• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky
Hup: Já měla zkrácený čípek, malý mi moc tlačil hlavičkou. Navíc mi dost tvrdlo břicho. Na hospitalizaci to ale vzhledem k množství mamin a plných nemocnic nebylo. Můžu říct, že i cesta z kontroly v porodnici (kam mě pro jistotu posílala moje doktorka) zpátky do práce byla dost problémová. Opravdu jsem při trochu větší (chůze 500m) námaze měla dost bolesti a musela si jinak cestu na čtvrt hodiny několikrát přerušovat v obchodech, kde mi prodavačky půjčovaly židle, abych si odpočinula. To ale bylo později (až tak v osmém měsíci). Doktorka to naštěstí poznala zavčas a nařídila ten klid. Je pravda, že je opatrná, ale v mém případě to bylo asi opodstatnělé.
Tux: ať je brzy líp i s migrénou, máš ty to ale trápení.
Lajlo: držím pěstičky, ať je malá v pořádku a žádné alergie ji netrápí, když už zlobí ledviny. Na chlapa se vykašli, nad to je nutné se povznést a pokud možno se tím netrápit. Vím, o čem mluvím, u nás bylo včera taky veselo. Pro nás jsou ale teď prvořadí cvrčci v bříšku.
18. led 2010 v 11:16  • Odpověz
kop:jasně ...kámoška sebou bila o zem....prostě omdlívala kudy chodila ...v takových případech není sporu ....jenže pak je spousta takových těch,jak jsem psala
18. led 2010 v 11:37  • Odpověz
hup: tak to na tom tvoje kámoška byla mnohem hůř. Člověk už by se pak bál, aby nespadl nějak blbě na břicho. No ale určitě to nakonec taky úspěšně dotáhla do konce, ne? A to je to nejdůležitější.
18. led 2010 v 11:45  • Odpověz
kop: jj ...ona je taková ranařka ...jednou mi líčila,jak upadla v hračkařství a prostě zůstala ležet noaž přišla k sobě v péči prodavaček,takže viděla,jak na ní kouká taková malá holčička a prý:tak jsem se pohnula,aby před vánoci neměla trauma,že viděla mrtvolu ....ale ono to je si nutné moc si to nebrat,jinak by z toho člověk zblbnul ..sice to je trošku černý humor,který pro každého není,ale zachovala si zdravý rozum,i když musela 6 měsíců ležet a to je pro člověka,který je hyperakativní rovno peklu
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj,
všechny zdravím a držím pěsti, ať vše dobře dopadne. Jsem ze září 2007 a jak to tak vypadá, tak budu i v této diskuzi brzo pečená, vařená. Když to teda vše dobře dopadne, 27.1. to budu mí potvrzené od paní doktorky.

Lajli, Marge....tak to jsem netušila, že se sejdeme po 3 letech ve stejném termínu :grinning: :wink: Moooooc blahopřeji a držím Vám pěsti, jen doufám, že tentokrát nebudurodit první a ještě v srpnu :wink:
18. led 2010 ve 12:31  • Odpověz
autor
kov: ještě jednou držím moc palečky, určitě bude vše ok........................

tux: no tak to je jasný, když to máte takto, taky bych šla s pravdou ven.......

hupcza. jj, to jsme se vlastně bavily, že když se tě někdo zeptá na přímo, nezapíráš, já to řekla jednou že nejsem a pak jsem se cítila hrozně divně, přesně jak jsi psala - že si to snad přivolám, abych nebyla.....................ale pořád se mě někdo ptá, a co miminko, a já říkám - no chtěli bysme letos, nebo tak něco.........................a jedna kámoška si se mnou psala na icq a prej jestli nejsem těhu - a já jí neřekla ani jo ani ne, řekla jsem jí - no tuto otázku slýchám od svatby opravdu skoro každý týden, hahaha.......no a dál se neptala, tak já to vyřešila i takto, protože některé jsou hrozné drbny a já si to chci aspon svým dobrým přátelům říct sama, ne aby to za mě udělal někdo jiný - a v rodině to taky ví zatím jen naši, manželova rodina ještě ne, tak uvidíme, kdy to řekneme jim, chtěla bych minimálně počkat po té další kontrole...................

daja: určitě už bude srdíčko, já byla 6plus1 a srdíčko krásně bušilo.....................

