• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lendaw: díky, vyzkouším ty rennie.
24. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
joo, pálení žáhy mám taky často a užívám na to rennie, nikdy jsem na to netrpěla tak mě to docela zaskočilo, někdy mi zabere až 2 tableta..
len, to bude asi lékařeme, některý se ani neptá a pošle a druhý to vyhodnotí jako nevýznané riziko, ikdyž u mě jsem to čekala, jsem tlustá a u těch by se to mělo dělat určitě aspoń jsem to četla.
24. kvě 2010 ve 14:45  • Odpověz
zvirka, krásný klučičí jméno, mám brách Míru ( a strejdu a otce :slight_smile:) viděla jsem variantu Mirek, tak by se mi docela líbila, kdybychom měli třeba dva kluky, páč my se krom Jana na ničem neshodneme. :wink:
24. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Alisek: já jsem taky hodně za tím, čemu se říká krev a mlíko, před těhu jsem začínala váhově těsně pod třemi ciframi, teď už jsem se přehoupla a stejně mě nikam neposlali. Moje Dr. prý neposílá nikoho, ani diabetiky.
24. kvě 2010 ve 14:49  • Odpověz
Len, tak to bude fakt těma doktorama :wink:
24. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
holky tak neschopenka mi nepřišla protože ta naše kráva mzdová mi lístek na peníze neposlala :angry: co s tou krávou mám dělat
24. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
alisek: Díky. Tak Vy se necháte překvapit? To už dnes asi málokdo. A jak to děláte s výbavičkou? Mně připadá, že mají vše buď růžové nebo modré, mám skoro všechno oblečení modré :frowning2: , taky bych ráda nějaké barvičky.... Jo, hlasuju spíš pro Haničku, Elišek je teď hooodně.
24. kvě 2010 ve 14:54  • Odpověz
Zvir, jojo necháme, ale já jem na 99% přesvědčená že je to kluk :slight_smile: intuice :wink: takže něco málo modrého už mám, tedy co se týče oblečení. Jinak s tím obečením ti to nepřipadá, ono to tak je, nakoupila jsem jen na první měsíc a po narození se dokoupí. Včera jsme vybrala suvereně modrou autosedačku, takže když to bude holčička tak se v tom bude hezky vyjímat :slight_smile:
Mě se líbí obě dvě jména, Toník je taky pěkný, mám ráda stará česká jména. unás to vypadá na haničku ale ještě není rozhodnutu, Elišek je docela dost, ikdyž mi mnažel oponuje, že Jan je svatej a Eliška taky :slight_smile: a to je bezvěrec :sunglasses:
24. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
zvirka: vítej mezi námi, máš vybraná moc hezká jména. Zkus to Rennie, mně to pomáhá, i když naštěstí mám tyhle obtíže zatím spíš jen výjimečně.
alisek: Jé, tebe už jsem dlouho "neviděla". Modrá je myslím úplně v pohodě i holčičí. :slight_smile:
ant: Zabít? :grinning:
ad magnézium: Mělo by se snad vysadit nejpozději v 36. týdnu.
24. kvě 2010 v 15:10  • Odpověz
alisek: Já měla do třetího měsíce naprostou jistotu, že to bude holčička, utěšovala jsem manžela, protože chtěl chlapečka :grinning: . Jinak skoro ani nakupovat nemusím, protože kdykoli se zastavíme za tchýní, tak odjíždíme s taškou oblečků :unamused: . A to jsem se těšila, jak budu vybírat... No aspoň ušetříme :angry: . Já chtěla hlavně původem české jméno nebo aspoň slovanské a aby měl svatého patrona, je taky hezké. I když Antonín je latinský :sweat_smile: , ale tak nějak se mi to zalíbilo. A Miroslav zase není svatý :unamused: Jsem zvědavá, jak se to rozhodne, protože jeden den mi přijde lepší to, druhý ono. Manžel je spíš pro Mirka, tak uvidíme. Ono Antonín je docela staromódní, ale zase ta zdrobnělina mi připadá hezčí, teda Toníček roztomilejší než Mireček. Ale zas se volá líp Miro, Mirku než Tondo, Toníku. A to ještě manžel vyhrožuje, že mu bude říkat Tóňo :grinning: No nevím, kde na tom byl :rolling_eyes: . To jsou problémy, co? :slight_smile:
24. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
loty:věř tomu že jsem měla velkou chut ji zabít volala jsem tam a ona mi říká že to musí projít jestli ten lístek jsem odevzdala já ji říkám že ano a ona jé už sem ho našla tady založený tak já ho teda pošlu já ji říkám tak to jsem tento měsíc jako bez peněz a ona na mě jé paní to já nevím jak tam mají ty terminy zabit je málo jak takový debil může dělat účetní nechápu už mi pokazila i daně co s ní :angry: :angry:
24. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
Zvir, zdrobněliny na Mirka (Míra, Miroušek, Mirouš, Mišoun, Mirda, Mirča, Mireček-to brácha nesnáší nebo Miruška, Mirounek, Miroun :slight_smile:) a možná bych našla další zdr. kterýma oslovuju bráchu :slight_smile:. U Toníka se mi líbí, že mužeš použít mezinárodní Tony, jinak zdrobnělin uděláš taky dost, to se neboj, na tom je českej jazyk krásnej. Unás kdyby to mělo být na manželovi, tak máme Jan 1, Jan 2 Jan 3..a takhle můžu pokračovat do aleluja, jiný jméno neuznává :sunglasses:
A oblečení po nás, mamka po mě a bráchovi nic nemá, to šlo dál k sestřenkám a po mnažlovi, se to už snáší z půdy, to víš jedináček, dokonce máme i sporťák, jsem na něj zvědavá až ho sundaj z půdy, to bude veterán :grinning:
24. kvě 2010 v 15:21  • Odpověz
Ant, to si nevybereš, některý účetní jsou fakt bordeláři, mám osobní zkušenosti a s tím zapomenutí lístku, to mi udělal manžel, taky ho jaksi zapoměl v šuplíku, no jo celej on, našim zam. to chodí a já mám prd, naštěstí bez peněz nejsme, tak to tolik neřeším ale hned jsem ho sjela, protože celej měíc mě tvrdil, že to poslal..chlap na zabití, jinak je šikovnej účetní lepší ho bych nenašla :slight_smile: taky se ho musím zastat :wink:
24. kvě 2010 v 15:24  • Odpověz
ali:no já na ty peníze čekala aby se vše zaplatilo strhává se mi to z účtu
24. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
Ant: to je fakt na pytel, že tě mzdovka takhle zařízla. Oni to na OSSZ vyplácejí zhruba do 14 dnů od přijetí lístku na peníze, takže jestli jim to pošle dneska, tak počítej někdy kolem 8.6. :unamused: Pro jistotu bych si to příští měsíc ohlídala, jestli to opravdu odeslala.
24. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
lendaw:ale jak to mám udělat?jí ohlídat :frowning2:
24. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Ant: volat a otravovat. Jinak to asi nepůjde. :unamused:
24. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
lendaw:díky udělám to tak :wink:
24. kvě 2010 v 15:31  • Odpověz
Ant, to mi je jasný, asi jediné co bych ti poradila, tak ji vždy urogovat, nebo si ho od ní osobně vyzvednout a poslat na socku
24. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
ali:zavolám na socku a zeptám se co s ní mám dělat
24. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
loučím se pa
24. kvě 2010 v 15:34  • Odpověz
ant, ,měj se hezky
24. kvě 2010 v 15:35  • Odpověz
Zvirko, mně tohle nedělá tchýně, ale maminka. Bohužel.. nakoupila mi tolik věcí, že už není potřeba koupit fakt nic. Taky jsem si to moc neužila.. a to jsem se na vybírání těch miniaturních věciček fakt těšila. No co už.

