• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajlo: Všechno nejlepší k narozkám :slight_smile: Prý už 31, to ještě není žádný věk :wink:
Pod paží měřím vždycky, takže kolem 37 normoš? To je pro mě překvapení :slight_smile:
16. led 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
daja: no já ležím, ale tak že jsem jakoby v polosedu, abych právě měla jícen vysoko...................
tatarina. no už mě to přešlo a to rennie zabralo, tak dobrý, a ten gaviscon jsem kdysi měla, taky mi to nechutná, tak nevím, jestli bych se nepozvracela spíš z té chuti....................ale díky za tip.
lajla: gratulace k narozkám................

jinak mně to nějak přestalo,nevím čím to je, trochu jsem si zdřímla, pak jsem dokonce zvládla i palačinky, pak bebe sušenky a ted housky se sýrem, tak snad to už bude lepší...........aspon chvilku, nebo je to fakt děs, když to trvá celý den.........

a k té teplotě - kolem sedmatřiceti je to fakt normální v těhu....................potvrdil mi to i doktor i sestřička...........
16. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem dnes dopoledne viděla neplánovaně tuxíka, mám přísný klid na lůžku od včerejška mírně krvácím, dostala jsem léky a "užívám"si klidu. dle UTZ jsem v 6+5 tt a 6,5mm a srdce vykazovalo činnost, tak snad to zvládneme.
16. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
magnolya dekuji:slight_smile:)))
jj je to fakt normalni...v tehu vsechno pracuje rychleji a zvysena teplota k tomu patri..u Nikci jsem to mela skoro furt:slight_smile:) ted mi nic neni, jen me kapku boli v krku, radeji jsem zasla na stery..tak uvidim, casto trpim na streptokoka..a u Nikci jsem od 11tt mela ATB, streptokoky, a ruzne dalsi problemy..takze jsem si tim vsim prosela docela na fest :angry: takze se opravdu neboj..pokud uz je to nad 37.5 to uz je zvysena teplota, ale 37.2-37.3 je uplne v poho a normal..samo jin ema zvysenou kazdy, ale pokud je, nicemu nevadi....
jeste k tomu mam na leve ledvine kamen a prolaps mitralni chlopne:slight_smile:)) takze si tehu asi uziju:slight_smile: ale rikam, si, kdyz jsem to prezila s Nikcou, tak to preziju i ted:slight_smile:))) sice sjem parkrat nemohla ani chodit jak me ta ledvina bolela..ale kamen, svina:slight_smile: sam pryc nechce..takze to necham tak..a mozna po porodu se fakt rozhodnu s tim neco delat :unamused:
16. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
Lajlo tak ty seš taky kozorožka :slight_smile: bezva, já měla narozky (30) v úterý a dnes měla být velká oslava, bohužel jsme ji museli zrušit.
16. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
lauri taky diky:slight_smile:))
me zaha zatim nepali..vicemene to skoro neznam..ani nevim jestli bych to poznala:slight_smile:)) ale rennie se fakt muze v pohode, to vim...ale ja asi vice uziju espumisan:slight_smile:)) coz je na neco uplne jineho:slight_smile:
tux..jejda co se stalo?????? hezky lez..neboj to bude v pohode..hlavne ze mate srdicko...pokud je krvaceni mirne, tak by to snad melo byt v poradku, ja jsem kapku krvacela po sexiku a po kontrole u dr..ve ctvrtek..byli jsme dle utz taky 6plus 5 a 6.7mm:slight_smile:)))
16. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
tux ano jsem:slight_smile: a leti k tobe obrovska gratulace...kulatiny jsou prece jen kulatiny :slight_smile: neboj to zvladnete..drzim pesticky..vim, lehko se to rika...ja jsem taky vysilovala pri tom mirnem krvaceni. bylo to par nitek..a byla jsem uplne mimo.-((( ale pamatuji si, ze kdyz jsem potratila 29.6..na priteluv svatek..to jsem mu jeste dopo sla kupovat darky, bo chudak rano mrcel ze nic nedostal..tak jsem zacla krvacet po obr pichnuti a naraz vyslo hodne krve a pak jsem krvacela mirne...
16. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
lajlo, přeju všechno nejlepší k narozeninám, je to hezký věk, tak si to užij
16. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
tux a myslim, ze v tom pripade jestli jsi 6plus 5 tak budes rodit tak 6-7 zari:slight_smile: mi to dr spocetl na 4.9...a jsem dneska 7plus 0 asi teda:slight_smile:
16. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
lajla, uvidíme, třeba to i bude náš dárek ke 3 výročí svatby 1.9. :slight_smile: to se vše ještě uvidí, jsem realista a taknějak počítám se vším, jen manžel byl z toho včera dost špatnej, protože jsem na něj vyhrkla že to je asi potrat
16. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj holky zdarvím :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
lajlo taky přeju všechno nejlepší
16. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Ahojky
Tux držím pěstičky, ať se Tuxík co nejrychleji zklidní a máš zbytek těhu pohodový.
Já měla taky ze dne na den nakázaný klid na lůžku, ale to bylo až někdy v šestém nebo sedmém měsíci, kdy už mi začal hrozit předčasný porod. Nakonec jsme to až na necelé tři týdny dotáhli téměř do konce.
Jinak pálení žáhy jsem měla asi 4 měsíce v kuse, přešlo to pak ze dne na den po porodu. Bylo to protivné, protože to začalo hned ráno a bylo jedno, jestli jsem něco jedla, nebo ne a nevnímala jsem to, jen když jsem spala. Na druhé straně je to pořád jen drobný detail v porovnání s tím, jak tady některé holky chuděry zvrací.
16. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
jo a tux držím palečky at vše dobře dopadne :slight_smile:
16. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
Všechno nejlepší oslavenkyni... :slight_smile:

Tux, ty jsi ho asi dost vystrašila... :frowning2: Ale je důležitý, že bude aspoň připravenej na všechno... :wink:
16. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
No holky, kéž by teda bylo i normální bolení v krku. Moc se to nelepší :-/

lajlo: Panejo, taky si užíváš s chorobama :-/
tux: Přeju, ať je brzy mímo OK a krvácení jde pryč!
16. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Hezké nedělní ránko :wink: venku sněží, já se "hezky" vyzvracela a jdu se učit na páteční zkoušku...z jedné zkoušky do druhé, ach jo :frowning2: ještě musím opravit poslední písemky a zítra uzavřít známky a bude snad trochu volněji...přeju aspoň vám prima odpočinkový den.
17. led 2010 v 09:21  • Odpověz
lajla: vše nejlepší k včerejším narozeninám. :grinning:

tux: určitě to miminko zvládne. Jen odpočívej a nech se obskakovat. A tobě taky vše nej k narozkám. :grinning:

rennu: teda máš to náročný samo o sobě a k tomu ještě nevolnosti a zkoušky ....

Tady taky sněží jako blázen, tak až se manža vyspinká, musíme s autem co nejdříve vyjet na kopeček, protože zítra by se nám to nemuselo povést. A to jsem měla zítra v plánu po Praze cestovat autem - do práce, k dr, do práce, k tchýni .... No nevím nevím. Vy co bydlíte v Praze, zůstává sníh na silnicích, anebo to taje? díky za info
17. led 2010 v 09:33  • Odpověz
čauky

tak já jsem úúúplně hotová...onřímu roste další dávka zubků a tentokrát to nějak blbě snáší -nic moc nezabírá (teda homeopatika se zadjíbýt ok,ale ty jsme sehnali až dneska, alenurofen,paralen -jakobych nic nedala :frowning2: )
snad už to bude ok :sweat_smile:

laj:taky se přidávám k přání

tux: držím palece,aby se tuxík udržel :wink:

kopo:jj...taky mi v nějkém 27tt nařídili absolutní klid na lůžku + magnézko ...
já ale ovbykle potřebuju k nějakému závěru dr.i vysvtělení ....sice tehdy jsem to odkývala a odešla domů a lehla si ....pak se mi to ale rozleželo v hlavě a začala jsem se pídit po informacích ...a najednou se klid na lůžku začal jevit jako absolutní nesmysl (ani jsme se neotevírala,čípek, že ty vypadalo, žebudu rodit ne 1.4.,ale někdy v létě, i ostatní ukazatele ok, prostě to bylo jen "pro jistotu", jelikož jsem sebou pár dní před kontrolou hvízdla)....takyjsemto zkonzultovala s pár porodníma asistetkama....pak jsme písla mému dr.maila,kde jsme žádala ještě jednou vysvětelní proč ležet a co mi to může přinést a naopak .... no a najednou pod vlivem argumentů se ukázalo,že se prostě jen zichroval,že to vlastně až tak nemyslel,že stačí mít kliovější režim :sweat_smile:
taky ségře nařídili klid na lůžku - což je s malým dítětem taky hodně povedný kousek -po konzultaci s jiným dr.vyšlo najevo,že se taky jen zichrovali a důvodpro to žádný není :sweat_smile:
jasně,že každý případ je jiný, a občas to skutečně odůvodněné je, ale velmi často to je alibismus dr.
17. led 2010 v 19:53  • Odpověz
holciny moc moc Vam dekuji :slight_smile: dneska jsme byli na navsteve u radoby tchyne..to jsem si zase vyslechla :stuck_out_tongue_closed_eyes: proste tam jen slycham jak jsem nemozna atd..ale ona to ma v krvi, tak uz me to tak nebere :grinning:
pak jsem byli nakoupit..a tot vsjo:frowning2:(( mala byla dneska hodne protivna..normalne usina kolem desate..ale dneska usla v sedum,takze bude ranni vstavani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
blbe mi je...a k tomu jsme se jeste radne pohaali s pritelem, ze jsem si neco blbe precetla ohledne vysvetleni te bourack y na policii..a ze jsem fakt na prd:frowning2:(( no dneska jsem to slysela parkrat takze jsem uz zvykla..dneska koukam, ze je celkove nejaky blby den :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: a furt k nam chodi posta od jeho byvale...ted to je gynekologie a on si to sebou bere do prace takze se s ni asi hodla sejit..ale coz..mi uz je to fakt u prdele :pensive: :pensive: :pensive: s prominutim :frowning2: :frowning2: :frowning2: hlavne se modlim aby maly bobisek byl v poradku a aby Nikca mela sestricku nebo bratricka, nechci aby byla sama...s malou pujdu cca za dvy tydny na alergologii..trpi nejakou formou ekzemu a alergie...bobek, tak se musi zjistit co toje... musime totiz jeste do nemocnice na zakrok pod narkozou ohledne ledvinek, tak musime zjistit jestli neni alergicka na nejakou uspavaci latku nebo kontrastni..jo mame toho pred sebou hodne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak me rikali od 30tt ze porodim drive..nasadili magnezko..a s porodem mi museli jeste pomahat....
17. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
Dobré ránko,

tak jsem vás rychle pročetla, a taky přeji všem kozorožkám vše nej. Já jsem taky kozoroh, ale měla jsem narozky v prosinci, takže už vloni:slight_smile:

lajli, ty jo, tak ty si klidu moc neužiješ teda..co ta tchyně, to ti takhle jako vykládá cos udělala špatně? Ty jo, přeju pevný nervy. Teď si máš užívat klidu a ne ještě aby tě stresovali, co? Snad se to uklidní..

Jinak přes víkend ms nedošla a na testech stále //, jupííí. Už se nemůžu dočkat středy, co uvidí dr.

Kovaldi, ty jdeš dneska že?
18. led 2010 v 08:11  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

laj:tak to byl den blbec ...snad už je líp :slight_smile:

jestli ti ve 30tt nasadili mangnézko,vůbec se nedivím,že prcka z tebe museli páčit :sweat_smile:

ad alergie - mám kontakt na supr alergologa ve frýdku - všichni si ho hrozně moc chválí - tak kdybys chtěla,písni
18. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holčiny,
všem děkuji za podporu :slight_smile:
Myslim, že už to bude dobré, včera jsem přestala úplně krvácet a bolesti taky ustoupily. Beru do konce 1.trimestru Utrogestan, který mi vrátil nejspíš migrénu, po několika hodinách co jsem ho prvně aplikovala mě začala bolet hlava až to vygradovalo v migrénu, takže ted ležím pro změnu s bolestí hlavy. Takže si těhotenství zatím fakt užívám.

A co vy, jak jste si užili víkend?

Lajlo, to se neděle teda moc nepovedla ale bude líp, a tchýni bys taky asi měla připomenout že nikdo není neomylný, ani ona ne. Zaplatpánbůh, že moje tchýně je ok ale uvidíme až jim řekneme o potomkovi jak začne nebo nezačne dávat rady, jsem na to zvědavá.
18. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
zdravím při pondělku.................
pokud se nepletu, kovalda jde dneska na kontrolu k dr, ne...............jestli jo, moc držím palečky.....................
tux - taky jste to ještě tchánovcům neřekli? ani my a právě přemýšlíme, do kdy počkat, naši to ví od začátku, ale nechávají si to pro sebe, a jinak jen ty tři čtyři kámošky, jinak nikdo, ani babičky a sourozenci......................
vy ostatní to taky ještě tajíte?

