• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:určo se Žanetka se Šimonem nechají krásně natočit a strašně se těším :slight_smile: jinak rennu nás tady s tím jejím bužírováním chce zabit né?? :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
anippe: Já jsem právě viděla někde na netu i dost nerozepínacích overalů. Tak jsem si právě říkala, že bych tomu dotyčnému, co to navrhl a prosadil do výroby (a určitě to byl chlap, kterej mimino viděl akorát z rychlíku) nasadila nějakou očistnou kůru v podobě jeho overalů, malýho mimča a třeba 14 dnů, aby si to užil a aby se mu v hlavě rozsvítilo. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 16:51  • Odpověz
ahoj holky, vy zas jedete teda :grinning:
saf: hezký fotečky :sweat_smile:
ant: to ti přeju teda pevné nervy s tchýní, ale až se odstěhujete tak se to určo zlepší, ale je to teda masakr :confounded:
kom: kočárek má kámoška a je spokojená
koukám, že tady řešíte tašku do porodnice, tak já do ní nemám ještě moc co dát :grinning: , budu muset začít taky se trošičku začít poohlížet po výbavičce, abych pak nebyla překvapená :zipper_mouth:
zvirka: mě těch 8 kousků zas tak moc nepřijde, ještě jestli bude mimčo blicí po mě, tak vůbec :unamused: , je fakt, že nevíme jak se nám narodí prďolka velkej, tak aby ta 56 pak se vůbec využila,ale pár kousků mít taky budu
luci: tak to máš dobrý, to máš brzo výsledky, já byla na gyndě včera a výsledky ještě neměl, takže 4 dny to u nás trvá určo
já dneska pěkně trnu, to naše 4 nohý pometlo se mi proběhlo po bříšku, a Adámka jsem od tý doby necítila, já furt plaším a bude hůř :frowning2: . To jsem ještě potkala nějákou babičku, co mě začala děsit hororovejma scénářema, no to mě fakt pomohla :rolling_eyes:. Nejdřív mě politovala, že si užiju léto, a pak mě děsila, baba jedna :zipper_mouth:
dneska mi donesla mamka záclony, tak hurá už to tady vypadá jak v bytě :slight_smile:
25. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
přijde mi fusak docela šikovnej na podzim, co myslíte? je i do 3 let a ta cena mi taky přijde slušná
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=27896508&tab=0
25. kvě 2010 v 17:19  • Odpověz
beru:pěkná barva :wink:
25. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
ahoj
antano přečetla jsem si ty horory s tchýní, to tě teda lituju :stuck_out_tongue_closed_eyes: . já si taky pomalu nemohla koupit nic pro malýho, máme hodně omezený prostory a máma nakupovala jak zběsilá (teda převážně jen oblečení). proto taky teď budu tajit pohlaví, abych si mohla něco koupit sama.
beru3nek neboooj. mě malej skáče po břichu v jednom kuse. a když mu čístím nos, zuby, uši tak mě každou chvilku kopne. ono to břicho není zas tak křehký.
25. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
ja jsem koupila tento fusak ...lodger...je krasne mekoucky a taky do 3 let...barevne vlozky se daji menit
25. kvě 2010 v 17:52  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
kom: Tak do toho jsem už asi 14 dní zamilovaná jako blázen (jenom ve fialové). Hádá se tady moje racionální já (vůbec ho nepotřebuju) a romantické (strašně moc ho potřebuju a chci) já. Teda ale vůbec nevím, které vyhraje. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 18:29  • Odpověz
kom. ten je úžasnej :slight_smile: sakra, ale u mě teda rozum zvítězí :grinning:
navíc mám doma krátkosrstý psy a vše co je flís se mi dost těžko udržuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

loty, vlastně mám taky jeden overal přes hlavu, se zapínáním nějak na zádech, nikdy jsem ho nepoužila.Je pravda, že teda můj chlap měl ze začátku s overalama docela problém, pořád mu to zapínání nevycházelo a nevěděl kam strčit ruku a kam nohu :grinning:
25. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
anippe: Z toho mám právě trochu strach, při mojí šikovnosti. :slight_smile: A co teprve nějaké přebalování v noci, já bývám po probuzení poměrně nepoužitelná. Představuju si sama sebe v té situaci, že to bude podobné jako v tom filmu Kdopak to mluví - jak se v noci sotva trefila do kuchyně a posléze nalila do lahvičky místo mléka kafe. :slight_smile:
Jo a rozum zatím také vyhrává, ale přece jenom to druhé já je dost silný soupeř a nemíní se tak lehce vzdát. :slight_smile:
25. kvě 2010 v 18:53  • Odpověz
no u me rozhodlo to, ze je az do tri let a ma spoustu super vlastnosti...a v momente, kdy jsem ho vybalila, tak vsechny pochybnosti zmizely...

