• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
daja: gratuluju

ant: váhy a míry ber s rezervou, je to jen odhad..skutečnost může být jiná a navíc ted miminko roste nerovnoměrně :wink:
25. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz
rennu:díky za uklidnění
jinak přeju dobré ránko
26. kvě 2010 v 07:42  • Odpověz
Dobré ráno,
ant: to je jasný, že se vůbec neboj žádný malý váhy. Ono je to stejně vždycky plus mínus autobus :wink: Nikdy to miminko nezměří přesně a i blbá setina milimetru může znamenat, že jim to v tabulkách odpovídá jinýmu termínu porodu. Na vlastní oči jsem viděla, jak minule doktor změřil obvod bříška a vyšlo mu, že odpovídá týden mladšímu těhotenství.....no tak to naměřil znovu, trochu si asi přidal...a už jsem byla v termínu :slight_smile: Tak takhle stejně to funguje i u měření kostí - nikdy tam nemá přesný bod, od kterého ke kterému to měří, tzn. že pokaždý bude o milimetr jinde - no a tím pádem mu to vždy přepočítá na trochu jinou váhu...vůbec ničeho se neděs...ve výsledku může být všechno opačně!
26. kvě 2010 v 08:14  • Odpověz
daja:v to doufám délkově jsme přesně jen ta váha je malá :wink:
26. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
holky mě se tak nechce do školy ale už se mi blíží konec
26. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
caute holky, mam po cukrovce, nebyla to takova hruza, na to že jsem se toho bala vic nez porodu. maly se po te davce vzbudil a kopl me fest, tak nevim, jestli mu to chutnalo nebo byl nastvany.
26. kvě 2010 v 09:22  • Odpověz
suz:závidím že to máš za sebou já půjdu už určitě zítra :wink:
26. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
ant: ta váha je fakt jen orientační, tím se vůbec nezabývej :slight_smile:
já včera objednávala nějaké další věcičky pro mimi - emitexácký fusak, pro ten jsem byla rozhodnutá od začátku , ale komincena - ten tvůj vypadá taky pěkně :slight_smile:
pak máme objednanou zavinku do autosedajdy, odsavačku hleníků na vysavač, osušky, mycí žínku, teploměr a nějaký chrastítka......a dneska nebo zítra mi dorazí povlečka a zavinovačky, tak se už těším :slight_smile:
26. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky a dobré ránko přeji :slight_smile: :wink: jsem vás dočítala takže místo v devět píšu až ted v deset :slight_smile:No co se týče zavinovaček tak ja už mám jednu vybranou ta je určená na zimu,je z kapuckou a fakt super hned sem se do ni zamilovala a dneska ji du objednávat a k ní ještě jednu at v září maleho netaham v moc teplé zavinovačce :slight_smile: jinak mam dané fotečky v albíčku mužete mrknout :slight_smile: a přidat komentář zda se vám líbý
:wink: včera sem taky vybrala povlečení do postýlky jsem strašně ujetá na modrou barvu takže ze tří nedokážu vybrat ze tří variant chtěla jsem zda byste mi trošku pomohly ale oni se mi nějak stratily z alba skusím je dát tady no a snad se nestratí i tady stut,nevím zda je admin neodstranil protože tam je přes ten obrázek jejích stránka nebo nevím proč mohly by aspon napsat proč to davají prič :frowning2: prosím pomože mimně se líbý to první a třetí ty žirafky ale které vybrat? no kurnik :unamused: :dizzy_face:
Jinak o tom fusáku uvažuju snad se najde sponzor v rodině a koupí mí ho,líbý se mi ten fusák co je v te akci jak ste tu davaly ten odkaz na baby max už si nepamatuju kdo to psla ale děkuji te osobě :slight_smile:))))
Holky pomoc ja nevím co dneska uvařit:frowning2: mam kuřecí maso musím něco najít nějakou omáčku uvažovala jsem kuře na smetaně nebo perkelt ale to chlap se blbě koukal protože mu to nechutná,bože furt něco vymíšlet :frowning2:
26. kvě 2010 v 10:14  • Odpověz
Dobré dopoledne, tak se dívám na ty zlevněné fusaky a jsem z toho jelen. Mají jen ty čtyři barvy nebo i ty vypsané pod tím??? :sweat_smile:
Ráno mě rozhodila sestra na gyndě, kam jsem volala kvůli výsledkům krevního obrazu. :unamused: Řekla mi: " Krevní obraz na hranici, kontrola stačí v termínu, zatím dieta." Tak jsem chvíli uvažovala, jestli jsem fakt úplně blbá, že nevím jaká dieta a pak jsem se teda zeptala. A ona na mě jak na blbou: " No maso, zelenina, všechno, v čem je železo." A jak já mám asi vědět, že mám na hranici železo? Tož gdo je tady hňup? :rolling_eyes: Tak jsem si dala k snídani šunku a snad se nám to do příště spraví. Máte taky některá něčeho nedostatek.
26. kvě 2010 v 10:21  • Odpověz
zvirka: to jsem z toho taky jelen :slight_smile: Ani nějak nechápu, jestli zrovna tohle máš jíst víc, nebo to naopak omezit :confused: Já o žádným nedostatku nevím - jen ta bílkovina v moči, na to mi řekla sestra, ať míň solím - což teda nevím, co ještě mám na soli omezit - myslím, že to s ní nepřeháním ani teď :unamused:
Jo a v začátku těhu, to jsem byla tak ve 2. nebo 3. měsíci, tak mě strašně začlo svědit tělo...na to mi doktor řekl, že to bude větší zátěží na játra. Dal mi nějaký prášky (myslím, že Prothazin) - ještě jsem nezažila tak uspávací prášky, normálně jsem spala ve stoje :slight_smile: ...a to nemluvím o tom, že mě vůbec nepomohly :grinning: Ale brala jsem Gravital a kyselinu listovou v tý době...tak jsem sama usoudila, jestli nemám tý kyseliny moc, když byla obsažená i v Gravitalu...tak jsem přestala brát vitamíny a svědění přestalo taky... :wink:
Takže já trpím asi spíš na přebytek než na nedostatek... :grinning:
26. kvě 2010 v 10:39  • Odpověz
Luci: to povlečení je dost rozmazaný, zkusím ho najít přímo na netu a pak ti povím svůj názor :wink:
26. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
nazdárek holky :slight_smile: jak se vede?
koukám, že probíráte povlečení, zrovna včera jsem vyprázdnila část bú na povlečení, matraci, prostěradla, zavinovačku a plíny, kupovala jsem to z eshopu co tu zvýraznily holky (mamitati.cz), tak se těším až to dorazí, ikdyž pelíšek tuxíkovi budem chystat až v druhé polovině srpna, těsně před narozením, nechci to mít v ložnici dřív než to bude potřeba.
26. kvě 2010 v 10:44  • Odpověz
@daja.had oki ja ti tady dám odkaz momentík
:slight_smile:
26. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
26. kvě 2010 v 10:54  • Odpověz
Luci: tak to maj teda hodně nekvalitní obrázky...ani není pořádně vidět, co na tom je - já osobně bych si z toho důvodu od nich neobjednala. Ale jen tak na pohled bych zvolila to první, jak tam jsou ty medvídci nebo pejsci, či co to je...nechceš mrknout ještě na jiný stránky? Bude se ti líp vybírat - i je tohle dost drahý za 349 Kč dva díly...já jsem si objednávala za 235 Kč - a je krásný - byl to teda výprodej a už se nemůžu ani dostat na jejich stránky...ale myslím, že levněji seženeš i tak..
26. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz
Luci: já na těch obrázkách taky houby vidím. Jako některé další holky jsem objednávala z mamitati.cz, modrých tam mají habakuk, a je to levnější než co máš tu. http://mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=149&men2=158
26. kvě 2010 v 11:03  • Odpověz
luci: mně se líbí zajíček :slight_smile:
My jsme včera pořídili látky, žirafky na zeleném a pejsky na modrém. Pořád se musím smát při představě, že se Mudr. "ukoukla" a bude to nakonec holka a bude mít vše modré nebo zelené :grinning:
26. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
@daja.had oki kouknu ještě jinam snad se něco najde :slight_smile: pokud sou někde levnější určitě by to bylo super,přeci se ještě platí poštovné a balné no :slight_smile:
@suzete děkuji kouknu se hned ted :slight_smile:
26. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
@zvirka no ja jsem se včera taky na matrice zarazila jak po nás chtěla jmeno i pro holku a tak sme daly Janu po chlapově rozhodnutí:slight_smile: kdyby se geny zmílyly tak by mně trefilo ale naštěstí to je potvrzené i z ultrazvuku je tam lulinek :grinning: :wink:
26. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
Ahojky, teda vás dočítat, to je zážitek. :grinning: Dočítala jsem 3 stránky jen od včerejšího odpoledne. :grinning:

discreet - s těmi pohyby to mám podobně, mě malá také pořád okopává, až mi nadskakuje břicho, ale když si tam dá manža ruku, tak je klid, nevím, jak to ta potvůrka pozná. :grinning:

zvirka - ad peřinky do kočárku, já je nepořizuju, na podzim bude malá v zavince plus případně v dece a pak ve fusaku :wink:

beru3nek - na babu se vyprdni, mě naopak každý říká, jak je to super, že v létě můžu chodit jen na lehko, nějaké tričínko nebo šatky a ne řešit, jestli se v lednu vejdu do nějaké zimní bundy :wink:

luci - mě to povlečení přijde téměř stejné, ale kdybych si měla vybrat, tak bych volila asi žirafky :wink:

ad overalky bez patentků mezi nožičkama, mám takové dvoje zahradničky, tak doufám, že to nebude tak hrozně na oblékání, ale co mi přijde ještě horší, tak jsou patentky na zádech, nevím kdo to vymyslel, ale mimčo to přeci musí děsně tlačit ne?

teda dneska mám připojení fakt blesk !!! než se mi načte jedna napsaná věta, uběhne asi minuta, to teda bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 11:10  • Odpověz
daja: No já pochopila, že mám železa málo, i když i druhá varianta je možná.... :frowning2: No nebudu to dramatizovat, když je to jen hraniční a vydrží to do další kontroly bez medikace, tak to tak hrozné nebude :wink: .
26. kvě 2010 v 11:11  • Odpověz
tohle vypadá krásně holky ale ted sem stoho jelen ja mám rozmněry na polštářek stejné ale na peřinku mám 133 na 93 myslíte že bude dobré vzít 135 na 100?
:unamused:
26. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Luci: koukni třeba sem, mě se hrozně líbí ty žirafy:

http://www.veratex.cz/detske-povleceni-detske-postylka-sekce-ls-detske

A tady jsem našla to moje, já to teda objednávala na jiných stránkách, ale ty už nejsou dostupný.. Je tady taky velký výběr jiných krásných! Já mám tu housenku (mají nafocený růžový podklad a z druhé strany je žlutý). Je fakt, že čekat kluka, tak asi by se mě osobně líbily jen ty myšky :slight_smile: Více toho mají asi na holčičky...

http://www.hybler.cz/index.php?menu=180
26. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
@ladenka s tím kopáním to je na stejno jak u tebe :grinning: když mam ruku na břiše ja malí kope a i když tam ma ruku malá tak kope ale jakmile ji tam dá chlap tak je klid a neděje se nic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chlap říká že na něho kašle že ho nechce kopat :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 11:16  • Odpověz
daja: tak přesně tyhle látky z prvního odkazu jsme koupili, ty první pejsky a ty zelené žirafky :grinning: Už jen ušít.
26. kvě 2010 v 11:20  • Odpověz
Zvirka: no to se bude malýmu lebedit v tak krásných peřinkách :slight_smile: Ty žirafky mě fakt uchvátili...to vidět dřív, tak je asi objednám v tom oranžovo červeným. Ale já už toho takhle mám dost, od ségry tak dvoje nebo troje povlečení - spíš jsem si těma housenkama chtěla udělat radost, než že by bylo nutné :dizzy_face:

Laděnka: no tak to s těma pohybama mám podobně, když dá ruku přítel, tak se to většinou zklidní...včera jsem toho využila před spaním. Stelinka sebou mlela a já už chtěla spát, tak jí musel uklidnit :grinning:
A připojení internetu mě dnes taky nějak zlobí...děsný, jak všechno trvá - však jsem se taky od rána odsud ještě nezvedla, ale už aspoň přemýšlím nad tím, do jaký práce se vrhnu, ať jsem trochu užitečná :grinning:
26. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak s těma chlapama je to všude stejné :grinning: Vždycky mojeho volám, když malý kope, protože se mu to podařilo ucítit jen párkrát, ale jakmile tam dá ruku, tak přestane. :angry: manžel se mě pak vždycky se smíchem ptá, jestli to bylo určitě miminko a né něco jiného.... :rolling_eyes:
Jo, taky už se párkrát stalo, že když usínáme, můj je ke mně zády a já se o něj opírám břichem, tak ho malý kope do zad :grinning: , už byla dokonce i stížnost, že ho ta mrška malá nenechá spát. Mně už to ani nevadí, jsem zvyklá, tak to budí jen ho :wink:
26. kvě 2010 v 11:37  • Odpověz
holky tak ted sem sklamaná,napsaly mi s toho kde jsem obkjednávala tu zavinovačku že nemají barvu kterou chci a že ani z největší pravděpodobností nebude no tak si mužu nechat zdát o zavinovačce co se mi tak líbyla chjo :cry: :cry: :cry: :cry: a mám po radosti :frowning2:
Zvirka: většinou to s tím železem tak bývá, že ho bývá v těhu nedostatek. Zkus jíst víc vaječných žloutků, sušené meruňky, čočku a jiné luštěniny, ev. maso - nejvíc ho je myslím v játrech. Při nejhorším můžeš ještě koupit železo v tabletách, ale pokud užíváš nějaký těhu multivitamín, tak tam už by železo mělo být zahrnuto.
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.