Jinak holky, mně malej začal minulej tejden škytat a škytá teď pořád.. několikrát denně, křeba 10 minut.. máte to taky některá? Trochu mě děsí, jak je to často..
24. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
laura81: jak se pozná, že mimčo škytá? Já cítím jen pohyby :sweat_smile:
24. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
ahojky, tak u nás počásko drží, byla jsem odpo venku s Tomášem a mám i opálené ruce :slight_smile: ..pravou víc a docela mě pálí :confused:

ali, já mám muže Míru :slight_smile: my se na žádném klučičím neshodneme, Míra je hezký, ale prý kdyby si nadělal mladej dluhy, tak aby pak nebyli na něj :grinning: :grinning: :grinning: tak pořád nevíme jaký :unamused:

ad žáha, rennie se doporučuje těhulkam, mám to na zadní straně těhu průkajdy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ad magnesko, jo jak říká loty, po 36tt už by se němělo vůbec :slight_smile:

ad prohlídky - dr. mě taky každou kontrolu nevyšetřuje :sweat_smile: naposledky někdy v tom 12tt a teď dělá vždy jen sono :slight_smile: ...myslím, že čípek by kontroloval, až kdybych měla tvrdnutí břicha :slight_smile:

zvirka, vítej :slight_smile: my měli překvápko i při prvním a neutrálních věcí jsem sehnala dost..zelené, oranžové, žluté a tak :slight_smile:

ant, teda to tam maj bordel...já dělala ve velkým podniku, tak mi to tenkrát vypláceli z práce, tak to chodilo v den výplaty...no ale jestli ti to vyplácí socka, tak bych se se mzdovkou domluvila, že to budu posílat rovnou na socku a jí třeba jen kopii, jestli ji potřebuje :wink:
24. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
lauri, nebuj, škytavka je normální, tohle mi dělal Tomáš pořáááád :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holky,tak to jsem ráda,že vám to magnézko zabírá tak dobře,nic proti,je vidět,že jste dobře informované,to je fajn.
Od bolestí by mělo zabrat i homeopatické magnezium.
Na žáhu mi velice zabírá Gastrocynesine,už jsem to tu vzpomínala...
Dnes jsme byli pro rozhodnutí že malýho vzali do školky,tak jsem moc ráda,teď zbývá ještě dořešit nástup,páč na sklonku srpna a září mám TP,takže k tomu 1.9.nevim, jestli to klapne.Možná půjde až od října.
24. kvě 2010 v 15:59  •  3 děti  • Odpověz
K těm prohlídkám - mě Dr. vyšetřovala čípek taky jen jednou, když jsem jí řekla, že už byly pohyby. POradnu předtím ani poté čípek nevyšetřovala. Vždycky ale dělá utz a poslouchá srdíčko. Sestřička potom váží, měří tlak, kontroluje moč.
24. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
Holky dneska mi manžel vyfotil pupík na boku a vleže, tak jestli chcete tak mrkněte :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
len: já chodím na UZ do FN, a tam se objednává třeba za měsíc :wink:
zvirka: vítej, já mám termín dva dny po tobě :slight_smile:
daja: koukám, že s dr. jsme na tom podobně, mě pravidelně vyšetří moč, změří tlak, a zkontroluje čípek, když je uzavřený, tak to asi znemená, že se neotvíráš, ale dr. nejsem. Srdíčko mi neposlouchal nikdy a teď poprvé ten UZ hrdla, ale na mimáska se nekoukal :frowning2: trvalo to asi sekundu
luci: ve 20. a ve 30. je velkej UZ
loty: to musel být teda zážitek, brrr to bych byla mrtvá strachy :zipper_mouth:
ali: taky přemýšlím o dvou kočárkách, ale spíš s tím, mít bazarovej na balkoně :wink:
ev: na kurzu nám říkali, měsíc před termínem vysadit, jinak jsou slabý kontrakce
ant: tak to je na odstřel, já měla to samé první měsíc, ale nedala mi ho zas u dr. prachy našt. přišly brzo, ale díky kamarádce, co tam dělá
tak já jsem ráda, že malýho cítím, natož škytavku, to zatím teda neznáme :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.