• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
luci: jak říkají holky, bez takového chlapa ti určitě bude lépe, to by asi nedopadlo dobře. I když chápu, že finančně to teda bude síla. Ale poraď se na té sociálce, kdyžtak najít nějaký levnější byt a snad bude lépe.

daja: postýlku už mám koupenou, stojí mi tu za zády, včera přišla :slight_smile:. Byla za super korunky a potřebuju postýlku ještě k mamce, kam budu jezdit na delší dobu (na týden či dva a často) :slight_smile:, tak tato mi přišla prostě úžasná. Mamka miluje fialovou, takže postýlku takovou určitě uvítá a má i na jedné straně kolečka a cena 550,- včetně poštovného, to je prostě zadara. Postýlce nic není, tak nebylo nad čím přemýšlet :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
daja: však jen nakupuj, aspoň to pak nebudeš mít všechno najednou :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Luci: a proč na tebe vztáhnul ruku jeho táta, když s tebou nemá ani nic společnýho - to je snad na zavolání policajtů! To musí být nějakej magor nebo alkoholik, ne?!
21. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
@kovalda :jj musím se poradit,jsem sama zvědavá jak to dopadne :frowning2:
21. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
luci, držím pěstičky, určo to dopadne dobře. Drž se!!!

tak u nás už taky občas vykukuje sluníčko, tak nakonec to prádlo asi dám ven :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:25  • Odpověz
@daja.had :prej mněl na mně už dlouho nervy a opět si je na ně vylil když byl ožralej,policajty sem zavolala a oni to nafotily a zapsaly ja sem skončila ve špitálu ze špiněním a celá od modřin,nakonec mi cajti zavolaly a řekly že to posílají na magistrát a že pokud to chcu řešit tak tam musím do tří měsícu zají a obnovyt proces :angry: takže jednoduše se na to vysraly a nechaly to na mně :frowning2:Že prej je to skoro rodina,hm to by mně zajimalo jaká teda,slovák jeden hnusnéj,držka jedna z....ná at z...ne nenávidím ho nemá právo na mně ani šáhnout a ty jeho s.....né náldy at si vylívá na svojích děckách.
21. kvě 2010 v 11:26  • Odpověz
Kov: no tak to je fakt super cena!!! To se ti povedlo :wink: Posílám odkaz na tu kolébku, co mám vyhlídnutou..nevím, jestli do toho mám jít, prachy fakt máme kam sypat... ale zaujala mě, kdyby za tu tisícovku byla! No koukám, že mám ještě do neděle na rozmyšlenou :wink: ......... Jenže ty umíš nakupovat líp - za polovičku :grinning:

