• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
jsem u tchyně tak nevím jak dlouho tu budu doufám že net brzo spraví nevím co budu bez vás dělat :frowning2:
23. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak my tu měli krásně počasí celý víkend :sunglasses: :sunglasses: akorát včera jen jedna bouřka s přeháňou...dnešek taky jedničku, stačila jsem vyprat 3 pračky :grinning: :grinning: :grinning:
včera jsme byli v raichu a koupila jsem si tam dvoje sandálky :dizzy_face: a zkoukla jsem, že trvale zlevnili ty pleny mamia (plena za 2,8 kč), tak tam ještě před porodem zajedem nakoupit zásobu :slight_smile: :slight_smile:

koukám, že oslavičky se vydařili, to je dobře :slight_smile: :slight_smile:

jinak taky jsem hodila fotku břucha, musím se vyfotit celá, takhle vypadá nějak obrovitě :grinning:

pokecáme zítra, jdu koukat na finále v hokeji...pááá :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
čauky

jak se máte :slight_smile:
koukám,že přibyly nějaké nové těhulky :slight_smile:

my měli posledních 14 dní veselo....byli jsme s ondrovýma vrstevníkama na 4 dny na statku (holky odsud z koníka jen termín rok a kousek zpátky :slight_smile: - super akcička ...kdybyste se chtěly kuknout http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Dubnatka-Sraz_Dubovice/

no a po návratu jsme našli v našem sklepě asi půl metru vody, takže jsme se ani nevybalovali a volalihasiče ...
naštěstí to odnesly jen takové ty zbytné věci ...

jinak těhu v naprosté pohodě (klepklep)...jen manža si stěžuje,že jsem nějaká hyperaktivní :grinning:
23. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojte, my jsme si užili nád¨herné počasí o víkendu, byli jsme s tátou dvakrát na bazéně a dneska na hradě Okoři, dala jsem do alba fotky, tak to bylo príma. už chladím jedno nealkoholické a budem fandit. tak fanděte s námi. obzvlášť proti rusům. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Čauky
Hup,to jste si užili super akci s malým.Vypadá na fotkách spokojeně :wink:
S tou vodou horší :unamused: my to tady taky měli hodně divoký :unamused:

Suzete,úplně úžasný fotky :wink: moc ti to sluší! Už vidim na bříšku v bazéně začínající pigmentaci na bříšku.Fakt moc hezká maminka :wink:
23. kvě 2010 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz
@petja děkuju :slight_smile: ta čara se mi začala dělat poměrně brzo, ale co mě teď dostalo - začíná mi vylízat pupík. Martin se raduje, že to od začátku říkal a já ho chcu uvnitř. nechci čudlík.
23. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
:grinning: tak to jo,já v minulém těhu až do konce schovaný,tentokrát asi taky?
23. kvě 2010 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz
taky jsem neměla vůbec vystouplý pupík :wink:
23. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
mne uz teda taky leze ven, ale neva mi to :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
suz - krasny fotecky :slight_smile:
23. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
ahoj!
hup tak jste si užili srazík. my měli taky zrovna ten víkend s klokany, ale nemohli jsme jet, protože malej byl nemocnej. tak mě to mrzí.
vystouplej pupek jsem měla a už ho mám teď taky. ostatně on už úplně nezalezl zpátky a zůstal tak napůl cesty a už je zas venku.
suzete máš fakt moc hezký fotky, super památka
23. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz
no můj se jen rozmotává ...momentálně je jím fascinován ondra :slight_smile:

lat: bylo to bezva - naposledy jsme se v takovém hojném počtu setkaly cca před půl rokem,což je v tomhle období šílený skok,že ....jen to počasí nevyšlo....ale pohoda byla i tak
23. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
no, počasí fakt na prdlačku. zrovna ten nejhnusnější víkend. naši klokani to taky myslím komplet odstonali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
..a jak teda dopadl hokej?
23. kvě 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
@petja zatím nijak.. ale vedeme 2:0
23. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
ještě se hraje, zatím vedem 2-0. já na to nekoukám, ale při gólu se třese celej panelák :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
lat: no tak to je to samé jako u nás ...ondra jen tři dny rýmoval, ale jiné děti lehly i s teplotkama ....no a navrch sejednéholčince pár dní po návratu vysypaly neštovice,tak čekáme :grinning:
23. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
hup tak to je teda síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . to bych nechtěla
23. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
a ty si na tom s neštovicema jak? Já je neměla.
s hokejem pěkný,přeju jim to
23. kvě 2010 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz
Dobrou noc
23. kvě 2010 ve 22:21  •  3 děti  • Odpověz
lat: no chtěla nechtěla .....pokud se chodí mezi děti, nedá se tomu moc vyhnout ....hlavně nikdo není schopen říct,kdy jeakdy není infekční -na netu jsou různé info,dr. podávají různé info ....no každopádně, teď ses tím nic nedá dělat :slight_smile:

pet: já měla

a co vím, tak v těhu to je nebezpečné jen v prvním trimestru (založení orgánů atd.) a p k těsně před porodem (nestihnou si převzít od mámy protilátky ale nakaženíse narodí)
23. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz
jo přesné info máš :wink:

Jinak pokud není mamča fakt na začátku těhu,je lepší si neštovice aj.určo prodělat v dětství.Na rozdílod očkování je zde uváděna doživotní imunita
23. kvě 2010 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz
já neštovice měla naštěstí, ale nechtěla bych, aby je malej dostal už teď, ale raději později, aby dokázal říct jak mu je a dokázal pochopit, že se nemá škrábat apod.
23. kvě 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahojky holky. :wink:
Tak hokej včera dopadl skvěle... :dizzy_face: Malej fandil s náma... :grinning: :sweat_smile: A teď hezky dospává... :slight_smile:
u nás dneska svítí sluníčko... No krása venku :wink:
24. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: hurááááá jsme mistři :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: i když ten konec byl infakrtovej, až se ve mě dítě mlelo :grinning: :grinning:

suz, pěkný fotky, ta pod vodou je dobrá :grinning:

já taky neštovice neměla :confounded: i když jsem byla s nakaženýma...tak dr. říkala, že jsem je možná prodělala velice lehce, že ani o tom nevíme :sweat_smile: no uvidím, až se nakazí jednou Tomáš :sweat_smile:

u nás taky zatím jasno, ale má se to prý odpo zkazit :rolling_eyes: tak jdu pověsit deku, co jsem vyprala :slight_smile:
24. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
ojo: Ten konec jsem myslela, že mě malej ukope :grinning: :grinning: Poctivě fandil... Ale ty minuty ke konci byly nekonečný!! :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
@suzete : Krásné fotečky... A v bazenu.... To je nádhera! Já bych šla hned, ale mám strach, abych neměla zase zánět! :frowning2:
24. kvě 2010 v 09:05  • Odpověz
dobré ránko,
včera jsme fandili is mimískem až do konce a teď jsme se pustili do úklidu. Včera u nás bylo krásně, ale k ránu mě krom nucení na malou vzbudila bouřka a lijavec, tak uvidíme, zda se vyčasí. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 09:40  • Odpověz
beru3nek ahojky ted sem si dočetla co si se mně ptala,nebyla jsem tu včera celý den :slight_smile:Já si posílíčky pamatuju protože u malé jsem na ně byla tak třikrát ve špitále je to maras,není to o bolesti vaječníku,u mně se to projevujestrašná bolest od spodní části břicha až nahoru směrem do zad a na plíce a opakuje se to po nepravidelných intervalech,mně se to objevylo jen jednou za den ale trvalo to tak pět minut,ted mám naštěstí chvilku klid ono ty poslíčky jsou vlastně něco podobného jako falešné kontrakce když máš jít rodit víš :wink:
24. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás :slight_smile:
@suzete moc krásné fotečky :wink: kdopak tě to fotil?manžel?nebo nějaký fotograf?
U nás to počasí je vážně síla už mně stoho hrabe :unamused: včera rano pršelo a pak vylezlo sluno,to sem mněla radost a vyuřila toho šla jsem hned z malou ven,jinak včera sem mněla síla den pekla jsem dvě budćhty a dělala langoše,jednu buchtu jako myslím bábovku jsem udělala mamně a druhou buchtu na plech z jahodama a posipkou sem udělala nám,včera sem snědla při hokeji co se dalo byly to nervy a malí fandil semnou,při každé šokové akci jsem dostala od něho navrch ještě kopanec :grinning: co sem udělala ale za blbost,jsem si dala v deset večer langoš s tatarkou kečupem a sírem tak to mám ráda :slight_smile: a fuj udělalo se mi tak zle že celou jedni třetinu mně nadýmalo,a večer pak v postely sem mněla před očima uplně býlo,maras jak mi bylo zle fujjjjjjjjjjjjj :zipper_mouth: naštěstí sem nezvracela ale myslela jsem že ráíno budu protože sem vstala a udělalo se mi strašně špúatně a tak sem musela opět lehnout a ležela jsem dvě hodiny :frowning2: .Holky takyx se vám to dějě,malá mi ráno začíná vstávat čím dál tim dříve ja už blázním :frowning2: včera to bylo o pul sedmé a dneska už v šest,mně picne :unamused: ja sem musela stejně ležet protože mi bylo zle nemohla sem se ani na jídlo podívat blééééé :frowning2: ted už mi je lépe.Dnešní počasí u nás zatím stojí na prd člověk neví jak bude,chvylku prší a pak zase svítí slunko a ted svítí ale nevím zda nezačne zase pršet,ja jdu zachvylku se dát doklupy a chystat na pečení kuře a brambory na bramborovou kaši.Pak musím do bankomatu a zajít poplatit věci takže docelá nabytý den mezi tím pak ještě odpoledne jdu z babičkou koupit pro Kubíka peřinku,a sobě nějaké tričko pokud teda nebude pršet a babička neodřekne jak má ve zvyku :frowning2: Jinak ke hokeji ještě jsem ráda že sme vyhrály ale tak sem si říkala skoro u topho fandění porodím a na chleba nam stejně nedají a levnější taky nebude :grinning: :slight_smile: Zítra jdu na tu cukrovku,fuj ja budu mít žízen ja umřu,dneska jsem musela vstavat i kolej jedne ráno a napít se no nevím jak to vydržím a ještě po te sladké sračce fujjjjjjjjjjjjjj at už to mam zasebou chjo :frowning2:
24. kvě 2010 v 10:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.