• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Luci, ty jsi přišla o práci?? :frowning2: :frowning2: jak to??
a to existují nějaká lízátka pro těhotné?? :confused: :slight_smile: to bych brala :grinning:
21. kvě 2010 v 10:12  • Odpověz
luci: teda to je děs, takhle přijít o práci. Ale to ti museli dát aspoň odstupné, ne, když jsi těhule?

antana: tak napiš, jak to 3D, jestli už to máte dohodnuté :slight_smile:

rennu: pošli tu zelňačku po antaně do Prahy :slight_smile:, tu bych si dala :slight_smile:

suzete: tak v Kaufu mají nutelu v akci? hmm, že bych se zastavila i tam? :grinning:
21. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
lotyna: neboj, ty i Viktorka to zvládnete. Víš jak aspoň malá bude chytrá, když se tak intenzivně učila s tebou :slight_smile:. Zlom vaz !!! :grinning:
21. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
antana: jinak počasí v Praze teda nic moc, ale zatím neprší :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
luci: To je mi líto, jak se to stalo?
kov: Já jsem už asi úplně vygumovaná, ale ten odkaz na tu postýlku mi nefunguje.
21. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
ojo: přišla protože chlap mi řekl že se neumím postarat o malou,vadilo mu že se o ni musí starat on když jsem v práci a navíc se dal dokupy s tím blbem co mně zmátil a drží sním,jak sem říkala že si nepřeju aby tam mala chodila že ji už neuvidí po tom co mně zmlátil tak chlap tam z malou chodil jak sem byla v práci takže vlastně vysmívání za zády :rolling_eyes: navíc mi řekl že si za to mužu ssama že mně zmlátil :rolling_eyes: co ja to mam za chlapa božééééééééééééé,no a včera došel kolem druhé hodiny z práce a já sem smažilaitpangasia a on po mně vyjel že jaktože to dělám až ted,že už mnělo být dávno navařeno :rolling_eyes: přitom sem měla udělanou už polívku a malá byla po jídle,a druhé papala ještě před druhou hodinou :frowning2: Tak sem musela do práce,jít říct šéfovy že se musím starat o malou no :frowning2: samozdřejmně on nás živit nebude,chce odejít a prej mi bude dávat jen 3000 na malou,takže super no :frowning2: a jak se sere tak se sere od začátku co jsem těhotná furt něco,mně už to nebaví. :cry: :cry: :cry: :cry: lízatka pro těhotné jsou proti nevolnosti zázvorové lízatka gravipop :slight_smile:)))
kovalda:nebudu mít odstupné protože jsem to mněla brigádně víš :frowning2:
21. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
loty: nejsi vygumovaná, před chviličkou jsem to psala, že bohužel fotka někam zmizela, nechápu to, ale možná mám jednu i tady v práci :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
luci, teda :frowning2: co to máš za trápeníčko?? a takovýho chlapa?? no a zrovna teď, když jsi těhulka, tak chce odejít?? to nevěděl dřív?? :astonished: no já nemám slov :pensive: a to byl takový i před druhým těhu??

kov, taky mi to nejde otevřít :confused:
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
kov, jůůůů už vidím...náhodou vypadá dobře a za tu cenu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
luci: cože? jestli to chápu dobře, tak tvůj partner si myslí, že sis ten nářez zasloužila, chodí tam za tvými zády a ještě tě chce opustit, že ti jen bude dávat peníze? No, tak to je teda silné kafe. Nevím, co ti poradit. Jen držím palce, ať se tvá situace zlepší.

antana: začíná vykukovat slunko, tak honem pojeďte do té stověžaté matičky Prahy :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
luci: To snad ne!! :pensive: To je strašný! :pensive: :cry:
Proč Tě chce opustit pane bože!!! :pensive:
21. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
kov: Je super, to se bude Žanetce spinkat!
luci: Kristepane, to je příběh. To je mi líto, takovýhle věci by se neměly stávat. Určitě je to hrozně složitý a celá situace se nedá posoudit z několika příspěvků, ale nevím, jestli není lepší být od takovýhleho chlapa radši dál (který se takhle chová a není schopen se tě zastat před násilníkem).
21. kvě 2010 v 10:43  • Odpověz
kov: No teda nevím, jestli s tím slunkem to od tebe není klamavá reklama, protože u mě ve stejném městě se sbírá na déšť. :slight_smile:
21. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
ojo:nebyl takový,ale začíná být hnusný a nesnesitelný a už mi leze na nervy.Ja ho držet nebudu,když mu tak schází jeho nevlastní fotřík co mně tak zmlátil tak at si za ním jde,ja ho držet nebudu a trápit se furt ja už sem stoho na nervy :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mně jebne,mně už nic nebaví,ja nemužu ani naplno prožívat t o těhotenství :cry: :cry: :cry:
kovalda:chápeš hodně dobře :unamused: :frowning2: prostě se my vysmíval za zády a myslel si že to bude dělat dále,ale na to at zapomene ted budu z malou ja od rána do večera a ten debyl jeden hnusný slovenský už jí neuvidí.On muj chlap mi ještě řekne že nemužu malé zakazovat dědu,jak nemužu ja mužu,je to taktež moje dcera jako jeho a když si to nepřeju tak to tak bude,taky mi řek že se neumím starat,takže at mi dají pokoj oba.Chlap mi řekne že oni mají na ni právo tak jak ja tak to je taky na omylu,ja sem matka ja jsem ji porodila a babičce ji nezakazuji kdykoli muže za ni přijít a vydět jí ale domu k ním nepujde jak tam je on,On je nevlastí takže není nic a at se stará o to jak vychoval on svoje děcka a jak dopadly a jede si za svojíma vnoučatama :cry: :cry: :cry:
ojo:to jsou ty lízatka
21. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
Luci: Je mi to fakt strašně moc líto! :frowning2: :pensive:

Kdyžtak tyhle lízátka mám taky kdyby někdo chtěl... :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 v 10:52  • Odpověz
lotyna:v ten den co mně zbyl tak byl semnou ale pakse mi začal vysmívat za zady :rolling_eyes: začal tam chodit z malou za mímy zády a nakonec sněho vyleze že sem si ten výprask zasloužila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže drží sním a já sem ta nejhorší,vubec mu není líto že sem dosatala,podle něho sem si to zasloužila a jo to co mi ještě řekl že prej mně bude bít on haha tak na to at zapomene,kurna mně chytne nerv a nebudu se znát :frowning2:(((((((((((((((((((((((((( :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. kvě 2010 v 10:53  • Odpověz
Luci: člověk by Ti nejradši řekl, vyser se na něj! Ale jak může tohle říct těhotné ženské a chovat se k ní, jak...ani nechci říct jak :pensive:
21. kvě 2010 v 10:55  • Odpověz
eliska v:jde vydět jaký je to hodný chlap v opačném slova smyslu,nejdřív drží semnou,souhlasí s tím že tam mala chodi nebude a nakonec ji tam začne tahat a držet za jedno s tím hnusným P.......m ja už k němu mam jen hnusné slova ,v životě ho nechci ani vidět a když se chlapvy po něm stýská tak at jde za ním a žije sním :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
luci: chápu že máš malé dítě a druhé na cestě, ale od takového chlapa mazej hodně daleko. lepší to obávám se nebude, takoví lidi mají tendence se horšit a víc si dovolovat.
Luci: tak ať si jde! Pokud nechápe co dělá, tak by mohlo být ještě hůř!! A to by nemuselo dopadnout dobře... :pensive: :frowning2: Já tyhle chlapi nechápu... proč se teda přetvařujou??!!
Prčo tak ubližuje!! :frowning2:
21. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
eliska v:člověk si nevybere,ale že takhle dopadnu to by mně v životě nenapadlo :frowning2: nejhorší je že se to bude ještě stupnovat :frowning2: samozdřejmně přijdu o byt,protože ho nebudu mít z čeho platit a dluhy co mám stěma mi taky nikdo nepomuže a no rači mlčím,skončím hodně špatně :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: a nejvíc budou trpět malí :cry: :cry: :cry: :cry:
21. kvě 2010 v 10:59  • Odpověz
luci, to je strašný...radši mu rovnou sbal kufry, aby na tebe opravdu nevztáhnul ruku :astonished: jak píše suz, takový se budou jen zhoršovat... :angry: :angry: chápu, že tě nic nebaví, ale drž se..bez něj bude určitě líp... :slight_smile:

a jsou ty lízátka dobrý??
21. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz
suzete:musím zajít na sociálůku a poradit se sama to neutahnu,byt kde jsem za ten davam 10000 plus 5000 měsíčně na dluhy :frowning2:((((((( když to vezmu jak budu sama budu mít příjem mateřskou a nějaké ty 3000 co mi on pošle a stoho nedokážu vyžít :frowning2:(((((((( všechny byty strašně drahé chjo
21. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
ojo:chutnají dobře,a pomáhaly mi to je hlavní :wink:
21. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
luci a vy jste svoji??
21. kvě 2010 v 11:04  • Odpověz
Krásný den holky, dočítat vás teda nebudu...drbny jedny :grinning:
Jen tak co vidím na posledních stránkách...

Luci: to máš teda trápení, zvlášť když má být ženská v pohodě, aby mimčo prospívalo..no jo, problémy si čas nevybíraj :frowning2: Tak hlavně když odejde, a budeš klidnější...držím ti moc pěsti, ať to s holčičkou a s mimískem zmáknete!!!

Kov: krásná postýlka, nevím teda, jestli jí máš jen tak vyhlídnutou nebo koupenou...každopádně by se v ní Žanetce spinkalo určitě skvěle :wink:
Já jsem zas začala obhlížet postýlky nebo kolébky do obýváku, docela se mi jedna zamlouvala na aukru, musím mrknout jak se vyvíjí cena...nebo jsem to zas možná už prošvihla, jak je mým zvykem.. :confused: Já furt říkám, že nákupy pro Stelouška nechám až po svatbě, ale stejně mě to nedá a stále něco objednávám. Teď mě zas kámoška navrtala, chtěla z jednoho e-shopu prostěradla do postýlky, tak jsem neodolala a taky jsem si jedno objednala, k tomu ještě povlečení a jednu krásnou košilku...no je to hrůza se mnou :wink:
21. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
loty: díky, no už se těším, až tu postýlku složíme a budu si představovat, jak tam ta naše prďolka hajá :slight_smile:
Kdepak klamavá reklama :slight_smile:, tady na chvíli opravdu vylezlo sluníčko. Teď už je teda zase schované, ale to už je jiná :slight_smile:
A Praha je veliká, tak možná bude pršet jen u vás :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
ojo:ne ne nejisme svoji,svadba mněla být ale už nebude :angry: ještě že tak
21. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
daja,had : děkuji pokusíme se :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky jinak už sem sehnala něco na sebe mam to dané na profiu,a ještě tam dodám jedno tričko,jinak pořád nevím tu velikost,bracha mi chce objednat kratasy ale ja nevím jakou velikost :frowning2:(((((((
21. kvě 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.