• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@beru3nek někde v chytré knize jsem četla, že když cítíš 10 ozev za den - tj za 24 hodin, tak je to OK - (ozva myslí čutaneček) takže myslím že je jedno jestli ho cítíš jen večer. Já to mám podobné večer když chci jít spát, tak je největší aktivita ... u dra jsem se ptala a on mi řekl, to co řikala i zvirka - přes den je proste prace a tak ti to ani nepřijde , nevnímáš to, večer když jsi vklidu tak se na to začneš soustředit. Takže v poho... :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 14:47  • Odpověz
@suzete ahoj jsem taky blázen do oveček - nenašla jsi někde prosím mantinely a kapsář na postýlku s ovkama? nemůžu na nic nikde narazit. Díky :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 14:53  • Odpověz
tak u nás je polojasno...doufám, že to vydrží i zítra, to se chystám prát :slight_smile:

beru, neboj, určo je vše ok...já taky takhle s Tomem plašila, že jsem večer i hejbala s břichem, jestli kopne :sweat_smile: pravidelně denně bys ho měla cítit od 28tt :wink:

luci, užijte si den dětí :slight_smile: :slight_smile:

daja, ty jsi akčí :slight_smile: :slight_smile: ale to je dobře, já taky dělala vše možný, dokud bylo bříško snesitelný, pak už se neudělá skoro nic :sweat_smile:

holky, zkouším vám odpovědět přímo na příspěvek, ale nic mi to nedělá :confused: tak nevím, jak to funguje
28. kvě 2010 v 15:00  • Odpověz
Tak mám pár nových foteček, jestli se chcete podívat :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Pro ovečkářky: já jsem si pořídila dvě noční košile propínací, extra jen do porodky, jinak spím v pyžamu. A vedle knoflíčků mám ovce, prakticky místo koziček dvě ovečky :wink: Hodím fotku. Druhá je žlutá, jinak stejná.
28. kvě 2010 v 15:33  • Odpověz
Ovečky
28. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak mi dneska bolelo bříško, tak jsem teda jela radši k doktorovi. Moc se teda nepřetrhnul, jen mne vyšetřil a poslechnul srdíčko malé a řekl, že tím jsme gynekologické důvody vyloučili. Ještě blbeček řekl, že tam nemusím běhat kvůli každé blbosti. No, kdybych nebyla těhotná a nezačala z toho brečet, tak bych mu asi utrhla hlavu, protože jsem tam krom poraden byla zatím jen podruhé a přitom poprvé to bylo kvůli kvasinkám a to tam ke všemu ani nebyl on. Tak ať mi blbeček poví, kdy jsem tam byla zbytečně. Vůbec ho nenapadlo se ptát, jestli nejsem vystavená stresu, jak to mám v práci, ... prostě nic. Prohlídl a řekl, že z gynekologického hlediska prostě O. K. :angry: :angry: :angry: No prostě blbeček. Takže pokud bude mít ještě nějaké podobné poznámky, tak měním ihned doktora. Ale řekla jsem mu, že chci neschopenku a tu mi teda napsal a dal mi neomezené vycházky, tak super.
Budeme odpočívat, uklízet, chystat pokojíček, ... těším se, jak si to užijeme. No a s váma tady taky budu :slight_smile:
28. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
ojo, mně ta odpověď také nefunguje. :confounded:
dneska jsem se poprvé v životě pustila do svíčkové, tak mi prosím držte palce, ať se povede :wink:
kov, nakopat ho co, poprvé těhotná, takže nevíš, jestli to tak jak to je má být a on takhle ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
kov: debil je to, kašli na něj a kdyby se Ti něco nezdálo, tak tam klidně nakluš znovu. Radši přijít desetkrát zbytečně než jednou něco zanedbat.
28. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
@eliska_v : jé, změněný obrázek :slight_smile:, moc hezký :slight_smile:

@laurinka: jé, taky už máš obrázek :slight_smile:, krásný :slight_smile:

Tak jsem poobědvala melouna, mám to posunutý časově, jak jsem byla u doktora. Teď jsem si načala výborné grahamové sušenky, co mi koupil manža a až vás dočtu, tak si jdu lehnout.
28. kvě 2010 v 15:59  • Odpověz
ahoj holky 3D bylo úžasné malý je zdaví jak řípa jsme větší zase TP:12.8 velikostně odpovídáme 29+1tt jsem strašně štastná jak to bude možné hodím sem nějaké foto
28. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
@zvirka košilka s ovkama moc pěkná - kdes jí sehnala?
28. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
@antana123 : tak to je super!! Gratuluju...My jdeme na 4D příští týden a těším se, taky jak malá :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
@zvirka : A kde pak jsi jí prosím koupila :slight_smile: ??
28. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že se máte dobře. Já jsem se tak těšila, až konečně začnou ty pohyby a pořád jsem Viktorku prosila, aby už se začala hýbat, tak si řekla, že mi pořádně vyhoví a už druhý den mi vytrvale kope do čípku. Fakt bomba, neměla jsem ani tušení, že je to takhle nepříjemné.
Co se výbavy týče, chtěla jsem se o tom dnes trochu poradit s mámou, tak mi řekla, že se o to nemám starat, že mi všechno koupí, vypere a vyžehlí a já teď nevím, jak jí to mám vymluvit. Ne, že bych se bála, že nakoupí nějaké hrůzy, to ne, ale přece jenom naši jsou v důchodu a přijde mi dost hloupé nechávat na nich takovýhle finanční obnos. Tak jsem z toho celá nějaká přešlá.
kov: Nenech si kazit náladu takovýmhle ho.....dem a užívej si to. Ty vycházky máš super, to ti závidím. :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:11  • Odpověz
@antana123: jé, ty máš dnes 3D, super :slight_smile:, pak písni, jaký to bylo. My jdeme v úterý, už se nemůžu dočkat.

