• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat: to je hrozná ptákovina,s tou nutností císaře po předchozímcísaři ...mamka dokonce dulila paní,co rodila 11 měsíců po sícaři a to přirozeně -bez komplikací
27. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
jina výbavičku jsem už taky začala chystat - za 14 týdnů termín,v červnujespousta práce v práci,pak chceme na dovču ...v létě budu raději na zahradě :slight_smile:
jen jsem zjistila,že ji nemám kam dát,takže jsme vymalovali další pokojík a udělali nějaké manévry :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
k výbavičce,co jste probíraly
rychlozavinovačky-jednoznačně ano -osvědčily se ...zpočátku v ničem jiném ani nespinkal, pak se dá použít jako deka apod.
fusak mám emitex combi - má letní a zminí vložku - takže stačí jeden a je v poho +má odepinatelný nástavec,takže se do něj vleze dítě i větší
křesílko máme fishera - výhoda - mělo jako jediné na trhu nosnost 18 kg - ostatní tak 8-9 - což není ani do roku ..s tímhle nebudu muset honit ondru aby do toho nelezl
věci do postýlky jsem kupovala tu - pěkné a za solidní ceny http://www.mujeobchod.cz/ -po roce používání pořád hezké
27. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Hup: mají tam krásné věci. sbírám ovce a mají tam nádherné oblečení na klasickou postel s ovečkama, moje slabost. Na mamitati mají většinu stejných látek a o pár korun levnější, ale zrovna ovčí povlečení a safari kapsář mamitati nevedou. no uvidím, třeba odolám :slight_smile:

dobrou holky!
27. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
přeju dobré ránko :wink: dneska jedeme na 3D stráááášně se těším
28. kvě 2010 v 08:06  • Odpověz
@antana123 ahojky taky bych se těšila :wink: snad ho budu mít taky :unamused:
28. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
juvá holky tak to teda koukám že si počkám hodně dlouho na tu zavinovačku :frowning2: mají čas no :frowning2: po jedenácti dnech napsat že to posílají to je teda síla,mají to tam levné ale trva jim to jako nakrmit prase v chlívku :frowning2: chyba :unamused:
Jaké je u vás počasí?Tady u nás je krásně teda zatím snad se to nepokazí odpoledne jdeme na den dětí,tak snad bude krásně,včera jsem byla z malou taky na procházce z kamaradkou která má cca stejně starou holčičku ale super,přes rok sme se neviděly :slight_smile:Jinak 10 se jdu nechat trošku ostříhat už mám vlasy dlouhé po ramena ale tím že je mám jemné tak mi přiléhají pomalu k hlavě no něco s tím musím udělat :wink: i těhotná musí být krásná :grinning:
28. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
u nás je taky nádherně snad to vydrží celý víkend v neděli jedeme do Prahy :wink:
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
@antana123 já jsem v praze byla už cca tři krát ale před nějakou dobou se tam nastěhoval brácha tak si tam určitě uděláme někdy výlet :slight_smile:))) až se povede :slight_smile: co myslíš udělají mi 3d ultrazvuk i v 30 tt to budu mít narozeniny a možná od někoho dostanu prašlky a tak bych si tam zašla :slight_smile:,přeju ti at je dobře otočený a at se ultrazvuk povede :wink: v kolik tam jdeš?Ja ted čekám na to až se přiopojí kamoška a domluvíme se na odpoledne že by dojela na ten den dětí.Ono je škoda že tady pak nemužeš ukazat to videjko z ultrazvuku.Jo a jak to bude pak s tím zamikáním te diskuze?Bude se zamikat a nebo anoi po porodu se nezamkne ja jsem to prošvihla takže nevím :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:42  • Odpověz
holky kdepak ste všechny,něják to tady začíná váznout :unamused:
28. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
luci:myslím že zatím se zamykat nebude,3d u nás dělají do 30tt,a jsu na 13,00 a do Prahy se těším byla jsem tam 1x a to v 9třídě :grinning:
28. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojky holky. :dizzy_face:
U nás dneska svítí hezky sluníčko.... :slight_smile: A co u Vás? :dizzy_face:

