• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 : Tak červenou řepu bych si dala, ale nemám jí doma... Tu jsme už snědli... :unamused:
24. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
eli: já čuně teď dojedla popcorn sýrový a ted jím gumové medvídky :grinning: a taky koukám na primu

ted mi psala kamarádka, narodila se jí dnes holčička 4140g a 53cm :slight_smile: bouřka pomohla.....
24. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky,

tak jaký jste měly víkend? Jdu juknout, co jste tu napsaly :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
saf:jo ten náš se vybuluje na pravé straně a bouchá mi celým břichem je to zatím sranda :dizzy_face:
Tak takove to panikareni pred koncem si zazije kazdy zejo :grinning: Me k uceni dohnal vzdycky jenom strach z toho ze to nedam. A u statnic teda strach z toho, ze se kompletne ztrapnim....i tak jsem neumela docela dost otazek a to tak ze vubec...ale vyslo to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to je fajn, ze uz budes mit polovinu za sebou....a za tri tydny se toho da zmaknout hafo :wink:
A ja bych si dala broskvovy kompot...ted ho jim tak nejak denne....mnam....je to teda z konzervy....ale je taaaak lahodny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rennu : To je krásný!! :slight_smile: Já bych chtěla mít už toho našeho Broučka taky u sebe :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
Kov:stracená ovečka se našla :grinning:
já jedla polívku s nudlama a jsem nažraná jako čuně doslova :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
jo bouřka pomáhá ja taky při bouřce cítím stahy ty rennu né?je mi vždycky divně a špatně se mi dýchá
24. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
rennu....tyjo, tak to je pekny macik :dizzy_face:
kov...ahojky :slight_smile:
anty...no zatim to sranda je :grinning: ale nekdy se tak divne sprajcne, ze proste nevim co s ni...me to neboli, ale tak tahne...nebo takovy tlak jakoby citim...trosku neprijemne...ale bavim se tim...moc se mi libi, kdyz se vrti :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
@antana123 : Dneska mi bylo celý den tak divně, že jsem ani manželovi nemohla popsat jak mi je... Takový chvilkamadivný pocit!! :unamused: Vůbec nevím co to bylo!
24. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
eli...ja bych ji jeste u sebe mit nechtela :grinning: pac jeste nejsem tak uplne pripravena...za prve nemame pro ni skoro nic a za druhe...jeste potrebuju asi chvili casu srovnat se s myslenkou, ze budu vazne mama. Teda srovnana s tou myslenkou jsem....jen mi to porad prijde neuveritelne :sweat_smile: Tesim se vsak na ni maximalne...uz ted ale vim, ze mi v tom brisku bude chybet...vrtitko moje malinkate :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
saf:no ten tlak mám ted taky ted je totiž nacpaný celý na pravé straně a strašně tlačí na břišní stěnu mám břicho úplně napnutý :slight_smile:
eli:mě se motala hlava to mám pořád ale dýchalo se mi zle
eli: taky chci mít Honzíčka u sebe :slight_smile:

ant: tak mě pobolívalo bříško, ale to mívám každou chvíli.....ale vím, že bouřky pomáhají, však ji mám na srpenec taky objednanou o pár dní dřív :grinning:

safry: jojo hezká holčička :slight_smile:
saf:taky se těším ale i bojím jestli budu dobrá matka a bojím se abych tu roli zvládla no a začínám se bát porodu sice mám jěště dooost času ale i tak se bojím
24. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
@safryy :Já teda mám připraveno už pomalu všechno, možná proto chci mít už Broučka u sebe!! :slight_smile:

@antana123 : Mně právě taky a bylo mi divně! :unamused:
24. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Ahojky
Ojo,díky,taky myslím,že to se školkou zvládneme na 1. :wink: Filípek už se tam těší :wink:
Jinak ty neštovice jsem taky nechytla,ač jsem byla v kolektivu s nemocnýma.Takže možná taky jsem měla bezpříznakový průběh.
Mě mimčo už taky různě vykukuje na boku,nebo už skoro u žebra,vždycky hádám,co mi to právě vkládá pod ruku :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 20:21  •  3 děti  • Odpověz
rennu:já bych prosila v srpnu mooc bouřek at Šimona nenosím do září :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
@rennu : Já si chci objednat taky ňáké bouřky na začátek září...klidně Brouček může vylézt dřív! :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
tady je nějaký divný čas příspěvků,prý 22:20 :confused:
24. kvě 2010 ve 20:23  •  3 děti  • Odpověz
Petjo:jo taky jsem na to hleděla jak z jara :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
ant: neboj těšení se na miminko překoná strach....já se třeba na porod těším, jo bude to fuška, ale od spatření Honzíčka mě bude dělit už jen chvíle....nemám proč se bát, naopak...... :slight_smile: jediný, abych poznala kontrakce a i to jedetail, max pojedem s poslíčkama....radši 2x zbytečně než pozdě :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
anty...tak to je presne ono co pises...vyboulene bricho na pravo a tlaky....ty decka jsou srandovni :grinning:
Porodu se nebojim...tak nejak vnitrne citim, ze to zvladnu....teda nebojim se bolesti....ale toho co se muze u porodu vsechno stat...nektere pribehy co jsem tu cetla jsou vazne silene...radeji necist nic....jenze ja to ctu vsechno rada....prijde mi to zajimave :slight_smile:
eli...to je fajn, ze uz mate skoro vsechno porizene :wink: My to ani nemame kam davat....jsem z toho na nervy trochu...
24. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
ant a eli: hehe, předpověd počasí dlouhodobá je nic moc...o bouřky nebude asi nouze....změny klimatu jsou tu
24. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
rennu:jo no toho se taky bojím :wink: a zvládnout porod musím tak jak každá jinčí ženská jen mám takový strach ale na Šimonka se moc těším já i můj marta :wink:
24. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
rennu:no musím ještě zvládnou 3týdny cestovat 30km do školy tak by mohlo být aspon trochu rozumě to potřebuju uzavřít ten ročník :wink:
24. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
ant: dovnitř to šlo, musí to jít i ven...jak píšeš, ostatní to také zvládli :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky tak si dávám šunkovou rolku v aspiku :dizzy_face:
rennu: tak kéž by se malýmu chtělo aspoň o 14 dnů ven dřív..To by mi vůbec nevadilo :wink:
24. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
jo holky doufám že to léto nějak přečkáme :wink:
24. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
ant: Taky doufám... :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
holky, mám dotaz trošku předčasně asi....kdy se má balit taška do porodnice???v kolikátém tt?
24. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.