@eliska_v: teda Boreček bude asi pěknej divoch, když tě i večer takhle okopkává.

@discreet: jé, grilovačka, to se máte :slight_smile:, tak ať vydrží počasí.

@daja.had: čeče, ty jsi akčňák a i takovej kutil? hustý :slight_smile:

@komincena: gratulace ke zkoušce :grinning:

@beru3nek: čoveče, kde jsi tak lacino nakupovala?
Žanda teda umí být akční, ale kamarádka za celé těhu nepoznala nějaké extra velké kopance ani šťouchance od miminka a narodil se jí krásnej zdravej chlapeček. Tak buď v klidu :slight_smile:

@zvirka: teda super, že chce tchýně pomoci a tak, ... ale taky by měla poslouchat, jestli o to stojíte, .... No, neboj, manža jí to vymluví, anebo když ne, tak si stejně koupíte nějakou, kterou budeš chtít a je to :slight_smile:
Jé a ta noční košile je super :grinning:
Já myslím, že mne to bříško bolí prostě z únavy a jak budeme odpočívat, tak to bude lepší. Ale ještě i zajdu k tomu obvoďákovi, třeba udělaj sono, jestli to není třeba slepák nebo tak něco.
28. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
Kov:doktor je na ranu ale je dobře že si na neschopence budeš v klidu a bude ti tady s náma líp :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:12  • Odpověz
@kovalda : To teda bude...Určitě celý tatínek :grinning: :grinning: Noční živel!! :grinning:
28. kvě 2010 v 16:13  • Odpověz
@zvirka No ty jsou úžasný.

@antana123 To je super, ty jo, ty už to máš za pár. A už nestresuj s váhou, ju?
28. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
antana: gratulace, my na 3D sice nejdem, nejsou penízky, ale musí to být úžasné, závidím a těším na fotky :wink:
jenny: to je jen taková obyč, z jedné hrabárny v Olomouci, já je mám fakt jen do porodky, tak jsem to nehrotila, stála jedna 120, myslím, že ji budou mít v každém takovém obchodě nebo u Vietnamců, akorát jsem ji doma zkoušela a nejsem si úplně jistá, jestli za těch pár měsíců bude to XL stačit.... :sweat_smile: odrodím kdyžtak v něčem jiném a jak se malý vyloupne, tak už ji snad přes panděro přetáhnu :grinning:
28. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
jo a nos má po tatínkovi teda to jak jsem viděla tak jsem ho hned poznala mám to na dvd můj to ořízne a pak vloží do alba jinak šulínek šel krásně vidět jsem na toho našeho šikulku strašně pyšná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:15  • Odpověz
loty:už nebudu i tam mě uklidnili že malý roste jak má
28. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
ant: To ti věřím.... Ježiš jak to popisuješ, tak já se už nemůžu dočkat příštího týdne!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
@antana123: no super :slight_smile: Vidíš, že je vše O. K. a není se čeho bát :slight_smile: Takže záběry byly dobré? No, tak to už se taky těším na úterý. A šoupni nám sem fotečky, ať se taky pokocháme :slight_smile:
28. kvě 2010 v 16:17  • Odpověz
eli:je to zážitek určitě si to moc užijete můj byl úplně u vytržení
28. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
@antana123: jé, tak nosánek po tatínkovi a i pindík byl dobře vidět :slight_smile:, takže jste všechno zkontrolovali :grinning:
28. kvě 2010 v 16:19  • Odpověz
kov: to bude v poho, já když mám stres, tak mě taky bolí a přenáší se to nějak i na malého, vždycky kope jak blázen, tak se na všecko vyprdni, odpočívej, kupuj si výbavičku, cpi se něčím dobrým a podobně :sunglasses:
Jinak děkuji všem za pozitivní ohlasy na mou apartní košilku, jen doufám, že se porodník nebude smát až příliš, abychom ten porod zdárně zvládli :grinning:
kov:ty budeš mít fotky jěště hezčí pač si o něco za mnou tak to nebude¨tak rozmazané já to mám trošku rozmazané ale jedna je tam moc krásná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dokonce na nás vyplazoval jazyk
kov:jo kalsicky všechno poměřili a zase jsme větší
28. kvě 2010 v 16:20  • Odpověz
@zvirka: díky :slight_smile:. Já taky myslím, že je to jen únava a stres. Ale ten blbeček se ani nenamáhal to zjišťovat :angry: . Tak, už jsem se vyvztekala a už si to nebudu kazit. Přesně jak píšeš, budeme si to užívat, nakupovat, uklízet, chystat, ....prostě pohodička :grinning:

@antana123: jé, ať už je úterý, já taky chci na utz :grinning:. Hlavně, že Tě uklidnili a už se nebudeš o malého bát :slight_smile: A nějakou váhu vám teda pověděli?
28. kvě 2010 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.