• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 Ahoj, začetla jsem se na chviku jinde... :slight_smile: Jdu znovu, protože jsem v prvním těhu cukrovku měla, tak už jsem byla asi v 16. tt a to dopadlo dobře a teď mě diabetoložka chce ještě zkontrolovat, jestli se to nerozjelo... U Ondry jsem měla taky normální OGTT křivku v pohodě a až 14 dní před porodem v porodnici na riziku mi zjistili cukrovku, takže se to může rozjet v podstatě kdykoli.... :unamused:
27. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
@ojo Kup si v lékárně Homeovox. To je homeopatiku a na bolení v krku a ztrátu hlasu to pomáhá. Mám to vyzkoušený z minulýho těhu... Tak ať jsi brzo zdravá! :wink:
27. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
@tatarina aha ty brdo,tak to držím palečky at máš toto těhotenství v pohodě :slight_smile: a jak se to projevuje když máš cukrovku?poamatuješ si to?No mně sestra nevolala takže to mám asi v pohodě myslím si že kdyby to nebylo v pohodě tak zavolají :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz
@lucinecka222 No, já to na sobě ani nepoznala, takže to bylo docela překvapení, když mi to řekli, ale já dietu držela asi týden a pak mě v porodnici řízli, takže pak jen pozvolna ještě v šestinedělí se stravou a pak už dobrý... Měla jsem spíš problémy se zažíváním, ale teď už vím, že se mi rozjížděla ta moje celiakie, takže u mě to byl komplexnější problém a cukrovka byla jen jako "bonus" :slight_smile:
27. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
@tatarina aha tak to jo no síla :unamused:
holky ja sem blbá ja sem si neuložila tu adresu kdy byly levné v akci ty fusáky nevíte jaká to byla?
27. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Teda uf, to byla zase fuška vás od včerejška dočíst.
Dnes v noci jsem vůbec nemohla spát na pravém boku, jakmile jsem se tam překulila, malá začala tak šíleně kopat, že jsem to vydržela chvilku a pak se zase přesunula na levý bok. Nevím co se jí nelíbilo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Discreet a lamia - ani se mi nechce věřit, že jste těhu, kde ta mimča máte holky? :grinning:
Elisko - můžu tě naprosto uklidnit, já také čekám první mimi a bříško mám jak pátrací balon. :wink: Manža nejdřív říkal, že jsem spapala míč. Jen se to měnilo z volejbalovýho na fotbalovej, z fotbalovýho na basketbalovej. No a předpokládám, že do léta, z toho bude medicimbal. :grinning:

Ad prsa - taky mi rostou a manža je teda mooooc spokojenej. :grinning: A včera jsem objevila, že mi z levého začalo trošku vytékat asi mlezivo. Asi jen pár kapek, ale měla jsem na bradavce takovou bílou poloprůhlednou zaschlou vrstvičku. :fearful:
Ad EKG - holky vás tam posílá doktor? Mě o něm totiž nikdo nic neříkal.
Ad holení - už to jde dost blbě, dolů si už skoro nevidím, a že bych teda oholit potřebovala. Dneska se o to pokusím a když to nepůjde, budu muset poprosit manžu, naštěstí s tím problémy nemá a i ho to baví. :wink:
Ad depilační krémy - na mě teda taky nikdy moc nefungovaly. Teda na těch rovnějších plochách ano, ale v záhybech jsem to pak musela stejně doholovat žiletkou.

Antana - na kila kašli, vem si, že oproti nám všem jsi o pěkné tři i více týdny napřed, takže tomu odpovídá i ten přírůstek. Já mám aktuálně nahoře 6 kg. Ale až budu 29tt jako ty, nebojím se, že bych těch devět také neměla.