ahoj natalie - vítám tě mezi námi, a kdypak jsi měla pozitivní testík?
18. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
nat: teda poslední příjde a první by chtěla rodit ....ts :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

daj: taky jsme měli v 6+1 srdíčko ..určo bude :wink:
18. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
holky zdravim:slight_smile:))) a nat tebe obzvlast:slight_smile:)) tak to je fakt mega prekvapko :slight_smile: neboj tentokrat si mimi hezky odnosis :wink: :wink: :wink:
holky moc diky...vcerejsek, byl fakt na dve veci..a jeste k tomu dneska prislo to, kvuli cemu jsem dostala takoveho zprda...jako kdybych nerikala, ze ma jeste den dva pockat..ale to ne..chlap jesitnej...no prislo mi predvolani na magistrat 4.2 na osum hodin rano..odtud asi 45min jizdy a jeste do centra..mazec..a ten den mam jeste byt u dr na pul 11 na kontrolu, tak to jsem fakt zveda jak se rozkrajim...pry jsem vinna tou bouracku, blbci..uz me fakt stvou...no aspon se jim tak kdyz tak v osum rano hezky vyblinkam..a mala jim to tam rozkramuje..beztakk se tam vsichni nudi..jen se kapku bojim te pokuty..co uz mi hrozi..ach jo
18. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Ahoj, test jsem dělala o víkendu, je to ještě hodně brzo..mimčo opět za asistence lékařů....takže jsem se musela někde svěřit, když teď budu zase 3 měsíce mlžit než to bude na mě vidět...
:grinning:
Hupcza...no já bych byla ráda ta poslední, to mi věř :wink:. Poslední těhu jsem od 14.tt ležela, pak jsem ležela měsíc na kapačkách v nemocnici, ale malej se stejně narodil o měsíc dříve...ale vše dobře dopadlo.

Lajli, jsem ráda, že jsi tuuuuuu :dizzy_face: . Nějak jsem nečetla zpátky, takže nevím, co se stalo, ale hlavně, že snad nikomu nic na zdraví a odnesly to jen plechy.... Už baštítš zmrzliny, si pamatuju, jako dneska, jak jsme pořád jedly zmzrliny :grinning:
18. led 2010 ve 13:55  • Odpověz
Ahojky všdm, tak já se taky pochlubím :slight_smile: dneska jsem jela se šéfem na OSSZ na kontrolu s firmou a zastavila jsem se u mého dr. objednat se, když jsem se před sestřičkou zmínila, že špiním, tak si mě tam nechala, že se na mě dr. podívá a podíval, jsme 6+1, mám srdíčko a 53 mm, další KO 8. 2. na lačno :frowning2: to jsem zvědavá jak to provedu, taky mi napsal nějaké čípky na nevolnosti a toho 8. mi udělá i odběry a testy :wink:
18. led 2010 ve 14:08  • Odpověz
nat:tak hlavně, že je to vše ok :wink:

ber:jooo...na lačno mám přijít taky ...naštěstí ne na kontrolu (tu mám11:40 a to bych asi umřela:grinning:) ...na odběry si můžu přijít kdykoli ...ale stejně mineníjasnéjaktodám...asi velkou svačinu do tašky se sebou :grinning:
18. led 2010 ve 14:21  • Odpověz
autor
jé, holky, já jdu teda na kontrolu až jedenáctého, ale o krvi ani o tom že mám přijít na lačno nikdo nic neříkal - jen že mám přinést moč......................... že bych si tam zavolala radši? ale na lačno, ty jo, to je na pozvracení fakt......................já teda ráno chut na jídlo nemám, ale cpu si ho do pusy co nejdřív, abych se dožila odpoledne....................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 14:48  • Odpověz
laur: no ...já to předtím taky neměla na lačno... prý ve vyšším věku ....a ty jsi mladinká ...sice -já přece tak,že jo :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
holky tak to mě by nalačno nevadilo, já dám něco do pusy až kolem oběda, dřív nic nemůžu a taky mi je jedno co, absolutně žádná chut až na vyjímky jako dnes hranolky z plechu s kečupem.

