• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
gazel vítej, já jsem se zamilovala do Roana a mám i foto v albu, jinak asi neporadím :unamused:
A díky za tipy na povlečení, musím to pořádně omrknout na tom netu...
18. kvě 2010 ve 13:27  • Odpověz
gazel:ono se dá nakoupit vše i za jeden den ale kupovali jsem postupně každý měsíc něco tak jsem ráda že už máme klid jen kosmetiku a plenky a mám to já jsem z většíma nákupama začala minulý týden takže určo máš čas já si myslela že kočárek bud až za měsíc ale byl brzo ted čekáme už jen na postýlku :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
dis:dívala ses na sůne.cz tam mají krásný z tama mám večerníčka :wink:
18. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
ant: tak já mám dost věcí po prvním klukovi takže na druhýho se budou kupovat jen drobnosti... no ikdyž drobnosti v podobě lehátka, video chůviček a tak podobně :grinning:
18. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
gazel:dobré něco já musela koupit vše skoro
18. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
ant, my taky, a když bych to měla sčítnout, tak ta suma je fakt šílená, a to mi přijde, že jsme nekupovali nic zbytečného, fakt jen základ. :confounded:
18. kvě 2010 ve 13:53  • Odpověz
ladenko tk mi dneska nechali v obchodě za kočárek+ zbytek výbavy asi 11000kč a budeme jěště platit postýlku a kupovat chůvičky takže základní a jedna z nejlevnějších výbaviček 20000kč což je kotel teda ale co už
18. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
holkyyyyy...schvalili materskou :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2010 ve 14:00  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Komi:je to super :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Já jsem kojící koupila, protože jsem chtěla něco na doma na teď, bez ničeho bejt nemůžu, tak jsem si řekla, že rovnou koupím tu co můžu odhrnout abych ušetřila, já normálně ty plandací nenosím. Na to je dobrá, ale chci ještě jednu do společnosti, samo až budem chodit ven a jestli budu kojit.

Kulíšek poslední dobou bublá nějak často, to vůbec nespí? :confused:
Snažím se balit, ale je mi z toho do breku, neubejvá to, není vidět žádný pokrok, jen bordel a hromada krabic a pytlů :cry:
18. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahoj holky,
všem co se týkají povodně držím pěstičky ať vás to mine, je to hrůza
ahoj gazel :wink: koukám, že posílíš naše klučičí řady :slight_smile:
tak jsem zbouchla větrník a jsem zralá se tak odkulit do pelíšku
ráno se mi dařilo, nejdřív jsem se opařila čajem, nevím jak se mi to povedlo, našt. byl už tak 10 min. odstátý ale stejně jsem byla rudá jak rak a pak málem zakopla, takže dneska bych měla mít zákaz vycházení
to je bomba s tou mateřskou, konečně fajn zpráva
á koukám, že Adámek bude asi na sladký, se pěkně ozývá po tý sladký bombě
jo a podprdy, taky jsem zvědavá, co budu mít, ale vidím to na finální Ečka, teď mám D, a určo ještě povyrostou, radí se jít kupovat kojo podprdu v 8. a vzít o číslo větší, jéje to bude plachta asi
já vám holky závidím, co už všechno máte, ale zítra se jedem juknout po cukru s renu na kočárky, tak snad už budu taky vědět, do čeho jít :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:
S tím povlečením je to na pytel, já pořád vybírala, až jsem jednoho dne vlítla do Ikei a nakoupila úplně všechno, tam :sweat_smile: Sice musím ted nakupovat povlečení jen u nich, ale neva, mě se docela líbí a navíc jsem peřiny ještě nezačala používat, přikrývám popř. jen tenkou dekou, nebo byl ve spacáčku.
Postýlku, komody, peřiny, povlečení, vaničku, mini přebalovák, osušku, podložku do postýlky, dokonce i hračky...vše Ikea
:sweat_smile: Výbavičku jsem nepočítala, raději, ale odhauduju tak 40tis a to teda taky nemáme nic extra a dost věcí i půjčených jsem měla
18. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
mě teda ikea dost zklamala, budem tam teda nakonec kupovat postýlku, i když původně jsem chtěla investovat a koupit takovou, co vydržíí i do předškolního věku, ale to stěhování nám udělalo čáru přes rozpočet. Už se mi do ní nechce tolik investovat. Matraci asi taky tam. Jinak ty ostatní hloupost a drobnosti mě zklamaly, až na jednu pletenou deku.
18. kvě 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky holky,u nás beze změny,jsme v pořádku.
Povlečení mi stačí 3x.Taky jsme deku ze začátku nepoužívali,jednak mi přišlo,že jak se tam pod ni dostane,vydýchá a podobné úvahy,prostě mi přišla na takové mimi obrovská! Spinkal v pytli,přikrytej třeba ještě moirou...Pytel měl moc rád,kupovala jsem vždy prostorný.
Beru a ostatní,na opařeniny pokud nemáte nic skvěle zabírá okamžitě potřít hořčicí plnotučnou :wink: zabírá skvěle

