• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Kovaldo až se tu zas objevíš, nechceš jít na kurz vázání šátků na Bránu?? Nebo někdo další z Prahy?? Že bychom šly ve stejném termínu, taky o tom uvažuju bc moje vázání kolébek by potřebovalo značně vylepšit:slight_smile:)

Jinak všem také dobrou :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
U nás hrozné deště,jdu to snad raději zaspat :confounded: Dobrou noc
18. kvě 2010 ve 21:16  •  3 děti  • Odpověz
tak tady je naše kráska :wink: odhad váhy 740g, doktorka ji musela budit a násilím ji nutila, aby odělala ručičky z obličeje a na konec se to celkem povedlo
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/anippe/album/necekane-stesti/5224161/
18. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
anipe - krasna :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
..ta je kráásná.A vypadá,jako by držela v ručce plyšovýho králíčka :dizzy_face:
18. kvě 2010 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz
petjo ty máš ale představivost :grinning: já si zase místo toho stínu na hlavičce domyslela úplně černý vlásky!
18. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
anippe: Je nádherná. Vlásky byly hned to první, co mě napadlo a v té ruce jsem viděla to prasátko z medvídka Pú.
lam: Vážně o tom uvažuju, ale teď mi to připadá moc brzy, já bych to do konce září určitě zapomněla. :slight_smile:
18. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
dobré ránko přeju :wink:
voda u nás stoupá hrozí vylití jelikož se to vylilo už v Kvasicích těd to čeká na nás doufejme že toho nebude moc snad to budou jen sklepy a zahrádky
19. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
tak v Kvasicích ohrožuje potok rozhodli se pro odstřel břehu to bude masakr až se to spojí všechno
19. kvě 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno,
Ant,tak to máte u vás teď teda hodně divoký :astonished: Myslím na Tebe!
U nás už voda zatim stabil.do Troubek se už možná vrací lidi.Někdo má vodu jen ve sklepě,někdov garáži a někdo možná i v kuchyni :cry:
Každopádně zatim neprší :wink:
19. kvě 2010 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:ty Troubky to je děs :frowning2:
19. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Není to prý tak zasažené jako v r.97.Se uvidí
19. kvě 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz
ale i tak je to děs to proít zase znovu
19. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
19. kvě 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz
Dobre rano....tak tehu demence se u me opet projevila v plne sile....na zitrejsi zkousku jsem zasklila 10 otazek...jsem to ted zjistila...a verite, ze mi vubec nechybely??? tak mam o zabavu postarano...ale tak jsme na to dve, tak to snad zvladneme :frowning2:
19. kvě 2010 v 09:08  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile:
Všem ještě jednou děkuju za uvítání :wink:
ant: ta voda je hrozná, u nás pomalu už týden nepršelo a vy zažíváte tuhle hrůzu... :frowning2:
Jinak já jsem si nasadila klidovej režim, protože mi včera začalo tvrdnout břicho jako blázen :frowning2: Při prvním těhotenství jsem ve stejnou dobu ležela v nemocnici protože malýmu se zachtělo ven, tak mám strach aby to nedopadlo stejně :frowning2:
19. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: těhu demence.....v neděli jsem nechala od rána do večera zapálený kamna a na tom pánvičku (nebyl v ní olej, tak jsem nic necítila). A to jsem nebyla půj dne doma. :confused: Až manžel si toho večer všimnul, když šel kolem kamen a říkal, že je tam nějak teplo :confused:

Mě dneska zase trápí žáha, budu si muset loknout mlíka - sice se mi po něm zvedá žaludek, ale pomáhá :confounded:
19. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Gazel: u nás je taky dost sucho, včera jsem musela zalívat závěsné košíky, protože už mi vadly kytky :confused: DOufám, že na Moravě se to brzy uklidní :confused:
19. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
Lendaw,kup si Gastrocynésine na tu žáhu
19. kvě 2010 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz
LOUČÍM SE RAZÍM DO ŠKOLY PA
19. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Petja: díky za tip, odpoledne pojedu do města, tak skáknu do lékárny. Začíná mě pálit čím dál častějc :angry:
19. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahojky holky.
tak jaké je u Vás počasí? U nás zataženo a fouká :unamused:
Jinak ze včerejška mám vyfocené bříško v albíku! :slight_smile: Jestli chcete mrknout! :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Eli, u nás dnes po delší době leje.
19. kvě 2010 v 11:24  • Odpověz
ant - a vy bydlite v baracku nebo v byte? v jakym patre? snad ten ostrel pomuze a bude to lepsi...
kominc - hodne stesti na zkousku! :slight_smile:
19. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
ahojte holky, já se nudím, v práci odpočítávám každou minutu a každý den.
Dnes je tu teda taky hnusně, pršavě a zimově. kdyby aspoň to počasí stálo za něco.

Eli: pěkné bříško, my se budem fotit v sobotu. furt přemýšlím, jestli mám jít někdy v těhu k profíkovi, ale ještě si říkám, že je čas.
19. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky při propršené středě.
Už prší teda i tady, tak snad o to méně prší na té Moravě.

lamia: na to šátkování bych šla - píšou termíny 25. 5. - to radši ne, dopo mám kontrolu cukru a bůh ví, jak se to povleče a jak to budu snášet. Pak tam maj 8 a 22. 6.. Já bych preferovala toho 22. 6., protože 9. 6. mám poradnu, tak ať se neulejvám tolik v jednom tejdnu z práce. Ale když ti nebude toho 22. 6. vyhovovat, tak klíďo i toho 8. 6. není problém :grinning:
Už bych si to chtěla osahat i když teda ten pupek to bude trochu komplikovat, ale to snad zvládnu :slight_smile:

anippe: jé, ta je krááásná :slight_smile:, tak si krásně spinkala a vy jste ji budily :angry: :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
petja: jé, tak tam toho králíčka vidíš také? (u anippe Rozálky) tak nejsem sama :slight_smile:

antana: no děs, držím palce, ať už se to konečně uklidní ...

komincena: no hezký, tak to máte teda co dělat - 10 otázek :slight_smile:

gazel: doufám, že se Denískovi nebude chtít ještě ven a to tvrdnutí bylo třeba jen z přepracování. Ale dobře, žes nasadila klidový režim.

suzete: a jak dlouho budeš ještě chodit do práce? Já už se taky těším, až tu zamávám šátečkem na rozloučenou, ale to bude až tak za 2 měsíce :frowning2: :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
eliska: hezky jsi nafotila Borečkův domeček, pěkně poporostl :grinning:
19. kvě 2010 ve 12:38  • Odpověz
Kov: nejdřív ofiko můžu jít 16.7. (tj. těch 8týdnů před TP). Jinak jsem jak časovaná bomba, pokud mě naserou, zůstanu doma.
19. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
holky, co ty koupací kyblíci? je nějaký rozdíl v těch značkách? nebo je to šumák? chci koupit asi z 2.ruky, bo nevidím žádné riziko v použitém plastu...ale nevím jaký, jestli tu Shantalu nebo Bebe Jou nebo co..
19. kvě 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.