Uf, tak a teď jdu zalít kytky.
:wink:
27. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
no holky tady je dneska nějaký klídek :frowning2: ja jdu dát vařit polívku a pak budu zase něco hledat odpoledně chci jít prič tak snad se nepokazí počasí :slight_smile: :unamused:
27. kvě 2010 v 10:45  • Odpověz
ahojky holky tak jsem zpátky bylo to docela v pohodě ta voda byla s citronem tak se dala vypít a měla jsem žízen tak jsem jí vypila na ex jen mám rozpichané ruce jelikož nemám žíly a ekg dopadlo taky dobře a poslal mě na něj obvodák
dneska mi došel balík tak si pro něj odpoledne půjdu došel mi monitor dechu s chůvičkama mám ho z bazaru tady na kníkovi :wink:
27. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
ant - to je fajn, ze to mas za sebou :slight_smile:
luci - byl to babymax.cz myslim :slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
luci - ty jsi ze sedmi deti??? fiiiha :slight_smile:
27. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahojky,
Ant: gratuluju, žes to v pohodě zmákla!
Tatarina: ať ti ta cukrovka tentokrát dobře dopadne!

Já mám holky tak strašnou chuť na sladký pořád, že s tím už budu muset něco udělat...hlavně jak jsem se vyhla těm testům na cukrovku, tak jsem si řekla, že se budu aspoň snažit, abych jedla co "nejlíp"....abych miminko neohrožovala pořád něčím nezdravým - no a nějak se mi to zatím nedaří :frowning2: Snažím se jíst teda ovoce a zeleninu, ale mám na sebe vztek, když šáhnu po sladkosti...to je děsná závislost!
Dnešek je u nás docela pěknej, začíná vykukovat i sluníčko. Ráno jsem byla s bafanem na procházce v lese a pak asi 2 hodiny jsem plevala záhony...za chvíli bysme tu zeleninu ani nenašli :grinning:
Tak teď si trochu rovnám záda..uvařeno mám ze včera rajskou polévku a sekanou s bramborem a se zelím....tak už se můžu jen flákat :wink: I když původní plán byl, že si přeberu šatní skříň - stále mi tam překáží spousta věcí, hlavně kalhot, který asi ještě pár měsíců stejně neoblíknu :slight_smile: Tak uvidím, jak se mi do toho bude chtít...
27. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
daja:díky tak jsem chtěla něco dělat ale nechce se mi budu jen ležet
27. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
ant: super, že jsi vše zvládla
daja: s tím sladkým nejsi jediná, např. včera jsem za den doslova spásla kofilu, tribitku, pár bonparů, kus borůvkové buchty a večer vše zajedla vánočkou s marmeládou. Dneska jedu k našim na zákusky (sestra udělala ty státnice), tak uvidím kolik jich koupili - doufám, že dost s mojí žravkou na sladké :grinning:
A na úklid skříní se chystám taky, ale nejdřív o víkendu...
27. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky,
tak mám polední pauzičku, pupíček už napucnutej, tak mám ještě pár minutek za váma zaskočit. Nějak vás poslední dny nestíhám, protože jsem nějaká straaašlivě unavená. Začínám uvažovat, že si nechám napsat na ty 2 měsíce neschopenku. Tak uvidíme, jak to půjde dál.

Pokud vím, tak Antana měla mít dnes cukrový hody.
Mně včera nevolali z gyndy, tak předpokládám, že výsledky mám dobré - japíííí - už jsem zblajzla 2 sůši :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahojky kočky,
Kov, ahojky :slight_smile: jak se daří tobě a Žanetce?
Ant., už máš po testu, to je fajn, taky jsem vypila nezvykle rychle ten jejich lektvar až na mě sestra čučela, ale já měla žízeň ikdyž to bylo teda hnusný. Nevíš kdy se asi dozvíš výsledky, za jak dlouho?
Holky mě už to počasí fakt nebaví, unás od včerejšího večera jen prší, chvilku přestane a zase leje, já už chci léto.
27. kvě 2010 ve 12:25  • Odpověz
alisku:já jdu za 2týdny na kontrolu tak tam se to dozvím :wink: jinak měla jsem ten nápoj i s citronem tak mi to docela chutnalo a žízen jsem měla taky :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:27  • Odpověz
Dis: To jsem ráda, že nejsem sama s tím sladkým :wink: .....ale dávám tím mimču asi pěknej základ :unamused: No my v sobotu pečem svat. koláčky, tak to se budu muset asi dost krotit, aby vůbec bylo co rozdat :grinning:
Ant: to je jasný, že dnes musíš odpočívat, si to zasloužíš po těch doktorech :wink:
Kov: tak běž na neschopenku, když jsi unavená..budeš víc v klídku - a víc s náma :wink:
27. kvě 2010 ve 12:29  • Odpověz
kov:jo jen bud doma a víc tady s náma s tím souhlasím
daja:taky si myslím že si to zasloužím :grinning: jsem dneska nějaká mrtvá
27. kvě 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ant, to seš teda borka, jedna holčina předemnou málem zvracela, jak jí to nesedlo, byla z toho celá zelená chudák. Mě to teda nechutnalo, nejsem zvyklá pít sladký nápoje natož takovou přeslazenou vodu. A ani si nepamatuju, že by to chutnalo po citronu.
Tak to budu mít stejný jako ty, mám za 14 KO a asi se to dozvím až tam, pokud dopadnou dobře, jinak by sestra asi volala, ne.

