• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
evelu:taky mi to s ní vyrazilo dech :wink:
21. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
ant. díky :slight_smile:
evelu: budu rodit v Uherském Hradišti..... a bydlíme tam, kde rekonstruujeme, ale pořád, už skoro rok tady bydlíme :slight_smile:
My děláme jen takovou menší rekonstrukci, okna a podlahy jsme dělali vloni, takže ted jen kuchyn, chodba, pokojíček, a malba všude....
21. kvě 2010 v 17:38  • Odpověz
lauri:to je fajn než se mimčo narodí tak vše nové to je super :wink: a v hradišti si to hodně pochvalují :wink:
21. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
lauri - tak at vam to pekne odsejpa :slight_smile: my taky budem co nevidet malovat obyvak a pokojicek a davat tapetu do kuchyne - jakou barvu date do pokojicku?
21. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
ant: no je trochu jiný...ale Roan se ani manželovi nelíbil....tenhle jo a rozměry rozhodly :sweat_smile:

lauri: jééé, malování....taky by ě zajímalo, jakou barvu jste zvolili do pokojíku? My zatím necháváme původní, je asi rok, dva stará - sytě teplá zelená (3 stěny) a jedna stěna žloutkově žlutá :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz
rennu:zelená je supr tu mám moc ráda :wink:
rennu:cos vařila na večířku mi máme pangása s bramborem mnamka ted poslední dobou mím pořád chut na rybky :wink:
21. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
rennu:vy jte už byli na 3D?
21. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
@rennu: jo, tak provokovat se zelňačkou jo, ale dovézt ji chudákům pracujícím, to ne, co? :grinning:

@laurinka.22: jé, to se máte, že už finišujete a taky že jste byli teď na tom 3D, to je zážiteček, co? Já se teprve budu objednávat, ale už se nemůžu dočkat, až tu naši holčičku budeme mít doma :slight_smile: A díky za chválu postýlky :slight_smile:

@rennu: ten kočárek, co jste vybrali je taky supr :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
rennu:jestli ano kolik jste za to platili?a máte i DVD?
21. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz
@antana123: tak jak ten 3D, už to máte dohodnutý?
21. kvě 2010 v 18:37  • Odpověz
kov:nakonec jdeme příští pátek protože tam mají zítra plno :wink: jsem zvědaví doufám že mi ho i zvážé a snad ta váha bude lepší než ted snad bude dobře vidět v pátek budu 28+3
21. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
@antana123 my to máme taky za 500 desetiminutový ultrazvuk ale ten je v jiném městě no uvidíme :frowning2: snad se to povede a budu to mít natočené :unamused:
21. kvě 2010 v 18:39  • Odpověz
@beru3nek: jj, já na mimibazaru nakupuju pořád, určitě jukni :slight_smile:

@antana123: aha, tak už vidím, že jste na to 3D objednaní, jsem to nějak přehlédla :slight_smile:
21. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
@eveluska ,rennu jo člověk si holky asi hold nevybere :frowning2: je to síla a já jsem s toho teda totálně na nervy :cry:
21. kvě 2010 v 18:42  • Odpověz
@eveluska: teda máte výbornou sousedku. To jsem taky vždycky nasr..., když si jde někdo stěžovat na něco, co je u nich zcela běžnou záležitostí. To tě obdivuji, žes jí na to nic neřekla.
21. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
@luci - snad ti to nakonec vsecko nejak dobre dopadne!
@rennu - tak zelena se zlutou je jedna z nasich variant, ale vic se zatim priklanime k takovy namornicky modry (neni studena, takova jak z namornickejch tricek :slight_smile: - tu chce muz, miluje lode a tak, tak asi chce malyho namornicka, mne je to fuk :slight_smile:
@ant - ja jsem nejak nenasla, jakou jste meli posledne vahu, ze te to trapi.... ale vsecko v poradku, ne?
21. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
@kovalda - me to prave tak sokovalo, ze jsem nestihla na to vubec nijak reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
@eveluska: tak to jo, když mne něčím takovým zaskočej, tak jen koukám s pusou otevřenou. A jen co odejdou, tak si říkám, kruci, tohle jsem měla říct a tohle taky.... :slight_smile: :rolling_eyes: :grinning:
21. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
evelu:naposled 620g a ted 720g přibrali jsme jen 100g za 3týdny :frowning2:
21. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
@kovalda - presne, zpetne jsem vzdycky desne drsna, ale to uz nikdo neslysi :grinning:
@antana123 - a dr rikal, ze je to spatny, ze je to malo? mne jinak prijde lepsi mensi mimisek nez obrik :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
evelu:né dr. na to nic neřekl jen oproti jinčím ženským máme o dost mín jsem myslela že budeme mít tak 900g ale tak hlavní je že je malý ok
21. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
ant - tak to bud uplne v klidu a bud rada, ze bude mimisek spis mensi :slight_smile: neda se takhle porovnavat vsecko, kady tehu je jiny a kazda jsme jina a tak je to i s mimiskama a kdyz podle dr. je to ok, tak to je hlavni :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
ant: jojo, my už byli na 3D...ale v jiném městě-600kč čb a 1000kč barevně, a plus foto se platí zvlášt :slight_smile: Jinak já dnes dělala smažááák, takové typ.zdravé jídlo :grinning: Pangase jsme měli včera :slight_smile:

kov: neprovokuju :slight_smile:
evel: my jsme se shodli že modře ani růžově se malovat nebude :slight_smile: Zatím necháme toto a uvidíme dýl až prcek poroste :slight_smile: Ale jinak modrou mám ráda :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
evelu:no já si myslela že když je to kluk tak že bude obřík a navíc mě je dost a čekala jsme že to bude macík každý mi pořád říká že mám velký břicho a mimčo bude obřík a ono nic no uvidíme co nám řeknou příští týden na 3D se těším jak malá :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
rennu:ale foto v albu nemáš že?a máte nějaké foto?
21. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
ant: máme dvd i fota, ale nefunguje scanner :frowning2: my jsme byli brzo, v 23.týdnu a prcek byl zavrtaný hlavou v placentě a ne se hnout :grinning:
21. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
rennu:toho se taky bojím doufám že bude spolupracovat a dělají to tam do 30týdne tak si myslím že jdeme akorát snad tam bude něco vidět chtěli bychom obličejík a tak no jsem zvědavá měřili vás tam tak jak na utz a vážili?
21. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
rennu - no da se to vzdycky premalovat a dokud bude prcek malej, bude tam i pracovna, tak ta modra mi prijde dobra :slight_smile: navic jsem rada, ze byl v tomhle muz takovej iniciativni, tak mu to nechci nejak brat nebo rozhodit namornickou koncepci :slight_smile:
21. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
ant: jj, zkraje tam je nahraný klasický UTz záznam s popisem, kde co je i měření, vč.váhy a pak je tam i 3D záznam...jinak nás mudr.měřila jen v tom 20tt a pak tady na tom 3D. Jinak ta moje kontroluje jen srdíčko.
21. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
rennu:jo jo díky už se těším je to pěkná vzpomínka že? :wink:
21. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.