• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
luci: taky bych neprala
suzete: je to občas síla, co s náma ty hormony dělaj, co :slight_smile: chudák mimi, snad to nebude při kojení pokračovat, jinak si teda užije
19. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
suzete:Právě je to sundávací je to na zip,ale v opchodě mi pravě říkala že se dá vyprat a že vydrží dlouho,a právě proto že nebyla zrovna nejlevnější sem myslela že ji využije i druhé mimi ale jak když je špinavá :frowning2: to je škoda vyhazovat co kurna stím udělat :frowning2:' no ja si zajdu do toho opchodu a pěkně se popptám.Malé se na ní spalo hodně dobře,je to dobrá madrace :slight_smile:))
19. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
holky ja jdu do práce musím ještě umít nádobý a letím tak se mnějte zatim papa
19. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
Luci: tak to asi myslela, ze se dá prát ten sundavací povlak, tak to normálně sdělej a šupni do pračky na nějakou 30ku.
19. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Luci: upřímně - ty bys chtěla rvát do pračky celou matraci, když je na tom sundavací povlak? :confused:
19. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
Holky a jé matrace jste vybraly? Já mám vyhlídlou tuhle :wink:
19. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
eli, já koupila molitan - kokos, mám ji z nejlevnějšípostýlky.cz, tak doufám, že bude dobrá :wink:
19. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
ladenka: To vypadá pěkně... :slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se k vám přidat, jeslti můžu :slight_smile: Čekáme chlapečka, termín porodu 1.9.2010.
19. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
laura: vítej mezi nás :slight_smile: a gratuluju k chlapečkovi, mámé podobný termín porodu, koukám :wink:
19. kvě 2010 v 18:57  • Odpověz
laura: vítej mezi nás těhulinky :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
suzete - kolik to dela tydnu? to sou teda smejdi, ale ono by se ti to pak v ty rodicovsky mozna uplne ztratilo a ted budes mit aspon hezky klid :slight_smile: na jak dlouho chces na rodicak?
ad matrace a tak - davali jste i miminkum nejaky ty pogumovany prosteradla, nebo to neprocuraj, kdyz maj plinku?
19. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
suz, no ono stejně ti za mateřskou bude náležet ještě plný nárok dovolený, tak ten si můžeš vybrat po PPM :slight_smile: ...nebo chtějí, aby sis to vybrala dopředu?? :confused:

my máme obyč molitanovou matraci, taky s tím povlakem na zip :slight_smile: ...teda nenapadlo by mě, že se dá matrace vyprat...jedině ručně a třeba na sucho :slight_smile:

laura, vítej :slight_smile:

a ten igelit dávám až teď, páč Tomášovi se občas stane, že se pročůrá...ale to až teď :slight_smile:
19. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahojky, jsem doma a napapaná - pečivo s máslem a ředkvičkama a trochu zalité tatarkou, mňam :slight_smile:

suzete: jasný, jestli tě v práci se.ou, tak se hoď marod, za ty nervy to nestojí.
Jinak já chci koupací kyblík Shantala a koupím ho nový, protože z druhé ruky je třeba o 100 - 150 levnější a to mi taková úspora teda nepřijde.

eliska: jj, taky mi přijde, že pupíci rostou každý den a včerejší fotky máš fakt pěkné.

discreet: jo, to zaučování, to bere teda hafo energie. Já už teda dost zaučila, ale stále je co vysvětlovat, opravovat, ....opakovat.
Taky to nehrotím - já a prcek jsme jednoznačně na prvním místě a hotovo. Pokud mi nebude dobře anebo by to v práci bylo na levačku, tak nad ničím nepřemýšlím, ...
19. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
vítej laura :slight_smile:
já chtěla kupovat polokokos, tak myslíte že kokos je lepší? Nebo spíš je v tom nějáký rozdíl?
taky budu kupovat ten igelit, pro sichr :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět ze školy co tady nového musím vás dočíst :slight_smile:
zítra ráno jdu na kntrolu tak držte palce at je Šimon kus chlapa :wink:
19. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
ant: budu držet, jsem zvdavá na info.....já jdu až v červnu a náš teda neměří, jen kontroluje na UTZ srdíčko....tak si to koukej užít :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
loty: zatím šátek nemám, ale vybraný ho mám už minimálně rok - Šanami oranžové :slight_smile:
Jinak nechat koupit - plánuji právě oslovit kolegy - kupuje se dárek na rozloučenou, tak právě požádám buď o kyblík nebo šátek nebo postýlku nebo hacku :slight_smile: Uvidím, naposílám odkazy, že přesně toto chcu a ať z toho něco vyberou dle vlastního uvážení a množství vybraných peněz :slight_smile:

suzete: já tu mám album - to chceme kupovat a tam když si někdo vybere, tak se rozhodně trefí. Už to jen vnutit na ta správná místa :slight_smile:

discreet: hele a před kolika týdnama jsi to bříško fotila? to já měla na začátku těhu :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
laura:vítej
ad matrace:já koupila molitan-kokos tak snad bude dobrý já už mám skoro celou výbavičku až na kosmetiku a plínky tak jěště že tak :wink:
a rozměr přes břicho mám určo nějvětší mám 119cm hrůůůůza :confounded:
19. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Dis:mini pupík :wink:
rennu:užiju a info podám hned jak se z tama vrátíme
19. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
o víkendu se vám vyfotím a mám jasné prvenství s největším břichem :wink:
19. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
seznam nákupů by se mi taky hodil, bojím se nám kdo nakoupí, většinou hračky a oblečení, obojího mám habakuk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V létě mám narozky, tak jsem zvědavá kolik toho dostanu já a kolik mimčo. Moc bych ale chtěla ten šátek. Včera jsem našla nádherný šátky, z ameriky, ale cenově to nevychází zle, jsou krásný vzorovaný, ale spíš na léto a zdá se mi, že z úpletu, tak, dost váhám.

Dneska jsem se byla koukat na kočár, bohužel roan mi nesedne, na mě je moc velkej, vysokej, objevila jsem ale náhradu, která se mi líbí a i mi sedne - hoco austria. Mám ho v albu. Je zase příjemně nízko, tak hezky vidím dovnitř. Ale je mi to líto, roan se mi moc líbí...
doufám, že jsem to sem už nepsala, dneska jsem trochu mimo.
19. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
ant: Taky máš největší miminko! Co chemie, jak to dopadlo?
kov: Podle jakého hlediska jsi vybírala (ten šátek)?
Jo a vítám lauru.
19. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
ke kyblíkům, mě se ty z druhé ruky, taky nezdály o moc levnější.....co jsem ale koukala na německé ebay, tak tam jsou použité od 1 eura a je jich mraky, poštovné ale cca 9, nový za 14 (poštovný jsem nezkoumala), tak prozkoumám, jak se to vyplatí.
Dneska jsem byla na kontrole, zas mám zánět a musím brát hnusný žlutý čípky. Už podruhý v krátký době :angry: , sestra na mě koukala jak na vraha miminek, že netloustnu, prej bych normálně měla mít nahoře šest kilo a mimi bude malý chůďátko. Pak se ale divila, jak se má čile k světu, srdíčko bouchalo jak zběsilý, taky jsem jí říkala, že je čilej docela často a dost mě okopává. :grinning:
s jídlem musím něco podniknout, ale v tom stresu to moc nejde :frowning2:
19. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
suik: Ten kočár nevypadá vůbec zle.
Se zánětem ti to teda nezávidím. :cry: Ale na miminko dávej pozor, nestresuj ho a pořádně ho krm, abys za námi v tom přibírání moc nezaostávala. :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Ojo: dík za info, ani jsem nevěděla, jestli se dovolená nějak nekrátí, tak evidentně ne. Vyberu si to, když šef nebude v práci a když bude, tak tam budu chodit.

Matraci mám vybranou tu z mamitati.cz - kokos s pohankou, a objednala jsem aj to nepropustné froté prostěradlo. jaké to bude nevím, ale snad ok.
19. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Loty:jo chemie bude nejhůř za 3,psychologie:nejhůř za 3 a litera asi taky nejhůř za 3 takže jsem spokojená co ty našrocená?jo a oznámili nám že nám škola končí 16.6 jupííííííí :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
to bych měla tak nějak zhruba nastoupit mateřskou :wink:
19. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
ant: Ty jo, ty se máš. No u mě nic moc, dneska to vůbec nejde. :cry:
19. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
loty:kdy tu zkoušku děláš v pátek?můj se učí na státnice a má toho chudák už plný zuby :frowning2:
19. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.