• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky tak počkejte až uvidíte ten můj buben to je teprv mazec vyfotím se zase v sobotu a to uvidíme obrovský břicho to se neschová nikam trčí ze mě všude :wink:
26. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
Holky sháním takové lehátko... Nebo i jiné. Nevíte někdo o něčem... :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz
eli:tohle je pěkné já vím že holky z druhé diskuze ho kupovali na aukru nebo na mamitati :wink:
26. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
ant: je hezké, ale ještě by to chtělo něco trošku jiného, ale nevím přesně co, tak sháním různé drby od ostatních :wink:
26. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
eli:já vím že si chválili tyto stránky skoro všechny to tam kupovali :wink:
26. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
holky ne 50min - ja to teda pouzila asi 2krat a to asi pred 7mi lety a stacilo 5- 10min a ted je delaji jeste lepsi ty kremy :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz
evelu:to jsem byla já jenže ta opilka se jinak neda je s prominutím na nic u weetu stačí chvilka to souhlasím :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
@eveluska je tak to budu muset vyskoušet :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:40  • Odpověz
ant - jo asi to byl weet, nejakej ten do sprchy, ze to nesleze, az prave tou houbickou :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
evelu:jo protože ty ostatní to je děs :wink:
26. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
autor
tak jsem vás zase kousek dočetla.....
eli. zadej si do seznamu do zboží lehátko nebo dětské lehátko a ono ti to vyjede spousty.......je jich moc pěkných, tak určitě vybereš. taky budu kupovat........ :slight_smile:
holky, vy se už samy neoholíte, tak já to pořád ještě zvládám v pohodě a bez zrcadla, si tam vidím.......ale pak to bude na manžovi, nemá s tím problém naštěstí, tak jsem ráda. hlavně pak před porodem, ráda bych jela do porodky bez chloupků, aby mi to neodstraňovaly sestry tam......... :unamused:
26. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
lauri:ahojky no nohy v pohodě jen přes to břicho si nevidím do intimních partii :frowning2:
26. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
lauri: zkusím.... :wink: A máš ňáké lehátko vybrané....?? :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
lauri:a jak se jinak máš co nového u tebe?
26. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
autor
ant: jj, rozumím.....
no mám se fajn, akorát jsem dodělala buchtu s pudinkem, tak se těším, až ochládne a dáme si :slight_smile:
jinak dobrý, čekám objednávku povleček a zavinovaček, tak už se na to těším, dneska mi přišla ještě jedna knížka a ještě jsem objednávala klokanku, takže dávám dohromady zbytek výbavičky :slight_smile:
a musím zase nafotit bříško, roste každým dnem a teď jsme vůbec neměli čas......
eli: no zatím nee, chtěla jsem od Fisher price, protože jsou až do osmnácti kilo, ale nelíbí se mi vzhledově, mají takový divný design......takže půjdu podle vzhledu, buď od chicca nebo uvidíme, chci aby bylo vibrační a houpací :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
lauri:to je dobře že kompletuješ výbavičku já už taky skoro většinu mám tak pak už jen taška do porodky za pár týdnů a příjmení pro malého musíme vyřídit a bude to vše :wink:
26. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
jinak jdu si lehnout mám být na tom cukru na 7.00 tak at jsem čerstvá
26. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
@antana123 papa a dobrou noc a at ti to dobře dopadne :slight_smile: ja už sem přijmení vyřídila včera :slight_smile:) pa
26. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
luci:díky pa
26. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
holky ja se taky loučím už púujdu hajat,zítra tu pokud mi to vyjde opět zavítám :slight_smile:))) papa a dobrou noc :wink: at mimísci spinkají celou noc a nekopou moc :wink: :wink: :slight_smile: pa
26. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
Holky dobrou noc :slight_smile: Taky jdu spát...
26. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
jé, tak ať ti cukrovka dobře dopadne :slight_smile:
my příjmení už pořešili svatbou :slight_smile: takže už není třeba..........
hezky se vyspěte, dobrou.... :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ránko
chystám se směr cukr a ekg tak se pak ozvu
27. kvě 2010 v 06:40  • Odpověz
Dobré ránko,
teda vy jste toho zase probraly, že ani nestíhám reagovat :confused:

