• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Holky já taky mizím... tak kdyžtak zítra...papa kočky
22. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
ahojte holky
loty: gratulace ke zkoušce, teď už si s malou budete jen lebedit.

hodila jsem dnešní bříška do albika.

konečně se udělalo trochu hezky, tak to vidím na procházku na město, na zmrzku a zákusek. a to jsem dnes vlezla na vahu :rolling_eyes:
22. kvě 2010 v 10:13  • Odpověz
čauky,

taky gratuluji Loty,je to šíílená úleva,co? :wink:
U nás je zas hrozně,ten apríl snad neskončí.Vyrazili sme na zahradu,já začala přepichovat sazeničky a do 5 min bouřka jak blázen.Tak sme se schovali do skleníka a po tom nejhorším zas rychle dom,no a teď trčíme zase doma,nevypadá,že by se to dnes ještě zlepšilo,ach jo počasí už mám fakt po krk!
Mimi je dnes akční,pěkně pohupuje celým bříškem,malej si ho zálibně prohlíží a pořád hladí a poslouchá :dizzy_face:
No nic jdu zatopit do krbu,letos snad ani topit nepřestaneme,nebo co :unamused:
22. kvě 2010 v 11:05  •  3 děti  • Odpověz
@rennu:dělá to 8.6 blíží se mu to dost
22. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
@suzete:no bříško ti teda pěkně poskočilo máš ho moc pěkné já budu asi taky fotit bud zítra nebo příští týden ale už to není nic pěknýho je to mega břuch :frowning2:
22. kvě 2010 v 11:13  • Odpověz
tak hlásím u nás začalo strašně pršet i s kroupama :confused:
22. kvě 2010 v 11:38  • Odpověz
no u nás už 3x průtrž mračen+kroupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Filí už toho má asi dost,páč po obídku usnul.Už tak 2dny cítím mimčo taky i u žeber,dnes jakoby bylo natlačený na jednom boku, bylo tam úplně cítit :dizzy_face:
22. kvě 2010 ve 13:01  •  3 děti  • Odpověz
@Petja:jo je to hnus teda ti povím mě to nejvíc bolí na pravé straně někdy cítím v boku hroznou hrčku a za chvilku je klid a ty lopatky to je hrůza můj mi je maže každý večer ale nevím možná to chce masáž třeba mám skříplý nerv
22. kvě 2010 ve 13:08  • Odpověz
Mě to nepřijde jak hnus :confused:
22. kvě 2010 ve 14:22  •  3 děti  • Odpověz
to je jako nadávka na to jak mě to bolí :slight_smile: já vím že je to moje zlatíčko ale bolí mě to celkem dost
22. kvě 2010 ve 14:34  • Odpověz
holky tady je ale dneska mrtvo :grinning: za chvilku se chystám na tu oslavu tak pá :wink:
22. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
ahojda,
koukaly jste na hokej? já teda druhou třetinu zachrápla, ale ani jsem nevěřila, že můžem mít takovou kliku, ale super :grinning:
eli: tak hlavně, že to byl skříplý nerv, a ne mimísek, to bych strachy taky šílela
ant: jsem náladová taky, včera jsem měla brečavou :frowning2: , dneska dobrý :slight_smile:
pěkně si užijet dnešní oslavy :slight_smile:
suzete: myslím, že si těch dortů můžeš dát klidně 10 :slight_smile:, kde Vikíska schováváš ? :grinning:
taky musím hodit fotečku do albíčka, vyrostli jsme už řádně
22. kvě 2010 v 17:01  • Odpověz
:slight_smile:) já už mám taky pořádnej pupek.. včera mě dost nepotěšil kluk, kterej si myslel že už bych snad měla rodit nebo co.. že prej jeho žena je taky 26 tt a má stejně velký břicho jako já, jenže tam má ty děti dvě.. naštěstí jsem zůstala v klidu, ale takovýhle řeči mě fakt dost nebavěj (co já vim, tak to vadí každý těhulce, když někdo komentuje jak je obrovská, nechápu, proč si to ti komentující neodpustěj).

