• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov: když on je akční fakt málo...jsem ráda, když vyšmíruju občas žduchaneček a to letžím jak prkno, ruce na břichu a čekám :grinning: Jinak v noci mě zatím jen budípotřeba na malou :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
ad pohyby -já mám dojem, že mi ta naše princezna tancuje na konečníku....fááákt chuťka ....už aby se otočila hore nohami :slight_smile:
28. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
rennu: Neboj náš malej taky kope jak chce... :dizzy_face: :dizzy_face:
hupcza: To teda jsou.... :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
hup: jojo, mi taky před pár týdny šmrdlal nožkama dole :slight_smile: divný pocit :sweat_smile:

eli: nj, snad jo....ale jak tu holky píšou, že jsou jejich mimísci akční, tak ten můj asi chrní jak šípková Růža :sweat_smile: to víš, že strach mám...toho se nezbavím nikdy
28. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
ren:ondří se hýbal taky spíš míň..ale přála bych ti vidět to torpédo,co je z něj teď ... :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky je tady jěště někdo?u nás je pořád teplo nepršelo takže se na zahrádce sedělo fajn :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
náš kopká pěkně pod pravým prsem bylo mi dneska na utz řečeno že je hlavičkou dolů tak proto tak kope :wink:
28. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
renn:jo dole na močáku je to nepříjemný
28. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
hup:ahojky tebe jsem tady dlouho neviděla :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak konecne patek...a jako bonus mame volno i v pondeli...je tu jakysi svatek :slight_smile:
anty...super, ze se Vam Simonek tak krasne ukazal...tesim se na fotky :dizzy_face: Ten vyplazujici jazycek musel byt uzasny....ja jsem byla uplne hotova z klasickeho UTZ jak nam nase prdelka nasavala plodovku...nasoska jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kov...doktor je blb teda...ale hlavne ze uz jsi doma a uz bude jen fajn....za chvili tu snad zustanu jedinna pracujici nebo co :grinning: krome hupzy...bo ta se nezastavi jen tak ze :grinning:
beru...ja jsem to swadle me taky koupila...myslim, ze to bude supr cupr :wink:
komi...gratulka k matice :wink:
A vic uz si nepamatuju na co jsem chtela reagovat....
28. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
@rennu: a tobě prcek nereaguje na sladké?
28. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
ant: spousta práce - v práci (dostali jsme další grant),doma (vyplavený sklep), no a konečně vylezlo sluníčko, takže přes den jsme spíš venku ...

saf: nooo ....my máme ještě 2.9. dny sociálních služeb ...5.termín ...nooo jsem zvědavá,jestli tam budu a nebo ne :slight_smile:
ono,kdybych já seděla doma, bylo by to to nejhorší,co bych mohla ondrovi provést ... :sweat_smile:
naštěstí já pracuju a on si u toho hraje ve vedlejší herně s jinýma dětma ...u účetní se na něj zas vrhají všechny zaměstnankyně, takže mám spíš problém jim ho vzít,když už máme vyřízeno .... ideálnípřípad sladění rodinného a pracovního života :grinning: :grinning: ....jen aby mi anča pak neudělala čáru přes rozpočet :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
kov: nereaguje..už je imunní, já totiž sladké musím mít min. jednou denně...si asi zvykl :grinning: a to jsem ho dřív nemusela a teď peču doma furt a sušenky, a kousek čoko...a prdek :frowning2:

hup: kámoška tajé říkala, že Tomášek v bříšku byl andílek a pak si vše vybral :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
rennu:ten náš divočí nejvíc po mase to kope jak o závod
hup:no máš toho teda fakt hodně ale určitě podle toho co čtu tak si hodně energický typ a tím pádem to hravě zvládneš :wink:
28. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
saf:ahojky :wink:
28. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
@rennu: no, tak zkus něco, co mu moc často nedáváš. Třeba maso, jak navrhuje antana.
Já teda dávám Žandě často sladké, ale stejně pak po něm tancuje :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky zítra máme žranici - protože už nás je v rodině spousta, tak abychom nevykrváceli za dárečky, jdeme raději všichni společně na oběd do Ambient - brazilská restaurace, no mňamka. Už se nemůžu dočkat, to si nacpeme pupky :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
No, jdu už chrupat, tak dobrou :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
ren: u nás se taky na sladké nereaguje....to by anča musela být jako v mixéru :grinning:

ant: ono to je relativní ....u nás v rodině jsou všichni tak kapku ujetí, takže nám to ani nepříjde :slight_smile: ..ale okolí je znás občas na výmaz :grinning:

kov - my máme taky zítra oslavu ....ale žranici jsem tam teda nezažila ....ona manžova rodinaje kapku divná,takže od nich obvykle odcházíme lehce dehadrovaní, jelikož během tříhodinové návštěvy nám nabídnou jeden hrníček čaje :slight_smile: ...takže zítra ač s oslavou to bude dietní den :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
holky nevím jestli tady jěště jste hodila jsem do alba fotky z dneška i můj pupík :wink:
28. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
anty...ja jsem ted dosla...jsem si odskocila navarit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz
saf:ahojky :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
saf:ty tak večer vyvařuješ???
28. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz
hup...tak to bude oslava jak se patri :grinning: :grinning: :grinning:
anty...paradni fotecky...a cumacek uz je tak krasne videt...chjo..ja vam ty 3D zavidim...ja bych nepohrdla ani obyc utz :grinning:
kov...tak to si zitra pekne date do nosu...slintam uz jen z toho nazvu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
syf:myslím si že soutěž největší pupek jasně vyhrávám :grinning: :grinning: po porodů budu muset tu flákotu snad odřezat a nebo si z ní udělám šálu na zimu :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
anty...kdyz ja nemam jindy cas...dneska jsme se zdrzeli o fous dele v praci...manzel totiz propadl pocitacum natolik, ze si v praci pujcuje mikroskop a pajkuje tam pod tim jakesik spoje na zakladnich deskach :confused: ...a dneska to teda prehnal...patek a takhle dlouho v rachote...no fuj :confounded:
28. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
saf:to jo no a do kdy budeš chodit do práce ty jěště?kdy jdeš na mateřskou?
28. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ty flakoto jedna...vzdyt mas termin v pulce srpna....tak se nediv :wink: Simonek potrebuje prostor....ale ty fotky jsou fakt uzasne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak segra mi rikala, ze nejpresnejsi datum porodu byva stanovene okolo toho 12tt....ji taky termin porad posunovali na drive kvuli tomu, ze byl Jakoubek veliky....a pak ji tvrdili ze prenasi...ale narodil se v terminu, ktery urcili napoprve :wink:
28. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
asi v pulce cervence...mam jeste dost dovolene....myslim 17 dnu...nejake vymatlam jeste na kontroly....pak si vemu dva posledni tydny volna v cervenci a pak jakoze nastup na materskou od 2.8. Snad to tak zmaknu...dneska jsem byla nejaka utahana....tak nevim, jestli to vydrzim tak dlouho :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
ja bych se doma asi nudila....ale pak s velkym panderem to bude docela sranda se tam vubec dobelhat :grinning: Chodivame pesky...mame to cca 15-20min z domu :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.