Fusak se skládá ze dvou částí - vnitřní oddělitelná vložka z plyšového velmi teplého materiálu a vnější fleecová zavinovačka.
Díky otvorům na 5 - ti bodové bezpečnostní pásy je Bunker vhodný do jakéhokoliv kočárku nebo autosedačky (skupiny 0 ).
Vnější fleece je té nejvyšší kvality (RWTUV testován) a má mnoho speciálních úprav a vlastností - anti-peeling, anti-alergic, voděodolný - izolace při dešti, prodyšný, optimálně regulující teplotu.
Díky vnitřní teplé vložce můžete Bunker používat v opravdu chladných, vlhkých a mrazivých dnech. Vnitřní díl lze použít i samostatně jako podložku do kočárku nebo autosedačky.

Bunker lze používat jako fusak nebo jako zavinovačku (2 in 1). Tento praktický zavinovací systém nabízí Vašemu dítěti opravdu velkou variabilitu co se týče optimální velikosti fusaku v určitém věku Vašeho dítěte - díky suchým zipům a stahování okolo hlavičky si fusak upravíte do potřebné velikosti.

Použitelný od 0 měsíců do zhruba 3 let (je opravdu dost velký)
25. kvě 2010 v 18:56  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojky,
tak máme kontrolu za sebou. Stelinka prý roste tabulkově :wink: , má 719g. Vrtěla se, jen aby měření panu doktorovi co nejvíc znepříjemnila :grinning:. Já mám 5kg nahoře oproti původní váze..... jupíííí :dizzy_face: Byla jsem přešťastná, že to tak poskočilo!
Cukrovce jsem se vyhla....sestra už chtěla psát doporučení - tak jsem se ptala, jestli musím. A ona, že mám teda ukecat doktora....tak jsem ho ukecala :wink: Ptala jsem se samozřejmě na všechna pro a proti, nechci to totiž dělat na úkor dítěte, ale odběry krve, to je prostě moje hrozná slabost - pokaždý to znamená omdlení, a to můžu ležet klidně hodinu po odběru - vstanu a jdu k zemi. Tak mám radost, že se toho ušetříme!
Další kontrolu máme až 17.6. - dva dny před svatbou - já už snad nemám ani místo v kalendáři na zapsání poradny :grinning: - to je cesta do Makra, pečení minizákusků, dopravení myrty k cukrářce na ozdobu panenky....ale myslím, že zapomenu spíš na něco z toho než na poradnu :wink:
Dnes jsem zas nějak nepochopila, proč jsem vůbec u doktora - poslechl si srdeční ozvy a pak říká, no ultrazvuk bysme dnes nemuseli dělat, ale jsem zvědavej, tak ho uděláme... :confused: On je super, všechny ho furt chválej, jaká to je kapacita, je i hrozně milej, se vším poradí, v klidu vysvětlí - ale někdy mám prostě zvláštní pocit z něho, jako by nevěděl kvůli čemu jsem tam. No je mu 66 let a sestru mu dělá jeho manželka :wink: takže asi tak...ale trpělivost při čekání, až se mu miminko ukáže tak jak má, se mu nedá upřít!
Jen co mě teda zaráží u něho je prostě to, že nedělá prohlídky...ale zase slýchám kolem sebe, že je to dobře, že se ve mě nehrabe, když není problém, tak to není potřeba...mám v tom guláš, co je vlastně správně :fearful:
Jo a říkala mi sestra, že mám trochu bílkovin v moči...tak mám omezit sůl..