daja, na sladký jsem taky, hlavně mléčnou čokošku, tu bych mohla pořád, dnes jsem měla jeden čoko bonbon po obědě a k snídani ovesnou kaši se skořicovým cukrem, takže mám vyčerpáno :frowning2:
27. kvě 2010 ve 12:36  • Odpověz
ali:mě dr. říkal že mi řekne výsledky až příjdu a kdyby to dopadlo blbě tak se na léčbě domluvíme až příjdu na kontrolu snad to bude ok už mám žlučníkovou dietu tak snad nebudu mít i diabetickou :wink:
27. kvě 2010 ve 12:40  • Odpověz
kov: tak si říkám, jestli mi to stojí za ty nervy a nezůstanu radši doma, ale máme na konci června audit a máme teď nejvíc práce za celý rok a ten nový by to ještě nezvládl, tak se chci do konce června hecnout, v červenci jsou svátky, udělám rozlučku a vyberu dovolenou, hlavně ať je pěkné počasí!
27. kvě 2010 ve 12:44  • Odpověz
Jak to máte holky co jste doma s vycházkama? Dodržujete je vzorně? Já mám od 8 do 12 a pak od 14 do 18. A docela se teda snažím, a když někdy jsme třeba u našich dýl a máme pak jet ještě na nákup...tak já zůstávám v autě aby mě aspoň nikdo neviděl. Z toho teda přítel šílí - co je prý komu do toho, že nejsem doma, že oni mě neplatí.....no je to vždycky rozhovor na úrovni :grinning: Za tu dobu, co diskutujem v autě si mě vždycky může všimnout daleko víc lidí, než když proběhnu Penáčem :slight_smile:
Neřeším akorát to, když jedem třeba do Prahy, to zas beru tak, že mě s největší pravděpodobností nikdo známý nepotká, a kdyby teda kontrola měla dorazit, tak bych si snad nějaký razítko sehnala...že jsem musela k doktorovi...
No uznávám, že jsem z toho trochu připosraná - ale říkám si, proč na sebe zbytečně upozorňovat mezi lidma, který vědí že mám sedět doma na zadku...
Ale kontrola na mě teda ještě za ty dva měsíce co jsem doma nebyla...nebo aspoň jsem neobjevila žádný papír za dveřma nebo ve schránce :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
daja: :grinning: já dřív sladký nemusela ated ho jím denně, strašný, ale asi ho tělo potřebuje.... :grinning: Ted jsem si např. dodělla k obědu lívanečky a na ně tvaroh s ostružinovou marmeládkou, mnam :slight_smile:

ant: tak super, už to máš za sebou :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz
daja: ad vycházky, já j mám od 10-19 a někde kontroly chodí jinde ne...taky se snažím je dodržovat, neradda bych přišla o peníze, co si budem povídat že.....ale kontrola na mě za necelé 2 měsíce také nedošla....ale asi před 3 lety jsem nějak marodila víc...několik viróz a asi 2 kontroly mi přišli....tak nevím...někdo říká, že na těhulky nechodí, někdo zase tvrdí opak :grinning:
27. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
lami: dvě kila není přibírání :slight_smile:, no na třetí dítě mě to hlava nebere, jak máš malý bříško :slight_smile: , ale hezoučký :grinning:
luci. první zavinka je moc hezká :wink:
ojo: tak ať je vám oboum brzo líp, je to otrava :frowning2:
já jsem od včera taky nějáká divná, jestli na mě něco leze, nebo je blbej tlak, netuším, do toho mě zlobí i žaludek, tak snad to brzo přejde
dneska jdu s kámoškou podrbat, tak se těším, ty 4 stěny mě už něják lezou na mozek :angry:
lad: mě taky neposlal na EKG, ani o obvoďákovi nic neříkal
kov: dobře děláš, já se ti nedivím, já mám hrozně spací období, i po o se většinou natáhnu, to by na mě v práci koukali asi divně, kdybych to na dvě hodinky zalomila :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ali: to je ale hezký, že si umíš aspoň říct, že už máš vyčerpáno :slight_smile: To já mám teď při ruce med, tak to je každý ráno ke snídani na rohlíky - už ne 2, jako vždycky, už musím sníst 3 :slight_smile: A někdy i večer před spaním, asi abych náhodou ve spánku neumřela hlady... :grinning: No a k tomu ještě mlsná přes den...
ne@eveluska ahojky jj jsem ze sedmi ale 4 sou nevlastní sourozenci :slight_smile: :wink: ja jsem se narodila jako druhá :slight_smile:)))

@antana123 ahojky :slight_smile: tak to je radost co že si to stihla :slight_smile: :wink: věřím že to budeš mít v pohodě,no ja si taky nepamatuju že bych tam cítila citron oni to asi pokaždé dělaji jinak ane bo záleží jak kde a nebo jakou má zrovna chut ta baba :grinning: ja jsem dneska chtěla jet prič ale nevím za kím kamardace které sem volala tak ta jde ve 4 na nechty tak nevím no snad se dneska někam vyberem ale myslím že jo je tam, pěkně
ted vařím tu kedlubnovou polívku dělám ji poprvé tak sand se podaří a snad bude i dobrá ještě sem ji nejedla :slight_smile:
@eveluska děkuji za ten odkaz je to ono musím si to uložit :slight_smile:
holky nevíte za jak dlouho dorazí cca ty věci z mamitati objednávaly ste tam už někdo?
o těch nemocenských holky :slight_smile: ja sem ležela ještě před těhotenstvím ve špitálu kde mi napsaly nemocenskou ale ja jsem lístek neodeslala ani zamněstnavately a ani jsem nedala papír obvodákovy takže nemocenskou sem prostě nemněla aktivní ale ti blbci mi po třech mněsících poslaly kontrolu i přesto že sem žádné peníze od nich nebrala takže jim tam pěkně hrabe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sem se jim chlamala jak cip :grinning: :grinning: a to ještě na trvalé bydliště a ne na přechodné sou prostě na mozek no :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 ve 13:01  • Odpověz
daja, no to si nemysly, že bych toho nesnědla víc, jenže unás drží sladké manžel a dává mi ho na příděl, mlsky má zavřený v trezoru a od toho nemám klíče, naštěstí, ne že bych sežrala celej pytel bonbonů ale zase by to nezůstalo u jednoho :unamused:, taky přes den žebrám ale hold nedá a když už fakt potřebuju něco sladkýho do pusy, tak si líznu medu a doma mám fíkovou marmeládu a jinak ovoce.

luci, objenala jsem v obch. mamitati v úterý, hnd zaplatila z bú a jsem zvědavá kdy mi dorazí od nich email o přijaté platbě a odeslání balíku.
27. kvě 2010 ve 13:03  • Odpověz
luci, objednávala jsem tam z kraje minulého týdne a ještě je doma nemám, oni na jejich stránkách píší, že povlečení, zavinovačky atp. jsou věci na objednávku (je to tam i uvedeno), a na ty si dávají cca 14 dní. Tak jim dávám ještě tak týden. :wink:

daja.had, já mám vycházky od 8 do 20 hodin, tak je tak nějak moc neřeším. Jsem doma od ledna a kontrola u mě ještě nebyla. A myslím, že ani nepřijde.
27. kvě 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.