Já jsem včera večer nemohla vůbec usnout, hlavně malej mě kopal hodně dole - jakoby do hrdla....Je to vůbec možný?? :confused:Strašně to chvilkama bolelo!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pak asi měl škytavku, tak chvilku hopsal :grinning: :grinning:No a to mu vydrželo do 23:00 hod :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dnešní noc nic moc teda... Zase mě chytly ty moje záda...No noc plná vášně!! :sweat_smile: :angry:
Ale teď je to zase v pohodě....
Ráno jsem se nasnídala, ale šla si ještě lehnout a te´d si připadám jak "opuchlé rajče" :grinning: :grinning: :zipper_mouth:
Ale snad během dne bude líp.... :wink:

A co Vy kočky? Já se dneska ňák rozepsala.... :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 10:05  • Odpověz
já se mám dobře malý měl předchvilkou škytavku tak pěkně rytmicky kopkal :slight_smile:
28. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
hojky :slight_smile:

tak u nás zatím krásné slunečno :sunglasses: ale kupí se mraky...no hlísili, že po obědě maj přijít přeháňky :confounded: nicméně procházky u nás nehrozí, mě je teda zase o kousek líp, ale Tomovi to sedlo trošku na průdušky, tak do neděle určo sedět doma...snad už se to pak nám oběma zlepší :slight_smile: :slight_smile:

ant, teeeeda pak určo napiš zážitky z 3D :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavně aby se Šimonek ukázal v celé kráse :grinning: :grinning:

a už chystáte výbavičku?? no já furt váhám, jestli už taky probírat ty věcičky nebo ne :sweat_smile: prát to chci stejně až v létě, abych to mohla dát schnout ven...ale mohla bych už teď z nich vyřadit, to co Tomáš nenosil :sweat_smile:

ad cedulky, asi 2 jsem ustřihla...pak jsem zjistila, že bych nepoznala, která to je velikost, tak je tam nechávám :sweat_smile: třeba věci z tesca mají ty cedulky jemné... :slight_smile:

suz, sbíráš ovce?? si pamatuju že před několika lety, když jsem byla v mariánských lázní, tak tam jedna paní kupovala ovci pro někoho, kdo je taky sbírá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: měla ty nožky na šňůrkách :grinning:
28. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz
Dobré dopoledne, tady je taky krásně a na Moravu mají přijít přeháňky až v noci, tak to snad vydrží. Vyprala bych něco na malého, ale nějak stávkuje pračka, doufám, že nebudem muset koupit novou, zas by byl výdaj navíc :confounded: . Včera jsem byla nějak mimo, v poledne jsem přišla z práce hrozně unavená, tak jsem jen něco snědla a šla spát, odpoledne jsem vařila, pak přišel můj, tak jsem mu hned chudákovi vynadala a do večera seděla zamčená u počítače :sweat_smile: . No není to s těmi těhotnými lehké. Dneska mám naštěstí volno, tak jsem ráno upekla buchtu, snad na budoucího tatínka něco zbude, než se vrátí z práce :grinning: . To počasí by mohlo vydržet i zítra, už jsme dlouho nikde nebyli, tak nějaký výlet do přírody by se mi líbil.... :wink:
28. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
:slight_smile: Tak u nás na severní moravě je fakt krásně obloha skoro bez mráčku :slight_smile: snad to vydrží no má být krásně i zítra a v neděly mají být jen malé mráčky ale taky nemá pršet :slight_smile: dneska jdeme odpoledne na ten den dětí a tak se trošku pobavíme hlavně se podívám na malou jak se bude vozit na kolotoči :slight_smile:)))
28. kvě 2010 v 10:49  • Odpověz
no jinak sem dostala meila kde mi napsaly že tu zavinovačku býlou co sem chtěla co byla v akci tak že už nebude hlavně že tam mají napsané DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ kurnik začínají mně srát majá tam napsaT ŽE UŽ NEBUDE A NE ŽE JE DOČASNĚ NEDOSTUPNÁ MOJE NERVY\A :angry: :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2010 v 10:51  • Odpověz
Tak tady nikdo ja teda taky mizím budu tu možná večer papa
28. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj těhulky,
hlásím, v Brně vykukuje sluníčko.Po O jedeme volit a k mojí babi na papu :slight_smile:
Luci to je pech, asi měli jen pár kousků, to je tahák na lidi co chtěj zavinku a k tomu pošlou ještě objednávku na něco jiného co je na skladě...dnes asi běžná praxe