Beru, tak to jsi viděla mímo dřív, to je fajn, hlavně že jste vpořádku. Jsem zvědavá s čím přijde kovalda, já se zítra taky těším, snad bude vše ok.
18. led 2010 v 15:00  • Odpověz
Jo, na lačno, docela hrůza, ale sestřička říkala, že můžu sníst půlku suchého rohlíku a trochu hořkého čaje. Jo a mě zase nic neřekli o moči :grinning:
18. led 2010 v 15:59  • Odpověz
Ale ta kontrola je naštěstí v sedm ráno, tak to snad bude pohodovější než někdy dopoledne nebo dokonce odpoledne :wink:
18. led 2010 v 16:01  • Odpověz
hupcza: tak to je super, že je ondrášek tak hodnej a spinká většinou dobře.
No, já doufám, že mimčo bude po mě, najedla jsem se a hned jsem spala. :grinning:

daja.had: no, na Čerňák právě míří mé kroky (do práce). Když jsem to viděla, cestování autem jsem vzdala. Zbytečně bych se stresovala. 6+2, to už by mělo být srdíčko vidět.

natalie77: vítej k nám. Snad to dr. potvrdí. :grinning:

lajla: teda děvče, ty si to všechno vyžíráš najednou. No snad pak budeš mít klid.

berulka: no tak super, to je hodná sestřička. Aspoň máš klid. Gratulace

Tak zdravím po kontrole u pana doktora. :grinning:
Dle utz jsme přesně 7+1, jak jsem si myslela, miminko je 10,85 mm veliké a prý mu krásně buší srdíčko (nic jsem neviděla :slight_smile: ) Fotečku "ponorky" jak mimčo dle fotky nazval manžel jsem dala do alba. :grinning:

Jinak jsem už objednaná na odběry krve - nalačno - to fakt nedám - až mezi 8 - 9 hod. Dyť já musím zblajznout něco už v 6, jinak mi je zle. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pak jsem už objednaná na první těhu poradnu, kdy už dostanu na mimčo řidičák (ale až za měsíc) a taky na koneč února na NT screening.
18. led 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahoj holky. Před nedávnem jsem objevila po dloooouuuhém čekání na testu //, podle doktora cca 5. týden a pořád tomu nějak nemůžu uvěřit....
18. led 2010 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás pozdravit :slight_smile: ...ještě před rokem jsem občas navštívila diskuzi květen 2009 a teď nejspíš budu patřit i sem :sweat_smile:

k dr. jdu až příští pondělí, tak se uvidí, jestli je to pravda :grinning:

se to tu postupně rozrůstá, že?? :wink: :dizzy_face:
18. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
kovalda: tak gratulace ke kontrole, paráda.....................a jaký má tvůj dr. UTZ, že jsi neviděla srdíčko, já právě viděla jak to bliká ještě než mi něco řekl, byla jsem z toho úplně vedle......................

beru: mně teda zase řekla sestřička, že moč už odted na každou kontrolu......................
a že občas budou odběry, ale o na lačno neříkala nic, tak uvidíme..........................
a taky se prej u spousty doktorů váží v té ordinaci a mně sestřička řekla, že se mám zvážit doma,teda pokud jsem dobře slyšela.....................ale já se vážím pořád, mám digi váhu u postele, tak mi to neva..........................
18. led 2010 v 17:56  • Odpověz
Beru, Kov: Holky je to krásnéééé, moc gratuluju!

To je hezký, jak řešíte odběry na lačno.......já budu řešit něco jinýho, je mi z krve děsně zle - vždycky při braní krve ležím, i dobu potom - ale jak se zvednu, tak sebou stejně říznu na zem...takže já bych se tam klidně radši poblila :wink:....A to na gyndě tohle moje trauma ještě neznaj - to budou mít ze mě radost :frowning2:
18. led 2010 v 18:58  • Odpověz
u nás se čůrá i váží v ordinaci (teda čůrá se na wc :grinning: ,ale nemusí se nosit z domu)
jen první odběr

kov: tak to jsi byla zlatíčko ....ondra byl hodný,ale nespinkal ....spal tak 9-10 hodin denně ...všude psali,že děti spí cca 16 ..no a k tomu,že s novorozeneckou žloutenkou jsou spavější....jsem si říkala,že až mu přejde,že asi nebude spát vůbec :sweat_smile: ....ale časem se to srovnalo
hlavně bylo na palici vymyslet,co s tím prckem,který vlastně ani moc nereaguje a moc neumí celé dny dělat a zároveň ho nějak nepřetížit a nepředráždit
nakonec to pořešil šátek :slight_smile:

jinak jsem ráda,že je vše ok a ponorka se má k světu :wink:
18. led 2010 v 19:02  • Odpověz
daj:o tom mi povídej :sweat_smile: ....
ale úplně nejhorší mi přišly testy na cukrovku .....bléé ...ještě teď mi jez toho zle :sweat_smile:
18. led 2010 v 19:04  • Odpověz
naty jasna ze pamatuju:slight_smile: ale tentokrat prozatim ujizdim na bramburkach, pomazankovem maslu, sunce a vsem co je nezdrave, korenene a cesnekove :frowning2: :frowning2: :frowning2:
myslis, ze budes muset v tehu hodne lezet? nebo mas nejake jine leky? bude to zase zahul, co? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jinak s tim autem..byla bouracka..blbec na ledu jel prede mnou v letnich gumach..dostal smyk a ja to do nech z 6m nabalila ve 30tce..blbci misto toho aby byli radi, ze jsem neuhla do leveho pruhu a nezpusobila velkou bouracku, protoze za mnou jeli blbci tak ve stovce, tak jsem jeste vinna...nechapu jak pomalu bych musela jet abych to v te rychlosti nebo vzdalenosti dokazala ubrzdit..vyhnout jsem se mohla..ale tak, ze by do me ve velke rychlosti nabalilo vedlejsi atuo..ale zakon rika..vinen je ten co jede vzadu:frowning2:((( blazni....my jsme meli skodu za 50litu a on a ni ne za pet..a to jsem jeste mela zimni gumy...
holky ja na lacno nikam nemusela:slight_smile: krome testu na cukrovku..ale ty jsou az o hodne pozdeji...krev mi uz dr bral..a pokazde curam na papirek.-))))))
berulko ty jsi spinila? to jsem ani necetla..snad je uz vsechno v poradku, dal ti dr nejake prasky? bylo to hodne? jinak mas velke mimi:slight_smile: my jsme v 6plus 5meli 67mm :slight_smile:
18. led 2010 v 19:23  • Odpověz
laj: jj..bezpečná vzdálenost
mamce se staloještě pitomější ...před ní měl někdo kolizi,ona to ubrzdila na těsno a tenza ní do ní vkouřil tak,že jí stojící ještě hodil na to auto před ní...no a samo to na ní chtěli hodit
jediná ženská a navícblond u havárky -viník je jasný ..naštěstí pak uznali,že je jediná oběť

ad velikost -já měla ondru půlku těhu podměrečného a druhou půlku nadměrečného a narodil se průměrný :grinning:
18. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak to je hustý, jak se tady začínáme pěkně rozrůstat.

Naty, vítej, to je super, že jsme se zase setkali v září :wink:

Jinak všem moc gratuluju ke kontrolám, mě už se to taky blíží :wink:
18. led 2010 v 19:38  • Odpověz
lajla: no, o mém špinění jsem nepsala, vím, že to není zvláštní problém, jen se roztahuje děloha, ale radši si mě tam sestřička nechala a dr. se na mě podíval, o špinění jsem mu řekla, ale asi je to v pořádku, nic neříkal a na špinění mi nic nedal, věřím mu, tak jsem v klidu, to špinění mám asi od pátku a na intimce, na toaleťáku vůbec a jasná krev to vůbec není, jsem přesvědčená, že se děloha roztahuje :slight_smile: jinak se mi nezdá, že bysme měli velké mimčo, tedy fazolku :grinning:
18. led 2010 v 19:46  • Odpověz
holky gratulace k srdíčkům :wink: já vás sotva stíhám dočítat, v práci šrumec, sedla jsem si až po 12.h., ale první den po dlouhé době bez zvracení, sice nevolnost trvá, ale dnes jsem to ustála...i když tak tak, nevětraný přetopený třídy mi dělají zle :unamused: Obědy jsem odhlásila, do jídelny mě nedostanou ani párem volů, takže rohlíky to jistí a odpo jsem uvařila bramboračku a večer se mi osvědčila studená zelenina. Jen mám zácpu už pár dnů :frowning2:
Jinak každou volnou chvíli šprtám, v pátek znovu zkouška :cry:
18. led 2010 v 19:51  • Odpověz
vítám nový těhulky a gratuluju kovaldě k první fotečce prcka.
holky já mám dnes taky chutě na nezdravá jídla jako jsou smaženky nebo česnekové topinky s vajíčky.

beru, hlavně at jste vpořádku.

rennu ty jsi učitelka?

taky už mám jednu havárku za sebou naštěstí jsem se střetla jen se stromem a nikoho přitom nezranila zato já dopadla na 2měsíční neschopenku a vím co umějí airbagy, tak hlavně že se žádné z vás nic nestalo a odnesli to jen plechy.
18. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky zdravím všechny nově příchozí a holky gratuluju k srdíčkúm :slight_smile:
řekla bych že se tady celkem solidně rozrůstáme zajímalo kolik nás tady už je?
18. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.