Já to s výbavou zatim neřeším nijak,mám nový akorát přebalovák na postýlku,měla jsem ji i při Fílovi a osvědčila se mi.Možná ale budu potřebovat ještě jednu postýlku+přebalovák dolů,takže zatim sem rozhodila sítě po známých :wink: ,páč první 3měs.hodlám používat zase košík,takže ten bude dole.Kočárek mám i hluboký i golfáč stále funkční,oba vhodné i pro holčičku bych řekla,takže to v plánu nemám,i,když to víte,že kočárky jsou některé opravdu nádherné,takže vábení je :sweat_smile: Pak chci koupit malou vaničku pro prvních pár dní,pak už budem koupat na koupacím lehátku
No a oblečení mám do toho roku tak unisex,potom už vyloženě klučičí,takže to budu řešit až to přijde,kupovat nový se dá dycky,že :grinning:
Kojící podprsenku mám,Anita.Skvěle padne a je praktická,já jakožto kojící 2 roky jsem ji využila :wink: A když už mluvíme o kojení,jedinné vložky do podprsenky,které neprosákly a prsa byla v pořádku jsou chicco
http://www.ondalek.cz/produkt/chicco-tampony-do-podprsenky-antibakterialni--30ks
Dělají myslím i 60ks a to mi stačilo bohatě,ještě mi zbylo asi 15,páč pak se prsa už většinou stabilizují a ani z nich neteče mléko apod.
18. kvě 2010 ve 14:47  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,dneks jsem navštívyla burzu tady kousek od baráku a u tamana jsem koupila halenku :slight_smile: s těma nemám problém ty seženu všude a třičtvrtáky ale jsou opravdu volné takže to se dá,pořád nevím jakou velikost si mam objednat přes ten internet :cry: v albumu mám ty dvě věci co mi dnes koupla babička :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz
18. kvě 2010 ve 14:52  •  3 děti  • Odpověz
No však ti Luci tady holky hodily odkaz a že ti to imetrem změří.Já takhle komunikovala i na MMB,když sem kupovala malýmu oteplený gatě na zimu,tak mi měřili např nohavici apod.
18. kvě 2010 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz
Ant, přesně, my už jsme také na cca 20 tisících.
S tou mateřskou je to dobrá zpráva, teď jen od kdy to bude platit.

Holky, mám to jen já, nebo se ještě někdo hlásí, že trpí těhu demencí. Jsem fakt na zabití. Teď jsem dala péct placku, a až když už byla v troubě jsem si uvědomila, že jsem já debil nevymazala plech. No tak to bude na lžičku ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Jj, na MMB jsou ochotní, přeměřujou.
Já radši vůbec nepočítám kolik jsem toho na mimi dala. Hlavně furt nemám ty podstatný věci. :grinning:
18. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
ladenko:já jí trpím taky :wink:
jinak hlásím vodu u nás ve sklepě ted nemá cenu odčerpávat bude se čekat až přestane pršet a uklidní se Morava ted jsme se byli podívat na zatopený místa u nás a zase to stouplo nahoru hodně všechno se slívá v jedno obrovské jezero
18. kvě 2010 v 15:46  • Odpověz
ladenko: Tak to je nás asi víc....mně to manžel říká furt, že mám asi těhu demenci :grinning: :grinning:
18. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
ant: tak hlavně aby přestalo pršet!!
18. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
no tady se nedělá nic jinného než že se sleduje počasí tak snad to zvládneme
18. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
ant: Držím moc palce...
18. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
tak to nějak u nás vypadá jen pár míst:
18. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
tak to vypadalo ráno ted je to zatopeno víc :frowning2:
18. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
To jste mě uklidnili, asi mi malá užírá mozkové buňky. :grinning:
Ant, to je děsný. Já si to ani neumím pořádně představit. U nás nikdy voda nebyla, navíc u nás ani teď neprší. Ale musí to bejt hrůza ta bezmoc. :frowning2: Tak ať to zůstane jen u toho sklepa a nestoupá vám to nikam výš.
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
ant: To je šílený!! :frowning2: Hlavně na sebe dávej pozor!!
18. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
U nášich byly povodně v roce 2002 a stačilo to!! :pensive:
Ale je to šílený!
18. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
jo prý bude pršet snad už jen do zítřka uvidíme jak moc bude pršet v noci a jestli se ty jezera rozlijou dál
18. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.