http://www.aukro.cz/item1042977408_drevena_kolebka.html
21. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
@ojo snad ano,tady je pořád zataženo sem tam něco vyleze ale hned zaleze počasí je prostě na houby :frowning2: tak jak muj život :frowning2:(((((jediné co mně drží tak sou ty dva drobkové co mám jeden v bříšku a druhý na světě :slight_smile: ta ted sedí vedle mně a kouká se do dvd co si pustí no zlatá je :slight_smile:)))))) a malí v bříšku kope :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:29  • Odpověz
holky ukazuje se to všem když kliknu u vašeho textu na odpověz napíše to vaše jmeno ale nevím zdsa to ukazuje všem
:slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak aktuálně hlásím z Karlína lehký déšt, takže venku opět škaredě :confounded: Už mi z toho nedostatku sluníčka hrabe fakt.
21. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
@lucinecka222 taky taky, asi nějaká novinka :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
@daja.had ted mi to došlo na profil kde mi to ukazalo zmínky o mně jako 1 zpráva no je to asi nové ale pokud to čtou všichni tak to je super co vy holky na to? Budete třeba jinde a nemusíte nahlížezt jestly vám někdo píše protože to zjistíte tak že vam dojde na profil zpráva zmínkly o mně :slight_smile:))) :wink:
21. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
Holky, jdu uvařit houbovou polévku! Včera jsme na procházce našli hřiba kováře...no snad to bude on a neotrávíme se :wink: V životě jsem se snad v tuhle dobu s takovou houbou nesetkala...no hlavně já bych jí dřív zašlápla než si jí všimla, jsem na to slepá :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
@jennymaresova :tady je to to samé škaredě vypadá to na déšt,opět na moravě a to když klesá ta voda po těch zálpavách no maras,večer tu lilo kolem jedne ráno teda a i bouřka byla :frowning2:Snad bude příští pátek krásně bude totiž den dětí :slight_smile:)))
21. kvě 2010 v 11:39  • Odpověz
luci: A už jsi na tom magistrátu byla? Myslím, že by bylo dobré podat trestní oznámení.
@daja.had hlavně+ at se podaří:slight_smile: ja sem včera vařila čočkovou polívku mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lotyna ještě sem tam nebyla ale ted budu mít času haba děj když sem bez práce,ale budu mít spoustui jiného vyřizování až mi stoho hrabat bude,v pondělí bych chtěla zajít na tu sociálku a hned si požádat o příspěvek na bydlení a na malou snad my schválí alspon jedno,teda příspěvek na bydlení až mi rpg pošle dodatek ke smlouvě,ale musím ještě nahlásit že jsem těhotná a požádat si o mateřkśkou myslím že už je zavčase
21. kvě 2010 v 11:42  • Odpověz
V uterý mam jít na cukrovku,holky vím že mám být na lačno ale mužu před tím alspon pít?
21. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
luci: Určitě si tam zajdi a ty příspěvky si zjisti, oni ti tam určitě poradí, co s tím. A bude líp, uvidíš. :slight_smile:

ad houby - začíná nám rodit naše domácí pěstírna, tak kdyby měl někdo nějaké neotřelé tipy na to co s žampiónama, tak je na mě hrňte.
21. kvě 2010 v 11:47  • Odpověz
@lotyna jj zajdu jsem zvědavá no :slight_smile:
ja jsem v pondělí ze žampionu dělala omášku k ríži z vepřovím masem a porkem a řeknu ti fakt dobrá a nebo mužeš žampiony naplnit a obalit :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
@lotyna když už fakt nevím tak kouknu sem http://www.toprecepty.cz/kategorie/25-omacky/ tam jsou super recepty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 11:52  • Odpověz
holky co na něho říkáte budu ho malé dělat k narozeninám ted co bude mít v září bude mít 3 ročky :slight_smile:
21. kvě 2010 v 11:55  • Odpověz
kov:no zatím stále nevíme jak to 3D čekám na telefon snad nám to domluví těšíme se oba :wink: jinak do Prahy se těším byla jsem tam naposledy na výletě v 9třídě a doufám že bude počasí ok
Luci:chuděro to je děs co zažíváš :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz
Luci: Krásnej dortík! To jsi sama taková šikulka, že ho uděláš, jo?
My jsme byli vybírat ve středu dorty na svatbu, tak jsem viděla taky spousty krásných fotek u dvou cukrářek..taky bude jedna panenka :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:07  • Odpověz
daja:a kdy máte svatbu?
21. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
luci: Děkuju, mrknu na to. A ten dort je krásnej.

Tak jdu se pomalu chystat na cestu, snad nezmoknu.
21. kvě 2010 ve 12:19  • Odpověz
loty:držím palce pak dej vědět jak si dopadla ju :wink:
21. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
@daja.had ja si myslím že ho zvládnu vypadá těžce ale postup je hodně lehký pak jak ho budu dělat tak ho nafotím a pochlubým se oki :slight_smile:)))
21. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
@daja.had ty máš svadbu jo :slight_smile: tak to ti závidím :wink: snad budu mít jednou taky a z normálním chlapem :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.