:to víš že je nemůžou být pořád akční je hnusný počasí tak jsou ospalý taky :wink:
holky u nás zase strašně leje je to děs :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
ant: jééé, večerníčkový povlečení, hezký....já budu brát sadu postýlku+povlečení atd. z aukra, tak pak jen asi dokoupím jednobarevný povlečení, třeba flanel :slight_smile:

eli: tak u nás je zamračeno, doufám, že bez deště to chvíli vydrží, mám od 10 vycházky a potřebuju do krámu :sweat_smile: Jinak náš taky jeden den řádí další skoro nic....neboj...i když já si taky říkávám, copak asi dělá

:wink:
18. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
rennu:jo strašně mě uchvátilo stojí 400kč ale to dám a to druhé už koupám levnější
18. kvě 2010 v 09:29  • Odpověz
jěště mám na seznamu tak polovinu věcí kupovat tak pomaloučku začínám je to nekonečný neodsípá to jsem myslela že to budu mít jedním vrzem
18. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
rennu:ty chceš set i s nebesama?je to krásný ale nemám to kam dát ikdyž možná do bytečku jak se budeme stěhovat se vejdeme
18. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
ahojky!
myslím na moravandy a moc moc přeju, ať vás nevytopí. je to fakt děs běs. hlavně, ať jste v bezpečí. a tady je úplně sucho, to fakt nechápu.

mimčo mám napříč celý těhu, vždy, když jsem byla na uz a taky cítím pohyby jen dole. doufám, že se otočí.

anatano to povlečení je moc pěkný, to se bude šimonkovi chrupkat :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
holky na Moravě, myslím na vás!

ant, tak ta cena za povlečení je tak nějak normál :slight_smile: třeba v Tescu jsem viděla i kolem 500,- :sweat_smile: jo holení je na prd, při prvním těhu to bylo dobrý, na nohy jsem přes tu zimu nemusela vůbec šahnout :grinning: no a se spodkem to bylo teda horší, jsem používala zrcátko :sweat_smile: pak už po paměti...jsem si myslela, že se holit nebudu, ale to se nedalo :sweat_smile:
18. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
laterno:děkuju a myslím že se to počasí tady jen tak neumoudří lije čímdál víc kanály to tady už ani nestačí brat máme vodu na chodnících i na příjezdových cestách až se doholím pojedu se podívat k Moravě jak to vypadá a pak zpátky k učení zítra mě čeká běs den tak mi držte palce :frowning2:
18. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
ant: jj je to sada postýlka, matrace, mantinel, zavinka, polštářek, peřinka, povlečení, nebesa...i s dopravou za 2800Kč, tak to vemu...půvpdně jsem nebesa nechtěla ale co, třeba je využiju a místa zase nezaberou nijak moc....:slight_smile: jen když bude sada v jednom vzorovaném dekoru, tak už holt aby se to hodilo, koupím 2.povlečení už jednobarevné, asi tón v tónu :slight_smile: Jinak seznam si chci udělat dnes, jak tu bude ta kamarádka.
18. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
ojo:tak u nás mají i levnější povlečení třeba okolo 300kč říkám ale jak kde no nemohla jsem odolat :grinning:
18. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
ant, hezký povlečení :dizzy_face: my máme jedno s Rumcajzem :slight_smile: tak venku opatrně!

rennu, jůůů tak hoď odkaz, co jsi pořídila :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
rennu:super cena teda já mám postýlku za 3200kč tu co mám v albu a musíš nám to pak vyfotit jak to vypadá bude to určo krásné a seznam at se pak nelekneš kolik je všeho potřeba já si taky myslela jak to nebude jen tak něco a mám seznam na A-4 děs :grinning:
18. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
Rumcajza tam měli taky zvažovala jsem nad ním třeba koupím jěště jedno když zbydou nějaké penízky
18. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
ant, tak to tam máte levně...ale u nás se asi taky sežene, ale ne takový hezký :slight_smile: :slight_smile: my toho Rumcajse dostali a pak jsem chtěla dokoupit flanelový na zimu a nikde neměli :confused: až jednou jsem narazila v sekáči na flanelový, docela hezký za 50kč, tak nekup to, že? :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
Dobré ráno,
doufám, že situace na Moravě se bude stabilizovat a že vás to nezasáhne.
Já se dneska probudila s tikem v oku a nechce to přestat, než udělám ty zkoušky, tak ze mě bude magor.
ant: Hezké povlečení. A břicho a holení apod. už u mě taky začíná být adrenalinový zážitek.
rennu: A nevíš náhodou, jestli to musí být přímo větrník, já bych možná spíš medovník nebo sachr. :grinning: Já jdu na cukrovku až za 3 týdny, ale dort mi chtěli upřít, lumpové. Ještěže si to tady prozradíme. :grinning:

Holky, nemáte někdo nějakou přibližnou představu jak moc se zvětší prsa po porodu? Přibližně? Já jsem si včera opět musela koupit větší podprsenku a na moje poměry je už další velikost stan. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
rennu v druhem trim dosahuje deloha cca kk pupiku, takze mimi kopka bud nekde kolem nebo spise dole..ja citim malou vetsinou dole...a asi je tam nohama, protoze me kope jakoby dovnitr a docela to boli:frowning2:(((
kopkani nad pupkem se taky dockame:slight_smile:
jinak furt prsi a prsi..fakt na mozek:frowning2:(( mala furt rve ze chce ven..jim jam ji uz asi nestaci..tak asi vezmu kocar a na chvili zajdeme..
jinak vcera to bylo s tim briskem fakt mazec..bylo uplne tuhe a tvrde cca 3hodiny v kuse a uplne vyboulene..tak jsem ode dneska dala vice magnezka a uvidim co to udela...mela jsem docela strach a s nervama v kyblu..ani spat jsem z toho nemohla
18. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
ojo: takhle vypadá ten set je tam napsané, co vše to obsahuje....jen chci jinou barvu :grinning:
http://www.aukro.cz/item1037055423_postylka_masiv_12_ti_dilna_sada.html
mně se líbí ty sady a postýlky z mami a tati, nad těma slintám :grinning: ale říkám si, že to je na chvilku a nemusí to být extra drahé....

loty: já mám jasně napsaný větrník na papíru z poradny :grinning: tak nevím, asi jim jde jen o to, aby snědla něco sladkýho....le nevím nejsemm expert :wink:
18. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
ojo:tak to je dobrý kup
ad podprdy no já mám zatém 100D tak jsem zvědavá co bude pak
18. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
rennu:vypadá to božsky
18. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
lajla: děkuju za info :slight_smile: jojo, to šmrdlání dole znám, není to moc příjemné...uvidíme, kdy se přesunou výš :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
ant: Tak snad to dělá to počasí.... Brouček je jinak akčnější :sweat_smile:
rennu: Já si právě taky vždycky říkám co tam ten náš rošťák dělá :grinning: :sweat_smile: :slight_smile:

Holky já jsem na sebe tak naštvaná, že mám ten zánět!! :angry:
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
ant: děkuju, v béžové s medvídkama ještě líp :slight_smile: Za ty peníze, to bude stačit.....jako jo, vybrala bych si i jinde, ale celkem se setem a postýlkou bych se dostala cca o 3tisíce výše a to mi přijde zbytečné :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
lotynko prsa jsou hodně individuální. třeba já mám malý prsa a ani v těhu ani při kojení se mi nějak rapidně nezvětšily, max o půl čísla, prostě furt jedu na stejnejch podprdách. a vy zas popisujete obrovský prsa. je fakt, že na začátku, když se hodně nalihou, tak jsou to takový balóny, jak silikonky :grinning:
18. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
rennu:jo jo není potřeba nic drahého taky jsem to říkala mi jí máme tak drahou k vůli tomu šuplíku co má
18. kvě 2010 v 09:53  • Odpověz
holky loučím se prý nám už došel kočárek jdeme ho omrknout tak zatím pa
18. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
laterna. Já mám taky malá prsa a od zažátku těhu jsem podprsenku měnit taky nemusela :slight_smile:
18. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
lat: Díky. Já mám normálně taky malý prsa, ale už jsem šla o 2 velikosti nahoru (ze 75B na 85D) a to jsem ještě nezačala 6. měsíc. Tak nevím, co mám ještě čekat.
18. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
lotynko tak to je hustý :grinning: . no spoň si vyzkoušíš, jaký to je mít velký prsa. a co říkáš? lepší malý x velký?
18. kvě 2010 v 09:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.