-cedulky nestříhám, ani mě to nenapadlo, je na nich hodně důležitých informací :grinning:
-křeslo FP s vibrací, Alex byl na něm docela závislák a bez vyibrace v něm nevydržel, je to ale divně nepřirozený, přiznávám
28. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Ahojky, tady hlásím krásně teploučko, dneska máme grilovačku, tak doufám, že to počasí vydrží a já od rána slintám na to maso a na ostatní dobroty, tak pěkný zbytek pátku a víkend, asi se sem dostanu až zase v pondělí :grinning:
28. kvě 2010 v 11:33  • Odpověz
Zdravím vás!
Já jsem dnes od rána akční :slight_smile: Vstala jsem před 7, když přítel odjížděl do práce..nedalo mi to, když jsem viděla jak je venku krásně! Posnídala jsem melouna - kupodivu se mnou nic neudělal :wink: Pak jsem se pustila do třídění věci ze skříně, co jsem měla v plánu už včera...a od rána peru. Další úkol, co jsem si dala - stlouct pejskovi pelech.. Tak jsem se na to vrhla, dělám to z palubek..nic extra - jen to řezání zabere dost práce. Ale podlážku už mám hotovou, palubky na boky mám nařezaný a ještě mi zbývá zadní stěna připravit a pak to jen přitlouct ke spodku...
Teď jsem se musela přijít najíst, nebo už bych hlady nevydržela. Ještě zajdu na chvíli se psem do lesa,aby si ruce trochu odpočinuly od pilky :wink: a pak to snad už dodělám .... Ve dvě jedu na nákupy a pak s mamkou budem připravovat nádivky na zítřejší pečení..
Přítel se odpoledne chystá na malování chodby..no ona ta svatba je docela hnací motor k dokončení různých dodělávek :grinning: Včera na chodbě olištoval strop a ještě chce stihnout podbít zbytek střechy na baráku...
Doufám, že počasí vydrží takhle krásný! Mám z toho tak super náladu, když vyleze slunce - hrozně mě to dobíjí energií :dizzy_face:

Luci: ty máš s těma zavinovačkama nekonečný starosti, co? :wink:

Ant: ať se podaří krásný fotečky! Kovalda jde dnes taky na 3D, jestli si dobře vzpomínám....Tak přeju to samé! :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:43  • Odpověz
Dis: tak to bych si dala! Možná večer něco taky ogrilujem..když počásko vydrží :slight_smile: Chystáme se na grilování klobás celý týden...ale teď nevím, jestli už z lednice nezmizely ....no jak znám tu mou drahou polovičku...tak určitě už jsou fuč :grinning:
28. kvě 2010 v 11:48  • Odpověz
Nazdaaaarek...holky huraaaaa...mam zkousku z matikyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....a to jsem celou noc nespala...uf
28. kvě 2010 v 11:58  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
@anippe no to je od nich fakt super :-'((((((((((( mně rozčilujou :unamused:
@daja.had to teda mám snad mi pošlou alspon tu první co jsem si objednala nebo počkej co ja jim napíšu,mají napsané že je skladem tak at mně neštvou :angry:
ted mi tu zvonil soused zhora haha si myslí frajer že co,jednou večer sem šla za nima a řekla jim že at si uklidí malého ma už kolem šesti roku a strašně jim lítá po bytě jako by to bylo hřiště nebo co bylo to nějak v osum večer a malá mněla strach protože to strašně dunělo a on mi řekne že to ho ma přivázat nebo co :angry: ne nemusí ho přivazovat ale normálně mu vysvětlyt že doma se tak nelítá když chce lá´ítat a ještě v osum večer tak jdou snim ven :angry: a on mi tu frajer ted dojde že mám stlumit hudbu že jim malí spí a že on spí po noční,takže maras počkej jak on ten malí bude zase lítat tak ja na ně vyletím a řeknu jim znova to samé a pokud nevihoví oni tak už nevihovím ani ja nikdy,Tohle je přístup sousedu co tu sou no maras :angry: :angry: :angry:
28. kvě 2010 ve 12:49  • Odpověz
@komincena gratuluji,pročpak si nespinkala? :wink:
ja už ted pujdu papat,ve dvě hodiny my dorazí kamaradka z miminkem a pak jdem na ten den dětí se těším ale musím se jít ještě učesat :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahojda,
hupcza: gratulka ke kontole
luci: užijte si den dětí a holiče, taky jdu dneska, tak vím, co to je se na něj těšit, taky mám vlasy už šílený. Ach ty sousedi, co :rolling_eyes:
descreet: vy grilovačku :slight_smile: , mňam, taky bych si dala
komi: gratulka ke zkoušce, šikula :slight_smile:
daja: týjo, ty se pouštíš do takovejhle věcí, jo, tak já bych si přibila tak hřebíky k prstíčkům místo palubek :slight_smile:
těším se na zprávičky z 3D, když nejdem, tak aspoň, od vás
holky máte někdo taky tak líný mimčo? Já mám až kolikrát strach, jestli je vše o.k. cítím ho fakt minimálně, jen když třeba ležím, a to ještě ne pořád :frowning2: tak mám strach, jestli je vše o.k. :angry:
Já měla včera fajn den, s kámoškou jsem zašla na kafčo, po takový době to bylo super, koupila jsem něco pro celou rodinku, i nový bodýčko a mikču za 19 kč, no zadara. Sobě mikč za 59, už mě jsou jasksi malé všechny. Dneska hodinová procházka když je tam krásně, za chvíli jdu volit, a konečně se nechat zkrášlit od holiče, už je to fakt za potřebí :grinning:
28. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
ber: z toho si nic nedělej, já ho někdy necítím třeba celý den, až večer se ozve. Obzvlášť, když mám fofr, to asi prostě ani nevnímám, když se vrtí, holt zvyk je železná košile :wink: , už je to pár neděl, co kope. Známá, co má rodit za měsíc, to má stejné a vše je O. k. Takže klid :sunglasses: .
28. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
tak jsem právě objednala tu zavinovačku sweddle me, jak jste tady dávaly odkaz, tak jsem zvědavá :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 13:46  • Odpověz
zvirka: díky, kdybych tak nebyla takový plašan, ale to snad se ani nedá o toho drobečka nebát se :wink:
28. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
jé, já si chci taky objednat zavinovačku, ale dovolila jsem tchýni, ať ji ušije :angry: .... Přišla s tím, že udělá klasickou ( já chtěla rychlo) a prý nějaké kárko nebo co, já chtěla nějaký pěkný dětský vzor.... :frowning2: No včera jsme to doma probírala, ukazovala jsem manžovi, jaké mají pěkné na netu a i levné, taky jsem mu říkala, že ona určitě vozit moc nebude, jak ji znám a já na tu příšernost od ní budu hledět celé dny... :angry: tak to uznal a v pondělí jí to půjde vymlouvat. Tak držte palce, ať to dobře dopadne a já si můžu vybrat zavinku SAMA.
28. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.