• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
myslím, že na velikosti až tak nezáleží, někdo porodí v pohodě 4kg dítě a některý jsou dost potrhaný i s malým mimčem, tak je zbytečný se dopředu bát :wink:
Ty zavinky ala kukla se mi líbí taky, ale zase se mi zdá že je to jen deka, prostě nedrží pořádně tvar ale třeba se pletu a teda v tom odkazu z MMB je to jen do 6kg, tak v tomhle případě se mi to zdají vyhozený peníze :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
@eliska_v jj hlavně zdraví :slight_smile: ja sem malou rodila a ta měĺa 53cm a 4003g potrhaná sem byla ale stálo to za to :wink: no ja sem se cpala taky o sto šest jedla sem za dva :slight_smile:))
26. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
@anippe : myslíš, že nebrat? Já myslela, že i ta zavinka klasická je na chvíli, že pak v tom nebude chít spinkat. Tak já teda nevím :wink:
26. kvě 2010 v 18:22  • Odpověz
ja si vyberu nejakou lodger zavinku.... :wink:
uz mam od nich koupeny fusak a material je super, tak objednam i zavinovacku
26. kvě 2010 v 18:29  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
koukam, ze resite zavinovacky...ja jsem koupila z ebay tu co ukazovala suzet...tu listeckovou...ale ja ji mam bilou...jina barva v aukcich zrovna nebyla...a me je to celkem fuk, jakou to bude mit barvu :grinning: Vzala jsem malou velikost, sice to bude jen na dejme tomu tri mesice...ale za ty prachy je mi to sumak...pry jsou v tom bobanci desne spokojeni a to je pro me hlavni :slight_smile: Mam to z fleece a je tam ze spoda i prurez, takze je to pouzitelne i do autosedacky :wink: Klasickou rychlozavinovacku kupovat nebudu...pac se z toho ditko stejne vymota a tak mi to prijde takove na nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prd se v tom vyznam no....kdyz tak me opravte.
Dneska Verunka kope cely den...normalne ji citim mockrat za den...ale dneska je asi specialni den nebo co...fakt mam pocit, ze co pet minut neco vymysli...bud kope, nebo se jen tak prevaluje a tak mam furt boule v levo a pak v pravo...a je to super...ale kde bere energii nechapu... :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:34  • Odpověz
beru, nemyslím, to fakt ne :grinning: jen píšu svůj názor :wink: A znám mimi co dokonce nesnesli zavinku od začátku!
Jak už jsem tu psala, Alex spal v zavince dlouho a pak jsme ji používali i na uspávání, on totiž náš brouček skoro do roka neusnul jinak než na baloně a nejlíp omotanej v zavince :sweat_smile: no né, že bych to chtěla zase dotáhnout tak daleko :pensive: V každým případě co si vzpomínám, tak půl roku spal v zavince úplně na pevno, pak teda zavinku jen na uspání a po uložení se rozbalil.Chvilku jsem používala i spacák
Takže já beru velkou zavinku, aby mi z ní mimi hned nevyrostlo a malé mimi se do ní vždy nějak zamotá :wink:
26. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
...a navíc chci prostě plátno, ne flís. Aby se nerorozbalila tak převážu a bude mít smůlu děvče :grinning:
26. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky ve škole vše ok už mám polovinu předmětu za sebou a větší část zfouknu příští týden :wink:
26. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
Ahoj holky, po dlouhé době se hlásíme, včera jsem byla na kontrolním Uz a žaludeční bublina byla vidět krásně, takže miminko je oficiálně dle Uz zdravé a už ho uvidím jen na konci července na posledním Uz a pak až při porodu...zas šíleně řádila, dr jí vůbec nemohla změřit :angry: :grinning: Jinak je vše stále v pořádku i se mnou, což mě moc těší, potřebuju zůstat v kondici až do porodu, nevím kdo by to tu servisoval...akorát ta únava je občas smrtící. Podezřele jsem za posl. měsíc nepřibrala, tak to zas příště bude nárůst skokem:slight_smile:))

Pěkně mi narostlo bříško, ale muž nějak pořád nemá čas mě vyfotit, tak asi nic nepřidám :wink:

Jinak bojuju s Jájou s nočníkem, dávám jí často a vždycky se vyčůrá, ale neříká si a nevydrží moc dlouho bez počůrání, no snad to přes léto nějak dotáhneme :wink:

U nás se teď dohaduje jméno, pořád vede Julie, pak Eva nebo Kateřina, ale Julinka začíná být moje favoritka :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Ahojky, ant: gratulace!
Hodila jsem do albumu břicho, ale pořád nic moc :unamused:
Jinak sestra dneska udělala státnice, takže za 14 dní se vyfešákuju a pojedu gratulovat :grinning:
Pěkný večer!
26. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Discreet můj brácha dneska obhájil diplomku a státnice min. týden má hotové, tak taky čekám pozvání na promoci....skoro jsem zamáčkla slzu, že už je to víc jak 2 roky co jsem promovala já, ufff, jsem stařena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
@discreet : Máš hezké bříško, ale malinké... :sweat_smile: :slight_smile: To já mám v labíku dnešní pupík a tov ypadám úplně jinak... :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
No já mám oblečená malé, svlečená veeeeliiikéééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: U mě to šíleně maskujou ty velká prsa, normálně si vůbec nikdo kdo to neví ještě nevšiml, že jsem těhotná....vtipné u třetího děcka, co?? :grinning: :grinning: :grinning: Ale jinak je mi už netěhu oblečení malé a pupík zjevně roste, kdo mě zná nahou ( takže muž), se mi už směje, že jsem spolkla meloun :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
@lamia :A kde to bříško máš? :slight_smile: Na fotkách máš malinké.... To já jsem oproti Vám jako vorvaň!! :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
@eliska_v Ty máš sice větší, ale krásně těhu :sunglasses:
26. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
@lamia Taky jsem byla celá na měko, taky mám dva roky od státnic a nechtěla bych ty nervy znovu, fuj...úplně jsem to s ní prožívala, no a na promoci si pobrečíme i s MiRou, hormony teď se mnou mlátí :grinning:
26. kvě 2010 v 19:51  • Odpověz
@discreet : Ale jsem jak vorvaň :grinning: :grinning:
brouček celý den tak krásně kope.... úžasný :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
Discreet mě to úplně dostalo, můj malý bráška vystudoval práva, no jo hormony jsou prevít :grinning: :grinning: Tak ségře gratulujeme.....sákryš, musím vyzkoušet, jestli se narvu do nějakého společenského oblečení :grinning: :grinning: :grinning:

Eli od toho posledního focení mi významně narostlo!!! :wink:
26. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
@lamia : Tak novou fotečku...šupšup :slight_smile:
26. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Eli pokusím se muže přesvědčit :wink:

Jo a ještě jedna věc mi šíleně roste - prsa!!! Můj muž se mě tuhle (btw velmi inteligentní dotaz na těhotnou ženu :grinning: :grinning: ) zeptal - jéééžiš, co se ti stalo s prsama!!!???? :grinning: :grinning: Teda do podprsenky už se vejdu jen tak tak, div nerupne, plus už se mi dělá docela dost mleziva, to zas budu mít mlíka jak celej kravín, když to má drahá ňadra takhle rozjíždějí už teď :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
lami - mne taky :grinning: ale manzel je myslim spis zklamanej, jak moc to roste - uz dve cisla :astonished: - on je na maly :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
jé promoce taky snad půjdu můj dělá státnice 8.6 tak snad to zvládne a na promoce se musím dát nějak do kupy at mu nedělám ostudu vypadám ve všem jak vorvan.
lami:ahojky dlouho jsi tady nebyla a tu Julinku ti strašně závidím :wink:
Dis:bříško malínky ale bud ráda aspon s ním můžeš všechno dělat a nefuníš jako já já mám nahoře 9kg a děs :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
páteční 3D už se blíží strašně se těším :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
zítra cukr a ekg snad už se tam fakt dostanu :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
jé holky kde všechny jste se objevím a nikde nikdo :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ant já taky ještě ekg nemám, chjo, není vůbec čas to zařídit....no taky už jseš opravdu dost daleko v těhotenství, tak se nediv, už máš na bříško i kila nárok :wink:
26. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
ant: tak to máš UZ za pár, tak si to pěkně užij :slight_smile: , tak to je fajn, s tou školou, že to jde do finále :grinning:
lami: tak gratulka, že je vše o.k., to by mě zajímalo jak to děláš, že nepřibíráš, asi hoňka kolem holek, ne :wink:
dis: tak aspoň se ti vše dobře dělá, u mě už začíná být taky fuška se oholit :wink: , dneska na mě kouká přítel, a říká kam až chceme růst, že jsem pořád říkala, jak jsme malý, a teď ... máme tam už melouna :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
lami:taky nemám na nic čas a to jsem doma ale ted jsem toho měla moc ve škole a příští týden to mude mazec toho bude ještě víc ale vidina konce a prázdnin je úžasná :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Beru:oholit se tak to je mazec no se příště už snad ani neoholím už mi můj musí ukazovat kde to mám jěště oholit :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
ant: a bude hůř :slight_smile:, tak už se ti to chýlí, prázdniny máš za pár :slight_smile: a Šimonka taky :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.