• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
daja, já měla neschopenku 2 měsíce, prvních 14 dní jsemfakt dodržovala ačkoliv to bylo šumák páč si nemocenskou platím sama a dalších 14 dní jsem už byla po zprávou ossz, tak jsem se taky snažila a zbylý měsíc jsem na to úplně kašlala, chodila jsem každý den do práce, chtěla jsem ukončit neschopenku ale doktor mi to odmítl, pak už jo ale to už jsem mu řekla, že stejně chodím do práce a že mě to omezuje at mi to ukončí, cítila jsem se celých 6 týdnu fakt dobře a fit, takže nechápu proč mi to nechtěl ukončit.
27. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
@alisek
@ladenka holky děkuji za informaci :slight_smile: ste hodné,tak snad do dvou týdnu dorazí :slight_smile:Holky ve mně se nějak bouří hormony ja sem nadržená na chlapa myšleno na sex jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:
mně se ještě strašně líbý na tom mamitati ještě jedna zavinovačka ale dočasně je nedostupná snad brzo bude ja ji chcííííí :grinning: :grinning: :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
@ladenka ja sem byla u Klarky na nemocenské cca 7 a pul mněsíce a za tu dobu mi kontrola ani dojít nemohla,mněla sem vycházky od rána do večera takže super nemocenská :grinning: :grinning: :grinning: ale těhotným určitě posílat kontrolu nebudou :wink:
27. kvě 2010 ve 13:12  • Odpověz
daja: ze začátku jsem vycházky řešila teda víc, ale taky mám respekt, tak se to snažím dodržovat, hlavně ta polední pauza mě štve, že nikam nemůžu :angry:
jsem holky zvědavá, taky se chystám na mami tati objednávat, tak jak budete spokojený :grinning:
razím za chvíli konečně mezi lidi, tak se jdu trochu zkulturnit, ať se mě neleknou :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
daja:já mám vycházky neomezeně tak dodržování času neřeším je to super já to potřebovala hlavně k vůli škole :wink:
27. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
Holky mizím jdu se najís a jdeme z malou ven je tu krásně :slight_smile: papa budu tu večer papík :wink:
27. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
antana: holka nebuď nešťastná, ty váhy jsou jen odhad – rozdíl může být veliký :slight_smile: Uvidíš, jak zítra přijdeš z 3D a budeš svítit radostí, jak je všechno v nejlepšejším pořádku :slight_smile:

zvirka: spíš máš železa málo, než moc :slight_smile:

lamia: tak super, že jste obě holky zdravé :slight_smile:, gratuluju. Máte vybraná samá krásná jména :slight_smile: A co ten kurz šátkování? Šla bys toho 22. června? Přihlásíme se?

ojo: chudáku, tedy vy si toho bacila doma pěkně předáváte, co? Tak ať je brzy líp

Omlouvám se, že tentokrát nereaguju na všechny, ale nestíhám a taky k lehátkům a zavinovačkám nemám moc co říci. Mám doma 2 rychlozavinky a tím končím. No a lehátko zatím vůbec neřeším.

alisek: děkuji za optání, daří se nám dobře, akorát ta únava na mne teda tento týden sedla. Ať jdu spát v kolik chci, už od rána jsem jak přejetá parním válcem.
27. kvě 2010 ve 14:31  • Odpověz
Kov: no tak my ti to zkusíme odpustit, že neodpovídáš všem....ale už ti u nás stejně zůstane vroubek :grinning: :grinning: :grinning:
Ant: tak ty to máš s vycházkama teda nejlepší! A máš to bez starostí :slight_smile:

Jdu si udělat krupicovou kaši...
27. kvě 2010 ve 14:39  • Odpověz
tat, homevox mám doma...nezabral :confounded: taky kloktadlo, celý pondělí jsem kloktala jak blázen a teď teda na ten chrchlák beru jitrocelový sirup, po něm je to lepší :slight_smile:

daja, já mám taky vycházky neomezeně :slight_smile: dr. mi je ze začátku dal jako tobě, ale pak jsem mu řekla, jestli by mi nemohl dát neomezené :sweat_smile: :grinning: :grinning:

dneska už se cítím líp, až na ten kašel :slight_smile: zítra radši sjedu s malým k dr., aby na něj jukla, jestli něco ode mě nechyt :sweat_smile: snad se do neděle vyležíme :slight_smile:

před chvílí tu pršelo a najednou je modrý nebe :astonished: to je hrozný s tím počasím...snad se do dovči umoudří :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
ojo: ty jsi na nemocenský? já myslela že na mateřský :confused:
27. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
kočky jedu domu, už mě bolej záda ze židle a od pc, v podvečer jdu s kámoškou na kafčo, tak paa a opatrujte se.
27. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
Ali: užij si večer!
27. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
daja, jj jsem na rodičáku, ale zároveň jsem si přivydělávala na živnosťák a prostě jsem využila toho, že můžu ze živnosti brát i nemocenskou :sweat_smile: :wink:
27. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Holky tak jsem neodolala a objednala ještě další věcičky... A dneska přijela mamina a přivezla mi bačkůrky, čepičky a rukavičky... No nádhera...
Mám v albíku!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 17:10  • Odpověz
eli:mě dneska dorazil monitor dechu+chůvičky tak jsem maximálně spokojená :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
ant: Tak to je super!! Já jsem těm věcem a hlavně za ty penízky nemohla odolat!! A mamina když jela ode mě, tak ještě jela do tesca, takže ještě jela nakupovat na malého :grinning: :wink: Ale jsem ráda!
27. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
eli:jo hadříky toho bych mohla klidně nakupovat mraky :wink:
27. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
ant: Já jsem dlouho nic nekoupila na malého, ale těmhle věcem jsem neodolala!! :sweat_smile:
27. kvě 2010 v 17:21  • Odpověz
eli:to znám já to tak mám taky :grinning:
27. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
ant: Už se těším až dorazí manžel domu a ukážu mu to!! :sweat_smile: :wink: To bude zase říkat...vždyť to ani neunosí :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
eli:můj mi to taky pořád říká at už nic nekupuju že to malý nevynosí ale taky si nedám říct :wink:
27. kvě 2010 v 17:24  • Odpověz
jinak výbavička se mi pěkně kompletuje,doufám že budu ve 32tt nachystaná i staškou do porodnice :wink:
27. kvě 2010 v 17:25  • Odpověz
Holky jaxte se ptaly na dodávky z mamitati, tak já objednávala minulé pondělí a dnes mi přišel mail, že to posílají. takže 11dnů než to poslali. nechám si to dovézt až příští týden bo jedu zítra k našim na volby.
27. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
suz:jo to jsem byla já no oni mi nakonec napsali že to nemají at si vyberu něco jinnného tak už mám objednane povlečení s krtečkem :wink:
27. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz
ant: Já bych chtěla mít taky radši dřív všechno připravené :wink:
suz: Vidíš... Já jsem objednávala před 14 dny a teprve dneska ho posílaly... Takže u mě přes 14 dnů...
27. kvě 2010 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky tak se taky hlásím po cukru - no asi jsem nějaká divná, protože teda vypít se to dalo, ale celé ty cca 2,5 hodiny co jsem čekala na odběry mi bylo dost blbě, pořád se mi zvedal žaludek, ale vydžela jsem to, ale nějak mě to zdrblo musela jsem si jit domu lehnout. Cely den jsem měla pokažený žaludek a do toho se mi přidaly i střevní potíže... fakt, asi jsem citlivka nebo co. Večer jsem odpadla vyčerpáním už asi v devět, no den na nic. Výsledky až na kontrole u dra - což bude až 16.6. tak doufám, že kdyby něco nebylo OK tak snad zavolají....
27. kvě 2010 v 17:50  • Odpověz
holky kdepak jste dneska????
27. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky, jdu na vás v rychlosti mrknout. Všem, které byly dneska na cukru upřímně závidím, že už to mají za sebou a ojo přeju, aby jí už bylo líp.
To dítě moje do mě dneska nějak divně šťouchá (jestli je to teda dítě), uvnitř dole v podbřišku, jako kdyby si chtěla prokopnout cestu ven. Tak snad se zatím nikam nechystá. :slight_smile:
Chtěla jsem se vás zeptat, co děláte s cedulkama na miminkovském oblečení. Ony jsou dost hrubé, když se to ustřihne, tak mi připadá, že to bude škrábat taky (soudím teda aspoň podle sebe) a vypárat to nejde (jsou tam tak důkladně zašité...).
27. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
čauky

tak my jsme po kontrole....čípek drží,srdíčko buší ...vše ok :slight_smile:

na cukr se teda taky vůůůůůbec netěším- pamatuju si to jako nejhorší moment celého těhu počítaje v to i porod, havárku atd. :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Holky, tak jsem se ještě stihla přecpat melounem! Můj první letos :slight_smile: Miláček koupil celýho 6-ti kilovýho...tak jsme se do něj trochu podívali :grinning: .....teď jsem jak balon, asi vzlítnu :wink:
27. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.