• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jj radeji holky no comment:slight_smile:)) jen mam docela strach, ze jak ja jsem docela razna:slight_smile:)) tak to na ne hezky vybalim..a vyvedou me v zelezech:slight_smile:)) jsem proste presvedcena ze jsem jela dobre a neni to moje chyba..i ten co jsem do neho narazila do doby nez prijeli polisi to bral na sebe..ale polisi s vetou ze vinen je zadni ho presvedcili, ze fakt jsem to ja kdo ma calovat:slight_smile:))) ale hlavne ze se nikomu nic nestalo , pravda!!!!!
berul aha tak to jsem nevedela..ja prave s tim zkusenost nemam...tak proto..ja bych vysilovala stejne jako dvakrat ted kdyz jsem na toaletaku nasla kapku krve..ale od te doby nic tuk tuk tuk
jinak dneska je mi celkem dobre :slight_smile: dokonce jsem i povecerela..no klasicky, cely balik sunky, a chlebicky s pomaz. maslem :unamused: boli me i dneska bricho a prsa dneska zase nic..tak jsem zvedava co zitra
18. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
tux: jojo, učitelka, 2.stupeň ZŠ, takže puberta s nima mlátí, učím mometálně chemii, zeměpis, informatiku :confused:

když už jste u nehod, mě srazilo auto, když jsem jela do práce na kole, nedalo mi předost a 3 měsíce neschopenka :unamused: takže jsem učila jen září a ted až od ledna a je to mazec, pololetí, do toho se učím na pátek na další zkoušku a už mi to hlava nebere....navíc se můžu učit od rána do odpol., večer se nic už nenaučím...a když jsem v práci, tak se houbec naučím....
18. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Hupcza: jé, tos mě potěšila, že v tom nejsem sama...hlavně když koukám, žes už musela jedno těhotenství zmáknout :wink: Tak snad ty mdloby i se mnou mimčo vydrží ....to víš, budu se i snažit, abych to ustála, jenže to se snažím vždy!
Mojí mamce to prý dříve taky vadilo a už je to dobrý - ta mi radí, že si musím říkat, že to nic není, že jsou horší věci ... chápu to, vím že je to pravda, ale to mi jaksi nepomáhá :frowning2: To si tam můžu opakovat jak chci...a za chvíli mě stejně probíraj ze mdlob...
Moje kámoška vyprávěla, že její ségra měla stejný problém - omdlívala nejen z injekčních stříkaček, jako to mám já, ale jí se udělalo blbě i klidně z modřiny, až se z toho složila - a v těhotenství jako když utne, najednou si asi její tělo začlo uvědomovat, že má zodpovědnost za někoho jinýho, no jinak si to nedokážu vysvětlit - ale prostě od tý doby (a to už je kupa let) je statečná:slight_smile:........hrozně ráda bych se toho tímhle způsobem taky chtěla zbavit! ... No to brzo poznám! :wink:
18. led 2010 ve 20:45  • Odpověz
ren: to máš "bezva",že máš naráz konec pololetí a zkouškové..brr

tux:o chutích mi nemluv ..upekla jsem bábovku a žrala ji ještě teplou
18. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
daj:no já mám od těhu akorát záklopku na rychlost ....na lyžích,na kole i v autě jsem jezdila relativně rychle .... a teď občas jak s vajcama :sweat_smile: ....no a vůbec se to vše nějak překlopí a některé věci se neřeší a nebo řeší jinak (teda alespoň já to tak měla)

