• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf: ve 12tt to by bylo 19.8 a dneska jim dokonce vyšlo 12.8 prý dle 3D jsme dneska 29+1tt ale měla bych být 28+3tt no šlo vidět že je zase o cosi dost větší :wink:
a ty budeš na mateřské taky 28týdnů nebo jak to tam u vás je?
28. kvě 2010 ve 22:27  • Odpověz
saf:no já ted už jen funím a ty návaly horka jsem věčně splavená neumím si představit že bych chodila do práce já nastupuju na mateřskou 6týdnů před a jdu 12.7
28. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ted jsem si vzpomnela, ze ani nevim zda jsem se zminila.....my tu mame o hodinu min....tak to jeste neni tak zle ne? :grinning:
No vidis a ty jsi se bala, ze ti Simonek neroste :slight_smile: a on uz je to takovy kusanec :wink: vzdyt mu pridali skoro tyden :fearful:
Tady je materska 39 tydnu, ale pak uz nic :slight_smile: Pak zenou zenske zase do prace :confused: Jeste je moznost zustat nejake dalsi 3 mesice doma...ale bez jakekoliv podpory....takze s temi tremi mesici navic je to rok, co muzu zustat doma...ale my to udelame urcite tak, abych zustala doma dele....bud se budem vracet nebo jeste nevim....ale rocni miminko urcite neopustim :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
ad termín:mi podle úplně všech propočtů - ms,všechny utz vždy vyšlo1.4. a máme 25.3 :slight_smile: ....týden se,týden tam
ondra byl celé těhu podle měření lehce podměrečný ...a narodil se 3,6 .....já bych to brala s rezervou
28. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz
saf:jo to chápu ty když se vrátíš do čech tak budeš pobírat tady naši mateřskou??
28. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
saf: no jo ..v čr máme těžký luxus,který nemá jinde obdoby
28. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz
hup:jo tu váhu asi jo ale když jsem ho dneska viděla tak dlouhý je solidně a zdá se mi že dost přibral no uvidíme na kontrole :wink:
28. kvě 2010 ve 22:35  • Odpověz
hup:a nenarodil se blíž termínu podle prvních pohybů??spoustu ženských mě říkalo že se jim mimča narodili třeba blízko termínu prvních pohybů
28. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
ant: no délku nevím...my ho nenechávali měřit ...ale v papírech má 51

anča má taky buclaté tvářičky...včera u utz srdíčka mi bouchnuli jednu 3d pusinky ....tatínek není rád,opět se to rýsuje na mě :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
hup:to ten náš se rýsuje na tatínka bych řekla :wink:
28. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
anty...materskou muzu brat anglickou...v cechach tak nejak nemam narok na nic....ackoliv rodicovsky prizpevek a porodne bych pak dostat mela :slight_smile:
hup...vsak jo...ja to beru s rezervou ty terminy...ja jen, ze segre to porad posunovali dopredu....a pak kroutili hlavama, ze tak dlouho prenasi....no mel 4,4kg a 54cm...se mi to dobre vzilo do pameti....a byl miminko c. 44 :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
saf:no pěkný míry :wink:
28. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
hup...a kdy dodas nejake fotky teda? Z utz a nejake briskate :slight_smile:
Jinak mas recht....takovy luxus jako zustat az 4 roky doma...to neni snad nikde :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:39  • Odpověz
no aspon že máš nárok na rodičár lepší jak nic že?
28. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
ant: na ty první pohyby nevěřím...neb anča by měla přijít na svět tento týden
ono záleží na uložení placenty, váze těhulky atd., takže to je ten nejmíň přesný termín
28. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
anty...pekny miry a k tomu nadelal segre peknou paseku :grinning: Krome solidniho nastrizeni ji jeste narval...borok...nesel ven, mel omotanou pupecni snuru na 2x okolo krku...tak jim furt peroval tam a zpatky :astonished:
28. kvě 2010 ve 22:41  • Odpověz
ant: no ondra byl prvních pár měsíců do sousedů :slight_smile:

saf: tak to musel být porod jedna radost :sweat_smile:
ad fotky-no měla bych, že ..jsem stráááášný flink, že
28. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
hup:aha jsem neznalá
saf:chuděra :frowning2: měla pak jěště další mimčo??
28. kvě 2010 ve 22:42  • Odpověz
anty...to jo...to je jasne...lepsi nez nic :wink: Tady je to tak, ze je myslim prvnich 6 tydnu je 90procent z platu a pak mene...ale ten zbytek se dodynda nejakyma benefitama...jedna kamaradka co ma mimco rikala, ze ma skoro tolik jako na vyplate...tak to bych brala teda....snad nam to taky tak vyjde :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
hup:jo jo nemáš v albíčku žádný fotky s Aničkou :confused:
28. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
saf:tak to je super já budu mít 70% z denního vyměřovacího základu no o něco víc než mám ted na neschopence ale už jsem si na ty peníze zvykla :wink:
28. kvě 2010 ve 22:45  • Odpověz
hup...do sousedu jo? :grinning: :grinning: Hele...fotky dodej...nebo si budu myslet, ze se to u toho druheho prcka vazne tolik nebere (jsem taky druha :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
anty...jj jeste jednoho raracha si poridili...ale ten uz sel ven jako po masle :grinning: A tedka nedavno jsem segre posilala fotky s briskem a zase ji to nejak bere :grinning: :grinning: Ale myslim, ze zustane jen u tech myslenek :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:46  • Odpověz
anty...ono se hold musi zvyknout na to co je :slight_smile: Chtelo by to vyhrat nejakych par mega a byt v klidu :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:47  • Odpověz
saf:jo to by byl život miliony na kontě :grinning: :grinning: ale peníze prý ničí charakter :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:49  • Odpověz
anty...tak, kdo v dnesni dobe neni zkazeny ze :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
jo holky,já brala tu nejvyšší mateřskou
měla bych já brát až do února
ale pracovní poměr mi skončil před nástupem na první md
pracovat jsem při rodičáku začala až před pár měsíci a tak nemámdost dnůplacení nemocenské
takže nemám nárok na matřeskou a půjdu rovnou na rodičák
dost komedie, že při výši mých odvodů a při faktu,kolika lidem dávám práci si to pak ani částečně nemůžu vybrat a je na mě pohlíženo stejně jako na nezaměstnou..holt jsem za mzdu začala pracovat až ve 3/4 roce ondry :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:51  • Odpověz
no doba je zlá :cry: ale já teda se spokojím i stím co mám hlavně že jsme zdraví a máme se rádi co víc si přát :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
nááááhodou jsemsi už pořídila tiskárnu se scanerem- dobrý krok k tomu,abych nascanovala fotečky :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:52  • Odpověz
ty zákony tady jsou úplně debilní to je děs :angry:
28. kvě 2010 ve 22:53  • Odpověz
hup:tak to je na dobré cestě :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.