Co se týče nevolností, tak dneska mě to přepadlo ráno, málem jsem se pozvracela, ale posloužila jako záchrana bebe sušenka a rozdýchala jsem to ...... tak už dobrý naštěstí....................kdyby to bylo jen takto ráno, tak bych byla fakt hrozně ráda......................

tux - snad tě ta bolest brzo přejde, je to nepříjemné.................
18. led 2010 v 09:39  • Odpověz
tux: tak to je fajn, že to přešlo :wink:

my si užívali tak,že ondrovi rostly zubky,takže prakticky celou neděli a půl soboty včetně noci so/ne prořval - takže vzhledem k tomu,že jako těhule potřebuju kapku víc spánku a spánek jsem neměla prakticky žádný,je mi váženě fajn :sweat_smile:
18. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré dopoledne

hupcza: tak snad malému ty homeopatika zaberou, aby se chuďátko netrápil, no a taky aby ses ty vyspala a odpočinula si.

lajla: teda tos měla fakt blbej den. z tchýně si nic nedělej. A co přítel? udobřili jste se? Chuděrka Nikolka, tak maličká a pod kudlu. Tak držím palce, ať vám úplně všecičko dopadne dobře.

tux: jsem ráda, že už je líp aspoň v jednom směru, i když teda začaly zas ty migrény :fearful:
Víkend u nás byl ve znamení sněhu, jak jinak, tak manžel chudák odhazoval, co mu síly stačily. :wink:

Já jdu dnes konečně k dr., tak poprvé uvidím miminko. Cestu autem jsem v tomhle počasí vzdala, takže procestuju půlku dne, ale nevadí. Cestou tam se budu těšit, až mimčo uvidím a cestou zpátky už budu mít fotku a budu (doufám) uklidněna, že je vše O. K.
18. led 2010 v 09:44  • Odpověz
laurinka: máš dobrého pamatováka. Moc díky za palečky :slight_smile:
Koukám, že ty Bebe sušenky jsou opravdu Dobré ráno :grinning: - to ať daj do reklamy, jak to zachraňuje těhulky od zvracení :grinning:

hupcza: vůbec si nedovedu představit být bez spánku, a to i jako netěhule. Teď jsem o víkendu šla oba dva dny na šlofíka i po obědě.
18. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Hupco, to bych ti ráda přenechala můj spánkový režim, spim tak 10 hodin a nějakou hod. přes den

kovaldo díky, užij si dnešní prohlídku a první pohled na malý, já jdu zítra po poledni, v nemocnici jsem si ten první pohled ani neužila, jak jsem byla ve stresu.

lauri, neřekli jsme to nikomu z rodiny, chtěli jsme to oznámit tak ve 12tt, ví to jen moje nejkamarádka + vy ale pokud mě zítra lékař nechá doma, tak to budeme muset říct poněvadž pracuju v firmě, kde pracují i moji rodiče a bratr a těm bude divné proč jsem doma když nevypadám nemocně. zítra se to rozhodne.
18. led 2010 v 10:11  • Odpověz
kov:zabraly ... apak,že to je šarlatánství ...jako já to taky ze začátku moc nebrala ....ale prostě to funguje ..a rozhodně ne jako placebo...ono to dítě,které je usoplené,uslintané,ubrečené fakt neřeší,co se mu do té tlamičky dává -prostě až se uleví,uleví se
jinak onří je hodný - taková probdělá noc byla tak pátá v jeho životě...holky jsou na tom mnooooohem hůře
však si na noční program zvykneš....málokteré miminko spinká celou noc:slight_smile:

kov:tak čekám samé dobré zprávy :wink:

tux: joooo ...najeden den ...beru všemi deseti :grinning:

laur: u nás toví moje mamka a ségra ....no a pak to ze mě vypáčilykámošky.. jednujsempsala (ta dula)....no a druhou jsem potkala a ona se na mě dívá a říká - si těhotná,že ...no takže ne že bych to vytrubovala, ale prostě jsem nezapírala ....
18. led 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak já měla víkend stále v poho. Včera jsme byli v Praze za kulturou, cesty teda hrozný, bohužel nejhorší byla snad dálnice...Kovalda se ptala jak cesty v Praze, co?...no tak asi záleží, jak který úsek udržujou, ale co jsem viděla já na Čerňáku, tak nic moc..chodníky jako by nebyly...ve čvachtanicích ses musela prodrat sama, i v centru to bylo pěšo místama o hubu....asi jako i na jiných místech v republice :slight_smile:
Jinak Kovaldo držím pěsti na odpoledne :slight_smile:

Potom všem, co měli v těchto dnech narozky, vše nejlepší ....a krásný dáreček v září! :slight_smile:

Tux: tak teď ještě migréna ať skončí a bude vše snad dobré :wink:

Lajlo: ať se doma vše brzo urovná!

Já jsem se teď objednala k doktoroj:slight_smile: Nakonec jsem to vydržela, a půjdu až ve čtvrtek odpoledne, nejradši bych to věděla hned, ale zas si říkám, že čím dýl, tím víc uvidí, když bude vše OK. Mělo by to být 6+2 (nebo 3), to už by možná mohl vidět i srdíčko, ne? No necháme se překvapit, ale bude to teda dloooouhý týden :slight_smile:
18. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.