• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
eli: krásná fotečka :slight_smile: taky pěkně rostete koukám
24. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
Beru: já už jsem taky objednaná na ten třetí utz, objednali mě hned jak jsem byla na tom druhém, ale jen mi přijde, že mě objednali na moc pozdě - 36tt.
24. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
beru: Rosteme pěkně... :dizzy_face: A hlavně krásně kope... :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
eli, krásné fotky :slight_smile:

lendaw, no mě taky přijde, že je to dlouho, ale asi je to tam normální :slight_smile:

peti, to je super, že ti vemou drobka do školky :slight_smile: určo to nějak zvládnete :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
ojo: Děkuju moc! :slight_smile:
24. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
len: taky bych se radši zeptala, jestli to není dlouho. Já jim taky pořád říkala, jestli nejdu dlouho na ten screening, prý ne a nakonec mě to nevyhodnotilo, tak pak věř dr. :angry: , ale snad to ničemu neva
tak jsem dobaštila melouna a už si říkám, co bych zas slupla :wink:
24. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
Ahojte holky,
zase se ozývám po dlouhé době :slight_smile:
Dneska sem byla na 3D UTZ - druhý pokus - minule sme byli prý ještě maličkatí. No a tentokrát zase mělo mimčo obličejík namáčknutý na děloze, takže opět bez fotky :grinning: Ale už sem to vzdala, napotřetí už tam nejdu :wink:

Eli: Krásný pupík :wink:
24. kvě 2010 v 17:07  • Odpověz
@lendaw hele jsou to takové slabé pravidelné pohyby, opakující se.. skoro jako tlukot srdce..

@ojo díky za uklidnění.. já jsem taková věčně vystrašená, no.. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
Ahoj holky net už zase jede paráda :slight_smile: chyběli jste mi :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
laura:škytavku máme už asi 2týdny a je to mazec dneska ji měl myslela jsem že mi vykopne břicho houpalo se mi sem a tam
kali:ahojky ty si tady dlouho nebyla :wink:
24. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz
Kovaldo:kde jsi už sem tě tady 2dny neviděla???
24. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
eli:máš už pěkný pupík se vyfotím v sobotu když to zvládnu
24. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
holky kdepak jste všechny já sem příjdu a tydy zase nikdo :frowning2:
24. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravim po delsi dobe....zkusim se probrat dneskem :slight_smile:
U nas jsou ted tropicka vedra....o vikendu jsme se byli projit do parku, tak soupnu do alba za chvili nejakou fotku.
A ted jdu docitat teda :wink:
24. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
safry:ahojky :slight_smile: copak si dělala že si tady tak dlouho nebyla??? :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 19:03  • Odpověz
suzet....fajne fotky :grinning:
luci...me taky nikdo nekontroluje cipek a nemyslim si ze by to bylo lenosti....proste netreba se tam furt hrabat prece :wink: Jinak konkretne ja se s doktorem jeste ani nesetkala....a pokud bude porod probihat jak ma...tak se s nim setka az nase prdelka pri kontrole :grinning:
lotyna...tak herberk jo? Miluju Cimrmana...to se mi neoposloucha nikdy!! Jinak, jeste ze veprik prchal jinam nez manzel...taky si neumim predstavit jak bych unikala zdivocele veprici chranici vepratka :sweat_smile:
anty...to je mazec ta ucetni...radim stejne jako lotyna...zabit...a mozna, ze i zabit je malo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zvirko a lauro...co ja bych dala za to, aby mi nekdo nakoupil pro prcka :grinning: aspon jste usetrily :wink:
lauro...me prte taky skyta...ale ne tak dlouho...vzdycky jen chvili...ale je to srandovni :slight_smile:
anty...no nejak nestiham..klasika...nebo jak uz jsem drive psala...ani nestihnu docist a tu uz pak nikdo neni :grinning:
24. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
saf:o já jsem tady přidala jsi fotky do albíčka jak si psala at se pokochám??? :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
anty...jsem zapomnela :grinning: uz to tam hazu!
24. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
saf:jo jo čekám :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
nevím kdy jít na ten cukr asi ve čtvrtek ve středu potřebuju jít do školy jelikož dneska jsem brzo zdrhla
24. kvě 2010 v 19:32  • Odpověz
Ja jsem mela jit na cukr...protoze u nas v rodine se cukrovka objevuje...no ale asi na to zapomneli, protoze mi nikdo nic nerikal a ja jsem se zapomnela zeptat....a dalsi kontrolu mam ve 28tt...no tak to uz bude asi pozde...ja to prdim...jsem proste OK a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To mas celkem fuk, jestli st. nebo ct. a jestli ti vice pasuje ctvrtek, tak jsi az ve ct. Bo po cukru jit jeste do skoly treba..ble ble :grinning:
24. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
saf:jseš šikovná a pupík sluší :dizzy_face: :dizzy_face: jinak tě pošlou možná pak já jdu na cukr taky 28+2tt
24. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
já jsem ze sebe neštastná jsem se byla dívat na šaty a ve všem jsem jak kula to je děs jsme obrovští :frowning2:
24. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
anty..dekuju :wink: Myslis ze me jeste poslou? Ja uz jsem se radovala, ze mi tahle sranda bude utajena :grinning: Ale tak mi to asi neva...pokud poslou, tak pujdu...
24. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
no mě taky poslal až ted ve čtvrtek uvidíš třeba zapomenou to by bylo dobré :grinning:
24. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky u nás je konec světa!! :angry:
24. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
můj si dneska koupil nádherný oblek vypadá úžasně já jsem vedle něj jak slon já ti nevím v čem já na ty promoce půjdu nejradši bych nešla :frowning2:
eli:jakto?
anty...to jsme vsechny :grinning: Urcite neco hezkeho vyberes :wink: A kde jsi se koukala?
24. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
eli...copak?
anty...tem chlapum to desne sekne v oblecich ze? Ja toho sveho vidam v obleku jen kdyz jdeme na ples nebo nekomu na svatbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.