• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kovalda: On roste každým dnem... :grinning: :wink: Ale včera se ty fotečky hezky povedly! :dizzy_face:
suz: A co v práci?
19. kvě 2010 ve 12:57  • Odpověz
suz: taky chci ten kyblík, tak přemýšlím, který a jestli nový nebo ne...
19. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem teď v práci začala zaučovat a už teď toho mám plné kecky, nevím co dřív, ale honit se nenechám. Asi budu v práci do konce června, a pak vyberu dovču a od srpna na mateřskou...ještě uvidím...
Ale mám podobnou teorii jako Suz, jedno nasrání a mizím :sunglasses:
19. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Ahoj holky, taky je u vás tak hnusně pršavo? (Já zrovna včera přemýšlela nad tím, že na zahradě je nějak sucho, tak to mám za to). Snad už to aspoň na té Moravě přestalo.
S těma kyblíkama vás holky obdivuju. Já se svojí šikovností bych tam mimčo dala jednou a už bych ho určitě nevyndala.
kom: Taky mám ještě 10 otázek. :cry: Teda myslela jsem, že touto dobou už to bude míň, ale koukám tady do toho celé dopoledně jako husa do flašky a do hlavy to nějak neleze.
kov: Máš už šátek? Mně z nich jde nějak hlava kolem. Já bych se k vám možná připojila, ale jak už jsem psala, připadá mi to teď hrozně brzy, bojím se, že bych to hned zapomněla.
19. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Eli: tož v práci mi šéf zuby nehty drží auto, abych mohla jezdit, ale to se může každým dnem změnit. Pokud mi to seberou, tak končím v práci hned ten den, bych se na ně mohla vy....
Z kybliku u novorozence jsem celkem nervozni, ale snad to pujde. Přijde mi to praktičtější. Ale fakt netuším, který z nich má něco, co jiný nemá, nebo jestli je to prostě jen jiný druh odlitku. Já koupím ojetý, bo když si vemu, že je to kus plastu a chcou za to 600-700kc....myslím, že ten mimák to během půlroku nezničí, tak risknu bazar. nebo si ho nechám koupit :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
suzete: Nechat koupit - to je slovo do pranice. :slight_smile: Měly bychom si vytvořit něco na způsob svatebního seznemu - kdo by nám chtěl něco koupit, musel by z toho seznamu a my bychom nemusely šílet nad nevhodnými dary. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
suz: Tak to jo... nedivím se, že pokud nebudeš moc jezdit autem, že se jim na to.....
S tím kyblíkem mám taky strach, ale snad malého neutopím... :sweat_smile:
Musím říct, že mám fajn mámu...Ta mi kupuje na Broučka spoustu věcí! :dizzy_face:
ahojky :slight_smile:

tak u nás se mraky honí, funí dost vítr a teď trošku začalo poprchávat...asi se na dnešní prochajdu vyprdnem, Tomášovi i teče z nosu :confounded:

Eli, hezký bříško :slight_smile: :slight_smile:

teda to ty kyblíky stojí tolik?? :astonished: :astonished: :astonished: to mě docela šokovalo...my pořídili vaničku z druhý ruky za 100kč + nám k tomu dala ještě i nočník a župánek :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
ojo: Děkuju...
U nás prší, jak blázen... :unamused: A je strašná zima! :unamused:
19. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Tak teď jsem spočítala, že mi zbývá přesně 30 pracovních dnů, jsou tam dva svátky, pak mám 14 dní dovolenou. Zbytek vyberu až po mateřské. To nezní tak hrozně, 30 dnů.

Loty: nad tím seznamem zcela vážně uvažuju, že bych si to dala do albíčka třeba na rajce, co chceme pořídit pro miminko...a pak tak nějak kolemjdoucím naznačit, že se tam mají podívat. Opravdu nepotřebuju 10 památníčků Náš chlapeček a soupravu dupaček, když mám plnou skříň poděděných a krásných.

Ojo: nošené kyblíky tak od 250-400Kč....
19. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
My už seznam máme :sweat_smile: Zatím neofiko jen pro babičky a dědečky.
19. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
Tak to v rodinně kupují jenom naši... Manžela rodina se ňák extra nezapojuje a nebudu to řešit!
19. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
No, my máme na seznamu vlastně jen pár položek, skoro všechno už máme, hodně dědíme, něco málo jsme nakoupili...
19. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
lendaw: tak my kupujeme taky spoustu věcí sami, ale moje mamina hrozně ráda nakupuje pro toho našeho Broučka! Jsem ráda, že si naši užívájí moje těhotenství se mnou :wink:
19. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
suz: tak jsem to taky spočítala a max. co vydržím je 40dní, tzn. 40x ráno vstanout, to není tak příšerný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vychází dobře ty svátky a ještě asi jeden den pojedu sestře na promoci - teda jestli udělá příští týden státnice a jestli seženu něco na sebe, ať nedělám ostudu na fotkách, nejraději bych jela v riflích nebo teplákách - co si budem povídat - břuch začíná zavazet :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
eli: To je fajn, že si to s mamkou užíváte. Já jsem to myslela tak, jak píše suzete - že se s takovým seznamem člověk vyhne tomu, že mu někdo v dobré vůli přinese padesáté body velikosti 50, protože to neužiješ a je to škoda peněz, když by přitom mohl koupit něco jiného, co se ti hodí nebo co bys třeba chtěla a sama si to nekoupíš.
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
dis: A co takhle fotečka bříška.... Ta by nebyla! :wink:
19. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
lot: Já Vás chápu.... :dizzy_face: My stejnak asi nic moc nedostaneme od ostatních, takže si myslím, že nehrozí u nás, že by se věci opakovaly!
19. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
Dis: já chci taky vidět bříško

Já jsem mamku zaúkolovala nákupem plínek v akci. to se sejde vždycky. teď majou v Penisovi pampersky za super cenu :slight_smile: to je samozřejmě jen pro nás maminy, které nebudou látkovat. ale třeba až se na druhého prcka přestěhujem a budem mít kde sušit prádlo ne jen uprostřed obýváku, tak do toho půjdem taky.
19. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
suz: Kde že mají za super cenu pampersky? :sweat_smile:
19. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
suzete: Koukám, že s látkováním máte stejný "problém" jako my - absenci místa na sušení. :slight_smile: A máš pravdu, že plenky se neztratí.
19. kvě 2010 ve 13:57  • Odpověz
Suz, eli: překecali jste mě!! Mám ji v albu z minulého týdne, teď už se mi zase zdá větší každým dnem :grinning:
19. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
suzete, a mají v akci i ty newbornky 2-5 kg? Nebo jen ty větší.
19. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
Eli: penny market, ale myslim ze jen do zitrka

Dis: nemáš žádné bříško! takové skladné! doufám že budeš aktualizovat :wink:
19. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
suz: No jak říkám opuchlý špek, v pase 105cm a nevlezu se do ničeho i mikiny sotva zapnu :frowning2:
19. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
Lad: ty větší na 5-9kg a pak ještě ty větší. Je tam 62 kusů za 200.
19. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
dis: Máš malinké bříško :wink: To já jsem proti Tobě jak velryba :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Dis: já jsem taky měřila obvod břucha, ale nevím přesně v jakém místě to mám měřit. Dycky se pas měří v nejužším místě...to jsem dokázala najít před těhu. ale teď jestli přes největší pupek nebo v místě, kdy kdysi bylo nejužší, to nevím.
19. kvě 2010 ve 14:05  • Odpověz
siz: Já si bříško měřím přes pupík... :wink:
19. kvě 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.