• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 19.6. - docela se to blíží :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
@antana123 ahojky :slight_smile: nemám to lehké no :frowning2: od začátku těhotenství se mi dějou věci jako v tom nejhorším snu :cry: :cry: :cry: :cry: ted jdu v uterý na tu cukrovku tak mužu říct že se bojím po tom jak my dopadly ty výsledky na začátku a jak se mi nedaří celé těhu.Moc mně mrzí že nemám ještě pořád 3d fotku malí je vždy otočený jinak a tak se nepodaří,san mi ji někde udělají ještě :unamused: chtěla jsem 3d ultrazvuk ale nemám na to peníze takže zase nic chjo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry:
21. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
daja:závidím ti upřímě taky jsme zvažovali svatbu na rychlo jenže s tímhle břichem co mám už se nemůžu vdávat už by to nebylo pěkný tak to necháme na příští rok v létě
luci:no víš jak to je na posranýho i hajzl spadne snad už bude líp :wink:
21. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
@antana123 už by se to mohlo zmněnit no :frowning2:
21. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
hojda,
tak u nás je taky pršavo :frowning2: to je teda květen
loty: držím pěsti
luci: tak ať to něják zvládnete :wink:, je to teda strašný, bez tatínka vám bude určitě líp, tak se drž
kov: hezká postýlka, a za ty peníze zadara
luci: nesmíš ani pít od půlnoci :frowning2: to je nejhorší, ale jinak se to dá :slight_smile:
já byla dneska i s pejskem v práci pro benefity, se budou hodit na nákupy v lékárnách pro malýho :slight_smile: madam tam poznala vždy na koho má štěkat, to byla sranda, a pak se jí tam nelíbilo tak jsem jí honila po dvoře :wink: . Já bych už nemohla vstávat tak brzo do práce, jsem vstávala kolem 6 a pak v 10 vytuhla na dvě hodiny :slight_smile: jo jo, měla bych si ale zvykat :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
@beru3nek děkuji za odpověd na tu cukrovku,u nás se holky udělo krásně ja tu hodím ještě pár inzerátu jdu se najíst aq jdem z malou ven tak papa přijdu tu večer
21. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
beru:no pohoda :wink: já nevím kdy na ten cukr mám jít měla jsem dneska ale nevyšlo to v úterý vezu ségru zase po doktorech tak snad ve čtvrtek řekl mi že je to na mě nevím do kolikátého týdne se to dělá
21. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
@antana123 cukrovka se dělá od 24 do 28 týdne :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
luci:tak to asi nestihnu protože v úterý budu 28+0 :frowning2: no uvidíme snad to stihnu třeba v pondělí
21. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Holky, to s tou odpovědí vypadá super, akorát tu v práci to nechodí, možná to vyžaduje nějaký program, který tu nemáme nainstalovaný, tak snad dom :slight_smile:

Luci: ten dortík bude skvělý, malý bude mít určitě strašnou radost, tak se pak nezapomeň pochlubit :slight_smile:

antana: no tak jsem zvědavá, snad vám to 3D dopadne na zítra :slight_smile:, já už se taky těším.

luci: v úterý jdu taky na cukr, tak jsem zvědavá a bojím bojím ... , ale aspoň se ten den budu domlouvat na 4D utz, tak aspoň něco pozitivního ten den budu mít.

beru: to už nesmím pít od půlnoci ??? :unamused: Pomoooc, já teď v těhu strašně moc piju, mám pořád žížu. No, snad to vydržím. Chjo.
21. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
kov:no já jěště zvažuju na cukr jít v pondělí no uvidíme
21. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
ant, já třeba byla na cukru 23tt+4d. Doktor mě tam sám poslal a ani na odběrech nic neříkali. Takže plus minus pár dní asi nehraje moc roli. :wink:
kov, s tím pitím je to bohužel pravda. :unamused:
21. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
@kovalda no to bude síla nepít ja se musím napít vždicky ráno jak vstanu :astonished: my vyschne v puse no nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak ještě ten hnus pít a dvě hodiny nepít bléééééééé :zipper_mouth: jinak ten dortík bude pro malou a ne pro malého :slight_smile: :wink:

antana:no uvidíš zda ti to ještě udělají snad jo :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
luci, tak jediná pomoc je asi si pusu jen vyplachovat, to nám na cukru přímo povolili, ale nesmíš to prostě spolknout. :wink:
21. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
já teda pila naposled asi ve čtvrt na dvě v noci, jsem se vzbudila, a měla děsnou žížu, tak snad to neva :confused:
já taky byla na cukru ve 23+3 a můj dr. mi ani neřekl, kdy tam mám jít, ale žádanku mi dal už někdy před měsícem :grinning:
tak u nás je teď zas pařák, ale je tam jak ve skleníku tak se asi něco zas přižene. Potkala jsem paní a ta mi tvrdila, že má být hnusně i v létě, hodně bouřek a lijavců, tak snad se to nevyplní :wink:
21. kvě 2010 ve 14:13  • Odpověz
@kovalda : a tu postýlku máš z koníka?
21. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
luci: samozřejmě je mi jasné, že je to pro malou, ale už jsem si v hlavě asi sumírovala i další odpověď, tak šup a je tam malý. Nebo prostě těhu demence, či co :grinning:
S tím pitím teda u mne taky hrůza, ráno taky - vyčůrat a pak hned napít, mám strašně vyschlo v puse, ...
21. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
Teď jsem se vrátila z procházky s pesanem a venku je nádherně! No znám teda i hezčí počasí, ale v rámci možností 18 stupňů a bez deště je v těchto dnech prostě výhra :grinning:
Na ten cukr se vůbec netěším, spíš bojím! Tak uvidíme v úterý, na kdy si mě pozvou...
21. kvě 2010 ve 14:29  • Odpověz
beru: neee, na koníkovi jsem zatím ještě nic nenakupovala, ale už leta nakupuju na mimibazaru a i postýlka je odtud :slight_smile:
21. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
@kovalda : aha, tak to tam taky juknu dík :slight_smile:
jsem zvědavá, jestli se půjdem kouknout v so na kočárky, když ne tak si říkám, že je furt času dost :grinning:
holky jsem hotová z nových sousedů, tak už jednou na nás přišla paní, že kluci hráli xboxy, tak je to rušilo, to bych brala. Ovšem teď tady byla znova, že někdo klape podpatkama v 10 večer, tak jsem na ní koukala jak z jara. Takže přítel jí ruší, že klape pantoflema, no hlava mi to nebere :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
asi mu řeknu, že by se měl nauči lítat, aby paní nebudil, bože to je ale........ :fearful:
21. kvě 2010 ve 14:40  • Odpověz
ahoj holky tak zítra na 3D nejdeme ale jsme objednaní na 28.5 a už se těšíííím
21. kvě 2010 ve 14:59  • Odpověz
@kovalda ty máš někdy též slova že se mi chce smích brečet prej TĚHU DEMENCE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrý :sweat_smile: mně se to taky stává to nic,už mám v bazarku pár věcí ale spousta tam ještě pujde.Tady začalo lít ale stejnak jdu už konečně ven jdem do opchodu a pak snad jak nebude pršet tak s trojkolkou ven a pofotila bych malou do nového albíčka :slight_smile: už dlouho nemá aktuální fotky :slight_smile:)) maras počasí prší a svítí slunko pak je tam a prší a pak zase svítí slunko a prší no maras.
21. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
@antana123 ju ja ti to závidím,kdybych na to mněla tak jdu taky hned snad se mi to ještě povede do konce těhu si to nechat nafootit :cry: :frowning2:
21. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
luci:to jěště třeba stihneš máme to za dobrou cenu 500kč takže to by byl hřích to nevzít
21. kvě 2010 v 15:22  • Odpověz
ant - to jsem rada :slight_smile:
luci - to je sileny, ty mas teda smulu ..... celou dobu to vypadalo, ze chlapa mas v pohode, ze jste preckali ty spatny testy i to zmlaceni a vsechno a ted tohle!! :astonished: taky nemam zadnou radu, nechapu, jak se muze takhle chovat a vubec me nenapada, co bys mela delat - asi jit na socialku a urcite podat to trestni oznameni - uz i kvuli soudu o alimenty, aby bylo jasny, jaka tam u vas byla situace... :confounded:
beru - tak to mi pripomina sousedku pod nama - jednou mi taky na chodbe rekla, ze bych si mela zmenit asi backory, ze "klapem" - no pak se ukazalo, ze ji vadilo, kdyz pribehnu domu v podpadcich a dojdu si treba na zachod a az pak se zuju :grinning: mura jedna - je doma, ma dva kluky - spratky sileny, do skolky nechodej a celej den tam rvou a jsou slyset furt, na chodbe delaj silenej bordel a vsem rikaj "cau" (dobry den je asi nikdo neucil! tak ja jim na to "cau" rikam dobry den :grinning:)tak jsem zirala, ze ONA ma tu drzost nekomu neco rikat o ruseni, ale ja na to nic nerekla, a ona pak uz nikdy nic taky nerikala.....ale nekdo si proste do huby nevidi :angry:
21. kvě 2010 v 16:32  • Odpověz
luci: teda to je děs mamčo, achjo, tolik trápení :frowning2:

kov: zelňačka ještě je, a je exkluzivní :slight_smile: na to, že jsem ji dělala poprvé se manžel olioval a já taky :slight_smile:

Tak jsme byli mrknout na kočárky, v prvním krámě neměli Roan a výběr nic moc :confounded: Druhý krám lepší, Roan měli, ale manželovi se nelíbil...jemu padl do oka Bébecar..takže žhavá diskuze :angry: a nakonec rozměry a skladnost obou kočárků to vyřešily za nás, Roan se nám nevleze do výtahu :frowning2:, takže to bude asi ten Bebecar..mají zvýhodněnou sadu, hluboká korba, sporťák, autosedačka za 14990Kč, kdo chcete, jukněte do albíčka :slight_smile: Mají jen 3 barevné verze této sady, tak asi ta, co jsem nahrála do alba..ještě mají tm.modrou a ebo kombinace hnědá, béžová, oranžová.
21. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu vás zase pozdravit, dočetla jsem dnešek......
teda luci, to je síla................... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: co na to říct, rychle od něj pryč, nenech si ubližovat. a požádej hned o výživné na malou a nebude ti platit jen tři tisíce, bude ti platit na obě děti, takže to musí být víc- teda snad.......
držím palce, at jsi v pohodě, toto mě fakt šokovalo......
kov. gratulace k super kupu postýlky, fakt pěkná a za ty prachy..........
rennu koukám řeší kočárek.......
my jedeme v pondělí pro postýlku, ted rekonstruujeme stále, ale už malujeme na barevno, takže skoro finále......krásné to je tady. pokojíček se bude dodělávat zítra, už se těším. a pak ještě pro miminko nějaký obrázek namalovat na stěnu, at je to tam veselé......... :slight_smile: už se těším.
my jsme byli tento týden na 3D ultrazvuku, moc parádní, máme krásné fotky i video, super......a taky jsme se byli v rámci předporodního kurzíku mrknout na porodku, kde budu rodit. je to tam moc fajn, nové, krásné, moderní, všichni milí, super vybavení, takže se tam s manžou i těšíme :slight_smile: a samozřejmě na mimčo se těšíme........
snad se máte všechny dobře....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
lauri - kde budes rodit? a bydlite tam, kde rekonstruujete, nebo porad jinde? tak mi to s luci uplne vyrazilo dech...
21. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
rennu:kočárek je myslím hodně podobný roanu né?je pěkný
lauri:gratulka k pokojíčku i 3D
21. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.