• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
...no tak mě přijde 3xbody ve vel. 56 málo :sweat_smile: i když není blinkací miminko, natož když je, to pak vršky jenom letí,taky se hodně stávalo že se prokadil.Pro mě je základ opravdu těch 7kousků od každé velikosti.Kabátky mi stačili 2ks a k tomu 3x overal na spinkání na noc.Od začátku jsem se snažila rozdělovat den a noc.Takže přes den jsem oblíkala body, dupačky, nebo tepláčky, kabátek, nebo mikinku a na noc overálek.Samozdřejmě vel.56 vydrží snad jen měsíc, ale je to ten nejhorší měsíc, kdy jsem teda aspon já neměla náladu přemýšlet jestli musím prát.Těch 7kusů je pro mě základ asi ve všech velikostech

Já měla klasickou zavinku s krajkou položenou i v kolíbce, do které jsem prcka odkládala přes den :dizzy_face: ale normálně jsem používala rychlozavinku, ty jsem měla dvě
25. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
@zvirka nemáš zač děkovat :wink: :wink: :slight_smile: holky my jdeme před barák mít auto,budu tu večer jak nebudu utahaná,:slight_smile: snad nezačne pršet :grinning: :grinning: to by sme myly zbytečně papa večer kdyžtak :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:37  • Odpověz
evel:nemám je kulmovaná protože ta jemná kraječka co tam je se škrobí a pak kulmuje aby měla hezký tvar no já mám termín v srpnu tak si myslím že bude teplo a fusak dávat ještě nebudu to až později ale jinak se dávají mímča i se zavinkou do fusaku je to podpora hlavičky :wink:
25. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
anippe:no já mám zavinovačky 2nové moderní a 2 tsaré na doma já ty rychlozavinky nemusím nedrží tvar a spostu známích i lidí okolo mě mi je nedoporučili ale to je hodně o zvyku já jsem cvok tak mám klasiku ale věřím že se někomu líbí :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz
ant. nevím mi přijdou praktické, navíc záleží jakou rychlozavinku používáš, jedna byla takové nic a ta druhá pevnější, ale dělají se rychlozavinky i s výstuží a tu chci aspon jednu dokoupit. Já je používala hlavně na spaní, Alex byl rád svázanej, jinak jsme chodili už od 3týdnů na rehabku a měli nakázané jak ho správně brát a nosit, takže přes den manipulace bez zavinky
25. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
anippe:aha no já říkám že je o o zvyku a ve tvém případě ta rehabka no já jsem ze staré školy asi jsem tak zvyklá od máti i ségry tak mi to nepříjde :wink: ale celkově se mi klasika líbí víc :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
Ahoj holky v rychosti Vás zdravím. Co se týče výbavičky tak já mám zatím jen pár hadříků - takže nahatý z porodnice nepojedeme, zatim jen rychlozavinku ale jinak teda značně pokulhávám. O pokojíčku ani nemluvím - zatím nebyl čas. Pořád chodím do práce a tak tyhle věci nějak nestíhám. Zítra jdu na kontrolu a taky na ten oral. gluk test, tak jsem z toho už teď předposraná a těším se teda až to budu mít za sebou. Držte palce! :frowning2:
25. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
jennymaresova:držím palce já jdu zítra ráno taky a pak hurá do školy no už se těším :frowning2:
jinak co se týče bodýček a věciček jak píše annipe mám víc než 3kusy od každého já toho mám celkově hodně :slight_smile:
25. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
ant: O těch rychlozavinovačkách to tu psala lamia, že je i větší dítě "rozkopne", ale jak píše anippe, ono je jich víc typů, asi záleží jak která. Ty jo ale s tím kulmováním, no to je pro mě novina.
ad overálek - tenhle kus oblečení je mi strašně nesympatickej, je to spíš pocit, připadá mi tak nějak nešikovný na oblékání. Vyveďte mě kdyžtak z omylu.
A ještě s praním - holky co už máte děti - perete dětské věci zvlášť?
25. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
loty:já mám koupenou Lovelu a perou se věci zvlást než zjištíš jestli má mičo citlivou kůži :wink: jo a na ty overálky taky nevím jsem zvyklá bud na blůzku a dupačky nebo body a kalhoty nevím to musí posoudit zkušené maminy
25. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
večer zkusím tu zavinovačku vyfotit a hodit jí do alba ju
25. kvě 2010 v 16:01  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile:

