• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lad: Díky, to jsem asi nechtěla slyšet. :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
lot a kov: já jako mimčo dudlík prý plivala a vůbec jsem ho nedudala, tak nevím, zda něco kupovat nebo ne...a když jo, tak jakej?!
20. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
já taky dudlík nechtěla, místo toho jsem žužlala deku a toho zlozvyku jsem se pak nemohla zbavit
dudáka nějákýho pořídím, ale dávat ze začátku nechci, jakýho netuším :slight_smile:
kov: to je dobrý :slight_smile: no jsem mu tam poslala pivo, aby se rozlepil :grinning:
20. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
rennu: tak kup jeden takový a druhý makový a uvidíš, jestli je upotřebíte :slight_smile:

antana: neboj holka, Šíma je určitě správně velikej, to by ti hned řekli, kdyby to nebylo O. K. a jak tu někdo psal, váhu a délku jen odhadují. Třeba tě na dalším utz překvapěj tím, že ti řeknou 1200 g a ty budeš koukat, kde to najednou nabral :grinning:

beru: no vidíš, ostatně čekáš mužskýho, tak počkej, jak po pivču pookřeje. Za odměnu tě pokopká, až se ti pupík rozvlní :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
ant: já si taky myslím, že rostou nejvíc až ke konci, a řekli, že je to v normě, tak to je o.k. :slight_smile:
no teď řeším jestli je hokej ve 4, nevíte? Pivo, hokej to by bylo aby nebylo :slight_smile:
loty: to já jsem se bála se na něco nekouknout vůbec, při mým štěstí :frowning2:
20. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
ad dudlík: Já ho jako malá spolkla, asi mi nedali doma najíst nebo co, ale dobře to dopadlo.
beru: Což o to, to já se koukla, ale jaksi to nemělo žádný efekt. A s tím pivem nevím nevím, taky jsem Viktorce jedno poslala a ani ťuk. Asi to je tím, že to bylo nealko. :slight_smile:
20. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Aha! tak to je nás hodně :slight_smile: já jsem na nemocenské taky od začátku ledna, mám za sebou jeden potrat a v tomhle těhotenství jsem na začátku měla silné krvácení, tudíž rizikáč hnedka, strávila jsem docela dlouhou dobu v posteli.. a proto jsem se taky nepřidávala do žádných diskuzí.. až teď jsem našla odvahu, protože už věřím, že to dobře dopadne.

Jinak co se týká slev na věci pro maminky a miminka, přihlásila jsem se do programu DM babybonus (http://www.dmdrogeriemarkt.cz/bb/) a dneska mi došla první slevová knížka - je tam toho spousta, doporučuju! O víkendu se chystám na nákupy a slevové kupony pořádně využít.
20. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
A jeden příspěvek na téma těhudemence: Právě jsem v ledničce vedle másla našla pečlivě uložené účtenky z obchodu. :grinning:
20. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Ahoj Lauri, vítám tě mezi námi. Já jsem taky na nemocenské. Mám za sebou dva potraty, při tomhle těhu silné krvácení v 7tt, 10dní v nemocnici - ale rizikovka nejsem. Jsem prostě jen na neschopence :wink:
20. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
ad dudlík:mám koupený pryžový prý je to jen o tom na co si mimčo člověk naučí mám pryžové i flaštočky :wink:
jinak s tou váhou už na to nemyslím jen má prostě člověk pořád strach
laura:nejsi sama já jsem na neschopence od začátku k vůli předešlému potratu
20. kvě 2010 v 17:32  • Odpověz
Lauri, já ze začátku měla 2x špinění ( nebo slabší krvácení) navíc jsem kvůli nevolnostem nebyla schopná fungovat. Ale teď už tak jako Lendaw rizikovka nejsem, jsem už také jen na neschopence. :wink:
Loty - :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, až teď koukám, co vás prodělalo potrat. To je síla. To mám defacto velkou kliku, že se drží první mimčo.
20. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz
ladenko:bud ráda že to tak jé :wink: já jsem taky po léčbě steriliti a proto navštěvuju dr. pro rizikové těhotenství je skvělý jsem ráda že u něj jsem :wink:
20. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
loty: tak ani pivo ani hokej nazabralo, to bude asi fakt tím nelkem :slight_smile: a že prohráváme furt 1:0
mě se teď stává pravidelně, že naleju vodu do konvice, a nezmáčku čudl, tak furt čekám, kdy se to začne vařit :grinning: , ale účtenky dobrý
mě dneska pěkně bolí bříško, a to jsme byly venku 3/4 hodiny a šly docela pomalu, tak nevím co to je :frowning2:
laura:mám právě před sebou netový stránky DM, že se taky zaregistruju :slight_smile:
20. kvě 2010 v 17:42  • Odpověz
beru:pivko bych si dala a ted jsem neodolala a dal si lžičku nutely mnamka :wink:
20. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Ant, já samozřejmě ráda jsem. Jen mě překvapilo, že je vás opravdu tolik. Já si prošla změnou doktora po asi pěti měsících, protože s mou nepravidelnou menstruací a anovulačními cykly nehodlal nic dělat. Přestože s tím musel počítat, jelikož jsem bez HA nikdy normálně nemenstruovala a sama jsem ho na to ještě upozorňovala. No a po dalších třech měsících u nového dr., který měl naprosto opačný přístup a je vážně super, jsem hned s první ovulací otěhotněla. Už bych neměnila. :wink:

DM - už jsem se zaregistrovala. :slight_smile:
Beru - mě se zase stává to samé se sporákem, my kvůli kočkám, které skáčou občas nahoru a samy si zapínají plotýnky, vypínáme sporák hlavním vypínačem, no a ten pravidelně zapomenu zapnout. :grinning:

Děláte mi s pivkem chutě sakriš. :grinning:
20. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Beru, tak jsme právě vyrovnali na 1:1. :wink:
20. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
jo to jsem zvědavá jak jim to pujde dál :wink:
20. kvě 2010 v 17:55  • Odpověz
holky to je hrozný jak mě bolí žebra a lopatky děs běs :frowning2:
20. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz
ladenko:no já jsem neměla 9měsíců měsíčky vůbec muj předešlý dr. taky s tím nechtěl nic dělat tak mě známá dorazila k tomuhle dr. specializuje se na rizikáče a neplodnost no mě dali do cajku jenže při spermiogramu se přišlo na to že můj má zdravých spermii jen 6% takže nám na klinice kde jsme byli na spermiogramu řekli že nám pomůže ICSI popřípadě IVF že klasicky nesplodíme no jen můj dr. říkal že to bude trvat ale že to půjde přirozeně a já po 3 měsících u mého dr. přišla do jinného stavu byla sem ráda :wink:
20. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
Tak to je super, že se vám to takhle povedlo. Manža měl jít na spermio v lednu, ale už nemusel. :wink: Ani nevíš, jak byl rád. :grinning:
20. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
ten muj no já tam šla s ním kdyby náhodou potřeboval mou pomoc :grinning: :grinning: ale zvládl to i beze mě za pár minut byl venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkal mi že to pro mimčo udělal rád dneska je to úplně normální vyšetření
20. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
vsem gratuluju ke kontrolam a kopaneckum a tak :slight_smile:
suik, loty - asi pujdu fakt v tech leginach a takovy dlouhy slusnacky tricko a sacko pres to, pze se mi nechce neco kupovat, co bych stejnak jinak nenosila.... dost na tom, ze asi budu muset kupovat saty na promoci - teda DOUFAM :grinning:
loty - tohle presne s tou tv u nas probiha taky, ze se zlobim ze mi neco prepina apritom je to uz uplne neoc jinyho, nez jsem puvodne sledovala :sweat_smile:
tehu demence u me v plnym proudu, vcera jsem se trikrat!!! vracela do bytu az od zdolu a to jsme ve 4 patre - cinzak, vysoky stropy, takze peknej telocvik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
ant - 6% je dobry, kdyz staci jedna jedina :grinning: mate predstavu, kolik je spermii v jednom tom...udelani? :slight_smile: ja ani ramcove totiz....
20. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak co pak děláte kočky?
Já teda na hokej nekoukám, ale projíždím na internetu dětské věcičky...Holky toho je! :sweat_smile:
Teď jsem umyla nádobí a pěkně mi tvrdne bříško, tak jsem si vzala další hořčík, tak snad brzy zabere :confounded: malej do toho kope... :sweat_smile:
20. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Můj manžel byl na spermiu a jak řek doktor...Tak mám doma samce! :grinning: :grinning: Prý to dlouho neviděl, tak výborné výsledky!! :grinning: :grinning: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
Holky manžel bude mít za 14 dnů svátek a budeme mít výročí...Nevíte co koupit? Já ňák nevím... Sice budeme k výročí mít to 4D, ale k tomu svátku ňák nevím :unamused:
20. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
eli tak to jsme na tom podobně, manža sice nebude mít svátek, ale ani ne za čtrnáct dní máme výročí 10 let, nejspíš půjdem na véču, ale něco bych mu chtěla koupit, a nevím co. :frowning2:
20. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz
ladenka: Tak že taky nevíš... :frowning2:
Manžel má 4.6. svátek a 5.6. máme 1 rok od svatby :wink: a 6.6. jdeme na 4D, takže to budeme mít k výročí a zajdeme na véču, ale k svátku vůbec nevím...
20. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
laura: tak to chápu, že ses nechtěla přidávat do žádné diskuze, když jsi měla tak těžký začátek. Ale určitě to dobře dopadne :slight_smile:
Kupony z DM mám taky, je to super. :slight_smile:

teda holky, koukám, kolik z vás má teda za sebou potrat či nějaké komplikace na začátku těhu, ... tak ještěže se poštěstilo a teď budeme mít v srpnu, září či říjnu už svoje robátka v náručí :slight_smile:

No, dárky mužskejm, to je těžká věc. Ten můj je vysazenej na počítače a tak a taky potřebuje spoustu nářadí, takže teď to mám o něco snazší, ale jinak ... těžký je to :slight_smile:
20. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
no hokej byl teda o nervy, ale nakonec to dopadlo super :slight_smile:
my svátky řešíme blbostma, koupím mu většinou tričko, těch nikdy není dost a nějáký boxérky , nebo něco dobrýho, je ulítlý na sladký :slight_smile: , tak u nás každoročně zapomenem na naše výročí, je den po mých narozkám, ale naštěstí oba :grinning: , tak snad to u svatby bude jiný :slight_smile:
u hokeje nic, a po véče se malej pěkně rozdováděl, furt jsem měla vidět jak mi poskakuje bříško, teda spíš už břich. Dneska poprvé jsem si při číštění zubů nepokecala prsa ale pupek :slight_smile: , to u mě předtím nikdy nehrozilo :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.