25. kvě 2010 v 19:24  • Odpověz
kom: krásnej, na ten jsem taky dneska koukala, jen ta cena kdyby byla menší :unamused:
daja: gratulka, to máš super, že ti dělá UZ, taky bych brala vidět pokaždý mimouška
lat: no taky si říkám, že jen tak něco mu snad neublíží, ale jsem matka panikářka
loty: to se mi líbí, jak píšeš, s tou šikovností, jsme na tom asi podobně :slight_smile:, mimčo si asi užije, jsem pěkný střívko :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla na jednu příhodu u něj...to je tak dva měsíce zpátky - sedla jsem si na židli a on na mě: Tak jakou berete antikoncepci? :confused: Já nevěděla, jestli si dělá srandu...ale asi to chudák zmatenej myslel vážně :grinning:
25. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
@antana123: nee, absolutně netuším, kolik mám plodovky, neříkal mi to na žádném utz a na posledním jsem byla ve 16. 4., takže by to byla teda prudce aktuální informace :slight_smile:
Taky jsem ráda, že to mám za sebou, ale ta voda mi chutnala, to beru v poho :slight_smile:
25. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
kov - to mysleli urco obecne, cim vyssi tt, tim ma mimi proste min mista, min plodovky :slight_smile:
daja - taky mi nedela prohlidky, jako koukne na me a fakt jen na krajicek treba, ale nic vylozene vnitrniho... ja jsem rada :slight_smile:, kdyz neni problem, tak proc taky, placentu a vsecko vidi pres utz, ten mi dela pokazdy....
25. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
daja: tak ten je teda dobrej, ženský v 6. měsíci říct jakou bere antikoncepci :slight_smile:
Jinak gratuluju k ukázkovému nárůstu Tebe i Stelinky :slight_smile:
25. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
daja: Gratulace k úspěšné kontrole. Tvůj gynekolog je šprýmař, ale mně se zdá, že každý má něco. Ten můj údajně řekl mojí kolegyni při prohlídce, že je pěkná všude. Od té doby, co mi to řekla, mám pocit, že když si odkládám, tak si mě divně prohlíží. :slight_smile:
kov: Určitě je to v pohodě, neboj.
komi: K tomu fusaku jsem se tě chtěla zeptat na tu funkci zavinovačky (bez vnitřní vložky) - jak se ti to zdá?
beru: No snad budou broučkové odolný, když se k tomu u mě přidruží ještě nedostatek trpělivosti.... :slight_smile:
25. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
uf, teda prolétla jsem vás jen fofrem...ještě k těm fusakům atd...už jsem objednala...ten zimní od emitexu, pak podložku do kočáru i sedačky a od nich i peřinku a polštářek...kdo ještě nemáte, jukněte na www.babymax.cz ted tam mají slevy 50% na ty fusaky, ale jen pár brev, ptž je to lonská kolekce a ještě i slevy na ty podložky a peřinky..... :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
no vypada to dobre. diky tomu, ze se to da krasne stahnout, tak se to da opravdu krasne upravit a co mi strasne libi, ze je mekoucky a na omak prijemny...jen se zachumlat.
ja jsem to brala i tak, ze se miminko narodi v zari a za chvilku je zima a tak se do neho bude dobre chumlat
25. kvě 2010 ve 20:05  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
daja:gratulka a váhu závidím takovou jsme měli ve 28tt tak je mi líto že jsme tak malý no snad to rychle dožene :frowning2:
25. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Stelinka vám děkuje za gratulace :slight_smile: Teď bude mít nosánek nahoru :grinning:
25. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
komi: Díky, já budu ještě chvíli bojovat a pak asi nechám rozum prohrát. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
daja:o jak vám závidím i se Stelinkou :wink:
25. kvě 2010 ve 20:27  • Odpověz
no na ten cukr až ve čtvrtek zase mi do toho něco vlezlo to je děs já se tam snad nedostanu
25. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
ant: neboj, to je hodně individuální :slight_smile: zas se bude Šíma dobře rodit
25. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
Beru:jo to doufám díky :wink: já mám dneska nějakou hroznou depku už jsem dneska 3x brečela když nebrečím tak se s každým hádám jsem fakt dneska divná
25. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
ant - proc? co se deje? jste s mimiskem preci oba v poradku a mala vaha je lepsi! :wink:
25. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
evelu:jo lepší jen mám strach aby to bylo ok jinak asi si semnou solidně hrají hormony nebo ten 3trimestr je rachot jsem divná dneska
25. kvě 2010 ve 20:42  • Odpověz
holky musím končit můj chce jít na pc pa zítra :wink:
25. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.