teda holky, já jsem zas nějaká unavená a vykoukaná. Bolejí mne oči a chce se mi spát, ... No nevím nevím, jak dlouho v práci ještě vydržím.
Ale ráno jsem zvládla odběry na cukr a musím říct, že voda mi chutnala, odběry mi vadily mnohem víc. Respektive ten ráno byl nějakej nepříjemnej, ten za 2 hodiny jsem vůbec necítila. Tak držte palce, ať je to O. K. Pokud se zítra neozvou, tak jsme v poho, budou volat jen v případě, že bude problém :slight_smile:
No a objednávala jsem se na ten 4D utz a oni že už je skoro pozdě, že když je tam málo plodové vody, že už ty obrázky nejsou dobré. Tak jsem na ně koukala jak z jara. No, měli pro mne jeden jediný termín, takže přesně za týden - na den děti v 11,20 a držte palce, ať máme teda plodovky dost, aby se nám krásně ta naše princezna ukázala :grinning:
25. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
kov:a ty nevíš kolik máš plodovky?mě můj dr. říkal že jí máme akorát :wink:
25. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
kov:jinak závidím test cukru už máš za sebou ty se máš mě to čeká zítra
25. kvě 2010 v 16:05  • Odpověz
ant: Kvůli tomu praní se ptám proto, že mi připadá, že než se nahromadí toho drobounkého prádla tolik, aby stálo za to zapnout pračku, že to asi trvá. Tak že v tom případě musí mít člověk toho oblečení spíš větší zásobu.
Tu zavinku vyfoť. A to se fakt dělá kulmou? Že ne?
25. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
loty rozkopne, ale to neva, naopak je dobrý když si zakope nohama na prdíky, u nás šlo spíš o pocit v horní polovině těla a o ručičky a kdyžtak jsem použila i širokou stuhu na převázání, ale to je dost individuální, každé mimi má rádo něco jiného

já teda bez overálku ani rána :grinning: používám dodnes a ještě dlouho budu, na spaní se mi zdají ideální, nikde nic neleze, nic se nevyhrnuje, rychle se obléká.Já pro změnu nemusím klasické dupačky ani pořádně nevím proč! a klasické košilky, to je úplně na dvě věci . V každým případě upřednostnuji vše co má rozepínání mezi nožičkama :wink:

myslím, že zvlášt jsem prala cca půl roku.Však i do téhle doby jsou ty věcičky jenom poblinděný od mléka
25. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
loty:no já myslím že jo aspon mi to říkala mamka že to tak dělají samozřejmě na to mají nějakou spešl kulmu né tu na vlasy :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
ant. já teda nevím, nechala jsem si kulmovat u jedné staré babky na vesnici, ale myslím že na to opravdu používají klasickou kulmu :sweat_smile: To je jako u spodniček na kroje, taky babky nemají nic spešl, ne? pak jsem si jednu zavinku zkoušela i sama našrobit a nakulmovat, kulmovat to šlo, jenom s tím škrobem jsem se bála a moc mi to nedrželo :grinning:
25. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
anippe:no říkám že nevím jak to je ty na doma budeme jen škrobit a vyfoukáme jim tvar fénem minule u ségry se to povedlo tak uvidíme ted :wink:
25. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
antana: teda moc hezký zážitky s tchýni, snad se brzy odstěhujete. Já teda tchýni rovnou řekla, že toho mám spoustu, že půjdeme nakupovat spolu. No a mamka moje, nevím, jestli něco nakupuje, ale má trénink ze 4 vnoučat, tak snad to bude kdyžtak v normálním množství a tak ... a určitě mi to všechno dá :slight_smile:. Vím, že se s malou ráda uvidí a pomůže mi, ale rozhodně mi ji nebude chtít ukrást, užila si dost na svých 4 dětech a už na 4 vnoučatech :grinning:

komincena: kočárek je moc hezký :slight_smile:

lucinecka: jé, to máš hrozný, já jsem vodu pít mohla, dokonce i v těch 2 hodinách po vypití té sladké vody. Ne nějak extrémně, ale když budu mít žízeň k nevydržení, ať se klíďo napiju.

