• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
AHoj holky, já mám teda od přírody nadělený doslova "kozy jako vozy" :frowning2: , podprdu mám pořád stejnou jako před těhu 90E. vyrostly tak max o půl velikosti, takže kupovat nové ještě nemusím. A upřímně - modlím se, aby ani nevyrostly :frowning2:
18. kvě 2010 v 10:01  • Odpověz
ad s těmi prsy, to je fakt individuální, já mám taky malý, mě se v těhu moc nezvětšili, po porodu teda snad o 2čísla :astonished: ale to vydrží tak týden, pak zase splasknout a ustálí se laktace podle potřeby mimča, tak jsem je měla jen o číslo větší a pak když jsem přestala kojit, tak jsem je měla snad ještě měnší než před těhu :sweat_smile:
ale jak je to s velkými...nevím, možná komu se zvětší hodně v těhu, tak po porodu tolik ne...to poradí jistě lami :slight_smile:

rennu, no jasně, nemá cenu kupovat drahoty, když je to jen na chvíli :wink: to je to samý s kočárkama...moc pěkný setík :slight_smile:
18. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
lat: Poté, co jsem se včera v krámě viděla v řádně nasvícené kabince jsem se lekla, cože mi to vyrostlo na hrudi. :grinning: Jako výstřih dobrý, ale vysvlečené to moc ke koukání není. :grinning:
18. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
loty :grinning: teda to jsi mě rozesmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
teda holky, dneska tady reju nosem v klávesnici, jak se mi chce spát. Včera jsme si s manžou moc hezky povídali a ejhle, šup bylo po 22 hod. no a mně ještě chybí ta jedna noc z víkendu, takže se to hezky projevilo.
Když kouknu na hodiny, myslím si, že kecaj, protože já se cítím minimálně jak v 5 odpoledne, ....
No uvidíme, když to bude k nevydržení, tak prostě půjdu domů dřív. Jen bohužel šéfová je dneska taky doma, protože má nějakýho bacila. Ale tu hodinku by tu kdyžtak má nová kolegyňka zvládla být sama :slight_smile:
No a teď se jdu podívat, co jste tu včera napsaly, ...
18. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
beru: já jsem taky před tímto víkendem neměla zdání, že by mne Žanda mohla v noci budit, ... nechápala jsem o čem to ta antana píše :grinning: a teď už vím. Ale od té doby zase pohoda :slight_smile:, Žanetka se ozývá tak nějak normálně, někdy taky silně, jak dělá veletoče, ale jen párkrát a dost .... :slight_smile:
Ten porod tvé kámošky bych brala - mimčo na světě 20 minut po příjezdu do porodky :slight_smile:

antana: pane jo, tak 7. měsíc už? Ty bláho, takže tys už začala 3. trimestr, HUSTÝ :confused: :grinning:

safryy: taky jsem vždycky chtěla vědět krevní skupinu, tak jsem se jednou o tom bavila před x lety se sestřičkou na gynekologii a ona na mne kouká jak na vejra, že to nevím. Tak mi nabrala krev a poslala to otestovat. Pak jsem byla ještě 1x darovat krev a teď mi to zjišťovali potřetí. No a klidně se ciť vyjímečně, jsi totiž univerzální dárce :slight_smile:, ale dostat můžeš jen tu samou krevní skupinu, jako máš ty. Takže vyjímka to určitě je :slight_smile: No a já mám tutéž, takže vyjímečné rozhodně jsme :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
Ahojky, jak tady řešíte to povlečení. O víkendu jsme koupili peřinku a polštář - duté vlákno a až doma jsem mrkla na rozměry (byla jsem docela v šoku, z toho obchodu, tolik věcí - paní nám všechno povykládala, info plno, tak na rozměry jsem zapomněla) a má to 135x100cm teda peřinka, polštář nevím. Tak jen doufám, že to není nějakej atyp a že seženu povlečení bo to co jsem dostala od rodiny (poděděné) je samozřejmně malé :angry:
Ale viděla jsem, že na aukru se dá sehnat i nové za levno a případně Ikea, ale ty vzory...
Kolik je tak potřeba povlečení?? Netušíte někdo??
18. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
dis: Jé, já myslela že tenhle rozměr je standard, že atyp. rozměry má právě jenom Ikea. Co se týče vzorů a Ikey, tak mě teda dost zklamala, na můj vkus tam měli docela hrůzy.
18. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
Ty jo, tak teď jsem orientačně mrkla na pár míst a ono je to rozměrově fakt každej pes jiná ves. :frowning2: Ty rozměry 135x100 mám zafixovaný z Emitexu.
18. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
alisek: no, jestli pan doktor říkal, že je tuxík čahoun, tak třeba bude jen dlouhý a ne i baculatý :slight_smile: Jinak na cukr jdu přesně za týden, taky už se "nemůžu dočkat" :slight_smile:

ad kosmetika, zatím netuším co koupím prckovi, ale asi až něco koupím, tak budu sahat po Weledě nebo něčem podobném, pokud možno přírodním, ... ale kosmetiku si nechávám až úplně na konec :slight_smile:, ještě nemáme postýlku a šátek a kočárek :slight_smile:

ladenka: poslední hlavní věc? Máš můj obdiv :slight_smile:

eliska: neboj, zánět bude za chvíli pryč a malý bude v poho :slight_smile:, to je v těhotenství hodně běžné, ale je dobré s tím co nejdříve zajít. Jinak délka čípku - mně pokaždé říká 3 cm a že je to jak má být.

suzete: jé tak Víťa potvrzen a zkontrolován :slight_smile:, gratulejšn. :slight_smile:

discreet: gratuluju ke šplouchání :grinning: Na kočárky kuknu. Takže fakt je tak úžasnej? No to je skvělý, taky ho půjdu někam okouknout :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
loty :grinning: já se zas furt těšila na prsní přírustek a nic :sweat_smile:
kov tak ať ti to v práci rychle uteče :stuck_out_tongue_closed_eyes:
discreet to je pech, tak to zkus vyměnit, to určitě půjde. my máme klasiku snad 120 na 60? povlečení máme 4 a používáme 2. ale polštář mám schovanej a janko spí stejnak většinou ve spacím vaku. 2 určitě stačí, 3 jsou rezerva.
18. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
petja: koupelna je krásná, jak jste to malovali, že je to takové ťupkaté?
18. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
petja: a teď jsem byla ještě u tebe v albu kouknout na krásnýho pupíka :slight_smile: a taky koukám, že máš do porodu 100 dní, tak k obojímu velká gratulace :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
nazdarek,,,jak resita krmne nastroje...ja uz zase budu muset zajit koupit naovou podprdu...porad to roste a ja porad doufam, ze uz se to zastavi...75G uz je maaaalo...pomooooccccc
18. kvě 2010 v 11:24  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
komi, ty máš pořád přes hruď jen 75 a košíky G?? :astonished: tomu se ani nedá věřit :sweat_smile: chudáku...

dis, povlečení stačí dvoje, i dvoje prostěradla, abys měla na výměnu, já ani víc nemám :slight_smile: a propo...neni třeba s tím někam spěchat, Tomášovi jsem začala dávat peřinku až někdy od 8.měsíce...do tý doby spal nejdřív v zavince, pak v pytli...no a dle mé zkušenosti předpokládám, že na tu nastávající zimu peřinku ještě nevyužimeme, max. prcka v pytli ještě překryju dekou :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
diskreet: já myslím, že ten tvůj rozměr je klasika, to mám taky. Akorát v tý postýlce mi to přijde velký. A ikea na to myslím moc nepasuje, ta nepasuje na nic a tím mě štvou, některý povlečení mají moc pěkný, hlavně mě štvou ty jejich polštáře :angry:
Já mám krmný nástroj furt stejný, jen ta gravitace se mu nelíbí :angry:
18. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
Jo tak krmné nástroje :grinning: mi narostly během prvních třech měsíců, teď mám pocit, že se to nějak zastavilo, nebo už to neroste tak okatě rychle. Podprdy už jsem také musela kupovat nové a stejně bych ještě potřebovala tak o číslo větší. Jenže se mi nechce za ně vyhazovat velký peníz, když je to na chvilku a u těch levnějších mám problém, že když seženu odpovídající velký košíček, tak bych si mohla i obvod obtočit dvakrát.
Zato manža je spokojený, má si pořádně s čím hrát :grinning: a vypadá to, jako by mi je právě vymodelovali a to se mu samozřejmě líbí. :grinning:

Kovalda - jo, my už opravdu vše základní máme, teď už jenom ujíždím na aukcích a nakupuju oblečení pro naši princeznu. Včera jsem například vyhrála v aukci 3 růžové mikinky každou za 1 Kč. Super ne? :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
kom: Vítej do klubu :slight_smile:
ojo: Vidíš, to je vlastně pravda, to by mě nenapadlo.
dis: Jinak např. na mamitati mají výběr ze dvou rozměrů povlečení do postýlky a ten větší je ten tvůj. :slight_smile:
18. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
já s povlečením taky počítám na dvakrát, max. 3. Ale obojí asi budu používat od začátku, teda polštář ne, přijde mi to takový nahatý ta postýlka s malým bobečkem bez peřinky. Ale jestli bude teplo, tak možná dám jen deku.
18. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
já si koupila nedávno kojící podprsenku, ale ta je fakt jen na doma, ven s tím nevylezu, ty prsa nemaj žádnej tvar :angry: , nevíte jestli na kojení nedělaj něco s košíčkem, nebo aspoň s kosticí?
18. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
Holky včera jsme nakoupily pár věcí s mojí mamkou... :slight_smile: Mám je v albíku :dizzy_face:
18. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
Suik: kojící podprdy s kostiví vyrábí Benefit. S košíčkem nevím...
18. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
suik, to by mě také zajímalo, ty kojící podprdy jsou hrozný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufala jsem, že za posledních 25 let vymysleli něco jinéh, ale ne, ty podprdy vypadají pořád jako ty co nosila moje mamka. :confounded:
Já povlečení objednávala jen jedno. Další dvoje mi nejspíš půjčí kamarádka, už se nabízela. My máme rozměr 120x90, takže klasika.
18. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
18. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
suik, no uvidíš po porodu sama, ale vím, že právě podprdy bez kostic a košíků jsou fakt nejpohodlnější :sweat_smile:

mě ta postýlka "nahatá" nikdy nepřišla :grinning: a to máme tu větší, naopak ten druhý konec jsem použila jako odkládací prostor :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
Holky, vy už kupujete kojící podprdy? já mám strach ještě něco koupit, nevím jak "to" ještě naroste :sweat_smile:
18. kvě 2010 ve 12:04  • Odpověz
jo to radím kupovat až před porodem nebo po porodu :wink: jinak já je teda nevyužila, ale holky s většími prsy asi jo :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
Já zatím taky nekupuju...Stejnak nevím jestli narostou nebo zůstanou :grinning: :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Holky co jste z Prahy plánujete focení bříšek? A jestli v Praze, tak kde? Děkuju moc :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
ahoj holky hlásím povodnové aktuality:
tak naše říčka Mojena nevydržela a vylila se i s rybníčkem a ostatníma zatopila všechny hřištatka pole.lesy,louky, a domečky poblíž říčky Morava 3stupen povodnové aktivity zbývá necelý metr do vylítí a spolejí sil s naší říčkou staví se zátarasy a pytle jsou skoro všude voda ve sklepech je o co stát budte rádi že jste v suchu
jo a kočárek už máme doma teda u tchýně a tchána a už máme úplně vše dneska jsme až na pár detailů koupili vše aspon nějaké pozitiva
18. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.