• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:ne říkal mi že se to přesně zjištuje ve 32tt :wink:
28. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
@antana123: jé, vyplazoval jazyk? Ty bláho, já se těším :grinning: Super, že roste a rozmazaný nerozmazaný, vaše a krásný, viď :grinning:
28. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
ant, super, že jste si UTZ užili :dizzy_face: :dizzy_face: s tím nosem mi to přišlo vtipný, jak dr. koukal na nás, jestli nemá ten rozštěp, tak jsem taky poznala, že bude mít asi po mě bambuli :grinning: :grinning:
a zase posun termínu?? :confused: :grinning:

loty, ber to, že se těší na vnouče :wink: ...u nás je takový můj taťka, furt Tomáškovi něco kupuje, oblečení, jídlo, botky...někdy i nakoupí špatně :sweat_smile: ale já to neřeším, jsem naopak ráda, že prostě mají zájem a vždy poděkuju a pochválím :grinning: :grinning: kdyby na to neměli peníze nebo nechtěli dát...tak ti to nekupujou :wink:
28. kvě 2010 v 16:28  • Odpověz
kov:jo jo byli jsme na měko jsme pak jeli do sparu a něco zase nakoupili pro malého chtěla bych mít výbavičku nachystanou do toho 32tt snad to stihnu :wink:
28. kvě 2010 v 16:29  • Odpověz
ojo:jo je velký né váhově ale délkově ale oni stejně berou termín dle MS oni mi pořád ten termín přetahují ale nejčastěji je ten 17.8
28. kvě 2010 v 16:30  • Odpověz
jo to já chci taky mít vše nachystané do 34tt :slight_smile:

jo taky jsem tu četla o taškách do porodky, já ji neměla, když mi ve 32tt pohrozili předčasným porodem, tak jsem šupajdy hned zabalila :grinning: :grinning: :grinning: stejně jsem pak porodila až na termín a pár věcí dobalovala ještě před odjezdem do porodky :slight_smile: takže zase zabalím taky ve 34tt...lepší bejt připravená :grinning:
28. kvě 2010 v 16:34  • Odpověz
holky jdu si sednout s kámoškou na zahrádku pa
28. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
ant: Tak já se už taky nemůžu dočkat...už aby to bylo!! :slight_smile: Třeba bude mít nosánek ten náš Brouček po mně :grinning: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz
@eliska_v : viď, Antana nás tu nažhavila. Který den jdeš ty? Já v úterý :grinning:
28. kvě 2010 v 17:22  • Odpověz
@antana123: teda tady se zrovna přehnala přeprška jak blázen. Celé to netrvalo ani 5 minut, ale spadlo nebe, no děs. Tak snad na té zahrádce nezmoknete.
28. kvě 2010 v 17:23  • Odpověz
@eliska_v : kamarádka, co je o 3 týdny méně těhotná byla v týdnu taky na 3D utz a má krásnou fotečku obličejíčku, to je prostě úžo. Já už chci taky. A dokonce celý video min. na půl hodiny budeme mít :grinning:. Budu si ji moci pouštět furt dokola :slight_smile: :grinning:
28. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj ve spolek :slight_smile:
gratuluj ke kontrolám a k rostoucím bříškům :slight_smile: Já dnes měla fofr...k mudr pro papír na peníze, do práce...z práce domů vyvenčit psa, pak s manou objednat kočárek....náročný, hlavně když polovinu zařizování objíždím busama a jezdí to hrozně....no koupili jsme rovnou vaničku, lehátko do ní, 5plínek s potiskem, žínky, prostěradýlko můj vysněný vak na mimi Lodger :slight_smile: Tak se to hezky kupí....kočár bude za 14 dní a po víkendu chci objednat ještě přebalovák a postýlku....a už se to bude hezky kompletovat.

