• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Objednala jsem Žanetce postýlku z druhé ruky, kterou bude mít u babičky. I s poštovným mne vyšla na 550,- a ke všemu se mi moc líbí, tu jsem tam nemohla nechat :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/fotoblog/kovalda/album/vybavicka-pro-mimozemstanka/5229378/
20. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
Postýlka už mi dneska přišla a bude se zaručeně líbit i babičce, protože babička miluje fialovou :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
evelu:jo i s tím se dají dělat zázraky jak vidíš
ladenka,eli:já nevím co pradit nějaké překvápko romantiku třeba večeři prostě překvápko :dizzy_face:
beru:hokej super bylo tovelké překvapení
20. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
kov:dobrá cena i postýlka
20. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
antana: díky :slight_smile:

Jsem utahaná jako kotě, tak jdu spát, dobrou :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
kov:dobrou :wink:
20. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
dobrou noc
20. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
ant - ja to nemyslela nijak ironicky, ale vazne, ze 6% z tech tisicu je fakt dost, kdyz na mimiska staci jedna jedina rybicka :slight_smile:
dobrou
20. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Ahojky holky.
tak u nás zase prší :unamused: To je počasí to je děs!! :angry:
Akorát si dáváme s Borečkem snídani... Manžílek po noční přivezl čerstvé houstičky, takže ňamka :dizzy_face: :dizzy_face:
21. kvě 2010 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránko,

eli: tady ráno bubnuval déšť o parapet, ale jak jsem si šla vařit čajík, od východu se klubalo slunko, tak se nechám překvapit :slight_smile: Jo a čerstvé houstiičky, to se někdo má :grinning: já tu našla akorrát pošlý jogurt a zbytek toustového chleba :grinning:
21. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz
rennu: Tak sluníčko se klube, ju?! Tak to můžu jenom závidět!! :unamused: Tady se ani nesnaží!!

Holky poslední dva dny mi víc tvrdne bříško...Jím už 3 hořčíky denně, tak snad to taky zabere... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale za 14 dnů jdu na ko, tak mu to řeknu!
21. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
dobré ránko :wink: u nás zase prší už to chce sluníčko :frowning2:
21. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
ant: S tím počasím je to hnus!
Říkali, že se má na víkend udělat hezky, ale pak zase další týden ošklivo!! :frowning2:
21. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
evelu:já tam zapoměla dát smailíka v pohodě já jsem ráda já to myslela v dobrém :wink:
21. kvě 2010 v 08:16  • Odpověz
já tady mám nutelu tak si ji dám asi a k ní čaj
v neděli jedeme do Prahy měli jsme jet až 31.5 doufám že bude aspon trošku hezky at se můžeme projít
21. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz
ant: tak snad Vám počasí bude přát! :slight_smile:
Je hezké, jak jezdíte všichni rádi do Prahy a já se vždycky těším až odsud vypadnu :grinning: :sweat_smile:
21. kvě 2010 v 08:19  • Odpověz
jo vy toho máte dost pro nás je to vzácnost :wink:
holky mnamka nutela byla super
dneska se dozvím jestli jdeme zítra na to 3D snad nám to tam známá domluví at nemusíme dlouho čekat
21. kvě 2010 v 08:35  • Odpověz
ant: Takže půjdete na 3D? To je super! :dizzy_face: Já se nemůžu dočkat toho 4D :wink:
Holky jak se pozná, že pálí žáha? Mě příjde, jak když mi má shořet krk... :frowning2: Takový divný pocit...
21. kvě 2010 v 08:37  • Odpověz
eli:jo to je ono mě na to pomáhá jen jedlá soda
a jo chceme jít na 3D známá nám to má domluvit na sobotu abychom nemuseli čekat tak uvidíme přinejhorším někdy příští týden
21. kvě 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak to je super! Doma nic nemám.. :frowning2: ježiš to je hnusný!! :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snd Vám to vyjde na víkend...My jdeme v neděli 6.6.
21. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno holky, su mrtvolka, nespím od 3am. martin měl u nás bratrance s ženou a prckem, vracejí se domů do USA, tak potřebovali takhle brzo na letiště. a už jsem neusnula.

