• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jo a když už o tom jídle, teda ten, kdo tu rozpoutal tu nutelománii :angry: :angry: :angry: :grinning: , včera jsem si koupila další :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Vyhlašuju polední přestávku. Zbývají dvě poslední otázky, zato ty největší hrůzy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ant: Teda vy už jste véééliký a máš už i termín MD, to to utíká.
suz: Skoro jako u nás, s tím rozdílem, že osoba vlastnící ovladač je obvykle spící a ovladač se nachází kdesi pod jejím tělem. :grinning:
kov: je to něčím určené těch 6 nebo 8 týdnů, nebo si můžeš vybrat?
20. kvě 2010 ve 12:45  • Odpověz
Loty: tak to je u nás naprosto, ale naprosto stejné. hlavně že ten krám furt musí hrát, ačkoli sledující osoba je spící a absolutně netuší, co běží za program.
20. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
suz: "Proč to vypínáš, já chci vědět, jak to dopadlo." "Lásko, to už je hodinu jinej film."
20. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz
holky díky za gratulace :wink: já jsem si jen myslela že bude vážit víc ale tak co už asi nebude macík
20. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
na ktg bych měla začít chodit od 1.7 tot vše co jsem se dozvěděla :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky holky, s mateřskou to mám stejně jako rennu. Mě určili termín nástupu už při vypisování průkazky. Vychází mi to na 24.7.. Ale vzhledem k tomu, že jsem doma, tak mi to je tak nějak jedno, protože klídek už mám teď. :wink:
20. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
ladenko:to máš 6týdnů před?
20. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
jo asi máš :slight_smile: nechce se mi počítat
20. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak to holky čumím, že máte už nástup na MD, je to holt všude jinak :wink:, ale taky to jako lad neřeším, když jsem doma :grinning:
dneska se u nás oproti jiným dnům oteplilo a ani neprší, tak super :wink:
právě jsem dojedla rajskou a můžu se jít někam odkulit
20. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
jo a dostali jste u dr. už ten prenatal box?já jo je tam pěkná flaštička +vlhčený ubrousky a různý nabídky na kosmetiku a betynka a jinný čtení
20. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
lotyna: jasný, dej si oraz. Co ti ještě zbývá za hrůzy?

antana: no však buď ráda, že to nebude macík, ty bys chtěla rodit macíka? :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
kov:né to né jen se bojím aby měl normální váhu :wink:
20. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
antana: kdepak, od doktora jsem nedostala žádnou krabičku ani kufříček se vzorkama. Dokonce ani ten termín nástupu na MD zatím ne :grinning:
20. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
antana: neboj, určitě má absolutně normání váhu :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:22  • Odpověz
Kov:tak asi dostaneš teprve kufříček :wink:
20. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz
kov:jo v to doufám
20. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ant asi mám, ale taky se mi to nechce přesně počítat. :wink: Prenatal box jsem dostala s průkazkou, ale lahvička tam nebyla. Byl tam dudlík, spousta vzorečků od hippu, slevové kupony na plenky pampers a ubrousky. Bettynka, nějaká knížečka a dál už nevím.
20. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
asi je to všude jinak já zase nemám dudlík :wink:
20. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
To je taky zatím jedinej dudlík, kterej mám. :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
ant. to chcem všichni, zdravá mimča s normální váhou, neboooooooooj :wink: Já nic nedostala, na slevy mám knížečku z DM drogerie:slight_smile:

Holky, když dudlík, tak jakej, pryžový nebo silikonový?
20. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
Holky ten náš klučík je dneska živoučkej ...Furt se vrtí a kope! :dizzy_face: :dizzy_face:
manžílek si dal hlavu na bříško a malej ho kopnul do ucha :grinning: :grinning: a pak do tváře! :grinning: :grinning:

ant: takže ko dopadla dobře..To je super! Už je prcek velikej! :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Děkuju za přivítání! Koukám, že jsem tu jediná kdo je doma na nemocenský?

ANT: váha se určuje jen odhadem, je spíš přibližná.. takže miminko může klidně vážit i víc..

Mně doktorka zatím nic nevěnovala.. akorát mi pořád posunuje datum porodu :slight_smile: podle MS jsem měla rodit 22.8., pak mi vypočetla termín na 31.8. a pak ho ještě o den posunula. Tak nevím, jak to nakonec bude.. Jinak malej mě okopává poslední dny furt, připadám si jak záhonek :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
laura: vítej mezi námi...
Já jsem taky doma na nemocenské :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
laura: já jsem taky na riziku doma a rozhodně nejsi sama, je nás tu víc :slight_smile: já mám podle MS termín 28.8., podle UTZ 30.8. a podle doktora z 3D, kam jsme jeli to bude o týden dřív ještě...takže to neřeším :slight_smile: Nezáleží to na mudr. ale na mimču, kdy se mu bude chtít ven :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
laura: taky jsem doma
já jsem zvědavá, kdy začne okopávat mě, včera šťouchla ráno před cukrem, a od tý doby se mnou nemluví, asi mu nechutnalo :frowning2:
já taky zatím nic nedostala od dr. :rolling_eyes:
20. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Lauri, ne, já jsem na neschopence už od ledna, dá se říct, prakticky od začátku. :wink:
Naše malá taky pěkně čutká, když si vzpomenu, jak jsem tu s vámi řešila, že nechce začít, tak to teď všechno dohání. :grinning: Kolikrát stačí jeden dobře mířenej kopaneček a musím mazat na záchod. :grinning:
Mě dr. posunul TP jednou. Podle MS i UTZ jsem ho měla 4.9., ale podle screeningu mi jej posunul na 1.9., ale změnu v průkazce neudělal, jen u sebe v PC v mojí kartě.
20. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky, nejde to a nejde. Nejste tu někdo matematik? Jaká je pravděpodobnost, že si z X otázek vytáhnu ty dvě, kde nevím ani slovo? :grinning:
Co se týče kufříků, u nás se žádné dary budoucím maminkám nevedou. Ani nevím - je o co stát?
rennu: Toť otázka. Mě by i zajímalo, jestli dudlík ano či ne.
laura: Nejsi jediná, takových je nás tady víc. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
Loty, to je spíš zákon schválnosti, že když se na ty dvě nepodíváš, že je dostaneš. :wink:
Já třeba ty kuponky na slevu na plenky využila, i na ubrousky. Vzorečky kosmetiky se taky určo budou hodit, měla jsem tam třeba vzoreček oleje na bříško proti striím a mažu se s ním a je super. :wink:
20. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
beru: aha, tak jsem ráda, že nejsem jediná, která od dr nic nedostala :slight_smile:
Třeba je Adámek ještě zblblej cukrem :slight_smile:, se tam přilepil a nemůže se rozlepit :slight_smile:

rennu: no, těžko říct, který dudlíček zrovna to tvoje miminko bude chtít :slight_smile:, třeba žádnej :slight_smile:, jen mámino prso a nenechá se šidit :grinning:
20. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.