eli: ad lehátko také jsem chtěla nějaké koupit, alenevím, musí být nazemi aa na zemi je náš pejsáček a tak mám strach, tam dát k němu i mimi :sweat_smile: Jen si dělám srandu, že pořídím ohrádku na mimi a že v ní bude buď mimi nebo pes :grinning: :grinning:

ad krémy na depilaci, já ať si koupím levný nebo drahý, i na citlivou kůži, tak se osypu vždycky...děs :rolling_eyes:

Ant: Hezky to zvládni, aspoň to budeš mít z krku :wink:
27. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
Ahoj holky bříškatý :slight_smile: Jak se máte? Já včera volala do porodnice, kde chci rodit, aby mě ujistili, že budeme zkoušet rodit přirozeně, páč můj gynekolog mi narovinu řekl, ať s přirozeným porodem po jednom císaři moc nepočítám... :unamused: Naštěstí v Krumlově mají daleko lepší přístup a není to tam jak v kravíně... :slight_smile: :grinning:
27. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
@antana123 Držím palce, já jdu znovu na cukr v pondělí... :wink: Už se "těším" :confounded:
27. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
@tatarina ahojky holko :slight_smile: :wink: no myslím že by ti to mněly dovolyt moje mamka rodila první dítě císařem a zbytek což je dalších 6 dětí rodila přirozenou cestou a to podotýkám jednou dvojčata a nikdo se sni nebavyl o tom jak bude rodit tak jas myslím že by ti to mohly dovolyt :slight_smile:
@antana123 držím palečky :wink: ja si jdu udělat papu za momentík dorazím :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
@tatarina jaktože jdeš znovu? :unamused:
Ahoj holky,

tak mě skolila nemoc, jak mě v pondělí celý den bolelo v krku, tak od úterka to šlo z kopce :frowning2: knedlík v krku, od včerejška mám hlas pryč a pěkně suchý kašel, dneska už sem tam něco vykašlu, ale je to fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: celej den jen ležím, nejsem schopná ani uvařit, ani sama toho moc nesním, moje jediné aktivity jsou přebalování a krmení Tomáška :sweat_smile: ...zítra s ním jedu k doktoru, páč se mi zdá, že se jeho rýma a kašel taky moc nelepší, tak jestli to nechyt ode mě :frowning2:

no včera jsem i byla v poradně, tak mám další +3kg nahoře (dohromady 6kg), na cukr se mám objednat, až budu zdravá...jinak už bobík ukázal čumáček, tak rozštěp asi nemá a dr. mě škádlil, že už ví, co to bude :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jak jsme se bavili o vyšetřování čípku, tak zrovna včera mi říkal, že teď od 24tt mě bude vyšetřovat každou kontrolu, jestli se nezkracuje :sweat_smile: :grinning:

jinak vás teda bohužel nedočítám, jen co poslední:

ant, držím palečky na cukr :slight_smile: jinak s tím holením, taky zatím nemám problém, ale pamatuju si, jak jsem byla po porodu šťastná, že už si vidím dolů :grinning: :grinning: :grinning:

ad lehátko, neměli jsme a ani kupovat nebudem...taky máme doma hafaničku, ale jak byl malej na dece, tak to brala jako hranici, že k němu nesmí a ani si ho moc nevšímala :grinning:

no a příjmení budem dávat zase po taťkovi, takže zase zajít na matriku...jen nevíme furt ty jména :unamused:

tak zatím páá a mějte se :slight_smile:
@ojo juvá tak to ti nezávidím,brzo se uzdrav je to protivné být nemocná že :frowning2:
u nás to dneska vypadá že bude pěkně no tak snad než uvařím polívku tak se neudělá hnusně :frowning2: někam bych zajela uvažuju že asi autobusem na výlet za kamaradkou :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.