Nutellu jsem včera koupila v kauflandu, mají v akci :slight_smile:. a to jsem měla předsevzetí, že jak tu jednu sníme, tak už další nekoupím.
21. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
eli:loučím se vezu ségru k dr. pa pak se ozvu
21. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
eli a ant: tak sluníčku se nějak nechce...vypadá to podmračeně :unamused:

suz: Tak nutelu, jo :grinning: jsem snad jedna z mála, kterou to vaše nutelové šílenství nechává chladnou :grinning: nikdy jsem ji moc nemusela....

Já čekám na kamarádku, dorazí na kafíčko a čekání si "zpestřuju" vařením, chystám zelňačku, jak můj přijede z práce, jedem rovnou na kočárky a až přijedem, tak by měl určitě hlad, :slight_smile:
21. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vy jste toho zas nakecali :grinning:

já včera obýhala město, pak odpo ke kámošce na kafe :slight_smile: Tomášovi už rýma přešla, takže konečně v noci zase spal jako dudek do půl osmý :dizzy_face: :grinning:

no jinak u náš poprchává :rolling_eyes: a to jsem myslela, že aspoň trochu vykoukne sluníčko, že dám prádlo ven :confounded: :confounded: tak holt zase doma...

a nutelou me teda taky neohromíte :grinning: :grinning: :grinning: teď momentálně ujíždím na tom musli, to si dávám každý večer a nějak jsem se naučila ráno snídat jogurt s rohlíkem...jinak chutě při starém :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
Dobré ráno, tady sluníčko taky stávkuje.

Já se vám přiznám, že ze všeho nejradši bych dneska posnídala pořádného panáka slivovice. A hned po tom bych si s chutí udělala táborák ze všech chytrých papírů, knih a skript, které se tady kolem mě všude válí. :slight_smile:
Žaludek mám staženej, chudák Viktorka, takový zážitky už v perinatálním období. :slight_smile:
Jdu až odpoledne, tak se tu možná ještě stavím, držte mi palce.
21. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
Loty: zlom vaz, malá ti bude napovídat!
21. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
oprava: v prenatálním samozřejmě
21. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
nusím se,Tomáš si hraje, tak jsem vás dočetla :grinning:

loty, budu držet od odpol palečky :wink:

ad dudlíky, prý je lepší ten hnědý (ne silikon), že je měkčí a pro dítko lepší...tak mám od babynova ty ortodonické...ale záleží na mimču, jestli veme ten, který mu zrovna dáte :wink: :grinning:

DM tu registraci na slevové knížky taky doporučuju, využívám na Tomáše, už mi přišla i třetí, jsou tam akce na mlíka, ubrousky jsou super i vložky do podprdy a prý jsou dobrý od nich ty pleny Newborn :wink: ...ale pleny jsem tam nekoupovala... :sweat_smile:
jo vlastně jednou jsem ty DM zkusila, když byl Tom větší a byl mokrej, takže pro nás fuj.... :confounded:

ten prenatal kufřík jsem taky dostala už s průkazkou, spolu s kartičkou, kterou jsem měla někam poslat, abych druhý kufřík dostala v porodce :slight_smile: jo je výhoda těch vzorků, vypatala jsem na Tomáše všechny :grinning: :grinning: :grinning:
byla tam i registrace do Hami klubu a od tý doby mi od nich chodí různý příkrmy nebo i krabička mlíka a tak :wink:
21. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahojky Holki tak sem se na vás přišla podívat po pár dnech :slight_smile: .Ted svámam budu už o něco častěji než předtím,dokud mi teda nevypnou internet :frowning2: přišla jsem o práci a tak budem na tom hodně špatně a vubec nevím co dál :frowning2:(((((((((((((((((((( Dneska budu do bazarku dávat nějaké holčičí věci a pak sem si koupila vitámíny pro těhotné ale nedělají mi dobře,u Klarky mi nesvědčily a nesvědčí ani ted je škoda je nechat projít a lízatka pro těhotné a spoustu věciček pro malé holčičky :slight_smile:)))
21. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak já zas v práci, ale dneska jen do 15 hod :slight_smile:, možná půjdu i o něco dřív, protože ráno jsem přijela dříve.
Manža je nějakej nemocnej, tak zůstal doma, tak jsem jela vyjímečně autíčkem, abych mu nakoupila vitamínky a brzy byla doma.

Teda, chtěla jsem mamce a ségrám poslat odkaz na postýlku a fotka, která tam včera večer byla, tak tam prostě najednou není. Mne snad klepne :unamused:. A to jsem ji tam dávala asi na 10 pokusů, díky našemu skvělému připojení doma. :angry:
21. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.