ad havárky - já měla havárku s ondrou ...brrr....sice jen malý ťukanec ....no ale stejně to nebylo nic příjemného,když to se mnou škublo
18. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
Dajo, hlavně to pak sestřičce předem nahlas, že máš takové omdlévací reakce. Já k tomu taky nemívala daleko, tak jsem to předem hlásila a čekala na odběr do ordinace v leže na lůžku. Pak jsem ještě chvilku ležela a pomaličku přes sed vstávala. V těhu mi to ale kupodivu taky nevadilo a v klidu mi brali krev v sedě a já neomdlévala. Doporučuju vzít si s sebou nějaké sladké pití a hned po odběru se napít a popř. i najíst. Pamatuju si, jak jsem jednou seděla v čekárně a zoufalá sestřička volala doktorku o pomoc, když se jí tam paní složila. Lepší je varovat, než způsobit rozruch.
18. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Děkuji všem za přivítání.
Lajli, doufám, že ležet nebudu muset...uvidíme, jak to bude vypadat...ani nevím, jak bych to s malým dělala....hlídání není....
Každopádně to nějak dopadne, beru to jinak než minule, jsme moc ráda, ale nestresuju se dopředu, i když mudra naznačovala, že pokud bych pracovala, ať počítám s neschopenkou....
Asi po těch operacích dělohy a předčasného porodu od 31.tt, kdy se to na 4 týdny na kapačkách dalo udržet se to dává automaticky...takže na nic zlého nemyslím, on to osud nějak zařídí :wink: .
Tak se držte.
18. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
holky, k těm bouračkám......................
lajla: ale o co jde, že je to tvoje vina tak to je bohužel podle zákona jasné, prostě jsi nedodržela bezpečnou vzdálenost, je úplně jedno, jakou rychlostí jsi jela............................a i to, jaké jsi měla gumy na autě, bohužel, tak to je.....................ale tak co, je to tvoje vina a přece pokud platíš povinné ručení, tak se chlapovi škoda zaplatí z toho a hotovo ne............................

a mně se stala ještě horší nehoda, za kterou jsem mohla já:
chtěla jsem z vedlejší silnice (spíš z takové maličké uličky) odbočit na hlavní cestu. Byla tam přednostka, tak jsem zastavila, rozhlídla se, zleva nic nejelo, zprava taky, zařadila jsem a popojela asi dvacet centimetrů - a najednou do mě napálilo auto, které jelo tak šedesát osmdesát a odbočovalo z té hlavní do té uličky, z které já jsem vyjížděla. tak jsem zavolala policajty, i když auta jen škrábnuté, ale prej že je to moje vina, protože jsem popojela těch dvacet centimetrů a měla jsem počkat, až on přejede - a jeho vysoká rychlost, nepřipoutání atd. se jaksi vůbec neřešily...........................takže asi tak, já si už za volantem dávám sakra pozor..........................
18. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
Kopo: jo jo to já si vždycky řeknu, ležím pokaždé i dlouho po odběru, ale stejně se pak složím. Moje poslední zkušenost asi ze září, byla vůbec dost zvláštní...z ordinace jsem vyšla po svých, sice to se mnou trochu cloumalo, ale ustála jsem to. A jen co jsme vylezli před polikliniku, tak hned za dveřma jsem se musela zastavit, opřela jsem se o přítele, vím jen že se mi chtělo hrozně spát...no a pak si dál nepamatuju. Když mě potom líčil, co jsem vyváděla..nevěděla jsem jestli se mám smát nebo brečet - prý jsem na něj cenila zuby, kulila oči a vrčela a mezitím asi 10krát upadávala do bezvědomí...bylo to fakt divný...když jsem se z toho dostala, tak jsem došli do auta...on si potom vyčítal, že mě nedotáhl zpátky k doktorce. Pak jsem s o tom s doktorkou mluvila, tak si myslí, že to byla nějaká reakce na ten můj strach. No naštěstí se to neopakovalo, tak to snad byla pravda. Měli jsme ještě strach, aby to nebyl třeba nějaký epileptický záchvat, nebo co..
Je jasný, že na gyndě taky oznámím, jakej jsem srab:slight_smile: :grinning: Tam budou mít ze mě dvojnásobnou radost, protože lehátko mají jen v ordinaci :wink:
18. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
daja: vím,že se to nehodí,ale tvému popisu jsem se musela smát ....třeba se tělo zařídí a v těhu to pomine :wink:
18. led 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
daja: ty jo, tak to co píšeš, to jsem teda ještě v životě neslyšela.....................že sebou někde sekne, když mu vezmou krev, to jo........ale něco takového - to fakt koukám jako puk.............................
18. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
jinak daji:na tohle jsou dobré krizové kapky :wink:
18. led 2010 ve 22:59  • Odpověz
Dobré ranko, jo holky taky jsem na to čuměla jak puk....asi jsem se v tu chvíli převtělila :wink: Mám kliku, že se mi to neopakovalo, jinak už by mě asi šoupli do blázince :grinning:
Hupcza: kdyby ještě něco, tak si ty kapky od tebe nechám poradit :wink:

Přeju všem hezký a bezproblémový den!
19. led 2010 v 06:19  • Odpověz
Dobré ráno holky,
já vás vůbec nestíhám dočítat :frowning2: jsem tu vždycky jen chvilku v práci a pak až pozdě odpoledne nebo večer:slight_smile:

Začíná mi být zle, tak se trochu bojím, protože zle mi je od včerejšího rozčílení se :-/

Koukala jsem, že řešíte nehody a bouračky. Já kdysi vlezla jedné paní pod auto, nic se mi nestalo, autu taky ne, ale chuděře jsem asi připravila bezesnou noc :confused:

Hezký den přeju, nově příchozím mávám a těm, co mají srdíčka gratuluju. Já jsem teď přesně 6tt a přesně za týden jdu k doktorce.
19. led 2010 v 07:03  • Odpověz
berda: chápu to, že tomu nemůžeš uvěřit. Gratuluju, vítej k nám :grinning:

ovo: jejda, dětičky přesně s odstupem roku. to je hezký :grinning: Velká gratulace. :slight_smile:

laurinka: děkuju :slight_smile: No, já byla na tom utz všeho všudy asi 3 minuty. Jen našla mimčo a hned to jakoby "zmrazila", z toho mi udělalal fotku a nazdar, .... další. Ale že srdíčko tluče mi řekla. Vlastně mi neřekla k tomu vůbec nic, jen že to je jasných 7 týdnů. Tak aspoň že to pak píšou na tý fotce - týdny a míry.
Další věci jsem si odvozovala sama - hlavičku, mozek, ...
Jinak, na každou kontrolu také budu s sebou brát moč a na první odběr krve mám přijít nalačno.

daja.had: odběry krve taky zrovna nemiluju. Vlastně jediné, kdy jsem v životě omdlela bylo po jednom odběru krve. Ale kvůli mimískům to zvládneme.
19. led 2010 v 09:14  • Odpověz
hupcza: ad velikost - teda s váma si musej užít srandu, pořád jim vybočujete z tabulek. No aspoň že to nakonec mohli zprůměrovat. :grinning:

lajla: taky jedu na česneku. Díky bohu mne po něm bylo těžko jen 1x a zas dobrý. Teď ujíždím na bramborákách.

rennu: gratulace k neprozvracenému dni. Na zácpu je dobré lněné semínko. Buď přidat do chleba, pokud pečeš doma. Anebo třeba i do jogurtu.
19. led 2010 v 09:40  • Odpověz
rennu, tux, antana: díky za gratulky :slight_smile: užívám si to :slight_smile:

teda holky, ty nehody, to je hrůza. Nejhorší je, že za volantem by měl bejt člověk pomalu jasnovidec. No kdybych byla, tak se tím živím, no ne? A když se k tomu ještě přidá takovýhle počasí, .. no děs. Hlavně, že jste všechny v pořádku.

magnolya: to bude v poho. Zkus mimčovi vysvětlit, že ses jen rozčílila a jeho se to netýká a že bude fajn. Mně to pomáhá. :slight_smile:
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz
:slight_smile: nazdárek.... za chvilku jdu na kontrolu, tak uvidime....

rennu: nemas nahodou mezi tema deckama strach?
delam to co ty, jen ucim 1. stupen a neco na druhem, ale tridu mam v budove 2. stupne...nedovedu si predstavit, jak tam mezi nima klickuju a cekam, kdy do me ti divocaci vrazi... a k tomu jeste telocvik...neplanujes zustat doma?
kamoska uci na gymplu a teda porad chodi do prace uz je v 7..tam je to ale jine..rikala, ze tam ma pohodu, ale na zš by uz byla doma

nestrašte me s odberama...jsem presne ten omdlevaci typ :grinning:
19. led 2010 v 10:15  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kov:houby-to je jen důkaz,že všechny tabulky jsou na houby a každý prcek je origoš :slight_smile:

kov + man: to dělám taky i teď když je ondří na světě -když se chytneme, tak mu tovysvětlím,že seho to netýká ...jsem přesvědčená,že to vnímá a rozumí tomu

kom: víš co,stejně tak je blbé jezdit busem,vrazit do tebe může někdo ve frontě v obchodě, můžeš sebou plácnout na zledovatělém chodníku na cestě na konrtrolu ...prostě to riziko je pořád a všude ... myslím,že se to tak nedá brát
19. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahojte holky, ještě jsem vás nestihla dočíst, nakecaly ste toho strašně moc :grinning: Takže jen pár záchvěvů :grinning:

Vitamínky beru Femibion, je sice drahý, ale prý dobrý :grinning:

Těhu- kalhoty ještě nemám, ale chci kupovat ty s gumičkama na knoflíky v kapsách :grinning:

Renn: gratulace ke zkoušce :grinning:

Taky peču v domácí pekárně, ale naštěstí můžu používat všechny druhy mouky :wink:

Jinak co se týká nás s Jenovéfkou, tak sme během víkendu krváceli a špinili, takže sem hned v pondělí ráno naklusala k doktorce a ta mě nechala na neschopence :grinning: Je to dřív než sem si myslela, ale miminko to tak chce :grinning:
19. led 2010 v 11:21  • Odpověz
Jo a ještě k průkazce - měla sem ji dostat příští týden, ale kontrola se posunula na 8.2. takže průkajda bude až v únoru :grinning:
19. led 2010 v 11:22  • Odpověz
jako to je jasne...ale stat 20 minut na chodbe mezi pubertakama, kteri te zaregistrujou ze sve vysky az do tebe vleti, je trosku neco jineho
19. led 2010 v 11:22  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
hupcza: taky věřím, že prcek všemu rozumí a vnímá to a to už i teď ten centimetrovej. Tak mu všechno vysvětluju.

komincena: no, na vyučování bych teda hlavně neměla nervy. :slight_smile: Máte s rennu můj obdiv. :slight_smile:
19. led 2010 v 11:33  • Odpověz
kali.kal: já dostanu průkajdu až 17. 2., kdy už jdu na první těhu poradnu.

Holky, půjdete na ten NT screening - ultrazvukové vyšetření odhalující genetické choroby? Já o tom uvažuju a nemůžu se rozhodnout?
19. led 2010 v 11:34  • Odpověz
ahojky
Kov: já určitě půjdu. Minule jsem byla taky. Sice jsou to výdaje navíc, ale za klid duše mi to stojí. Už nejsme s manžou nejmladší, tak si mylsím, že to má i své opodstatnění. Kdyby nám bylo o deset míň, tak se na to asi vykašlu.
19. led 2010 v 11:51  • Odpověz
teda nevím, kolik to u vás stojí, já minule platila necelých 15 set
19. led 2010 v 11:52  • Odpověz
kom: asijo....já mám zkušenost,že nejbezohlednější byli důchodci s košíky :sweat_smile:
od těch jsem v těhu schytala tolik ran

kov:noooo ...tak ona profese učitelky sama o sobě by byla něco na mě anejen v těhu :grinning: ..jako občas lektoruju....ale to je něco jiného-lidi si aktivně zaplatí a jdou tam ve volném čase,takže mají potřebu se něco dovědět ....což je na hony vzdáleno povinné školní docházce,že

ad nt -asi jo ...sice si říkám,co s těmi výsledky....když mi někdo řekne,že to na 60% nevypadá dobře tak co?na potrat bych stejně nešla...co těch 40% ....takže jdu,aby mi řekli,že je vše ok :slight_smile:
19. led 2010 v 11:57  • Odpověz
Ahoj. Tak jsem dnes byla zase na kontrole a zjistili mi bakteriální infekci a teď se ještě nesmí léčit....nemáte s tím některá z vás zkušenost? Jsem z toho celkem vyplašená.
19. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
NT - na ten bych měla jít taky, tedy pokud je to skutečně to co myslím :grinning: jedny testy se dělají cca v 10-12tt, pozná se podle nich donw.syndrom atd., na ty testy mi sestřička vezme krev toho 8.2. a můj dr. je dělá pro svoje pacientky zdarma, takže jupí :wink:

nebo se pak dělají testy v 16tt a na ty jít nechci, podle reakcí jiných těhulek je tento test neprůkazný a výskedky cca 50na50
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
já mám kvasinky a ty mi léčí čípkama :slight_smile:
19. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.