daja: jé, teda tys nakupovala jedna radost a za úžasné penízky, no fakt skvělý. Jé a ještě máš dnes utz. Nevím, jestli už jsi tu psala, jak Stelinka mávala, ještě jsem všechno nedočetla, ale určitě úžasný.
25. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
anippe: Jj, kamarádka malého "svazovala" plenou právě kvůli ručičkám, že jak je vyhazoval nahoru ve spaní, tak se pořád budil. Jo a s tím rozepínáním mezi nohama, to mě dost překvapilo, že se ještě vyrábí něco bez toho, když je to tak praktický.
kov: Ahoj, držím palce na výsledky z cukru. A s tou plodovkou to asi není myšlené tak, že zrovna Žanetka tam má málo vody, ale že už je v tom tt mimčo tak velké, že okolo sebe v děloze nemá tolik místa, takže tam té vody není taková vrstva, ne? Neboj, určitě to bude moc hezký.
25. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
mně taky přijde overal suprový, právě se oblíká bezvadně, má rozepínání mezi nožkama, rozhodně lepší než nějaké košilky, ale to je asi o zvyku. každopádně už jsem viděla spousty dupaček a overalů bez rozepínání mezi nožkama, a to teda nechápu, proč to vůbec prodávají.......
zavinky mám dvě a dvě, obě rychlo a na spaní máme i spací pytel, tak uvidíme, jestli se v tom bude miminku líbit, to je taky dítě od dítěte individuální, tak jsem zvědavá.......... :slight_smile:
ant: oni to možná mysleli tak, že je už mimi větší a plodovky míň, ale je to taky jak kde. u nás naopak chtěli radši pozdějc (byli jsme v 25tt), že je mimi větší a je pěknějc vidět, jinde chodily holky už ve 21tt, takže je to těžko.....
kov. já teda držím palce, at se to povede :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
kov:já jdu taky až v pátek a jsem o něco dál tak snad se nám to povede oboum pěkný záběry :wink:
25. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
fiha to jsou veci :slight_smile: kulmu mam! :grinning: tak to muzu kdyztak zkusit.... aspon by mela nejaky vyuziti, pze na vlasy jsem ji pouzila asi tak jednou a jeste jsem to pak stejne zpatky narovnavala....
s tim rozkopavanim mi to naopak tchyne rikala o klasickejch zavinovackach, jak maj ty snurky, ze manzel hodne kopal a vzdycky se z toho celej vykop a pak ho akorat skrtily ty snurky, tak to mi prijde lepsi ta rychlozavin., ta nic takovyho skrtivyho nema....
ja mam asi tak 5ks bodycek a dupajd v 56, v 62 vic trochu a asi dokoupim podle velikosti, rozhodne nechci travit kazdej den u pracky, takze radsi vic veci a prat az pak najednou.... :sunglasses:
já si myslím že ty košilky jsou o zvyku já jsem na ně ale nejvíc na bodyčka moc zvyklá :slight_smile:
teda dupajd a overalku jsem chtela napsat - mne prijdeou ty overalky supr jednoduchy, jsem prave zvedava, jestli vubec pouziju neco jinyho :grinning:
25. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
evelu:taky to tak mám mám věcí dost něco po ségrě a něco moje máti pokoupila i se ségrou a hromadu já
25. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
ant. však jo :wink: právě že jsem nad tou technikou dumala už minulé těhu

kov. i u nás doporučují 3D do 26tt právě kvůli velikosti miminka a prostoru, ale znám holky co byli později a měli krásné foto :wink: jsem zvědavá jestli bude Žanetka už mrkat.Já byla v 25tt a pak jsem se dočetla že v 26tt už otevírají očička :sweat_smile: tak mě to malinko zamrzelo

loty hlavně kalhoty se dělají bez rozepínání mezi nohama i na dupačky jsem narazila
25. kvě 2010 v 16:27  • Odpověz
u nás d to dělají do 30tt takže jdu akorát no aspon doufám že nám krásně zapozuje doufám že nebudeme mít na záznamu jen jeho zadek :grinning:
25. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
lauri: jé, vy už máte nachystaný pokojíček, to je super. To my teprve začínáme :slight_smile:, ale určitě to taky stihneme. Ale musí být krásný se tam chodit kochat :slight_smile:

rennu: teda to tvoje pečení a vaření - to už je skoro trestný nám to sem psát :slight_smile: Já chcu buchtu s jahůdkama :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lotyna: to jsem ráda, že nejsem sama, kdo má zatím místo pokojíčku skladiště :slight_smile:
Já právě vůbec nevím, jak to s tou plodovkou mysleli, totál mne tím rozhodili, .... Ale snad budeme mít dobrý záběry :slight_smile:

anippe: aha, takže by už mohla mít otevřený očka? No super. Díky za uklidnění, že i pozdějí bývají dobré záběry :slight_smile:

antana: aha, tak nejdu sama takhle pozdě na ten 3D (nebo 4D)utz. Určitě budeme mít obě super záběry, viď? :slight_smile: Tak to už se těšíš, co? :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.