• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lendaw: díky, našla jsem to maso a žloutky, ale sušené meruňky si nechám líbit :grinning: Taky prý usnadňuje vstřebávání vitamin C, tak si budu dávat po jídle ovoce a zeleninku. Vitamíny neužívám, Mudr. je nějaká přírodní, tak mi vyloženě řekla, že nebrat. Radši pestrou stravu.
26. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Suzete: tak jsem taky koukla na ten odkaz na mamitati.cz....a zakoukala jsem se do dalšího povlečení.....Kamarádi v pomeranči :dizzy_face: ...taky překrásný!!! Tak snad už aby jsme tohle téma ukončily, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
Zvirka: ještě jsem zapomněla napsat ořechy - mandle, kešu, lískáče. Já taky nejsem extra vyznavačem multivitamínů, ale mám je silně doporučené kvůli předchozím potratům, tak raději zobu - i když jen ob den. :wink:
26. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
Lendaw: já myslela, že se vnitřnosti v těhu právě nemají jíst? :confused: ...ale nevím, kde jsem k tomu přišla...:wink:

Luci: ta zavinovačka je krásná, třeba tu samou seženeš v jiným e-shopu, ne?
26. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
@daja.had no jo ale není času to už budu mít beztak objednané jinde jinou víš :frowning2: :cry:
26. kvě 2010 ve 12:03  • Odpověz
holky ja ted mizím budu to asi až večer papa mam hodně práce a internet je žrout času papa
26. kvě 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ahoj,
dávám odkaz na zavinky :wink: viděla jsem je na veletrhu a mají je fakt moc pěkný a cenově taky super, jen si vybrat :sweat_smile: já jdu do 90x90
http://www.babyrenka.cz/do-postylky/zavinovacky.htm
26. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
@anippe ahojky koukám na zavinovačky co si dala odkaz ale jsou tam moc pěkné ale ty ceny no je to síla :unamused: by to chtělo levnější :wink: holky daly odkaz a tam sou fakt pěkné a hlavně ne moc drahé tam se da nokupit fakt dobře:slight_smile: ono když si ještě k tomu člověk připočte poštovné tak je to docela dost no :frowning2: ale jinak pěkné :wink:holky jaké je u vás počasí?tady opět prší mně už stoho trefí :frowning2: kdy už bude krásně,v patek tu máme den dětgí a jak bude pršet to se mi nikam nebude chtít :frowning2: jinak teda vařím kuře na paprice no když se chlapovy nebude líbyt má smulu no :slight_smile: :wink: jinak ještě je tu i kuře a halušky ze zelím takže si muže vybrat :slight_smile:)))) když nejisou penízky musí se papat to co je no ne :wink:
26. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
luci: Tady je hnusně od rána, za hoďku se chystám do města, musím za tchýní a do práce. Chodím pěšky, abych se aspoň trošku hýbala, tak snad zas nezmoknu jak v pondělí... :confounded: S těma zavinkama máš pravdu, pěkné, ale ta cena :frowning2: . A těch věcí, co se musí pro mimčo koupit, to bych ještě před půl rokem nevěřila :fearful:
26. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
@zvirka jo no těch věcí je spousta ja mám naštěstí něco po malé :slight_smile: co bylo neutrální takže mám i sopravičku do porodnice pak ji tady vyfotím až bude vypraná a vyžehlená,a to bude až konečně bude krásně a přstane pršet :frowning2: už mně to štve člověk nemuže nikam jít,j ajsem taky před chvilkou došla z obchodu ale vubec se mi tam nechtělo,furt koukam na internet a hlůedám něco pro malého jak je chlap doma tak už ho to štve,nj není to lechké něco sehnat ale ja mam lidi co slýbyly že mi to koupí ale j)e to síla a něco budu kupovat i já
:slight_smile:
26. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
Holky dělá si některá z vás seznam věcí včetně cen? mám určitej strop ale trošku se mi posunul ale říkám si že za ty prachy by mohlo být docela dobrý jetý auto, ne že bych ho potřebovala ale ty ceny jsou fakt šílený. Jinak pořídila jsem tuto zavinovačku, trochu nepraktická díky barvě ale ladí nám s povečením, tak jsem to vzala a ještě budu ted objednávat tuto, ta se mi fakt líbí, zn. wraper
26. kvě 2010 ve 14:26  • Odpověz
luci, ale přes net neseženu levnější poštovné, tzn. pod 100,- :sweat_smile: nebo jo?
...a protože jsem ty zavinky viděla na vlastní oči, vím, že to není jen kus hadříku a ani jsem 90x90 neviděla nikde pod 600,- tyhle mají i polštářek, takže přemýšlím zda nevezmu do kočárku tuto jen s růžovou stuhou
http://www.babyrenka.cz/do-postylky/zavinovacky/rychlozavinovacky-90x90/rychlozavinovacka-90x90-max-1j.html
26. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
@alisek krásné zavinovačky :slight_smile: ja taky uvažuju o něčem takovém ale pořád si nedokážu pořdně vybrat :frowning2: ale ty sis vybrala pěkné :slight_smile:
@anippe zavinovačky seženeš levnější na mamitati.cz a poštovné je stejné proto to chce lepší ceny produktu no :slight_smile: jo ono když člověk ví jak to vypada tak to už je na něm zda to koupí :slight_smile: :wink: ja jsem byla v opchodě z děckým zbožím a zavinovačky se mi tam nelíbylya tak hledám na internetu,jinak asi budu mít skoro vše přes internet tady se nedá nic pořádně koupit a v takovém počasí se mi ani nikam nechce :frowning2: ja jdu něco požehlyt a dat vyprat pračku pak zase dorazím pořád hledám nějakou tu zavinovačku kterou bych mohla obědat :wink:
26. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Tak holky akorát jsem si vyfotila bříšečko.... :wink: Jestli chcete tak jukněte na ten můj břuch ....Nevím, kam až poroste :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
@anippe - krasny zavinovacky! mne se skoro nikde moc nelibily, ale tady jsem vybrala :slight_smile: diky :wink:
26. kvě 2010 v 15:39  • Odpověz
já mám zavinku jen tu zadarmovou z malvika, majou ju aj na babyrenka.cz, a pak chci tydle dvě z USA, snad mi je známá pošle...
26. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Holky já přemýšlím jakou zavinovačku ještě koupit.... Ale nevím! :unamused:
26. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz
suzete - je tak ta listeckova je nadherna!!!
holky, co uz mate deti, je dobra jeste mensi zavinovacka nez ta 80x80? ja mam jednu doma a prijde mi proste obrovska.....
26. kvě 2010 v 16:03  • Odpověz
Já měla 80x80 a půjčenou 90x90 a teda raději jsem měla tu větší už od začátku, tak proto chci další jen velkou, ale zase asi půjde o zvyk a o to jak dlouho se zavinka používá.A taky možná o velikost mimča, Alex měl ve3m skoro 7kg :sweat_smile: A já ji používala strašně dlouho, později třeba na uspávání
26. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
ahojda,
daja: tak mě neměřili ani bříško, ani mimískovu kost, tak jsem z toho jelen :frowning2:
zvirka: to je teda..... asi si myslí, že jsi jasnovědkyně :wink: , mě naposledy brali krev na cukrovku a to pochybuju, že by vzali i na to železo :zipper_mouth:
ad zavinovačky, taky budu pořizovat ještě jednu, první dostanu od skoro tchýně, tak ještě jednu, ale asi taky půjdu do nějáký jako má suzete nakonec, no uvidíme
já mám dneska divnej den, přišla jsem z procházky, motanice jak blázen, od žaludku divně, tak jsem si šla lehnout a spala dvě hodiny, je mi divně pořád, i od žaludku, tak máme s Adámkem dietku, tak snad budu zítra už o.k.
luci: přesně jak píšou holky, hezčí povlečení a za dobrou cenu budu objednávat z mami tati
26. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy sem v těch odkazech dáváte takový krásy. Já jsem se vrátila z víru velkoměsta a pozoooor: už nemám jen jedny dupačky, ale dvoje a dvě body! :slight_smile: Ale obávám se, že jsem podala svůj vrcholný výkon, který se nebude hned tak opakovat. No tak základ už by byl, tak Viktorka nahá nezůstane. :slight_smile:
26. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
juknete na tento odkaz....zavinka jakou ma suz....jen jina barvicka...treba se to nekomu bude hodit

