• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dis, máš opravdu pidi pupík. To já mám megabřuch. :grinning:
suz, aha, ale ta cena je slušná :wink:
Co se týče mého obvodu, tak je 92cm.
Mě dneska koupila mamka - budoucí babička - Lovelu 8,1 kg za 299Kč, je v akci v Tetě, ale netuším do kdy. Jeví se mi to jako super cena.
19. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
dis, pidi bříško :slight_smile: bych ani neřekla, že máš v pase 105cm...já mám 96cm a přijde mi o dost větší než máš ty :sweat_smile:

jinak jednou mi dr. měřil bříško tak, že začátek metru dal pod prsa doprostřed a měřil směrem dolů přes pupík až k pipině :grinning: v těch posledních měsících rostlo co týden to centimetr :sweat_smile:

suz, teda 30dní, to uteče za chvíli :slight_smile: a ta akce na pleny je slušná...my kupujem když vychází jedna plena do 3kč :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
ojo, a jakou značku plen kupuješ? Já zatím nakoupila pampersky, ale pokud to bude možné, ráda bych přešla na nějaké levnější značky, ale nemám tušení, které jsou dobré ...
19. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
Čauky u nás je extra hnusně,občas mrholí,občas prší a 9stupňů,no výživný!
Kovalda,tak ty to potáhneš až do řádného nástupu na MD? :wink: To klobouk dolů!
Já sem si uvědomila,že za měsíc a pár dní už taky nastupuju,tudíž musím začít řešit úřednické záležitosti,tj.datumě kdy končí RD a kdy nastoupit na MD,co oběhat za úřady... :confused:
Nejdřív sem kyblík taky řešila,ale nakonec zvítězila vanička,přijde mi to takové praktické a když je malinká určitě ani mimčo ji nevnímá špatně.My ji měli opravdu jen na přechod,kdy se nemá příliš máčet pupíček,po zahojení už byl malý na lehátku ve vaně :slight_smile:
Lovela,ale gel,mi taky vyhovuje.Narozdíl od Batole,to je po uschnutí jak navoňaný od mojí prababičky :zipper_mouth:
19. kvě 2010 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz
Ladenka vyzkoušej pleny z dm drogerie,tesco pleny zelené,pampers žluté newborn byly fajn,stejně tak v té vel.2-5kg i z dm drogerie.Voňavé pampers nekupuju,to mi přijde už přehnaný,stejně tak nevim ty s heřmánkem.
19. kvě 2010 ve 14:46  •  3 děti  • Odpověz
Petja díky, a z té DM drogerie to je co za značku nebo název. Není to to happy něco ? :sweat_smile:

A ještě bych měla jeden dotázek, vlastně dva ... kolik plínek spotřebuje mimčo denně (jen cca, vím, že každé trochu jinak) a na jak dlouho vám vydržela velikost 3-6 měsíců. Díky.
19. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Já už blbnu, samozřejmě ne 3-6 měsíců, ale 3-6 kg. Demence, no ... :grinning:
19. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
suz: taky přes pupík
Teda jak to tu čtu, měla bych si dělat poznámky Lovela jo, Batole ne, pampersky, až mě za měsíc popadne mánie nakupování, tak si nebudu moct vzpomenout, co to bylo :sunglasses:
Jo a břicho mám asi fakt malé, v sobotu začínám 6.měsíc a pár lidí to na mě nepoznalo a můj chlap se taky pořád ptá, kdy už poroste, tak mu říkám "kuš", aspoň to nemusím tahat :grinning:
Proto ani není co fotit :unamused:
19. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Ta velikost mi vydržela určitě tak 2měsíce. Od narození jsem měla 2-5,jsou opravdu menší a mimi v nich tolik ´´neplave´´.Filípek spotřeboval tak 7/24h v průměru,jednou 5 jednou 10,je to fakt individuální hlavně záleží i na obdobích zrovna,jak se vyprazdňuje,nebo ne,jestli je průjem,zda kojíme..
Pleny z dm netuším jak se přesně jmenují,je tam logo dm a pokud se u plen zastavíš určitě je najdeš.Mám z tama i přebal.podložky,jsou tak asi největší,co jsem viděla.10ks/100.Když máš štěstí a mimčo se hned nepočůrá :grinning: ,vydrží dlouho!
19. kvě 2010 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz
Dis,batole nevyhovuje mě osobně,Ojo,Hupcza a spousta si ho naopak pochvaluje a moc a Lovelu odmítá :grinning:
Nejlepší je zajít do drogerie a zrovna v dm je to v pohodě a v klidu si rozmyslet co potřebuju já osobně.Já jsem balila z 80% do látkovek,papírovky soudím,jak Fildovi osobně vyhovovaly.
19. kvě 2010 v 15:05  •  3 děti  • Odpověz
Peti, tak mě voní naopak Batole a Lovela je pro mě agresivní :sweat_smile: :grinning:

DM drogerie má značku Babylove :wink: já teda kupuju jen Pampers Sleep and Play, Huggies premium a Happy Bella, Fixies...s těmi jsem spokojená...nebo taky Mamia z německa, ty jsou super :slight_smile: :slight_smile: a co nám nevyhovovalo byli Wieckies z kauflandu, Tesco fialové a Huggies classic :confounded:

jinak já ze začátku spotřebovala snad 15 plen denně :confounded: :confounded: pak ale se to ustálilo, na tak 8-10plen za 24hodin, měnila jsem vždy tak půl hoďku po koju :slight_smile:
jinak malej měl 6kg až v 6 měsících, takže já používala Mini do 5.měsíců, ale to je hoooodně individuální podle váhy dítka...
19. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
petja: Co voda u vás?
dis: Koukala jsem na fotku, máš bříško malé a ten tvůj rozměr mi k tomu teda vůbec nepasuje, to není možný. Jste mě zase inspirovaly k činnosti - místo toho, abych se učila jsem půl hodiny hledala metr. :grinning:
19. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Dyť to píšu :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 15:06  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
tak déšť doufám na Moravě ustává a přesunul se k nám :slight_smile: Hlásím, že jsme s beru3nek testy na cukrovku přežili :slight_smile: Na vypití nic moc, ale přišlo mi, že ten roztok byl doladěný kys. citronovou nebo něčím....jen mě po tom pak rozbolela hlava :sweat_smile: Naštěstí jsme mohli vždy na hodinku zmizet a jít čůrat, takže bez jídla se dalo vydržet, horší byla žízeň :confused:

Tak a jdu vás dočíst :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
Lot,je jí ve mětě pořád moc,ale my se máme dobře,díky.Dokonce sem před chvílí mluvila s kamarádem co mají dvojčátka a byli evakuovaní z Troubek,že to odnesla ´jen´zahrada a taková jakoby dílna,no práce moc,ale dům je na suchu.Někdo neměl takové štěstí a měl doma 2m :frowning2:
Já doufám,že ten příští týden opravdu započne už to léto!!!
19. kvě 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz
Rennu,vítej,to jsem ráda,že další vítězky v bitvě s cukrem,tak vidíš,tys to měla už citronkou doladěný,no to se někdo má :sweat_smile: Mě potom taky strašně chytly bolesti hlavy,takové tupé,byla sem jak v mrákotách!!! Ste holky šikovný,obě!!! Já pak měla dojít za 2h,smělo se jít i domů a donést moč.Já jsem trajdala po obchodech,tak mi to uteklo,raz,dva.
19. kvě 2010 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz
Peti :grinning:

rennu, super, že už ty testy máte za sebou, já se budu s dr. domlouvat příští týden :slight_smile: já teda mohl apít neperlivou vodu...

