• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf:asi tak nějak to je přesné ale ona mi s malým taky pomůže až budu chodit do školy :wink:
24. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ještě k tomu oblečení, já se na to nakupování těšila jak malá a teď to všechno obstarává tchýně a ještě dělá hodnou, že když se budu chovat pěkně, tak mě třeba i vezme s sebou něco vybrat :angry: . Taky už byla uražená, že nechci ušít zavinovačku na cestu z porodnice (je švadlena). Můj názor je: manžel přijde se sedačkou, šupnu prcka do ní, sedačku do auta a jsme za 10 minut doma :sunglasses: . Tak jsem jí řekla, ať ji teda ušije, ať mám pokoj :rolling_eyes: . Ale podej čertu prst.... Vymyslela si zase nějakou extra soupravičku na tu cestu :sweat_smile: . Kdyby radši koupila pár balíků plenek. Já jsem už rok skoro bez práce, mám jen brigádu, loni jsem končila školu, takže není peněz nazbyt a ona vymýšlí nesmysly.... By se jeden zbláznil. Navíc manžílek má názor ten, líp jí všechno odkývat, ať je pokoj. :angry: Uff, to jsem si aspoň postěžovala :dizzy_face:
24. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ještě děkuji všem za milé přivítání :dizzy_face: . A jdu spát, ráno musím do práce. Dobrou.
24. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
zvirka:tak to jsme na tom stejně moje tchýně je taky někdy šílená a vše přehání si něco vyhlídnu řeknu jí že si chci tohle koupit a ona to koupí a navíc to schová do skříně a jako by mi to ani nechtěla dát je jako by to dítě nebylo moje ale její normálně si nakoupila vaničku a dělá si výbavičku jako bych jí malého odrodila a dala jí ho :angry:
24. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
zvirko..docela me to udivuje, ze ti to vadi...mas to zadara :wink: a vzdyt to prcek ani nemusi nosit..ale mit to budes..vzdyt nakupovat muzes i tak... a bud rada, pises ze jsi bez prace, takze hodne usetrite..., neboj az se mimo narodi, budou hracky:slight_smile:..nektere tchyne se o vnoucata nestaraji..co by jine za to daly..kdyby takovou mely :unamused: :unamused: :unamused:
24. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
holky tak to ja jsem fakt rada..kdyz ostatni kupujou..ja kupuju taky a male toho ma aspon vice :wink:
24. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
zvirka:dobrou noc
24. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
@lucinecka222 - jak to u vas vypada s muzem a s tim trestnim oznamenim a tak? bydli muz furt s vama? ja si vubec nedovedu predstavit, ze treba takhle rekne, ze na vas pece a pritom mu treba furt varis a peres a tak?
@zvirka - tak si taky jeste nejaky oblecky vyber a ty od tchyne se hodit budou, asi to nemysli zle a snazi se a aspon fakt neco usetrite :wink:
24. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Holky, tak já jdu spát...Dobrou :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
lajla:no kdyby to dělala jako hodná babička jsem ráda ale ona dělá jako by byl malý její syn a né vnuk vůbec na mě nedá a chce vše rozhodovat i za mojeho to nesnáším doufám že se brzo odstěhujeme z dosahu at máme klid
24. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
eli:dobrou noc
24. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
anty...to je jasne, ze pomuze...a rada...dalsi maly vonavy uzlicek v rodine...tomu nejde odolat :dizzy_face: Ja jsem segre pomahala s deckama kdykoliv to bylo mozne a bravala jsem si je i na viknedy...no ted mi to tak chybi....ze ani nevis. Zlaticka moje....obcas si tu potaji vecer zabeeekam a zase funguju dal :grinning:
zvirka...tak je jasne, ze by sis rada vybrala vecicky sama...je proste hodne akcni ta tvoje tchyne :grinning: Ale zavinovacku bych taky brala :pensive: Ale ja to vidim vsechno jinak vis...zijem v cizine a k darkum se jen tak nedostanu...tak mi prijde mile, kdyz tchyne nebo maminky nakupuji :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:20  • Odpověz
no dneska jsem jeli na oblek a já říkám mojemu ten je pěkný ten ti sekne i míry a ona né to teda né je mu malý a začala se do všeho cpat a někdy mě to fakt vytáčí nenechá ho ani vybrat košili prostě všechno podle ní no co už snad se do nás nebude plést celý život :frowning2:
24. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
anty: souhlas, taky to tak cítím, to dítě bude MOJE, tak si na něj chci vybrat SAMA. Radši levnější a míň, ale podle sebe. Kdyby se aspoň zeptala, co potřebujem nebo tak, ale ona to bere, co jí přijde pod ruku... :unamused: A to jí mám být ještě vděčná za to, že mi kazí radost a rozčiluje mě v těhu...
24. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
anty...tchyne je silena celkem...dela si vlastni vybavicku :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
saf:já si myslím že kdybychom bydleli dál tak to taky vidím jinak a byla bych určo ráda někdy je v pohodě ale někdy mě štve
24. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
zvirka...nektere budouci babicky maji na starosti uplne jine zabavy nez sve vnoucatka a pecou na ne...a ta tvoje tchynka kupuje hadriky a raduje se z miminka...to prece neni az tak spatne...a kupovat prece na prcka muzes uplne stejne....a jenom to co se libi tobe :wink:
24. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
jo mě připadá jako bych rovnou z porodnice ji měla malého dovezt nechat jí ho a ona si s ním bude dělat co chce jsem říkala mojemu at si nemyslí že tam budeme 24 hodin denně že si chci malého taky užít a být sama s malým i s mojím prostě chci aby pochopila že rodina jsme mi 3 a né jen ona a dítě :unamused:
jinak to taky nechápu když něco koupí pro malého proč mi to prostě nedá sedí na tom jak na zalatě jsem jí říkala že budu prát malé věci že jestli nějaké má at mi je dá že je operu a ona na mě že né že ona si vypere a vyžehlí všechno sama že se těší jak bude chystat výbavičku tak je to normální???
24. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
anty...ja vim no....ja to beru celkem z nadhledem...jak uz jsem psala, asi to vidim jinak...ja mam treba bombovni tchyni....takze nejake vtirani jejich nazoru u nas nehrozi....je jak moje kamaradka :wink: Jsme v kontaktu skoro denne a kdyz se na icq delsi dobu nepotkavame, tak mi to dristani s ni chybi :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
saf:ona není špatná pořád jen tohle jsou věci které mě štvou si připadám jak schránka pro její dítě někdy no doufám že to pochopí sama že se nemá nic přehánět jinak jí to budu muset naznačit
24. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
anty...ta vlastni vybavicka me uplne dorazi fakt :grinning: Tak aby to vyprala aspon v necem, po cem nebude Simonek cely osypany....ale delat si vlastni vybavicku je ulet....prece kdyz prijdete na navstevu, tak ho nebude prevlikat do svoji vybavicky ne? :confused:
24. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
saf:tak v to doufám spíš si myslím že si myslí že tam bude spávat a budeme pořád tam tak at má věci pro Šimonka no masakr si koupila i osušku na koupání jak ho tam budu koupat i kosmetiku si bude kupovat na malého koupání jako nestíhám
24. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
a to chtěla abych se tam nastěhovala to bych se na malého jen dívala a sem tam bymi ho dovolila nakojit ona chtěla prostě další dítě jenže ten její nechtěl tak ted se vidí že má konečně další dítě :frowning2:
jako neříkám moc nám finančně pomohla za to sem jí moc vděčná ale myslím si že by to neměla takhle prožívat já jí ho prostě nedám snad to bude lepší jsem říkala mojemu že ho rozmazlí ji řeknu at nekupuje to a ona to natruc koupí
24. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
ant: bran se....zni to naprosto desive :frowning2:
24. kvě 2010 ve 21:34  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
já doufám že jak se odstěhujeme tak se to zlepší
24. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
komi:neboj bráním
24. kvě 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak snad casem jim ho tam nechas na noc...ale to uz bude kus chlapa :grinning: Tak to se asi prepocitala....ja nevim...ja si pamatuju, ze segrine decka u me vydrzeli, pac me videli temer denne a vubec, takova druha mamina jsem byla...ale u jinych by nebyli ani hodinu...natoz pres noc...a ja teda nevim, kdy bych byla ochotna poprve ditko nechat nekde na noc...ale bude to az za hoooodne dlouho, protoze bych to mozna sama nezvladla...ditko by bylo nejspise v pohode, ale ja bych se uhryzala desem, jestli v pohode vazne je :grinning:
Tak moje tchynka si zatim poridila par leporelo knizek a prababca nam upletla nejakou ruzovou vesticku a backurky... :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jo takhle...tak jeste nastehovat se k ni...to uz bys Simonka vazne videla jen na to kojeni....drz se holka a stuj si za svym!! Ty jsi vlastne chodici inkubator :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
ant - tak to uz je teda masakr :astonished: nam tchyne taky hodne nakupuje a nekdy mi az prijde, ze mi trochu urcuje jaky velikosti a kolik ceho a jak budu potrebovat, ale spis se proste stara a mysli to dobre ... a vsecko nam vzdycky hned da..... jako ze si to nechava u sebe a ze kupuje i vanicku a rucnik a kdovico, to je teda uz trochu zvlastni..... vy bydlite nejak u nich?
24. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
saf:no já jsem takový poseroutka že bych to psychicky nedala být bez malého :frowning2: u nás je malý vymodlený dalo nám to spoustu práce ho udělat a oba se na něj moc těšíme můj mi řekne nechej jí ona se strašně těší a pak mi řekne je to její první vnouče vaši mají už 2 oni to tak neprožívají jenže naši to tak neprožívali ani u prvního jsem mu říkala že je jak nemocná tak snad se to zpraví
24. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.