antano, taky mi začaly takovýhle bolesti.. je to prostě jiným rozložením váhy na páteř.. to bříško něco váží, taky tlačí na žebra.. bolesti mám i když cvičím, plavu a zatím jsem ani moc nepřibrala.. tak nevím, jestli proti tomu vůbec neco funguje.
22. kvě 2010 v 18:13  • Odpověz
laura: to je přesně ono, to bych taky vraždila, ještě když mají ostatní nějákou vtipnou poznámku na konto mého bříška :angry: . Už to vidím i já, když procházím kolem zrcadla, že jsme nějáký velký a jak asi budem vypadat v tom 9 :slight_smile: to budu jak slonice
22. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak oslava dopadla skvěle, ale jsem utahaná jak něco... :unamused:
22. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
@antana123 ahojky koukám že Šimonek ti dává pěkně zabrat,mně taky sem tam bolí břicho a dokonce sem mněla už asi třikrát poslíčky no maras bych to nečekala tak brzo a navíc mně při tom bolelo břicho a to se mi nezdá naštěstí už mám týden klid tak snad se to nevrátí :frowning2:
22. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky, teda jak na to tak koukám, vy si snad ty tt připisujete, to snad není možný, jak to letí.
U nás bylo dneska krásně, ráno sice trochu pršelo, ale pak se to vybralo a tak jsem konečně mohla zasadit na zahradě rajčata a letničky. Teda já jsem byla pasována do role vrchního poradce a dohlížeče na lehátku pod slunečníkem, o všechno se postaralo to moje úžasné zlato. Jenom si nějak nemůžu zvyknout, že nemusím nic dělat (jako učit se myslím), mně to snad chybí nebo co. :slight_smile:
Jinak mám celé odpoledne neuvěřitelné pochody v břiše (ale miminko to není :slight_smile: ), které občas až přecházejí do píchání za lopatkami. Přitom jsem nic nadýmavého nejedla. Tak se tady pořád různě kroutím a svíjím do klubíčka (to se zase nelíbí Viktorce), teď už je to lepší, tak snad to brzy přejde.
Zítra asi razíme na nějaký výletík. Užijte si krásně neděli.
22. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jinak mně se zdá že mi taky bříško krásně roste :slight_smile: ale na fotku je ještě hodně brzo počkám ještě týden a pak ji sem hodím :slight_smile:
včera sem tu byla tak dlouho až mi stoho hrabalo,davala jsem věci do bazaru a to tam ještě nemám dané všechny chjo :unamused: se mi už nechce ale musím je tam dát at je mužu schovat zase do pytle a do postele.ale dneska ještě ne asi zítra je tam dám.Dneska jsem z malou stihla jít taky asi na ´třičtvrtě hodky ven než začalo pršet došly sme dom tak tak a ještě sem zbýrala prádlo měla sem na balkoně poslední tři věci když se spustil liják,no maras.A to už vypadalo tak nadějně :unamused: a zase nic chjo furt musí chcát :unamused: Na hokej sem taky koukala ale až ke koncio třetí třetiny a mužu říct že sem opravdu zírala povedlo se jim to pěkně nečekala bych to ale ten šok co sem mněla tak sem říkala člověk by stoho šoku porodil ale co by stoho mněl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
@lotyna asi se hlásí velká strana ne?nemáš zácpu?Ja to mívám taky ale u mně sem si jistá že to sou poslíčci :wink: ale u tebe nevím sand tě to brzo přejde.:slight_smile:
22. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
@lucinecka222 Po konzumaci koňských dávek magnézia (kvůli bolestem hlavy) se mě problém zácpy opravdu netýká, spíš naopak. :slight_smile: Už se to tam naštěstí nějak porovnalo, tak jsem si oddychla.
22. kvě 2010 ve 23:00  • Odpověz
čauky holky,zrovna sem domyla auto,no makačka celkem.
Hlavně chci všem co trápí bolesti zad,žeber a podobně,buď kvalitní např thajská masáž pro těhulky nebo začít konečně cvičit jogu,pokud s tim něco neuděláte,je dost možné,že si u porodu zažijete svoje,protože ty bloky musí pryč,fakt to nenechávejte osudu,kolikrát když jsou bolesti zad,hodně to komplikuje porod :unamused:
Loty,s tim magnezkem bych to nepřeháněla,oni to doktoři rádi předepisují plošně,ale myslím Hupcza se tu o tom zmiňovala,že je to docela kontraindikace k porodu,prý je možné,že to blokne porod,radši bych hledala přirozený zdroj Mg.
23. kvě 2010 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak u náš bylo včera krásně a dneska opět zataženo :frowning2: :unamused: Ach jo....Co tohle je za počasí??!! :angry:
Jinak náš malej řádí, jak malej ďáblík...Včera na oslavě nepřestal vůbec a vydrželo mu to až do 23:00 hod...No nechápu, kde na to vzal energii! :sweat_smile:

@petja :Jinak s těma zádama máš pravdu, ale já se snažím cvičit doma a nic extra... Tak snad to nebude až takový problém...
23. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
U nás je dnes luxusní počasí zatím,tak jsem moc ráda,včera to bylo nechutný,samá průtrž mračen.Tak jdu na zahrádku a pak vařit,dnes peču makrely na zelenině a brambor.kaši Pa.
Příští týden odjíždíme na chatu do lesů tak už se nemůžu dočkat.Tam načerpám vždy tolik energie,že mi vydrží snad až do porodu :grinning: :grinning: :grinning:
23. kvě 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
@petja já chodím na těhotenskou jógu 2x týdně, jednou týdně plavu. Jógu jsem dělala několik let už před těhotenstvím, i přesto ty bolesti mám..
23. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Holky koukám že tady se dneska něják spiná :slight_smile: no ono i to počasí nějak k tomu přispívá :wink:
23. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahojda,
u nás je počasí jak na apríla, jeli jsme na chatu, svítilo sluníčko, a před chvílí lijavec jak blázen
luci: jak přesně poznáš ty poslíčky, jak tě jako bolí břicho? Mě jako na MS, ale to snad není ono, ne?
u nás se teprve vaří obídek, dělám zapečený kotlety, tak se už těším :slight_smile:
jinak dneska jsem měla docela kliku, napila jsem se v autě málem nějáký chemikálie, ani jeden nevíme, co to bylo a kde se to tam vzalo, našt. jsem to vyflusla, ale bylo to teda o fous
dneska mám fakt kliku :angry: , nejdřív tohle, a pak jsme koupili křeslo , který jedeme reklamovat, je prořízlej potah, tak ještě že jsme ho nekoupili v Pze, to by mě švihlo :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, já opět po delší odmlce, práce a školu zkloubit, mám toho dost,
ale taky už bude za chvíli padla.... Jinak zprávička, naše holčička-jak jsem cítila
já, je klučina- řekl nám to pan dr.na 100%, krásně to šlo vidět, takže je to klučina.
Ted pěkně kope, je to moc krásné.. ještě mám 2 zkoušky, snad zvládnu do
konce června a pak se věnuji koníkovi snad naplno..........všem přeji pěknou neděli.
H., :grinning:
23. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
Krásný den holky,
tak včerejší oslava se nám vydařila...ve 2 jsme přijeli k našim na zahradu, to zrovna skončila přeháňka a pak už bylo zase krásně. Vydrželi jsme do půl 10 do večera sedět venku. Měli jsme vepřový a kuřecí masíčko v lorně, 2 dorty, domácí větrníčky...no naprala jsem se k prasknutí, měli jsme co dělat abysme to se Stelinkou udýchali :grinning: Přítel za mě dohnal pití, takže jsem do něj musela v noci šťouchat, aby nechrápal :grinning:
Ale byla to paráda...vydařený víkend, alespoň u nás! Dnešek je totiž ještě hezčí, zatím ani nesprchlo a venku je to na tílko! Tak si myslím Luci, že to nebude spací, ale spíš pracovní den pro většinu..nebo aspoň flákárna na zahradě :wink: Proto tu asi nikdo není.
Já si vás taky přišla jen dočíst s obědem..a házím tady brambory do klávesnice - bože já jsem čuně..
Jinak peru jednu pračku za druhou a myju okna v budoucí ložnici - no nebo spíš čistím od štuku :slight_smile: Je to nově udělaná místnost, tak proto tak zaprasený okna :slight_smile: Doufám, že jí stihnem zařídit do září i vysněnou ložnicí z Ikei :slight_smile: A už se taky moooc těším, až si tam zvelebíme koutek pro miminko :wink:
Mějte se pěkně, jdu pokračovat v nějaký činnosti...

Ant: jak u vás dopadla oslava?
23. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj holky oslava na jednučku vrátili jsme se ráno nejede mi internet tak nevím kdy se sem zase dostanu je to děs tak pa zatím :wink:
23. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
holky nikde nikdo vidím :confused:
23. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.