• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: jj, v pátek. Tak teď místo učení se tu radši zabývám otázkou, co si mám vzít na sebe, abych byla slušně oblečená, nezmrzla a aby bylo pořádně vidět břicho (hodlám vzbuzovat soucit, třeba to trochu pomůže) :grinning: Zatím jsem nevymyslela nic, co by těmto požadavkům vyhovovalo.
19. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
loty:aha to máš teda super promyšlený :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
petja: no uvidíme, jestli to vydržím do řádné mateřské. Zatím to tak možná vypadá - dám si 1 den volna za cca 14 dní a jde to :slight_smile:. To víš, korunky se hoděj. Ale uvidím, jestli se to bude dát vydržet, až bude tepleji, to dojíždění je síla.

rennu: jé, tak to jste s beru3nek šikuly, že jste ten zátěžák na cukr přežily, no, snad to taky v úterý přežiju :slight_smile:

laura: ahoj, vítej k nám :slight_smile:

antana: neboj, Šíma je určitě kus chlapa :slight_smile:
Jé a škola super, tak gratulka :slight_smile:

lotyna: no, líbilo se mi, že Šanami je český a na oranžovou jsem ulítlá :slight_smile: no a jsou za velmi pěkné peníze. Četla jsem si i hodnocení holek různě na diskuzích a Šanami má dobrá hodnocení. Akorát si sem tam stěžují na tuhost materiálu, ale to je jen zpočátku, než se zanosí. Když si ho koupím dříve a budu ho prát a vázat a nosit, ... a prostě používat, tak změkne ještě než se malá narodí :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
kov:to dojíždění bude čím dál horší mě to už dělá problémy jezdit do školy a malému se absolutně nelíbí sedět v lavici mám za celý den okopané žebra :grinning:
19. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
antana: no Žandě se přestává líbit, když řídím. No a sezení ve vlaku a tak ... taky nic moc. Ale zatím to jde, ale hrotit to nebudu.
Šikovnej taťka teď přidělává poličky do skříně, takže brzy budu přesunovat své oblečení a uklidíme tím spoustu věcí z pokojíčku a konečně to snad i jako pokojíček začne pomalu vypadat :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
kov:jé to mi pokojíček mít nebudeme :frowning2: máme málo místa bude s náma zatím :wink: ale taky potřebuduju spravit šuplík v komodě at můžu začít prát na Šímu věcí asi začnu až mi zkončí škola
19. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
antana: no, já zatím prát věcičky nebudu, ale potřebuju v pokojíčku zrušit to skladiště, které jsme tam vyrobili :slight_smile:

Přeju dobrou :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
kov:dobrou noc :wink:
jdu taky spát dobrou holky
19. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
dis, dovča se krátí, až když bys jí chtěla vybrat po rodičovské dovolené :sweat_smile: takže nejlepší je všechnu si vybrat nejpozději hned po PPM :wink:

ant, no nedivím se, že máš největší břuch :grinning: vždyť jsi o dost napřed před námi :slight_smile: budeš nejspíš první, od koho dostaneme tu krásnou zprávu :grinning:

já mám občas pohnutky, že bych ty věcičky už prala, ale zase si říkám, že je to brzo :grinning: :grinning: :grinning: počkám si na ten červenec, to to bude i schnout venku a krásně vonět :slight_smile:

zítra jedu na štítnou žlázu...teda s tou mojí doktorkou je to hrozný :rolling_eyes: ...vůbec mi neříká kdy mám chodit a tak...tak si tam chodím kdy chci :confused: :confused: :confused: a to jsem si myslela, že jako těhule nebo kojící budu víc hlídaná :sweat_smile:

tak zatím páá a dobrou všem :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
lotyna - mam stejny pozadavky na pristi tejden :grinning: nic slusnyho nemam, v leginach jit mi prijde blby..... ale jinak nic neoblecu a rifle nepripadaj v uvahu ani nahodou :unamused:
19. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Loty: taky jsem vždycky před zkouškou řešila, co si vzít na sebe, ráno jsem se vydržela šlechtit pěkně dlouho, většinou jsem chodila odpoledne.....dost mi to pomáhalo od nervozity, nebyla jsem schopná už do sebe nic dostat....
manžel dělá zítra doktorát, tak snad to dobře dopadne....
19. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
evelu: a legíny a nějaká pěkná delší tunika by šly ne?
Já si už musela koupit dvoje těhu silonky, páč jsem hodně sukňová, jsou docela super, jen ta cena :unamused: ....ale aspoň něškrtí.
19. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
teda chtěl jsem to napsat tak, že leginy mi blbý nepřijdou....
19. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
evelu, suik: Tak leginy nevlastním, teda mám jedny takový sytě růžový, co nosím v zimě pod kalhoty (mohla bych si k nim vzít vysoký martensky - to by se panu docentovi myslím obzvlášť líbilo :grinning:) a na sukni je pro mě zima (profoukne to). No nějak to vyvedu.... Šlechtit se moc nebudu, já mám vždycky strach, aby mi neřekli něco v tom smyslu, že jsem se to místo např. lakování nehtů mohla naučit. :slight_smile:
a suik - manželovi to určitě dobře dopadne, držím palce. :slight_smile:
19. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Ahojky, tady svítí slunce :grinning: Snad po měsíci :wink:
20. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
Ahojky.
Tak u nás je zatačeno :frowning2:
20. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
u nás pokus o sluníčko...uvidíme, jak bude dál.
20. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
Ahoj, tady se sluníčko ani nepokusilo, lumpík jeden. Navíc jsem se vzbudila s děsnou bolestí hlavy. :cry: Ale už to trochu polevuje, takže můžu jít finišovat s přípravami na zítřek.
20. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
loty: určo to zvládneš :slight_smile: budu držet pěsti :wink:
20. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
kontrole je ok máme 34cm a váha 720g myslela jsem že bude vážit víc ale odpovídáme tak je to prý ok
20. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
ahojda,
suik: tak ať brzo zaberou čípky, je to otrava ty záněty. Tak hlavně, že je mimi o.k. když mamce nechutná. To já teda neznám :wink:
loty: na zítra držím pěsti
ant: gratulka, jůva to už jste veliký :slight_smile:
20. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Loty:jo na tebe myslím taky ale určo to zvládneš :wink:
20. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Jako bych viděla k sobě do bříška - celý tatínek
20. kvě 2010 ve 12:01  • Odpověz
suz:to je vážně dobrý :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
nástup na M.D mám 12.7 je to 6týdnu před termínem a počítal mi to podle poslední m.s né podle utz
20. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahojky,
teda koukám, že dnes je tu nějak ticho.

loty: neboj, zítra to zvládneš, tak dneska lehkej finiš a bude dobře :slight_smile:
Tady se sluníčko taky ani nepokusilo vykouknout :unamused: , tak snad už brzy.

antana: jé, to Šíma krásně vyrostl :slight_smile: A už ti dali termín na mateřskou, super :slight_smile: Už se těším, až mi to taky spočítaj a budu moct stříhat metr :grinning:

suzete: no, tak aspoň že se narodí se svým ovladačem, aby se s tatínkem nehádali :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz
antana: já si právě tak nějak sama amatérsky počítala odchod na MD mezi 13. 7. a 27. 7., tak to bych odcházela asi jako ty, bo já chci jít těch 8 týdnů, dýl to asi nevydržím :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ant: krásné míry má chlapeček :slight_smile:

kov: mně nástup na mateřskou automaticky dala podle termínu MS hned když potvrdila srdíčko
20. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
Hmmmm, si se Žandou dopřáváme - byly jsme si pro pizzu do krabice a daly jsme si půlku špenátové a půlku vegetariánské. No MŇAMKA :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
rennu: fakt? tys už od začátku věděla dokdy máš být v práci? Tak si to představuju, hnedka si to spočítat a radovat se, že se tod dá vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.