ant: těším se na fotečky :slight_smile:
28. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
@kovalda : My jdeme v neděli do Gennetu ve 14:40 hod.... :dizzy_face: právě že nás atn navnadila a my si ještě počkáme, ale Ty jdeš dřív...
Já jdu ve středu na plicní a pak ve čtvrtek na ko (do poradny), tak jsem zvědavá kolik jsem zase přibrala!! :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
@kovalda : Tak v neděli 6.6. ve 13 hod... :dizzy_face: :dizzy_face: Na 4D v Gennetu.... Já se asi nedočkám.... :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz
@eliska_v: jo ne tuhle neděli, ale až další, ... no, ale to už je taky za chviličku :slight_smile:
Ale už se taky nemůžu dočkat :slight_smile:
Já mám zatím nahoře cca 0,5 - 1 kg. Do poradny jdu další týden ve středu :slight_smile:, ale to bude prakticky totéž, co dnes - jen prohlídka a poslech srdíčka. Ale i to srdíčko je fajn :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz
@eliska_v: my jdeme na den dětí v 11, 20 :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
@kovalda : To máš tak malinko nahoře??!! Tak to závidím... Já mám už 5kg :sweat_smile: A určitě bude zase víc... :grinning:
28. kvě 2010 v 18:03  • Odpověz
@kovalda : To je hezký.... :wink:
My máme den před 4D utz- výročí ( 1 rok od svatby - a 7 let známosti ) Je strašné jak to letí... Ale dohodli jsme se, že nebudeme vymýšlet kraviny a dáme si k výročí DVD z utz, vždyť to je vlastně to nejkrásnější... :dizzy_face: :dizzy_face:
Před chvilinkou mi manžel řekl...Já chci aby byl malej už s námi...Už se s ním chci mazlit!! :dizzy_face: :dizzy_face: tak mě to tak dojalo!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
@rennu: teda, vy jste se do té výbavičky taky pustili. No, ještěže teď budu doma a budu to moci taky zkontrolovat a nachystat :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
@eliska_v: jj, tak málo, jsem ale za to ráda, začala jsem s pěknou nadváhou, takže se již přibližuji trojmístnému číslu, což je teda síla.
28. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
@rennu : to je správný, že nakupujete... :dizzy_face: :dizzy_face: jen si to užívej... :wink: Já miluju nakupování pro toho našeho Broučka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
@eliska_v: jé, tak to jste vymysleli krásnej dáreček k výročí :slight_smile:
Teda, ten tvůj manža mne dojal :sweat_smile: :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
@kovalda : Ale máš krásné bříško! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
@kovalda : věř, že mě taky... To je snad poprvé co se mnou mluvil takhle otevřeně, jak co cítí taky on...Bylo to moc příjemný a dojemný! No jo Ty hormóny!! :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
@eliska_v: to je krásný, když to i ty naše mužský takhle bere, viď? :slight_smile:
28. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz
@kovalda : Je to moc hezký... Už jsem se bála, že to prožívám sama, ale ono fakt ne...Když zrovna o tom Ty chlapi nemluví, tak to fakt neznamená, že se nezajímají... :wink:
28. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
kov: jojo, je to potřeba, už to rychle uteče...:slight_smile: sice ještě nemáme nábytek do ložnice, ale už ho mají snad na skladě, tak se to doufám pohne :slight_smile: ....:slight_smile: koukala jsem, že už jsi doma, aspon si odpočneš :slight_smile:

eli: jojo, je to krásné, jen ty peníze bych si potřebovala tisknout :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 18:38  • Odpověz
holky, jen ten náš Honzíček je nějaký lenoch....předevčírem byl samá akce, herdu jsem dostala až jsem vyjekla :grinning: jinak so pokopkává něžně nebo se boulí :slight_smile: :slight_smile: ale včera jen pár žduchanečků a dnes asi jen 3, tak nevím, snad je v pořádku :fearful:
28. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
@rennu: jen neboj, třeba se mu dneska nechce. Přece taky nejsi akční každý den :slight_smile: Anebo si to nechává navečer, až budeš chtít spát :slight_smile:
28. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
čauky

ad dárky od tchýně- já pro ondru dostala věci nakoupené ještě za totáče -totálně humusácké materiály (o bavlně se mi mohlo zdát)-o tom jak to vypadalo snad není ani třeba mluvit .... mimoto,jaktobyloněkde 1/4 století uskladněné,páchlo to zatuchlinou .... myslím,že mě těžko v dárečcích pro mrňousky od babiček někdo trumfne :grinning: :grinning: :grinning:

ojo-taky jsem si chystala tašku až v 38t ...úplně to stačilo..ještě tady 4 dny ležela :grinning:

eli:to je hezké ..oni ti chlapi jsou někdy na takové věci trošku pařezi,co:slight_smile:
28. kvě 2010 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.