začlo zas poprchávat, tak jsem malýho uložila do postýlky a dávám si medovník :grinning:
19. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
ahojky!
mě taky voní batole a lovela zase moc ne. ale pere to oboje naprd :grinning: dle mě.
plíny kupujeme tesco zelené a když nejdem do tesca tak huggies premium. když jsme jednou dali pempers navoněné, tak jsem furt malýho čmuchla a furt se mi zdálo, že smrdí a to smrděly ty pleny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . na malinkatý jsou ale asi nejlepší ty mini pampersky.
petjo to je dobře, že to k vam nedošlo. už by to mělo opadat či ne?
19. kvě 2010 v 15:18  • Odpověz
Petjo, my jsme moč dávat nemusely, ale také jsme zašli do krámu a na vzduch, protože jak píšeš ty, hlava a divný pocit....pak už jsem jen říkala, že jdu zase k upírům :grinning: nám brali krev před požitím :grinning: hodinu po požití a pak ještě za další hodinu, naštěstí mám dobře vidět žíly, takže odběry mi fakt neva.
19. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
ojo ty provokuješ! medovníček bych si taky dala. tak aspoň chleba s medem
19. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
lat, joooo přišla řada na mě :grinning: ...vždycky jsem tu slintala, když psali ostatní :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu dát nožky nahoru a namazat bříško :slight_smile: jo jinak začla jsem každý večer mlsat misku s musli, tak mám po zácpě :grinning: :grinning:
19. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
ojo: hmmm, medovníček..teda zcela vyjímečně po tom sladkým hnusu, co jsem musela vypít nemám na sladké ani chuť :confounded:
19. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
AHOJKY HOLKY prosím vás nevíte náhodou jak se jmenuje tady ta věc ke kočárku?chtěla bych to pro malou ale nevím kde to sehnat a jak se to jmenuje :frowning2:
19. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
luci skejt? prodávají to třeba v dětském ráji.
19. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
ahoj holky,
tak včera jsem měla už rozepsanou zprávu a spadnul mi net :frowning2:
saf: gratulka :slight_smile: taky jsme s rennu chodily na kurz, ale kdyby ne tak se asi moc nestalo :wink: , je pravda jak píše lamia, že nám taky říkali, že informovanost je lepší, že budeme vědět, co nás čeká a do čeho jdem, ale když jsem teda zkoukla video, tak jsem byla šťastná, že tam tatínek nebyl, protože by tam pak se mnou ani nešel :wink: i já jsem ke konci zavírala oči, jsem sralbotka
anippe: krásná fotečka, taky tam vidím vlásky :slight_smile:
moravandám držím palečky, ať tu velkou vodu ustojíte
eli:pěkně rostete
jo taky posiluju řady těhu dementních, občas je to docela síla teda :wink:
a co se týče cukru, tak jsem čekala, že to bude horší, jen hlava se tak troch pomotávala, ale dalo se to :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
demenci mám taky dnes na programu dne, zapomněla jsem vymazat a vysypat remosku - takže jsem ji dvakrát přelívala, teď je bábovka v troubě, teda v remosce, su zvědavá, co z toho bude.

novinka z práce - nutí mě vybrat si komplet dovolenou. chtěla jsem až mezi mateřskou a rodičovskou, ale proč nedělat naschvály, když jsem si dovolila já kráva hloupá, otěhotnět, když mám pracovat.
19. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
laterna: děkuji kouknu se :slight_smile:
19. kvě 2010 v 16:38  • Odpověz
Holky ještě jsem chtěla poprosit máte skušenost některá z vás s touhle madrací do postýlky http://www.babynabytek.cz/cz/detail/zobrazit/71/matrace-do-postylky/ když sme ji kupovaly malé tak náim bylo zděleno že se dá vyprat ale jak asi když tam je výpln která se nesmí močit :rolling_eyes: jak ji teda mám vyprat :frowning2: chjo
19. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz
Luci: já mám tu pohankovou matraci objednanou, ani ve snu by mě nenapadlo, že by se to dalo prát, ani by mě nenapadlo dávat matraci do pračky. jestli tam není sundavací povlak, tak to asi prát nepude.
Jak se malé na ni spinká? já jsem v noci pohankovýma polštářama obložena, tak snad bude pohanková matrace Víťovi vyhovovat.
19. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.