• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 dobré ráno, tak to máme dnes stejný plán...ségra slaví 30-tiny na zahradě, tak snad počásko vyjde! Tak se aspoň pořádně nadlábem, co? Když pít za nás budou ostatní :grinning:

@laurinka.22 krásnej obrázek! jsi šikulka..

Přeju všem pěkný den...... jdu na vlastní kůži prozkoumat, jak to venku dnes vypadá :wink:
22. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
kov: nene, tak opravdu kreslit neumím, je to podle toho prvního obrázku, co jsem sem vložila, podle šablonky. obkreslíš to na zed a jen vymaluješ, jak se ti to líbí........ hrozně mě to bavilo, takže udělám ještě aspon jednoho..... :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
@laurinka.22 dobré ránko všem,moc krásný obrázek máš :slight_smile: to si kreslyla sama nebo podle šablonky? :slight_smile:
@antana123 to se máš ja budu trčet asi tady ,no uvidím možná zajedu někam :slight_smile:
@daja.had u nás je teda opět škaredě snad se to vybere.zatím papa jdu se dát dokupy :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:20  • Odpověz
@laurinka.22 ale je to krásné :wink: :slight_smile: šikulka:slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
Hezké sobotní ráno,

lauri: medvídek je super :slight_smile: jsi šikulka

U nás včera odpo svítilo slunko a dnes je mlha, tak snad se to protrhá :slight_smile: Za chvíli pojedeme na nákup a pak vařit obídek :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:25  • Odpověz
ahoj holky byla jsem chvilku pryč
daja:jo jo aspon nadlábnout a doufám že bude počasí ok
rennu:co vaříš dobrého?
lauri:krásný obrázek
luci:jen si někam zajed
22. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky.
tak za dnešní noc jsem naspala jenom 3 hodiny... Děs!! Takový strach jako dnes jsem snad ještě nikdy neměla! Večer okolo 23:00 hod mě strašně začal bolet podbříšek-úplně křeče a ne a ne přestat! Tak jsem to zkoušela rozchodit to nešlo vůbec a lehnout?? Nemohla jsem vůbec nic... A takhle to šlo celý večer!! Ve 3 hodiny jsem už fakt myslela, že vzteky něco rozbiju! :frowning2:Měla jsem strach... Do toho Boreček furt kopal, protože se mu to taky nelíbilo! No a nakonec jsem zjistila, že jsem měla skříplej nerv u pánve... :frowning2:Nevím, jak ale protáhla jsem se a v 5 hodin to přestalo, ale už nechci... To jsem zvědavá na porod teda!! :unamused:

@laurinka.22 : Téééda to je nádhera! Fakt jsi šikovná :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
eli:chuděro já mám zase strašné křeče pod lopatkama taky dobrý hnus a v noci mám lítkový křeče blééé :confounded:
22. kvě 2010 v 09:33  • Odpověz
ant: máme od včera zelňačku a chtěla jsem dělat špenát, ale volala mamka, že byla na trhu a koupila mi žampiony, takže budou smažené s brambůrkama :slight_smile: Houby miluju, nejvíc teda ty z lesa, co si můžu nasbírat sama, ale žampiony nepohrdnu :slight_smile:

eli: chuděrko, to tě lituju, bolest a strach o miminko....hlavně, že už je to dobré a přes den hezky odpočineš a zdřímneš, abys to dospala. :slight_smile:

Mě Honzíček žuchal před spaním a pak několikrát v noci, když jsem se probrala a musela čůrat..tak nevím, zda zasáhnul vždy močák :sweat_smile: Teď ráno se ozýval taky, jsem ležela, potřebovala jsem opět na malou, v bříšku kručelo hlady a prcek hezky žduchal, ať jsem byla na boku nebo na zádech. Pak jsem vstávala a taková řacha do břicha, že manžel čučel, jak jsem leknutím vyykřikla :grinning: :grinning: jsem se lekla :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
@antana123 : Nejhorší, že mě teď zase bolí celé záda a je to na h...o! jsem dneska fakt utahaná! :frowning2:
Večer jsem myslela, že někam pojedeme, ale vůbec jsem nevěděla kam, tak jsem to furt zkoušela zaspat, ale to nešlo... No doufám, že se to nebude teď ňákou dobu opakovat! :frowning2:
22. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
@rennu : Dneska se nevyspím, protože máme oslavu! Takže vypadám úplně dokonale... Pytle pod očima a jsem protivná!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
rennu:ježiš zase děláš chutě taky miluju hřiby a to na milion způsobů je mnamka dala bych si ale nemůžu až konečně odstraním žlučník tak se pořádně nadlábnu :wink:
jinak náš malý kopka jen malinko je nějaký hodný ale ono to příjde líbí se mi když sedím a on mě kopne do žeber tak se mi zatřepe i prso je to srandovní
22. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz
eli: obličej omýt ledovou vodou, na oči přikládat vychlazené lžičky a pak trochu make-upu :wink: Nálada se třeba zlepší sama na oslavě, dej si nějakou mňamku a je to :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
eli:dej si kafíčko pěkně se nalíčíš a určo budeš vypadat dobře :wink:
22. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
@rennu:ty s tím jídlem mi dávaš ted budu myslet jen na to na narozkách budeme mít kuřata už se těším jak se nadlábnu a mám chut na zákusek no mnamka :dizzy_face: :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 09:41  • Odpověz
ant: tak já ho cítím jen níž, ale dnes ten kopanec byl prvně nahoře :grinning: proto jsem se tak lekla asi :slight_smile: Jojo, taky nůžu houby na všechny způsoby.....chci dát procházku po lesíku, zda nějaký nenajdu...ptž počasí jim nahrává a žampiony už rostou i po sídlišti v trávě..ale ty nesbírám :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
ant: :grinning: už i manžel mi řekl, že ho nějak vykrmuju...prej jestli chci, aby kynul a rostl mu pupek jako mně :grinning: Tak on se učí do noci, tak vyvářím, aby měl dobré papu :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
rennu:na hřiby jsem už dlouho nebyla já jak nic nemůžu tak nemám chut na nic ani vařit když to nemůžu je to semnou děs :confounded:
holky jste ted taky tak náladové já teda strašně??
22. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz
rennu:hezky na něj myslíš :wink:
22. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
@rennu : Tak to jdu zkusit.... :slight_smile: Děkuju za rady! :dizzy_face:
@antana123 : Kafíčko si asi dám, protože takhle noc byla nejdelší v mém životě!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz
ten můj se ted taky učí od rána do večera už se mu to bíží chudák můj :frowning2: snad to zvládne :wink:
22. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
@eliska_v:užij si hlavně oslavu a nadlábni se já si jí taky užiju :wink:
22. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
Holky ten náš nespinkal celý večer a kopal a teď jsem si myslela, že bude spinkat a on zase kope Brouček!! :dizzy_face: Tak mu domlouvám ať spinká :dizzy_face:
22. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
eli:v kolik jdete na oslavu?
22. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
@antana123 : Tak na jídlo se těším, jak malá!! Hlavně když to nedělám... :grinning:
22. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
@antana123: Na 12 hod..už jsme na obídek!! :slight_smile:
22. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
aha mi až na 16.00 taky se na jídlo těším
22. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
Bude medovníček... Jůůů na ten se těším a na ty chlebíčky!! :grinning:
22. kvě 2010 v 09:49  • Odpověz
holky já už nevydržím sedět ty lopatky to je hnus jdu se natáhnout zatím pa
22. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
ant: to je jasné, když máš dietku, tak by mě taky nebavilo vyvařovat...určo to ten tvůj zvládne kdy to dělá? No můj při zaměstnání nemá moc času, takže šprtá po nocích :frowning2: Jinak nevím, zda jsem náladová, ale dovede mě rozhodit, kde co :fearful:

eli: zkus, snad to zabere :wink:

Holky užijte si oslavy, já mizím se obléct a směr Makro
22. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.