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=33439692&tab=0
26. kvě 2010 v 16:57  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@eliska_v krásný pupíček už máš :wink:
26. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
@lucinecka222 : děkuju mooooc!! :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 17:04  • Odpověz
@eliska_v nemáš zač,mně se zdá že mně přerustáš :grinning: ja tu dam fotečku až příští týden :slight_smile: a uvidíme :slight_smile:
26. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
ja už sem holky vyžehlila co se dalo a mám žehleni skrku :grinning: ted jdu pověsit prádlo a umít nádobí :slight_smile: prádlo zase uschne a zase bude žehlení chjo mně to nebaví :grinning: :slight_smile: pořád jen žehlení:frowning2:tady na večer vilízá slunko mně picne přes den hnusně a večer leze slunko mně picne :angry:
26. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
@lucinecka222 : to víš ten náš chlapeček chce být asi obřík :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
@eliska_v jo tak to si užiješ při porodě :slight_smile:)))to je tvoje první mimi co?ja jdu pověsit to prádlo a umít nádobý :wink:
26. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
@lucinecka222 : Já bych chtěla malé miminko, ale stejně s tím nic neudělám, tak ať je hlavně zdravoučkej! :wink:
jj, moje první mimi... :wink:
26. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
přesně, hlavně ať je mimísek zdravej malej nebo velkej, hlavně o.k.

@komincena : ta vypadá dobře, do něčeho takovýho chci jít taky, asi je to šikovnější, než ty rychlozavinky a mimi se neodkope, teda jen můj názor, třeba nějáká mamka poradí :slight_smile:
26. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.