• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@eliska_v neboj až vyfotím břicho ja tak se mužem porovnat ,ale ja čekám právě druhé mimi a ty na první mimi máš fakt extra pupíček :wink:
@lamia ukaž nám svoje bříško :wink: já jsem zvědavá :slight_smile: ,jak máš velikou podprdu?mně se nezdá že bys mněla fakt nějak extra velké prsa :wink: ja mněla před těhu číslo 95d takže síla a ted mi porostly už hodně moc prsa mi z podprdy už překipují :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@eveluska tak si alspon šáhne na větší ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si to vyskouší a bude rád že máš na nějakou dobu větší :grinning: :grinning: :wink:
@antana123 gratuluji k těm předmnětum :wink: jinak to že máš 9 kg nahoře tak to máš super ja už mám nahoře cca 11 kg a to uvidím ještě kolik budu vážit na poradně 7.6 každá váha váži jinak :slight_smile:takže antano nestresuj ja lezu z kilama pěkně nahoru :slight_smile:))) :grinning: no na cukřík už jdeš zítra jo :slight_smile: tak to držím palečky ja už mám zasebou všechno jak ekg,tak zubaře i obvodáka a i tu cukrovku ted jen čekám co mi zase sestra napíše :unamused: kam zase pujdu :wink: Jiank co se týče holení tak ja sem uplně v čudu tak druhý mněsíc, :frowning2: ja si tam prostě nevidím a už to nejde se holit když sem se holila naproti zrcedla tak sem se skoro řízla a to jsem oholená uplně naprt protože už za dva dny mam zase chlupato a mně to vadí :cry: :cry: :cry: chlap mně neoholí on se bojí takže budu zachvilku chlupatá jak opice :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz
@antana123 juvá ted koukám že ty máš termín už v srpnu,tak to uvidíme Šimonka brzo :slight_smile:))) to už je zachvilku :wink:
26. kvě 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lucinecka222 : Jj, bříško mám velké... Ale to zvládnu! :wink:
Jinak s tím holením je to děs!! :frowning2: Holím se proti zrcadlu, tak dobrý, ale občas mám strach abych se neřízla!! :unamused:
Manžel mi taky řekl, že mě holit nebude, že se bojí.... :unamused:
26. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky a co nejaky depilacni kremy?
26. kvě 2010 ve 20:47  • Odpověz
@eliska_v jo tak alspon nejisem jediná kterou chlap nechce holit :slight_smile: :wink:
@eveluska auuuuuuuuuu depilační krém tam dolu vždit to se musí strhávat ne :unamused:
26. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
@eveluska : jestli myslíš na strhnutí tam dole, tak ani za "zlatý prase" ne!! :grinning: :grinning: Auuuu...

@lucinecka222 : to doopravdy nejsi jediná!!

Holky na mě padla ňáká depka!!! :frowning2:
26. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
@eliska_v jaká a pročpak? :unamused:
26. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lucinecka222 : Já ani nevím... Najednou mám pocit, že jsem na všechno sama...Sice vím, že to tak neni, ale ten pocit... :frowning2:
26. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz
holky já používám depilační krém a je to super naneseš a ono to vypadne jen to shrábneš takovou lopatkou vřele doporučuju :wink:
luci:jo no mám termín v srpnu už se to krátí do porodu ještě 11tt :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz
ant: Aha, tak to jsem používala a to mě teda neoholilo... :unamused:
26. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
eli:musíš ho tam nechat dýl než to doporučují a opadá všechno zaručeně :wink:
26. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
minule jsem ho tam měla 50minut a v pohodě jsem měla všechno pryč :wink:
26. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
eliska, luci - neee, to je vosk :slight_smile: depilacni krem se natre a pak sunda treba houbickou a delaj se i specialni na citlivou pokozku prave tam a treba v podpazi a na obliceji a tak.... to neni auuu :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
a když se holíš dole, tak jak to tam můžeš nechat 50 minut? Nevím já zůstanu u žiletky... :sweat_smile:
@antana123 to fakt oholí jo :slight_smile:
holky ja jsem si vybrala tu zavinovaču a ktomu ještě tu druhou co na ně říkate?
uvažuju jestly jen jednu tu první a nebo obě a nebo tu druhou jiné barvy než modrou :unamused: kurna ja nevím ja sem na tu modrou jak ujetá :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
Beru jak nepřibírám, už mám od 2 kila navrch a myslím, že příště to zas budou tak 2 kg, já nabírám skokově :grinning: :grinning:

Luci mám tak 75 DD :wink:

Fotku bříška přidávám!!!
26. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
eli:úplně v pohodě když máš citlivou pokožku tak musíš koupit na citlivou pokožku a nic se mi nestalo je fakt že nejlepší je weet ten tam tak dlouho nemusíš nechávat ale já koupila naposled opylku a ta tak dobrá není takže doporučuju weet já bych se ted žiletkou už neoholila absolutně tam nevidím :grinning: :grinning:
Luci:pěkná :wink:
26. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz
Já se zatím oholím v pohodě, bude hůř....

Luci mě se líbí víc asi ta první.
26. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
lami:jo pupík ti pěkně roste je pěkný na tebe je aspon hezký pohled sluší ti to :wink:
26. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
lami: pěkný! :slight_smile: Ale fakt velké ho teda nemáš!! :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
eli:a tobě roste taky solidně :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
holky tak místo te druhé modré vezmu tuhle
26. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Eli a to jsem ho tak snaživě vystrčila :grinning: :grinning: Mě připadá obří :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
luci:ta je taky pěkná :wink:
26. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz
@eliska_v to bude dobrý vyspinkáš se a bude vše ok to sou ty hormony :slight_smile: :wink:
26. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Dík všem za pochvalu, no začínám si připadat jako pěkný mamut :grinning:
@antana123 jj vezmu tu první modrou a tady tu druhou bílou :slight_smile:
lamia: Mně by zajímalo, kde nosíš tu svojí holčičku... :sweat_smile: To já ho vystrčit ani nemusím...On je venku furt a dost!! :grinning: :grinning:
ant: Solidně... Každým dnem je větší...už mám fakt problémy s ohýbáním a bude hůř :grinning:
kurnik ta druhá je dočasně nedostupná no tak si na ni počkám no :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.