• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf:a ještě si se nebyla dívat na kočárek??nebo to necháváš na poslední chvíly ono když chodíš do práce je fakt že času moc není to je pravda
28. kvě 2010 ve 22:55  • Odpověz
ant: no jako mě to nijak existenčně neohrozí... ale když si vezmu, že to je pro někoho důležítý zdroj rodinného příjmu a oni mu z 11 dají jen tak 7 ...musí to být na vývrat :unamused:
28. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
ant: snad to do září stihnu:grinning:
28. kvě 2010 ve 22:56  • Odpověz
hup...to je teda nespravedlnost...ale takovy je hold system...me treba taky dost udivuje, ze nektere maminy si nemuzou vybrat zadnou variantu a maji ji automaticky ctyrletou....mi to prijde na palici :fearful:
anty...to je bezva pristup :wink:
Holky...v jake poloze spite? Ja vetsinou na pravem boku nebo na zadech...a tedka nedavno jsem se bavila s kolegyni co je o 6 tydnu pozadu a ta teda trestila zrak, kdyz jsem ji to rekla....jakobych zcela zamerne zabijela svoje dite....pry se ma spat na levem boku a ona ze tak teda spi, ze by ani jinak nespala....na zadech to pry neni vhodne, ze se cosi deje s placentou nebo co...pry jde mene krve k miminku...ja fakt nevim...mi to prijde jako ulet....ja to prese neovlivnim jak spim ne? :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
hup:jo to teda je to věřím ale tak dali jsme se na to dobrovolně tak si nemůžeme stěžovat to mi ted nedávno bylo řečeno když jsem si stěžovala jaké mám malé peníze :confused: takže musím držet hubu a krok jak se říká :grinning:
28. kvě 2010 ve 22:58  • Odpověz
saf:já spím jak se podaří někdy na zádech a někdy na boku takže myslím si že se ve spánku určitě neohlídáš :wink:
28. kvě 2010 ve 22:59  • Odpověz
holky omlouvám se ale už nevydržím sedět za počítačem bolí mě žebra a záda tak si jdu lehnout pa a třeba zase zítra :wink:
28. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
anty...nedivali...nechame to az na posledni chvili....my tu na kocarek nemame totiz vubec misto....venku ho nechat sice muzu....ale sousedi maji asi 3 kocky a furt by mi do toho lezly...a ja vubec nevim kde nam bude konec nez se prcek narodi nebo po porodu :slight_smile: Tedka bydlime jeste s dvema holkama....sice si neprekazime, mame kazdy svoje...ale musime do svojeho...pac to uz by nas tu bylo moc :slight_smile:
hup...no do zari to snad stihnes a v zari dodas nove!!! :grinning:
28. kvě 2010 ve 23:01  • Odpověz
anty...to je silene ty bolesti vseho druhu...a co teprve az se Sima podere na svet :grinning: Ja klepu na drevo, ze me uz tyden neboli zada tak, ze bych musela klit pri kazdem kroku :grinning: Je to jako darek k Vanocum....proste dokonale :sweat_smile: Tak dobrou :wink:
28. kvě 2010 ve 23:03  • Odpověz
saf: tak já budu největší vražedkyně ...spím občas i na břichu :grinning:
faktemje, že nejpohodlněji mi je na levémboku...ale někdy prostě musím na pravý ....onosi tělo řekne....neznám tělo,co funguje na poučky :wink:

ant: jasně ....představa, že bych dostala všechnypenízky, ale nemohla otěhotnět ....ani velkoun áhodou bych neměnila

ááá- u nás opět zahájen tanec na konečníku
28. kvě 2010 ve 23:11  • Odpověz
jdu chrupat ..mějte se hezky
28. kvě 2010 ve 23:15  • Odpověz
hup...no mi to taky prislo prdle...ale radeji jsem uz pak mlcela...no a jestli spis i na brichu, tak to jsi dobra...ja bych se houpala jak na houpacce... :grinning:
Tak holky brou brou...ja jdu cucet na film :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 23:18  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
29. kvě 2010 v 07:06  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojky holky.
U nás krásně svítí sluníčko....
Už mám vypranou jednu pračku a jdu dát druhou :wink: A umyté nádobí, tak jsem ráda, že jsem to tak zvládla!! :dizzy_face:
Holky za týden máme s manžel rok od svatby....je to vůbec možný?? :sweat_smile: A 7 let se známe....Děs!! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
eli:jo jo utíká to krásně :wink: mrkni ke mě do alba mám tam fotky našeho klučíka :grinning:
29. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz
ant: Už máš pěkné bříško... Prostě správná těhulka! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
eli:já s mojím budeme mít 5.8 3roky co jsme spolu hezky to letí :slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
eli:děkuju jen ho mám moc popraskané
29. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
ant: Letí všechno až moc rychle! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tím popraskáním, ale nic neuděláš... Já mažu celé tělo a na stehnech mám taky strie... :confounded:
29. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
eli:tak tam zatím nemám jen to břicho a začínají mi malinko prsa a to od začátku poctivě mažu 3x denně
eli:jak je v Praze zítra se tam chystáme tak jsem zvědavá jestli se aspon projdeme???
29. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
ant: Dneska je hezky, ale zítra se to má zase zkazit... :unamused: Tak nevím!
29. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
eli:jé to je škoda já tam tak dlouho nebyla bych se chtěla projít no uvidíme jak se to vyvrbí :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
jéé, holky, my máme výročí od svatby 7.7., budou to 3 roky a jinak jsme spolu 10 let :slight_smile:

eli: já teda mažu jen večer, střídám krém a olej pro maminy z DM od Babylove a zatím v poho...ale neřeším to, někdo maže a má strie, jiný nemaže a nemá :slight_smile:

ant: zítřejší výlet do Prahy závidím .... my bychom mohli jet až v červenci a to asi budu posera...ale chtěla jsem do Ikei, no....btw. kráááááásné fotečky z 3D :slight_smile:

Tady také svítí slunko :slight_smile: můj jel na zkoušku a mně v 10 začínají vycházky, tak vezmu pejska a půjdem se projít k našim na kafínko :slight_smile:
29. kvě 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak už se pomalu chystám na tu naší žravou oslavu :slight_smile:. Už se moc těším. :slight_smile:

@hupcza: dietní oslava? To jsou teda hostitelé jedna radost. No, u nás v rodině rádi papáme i bumbáme všichni, takže se hostíme štědře :grinning:. Taky je to na některých z nás znát :slight_smile:

@antana123: jé, pupík pěkně vyrostl, taky bych měla zítra vyfotit, zkusím si vzpomenout. No nejpozději v pátek chci fotit, to budeme začínat 7. měsíc. :slight_smile:
No a pane jo, Šíma krasavec s atletickejma nožkama :grinning:. To musíš svítit od včerejška jak sluníčko, tím štěstím :slight_smile:. Už se taky těším na úterý. Jsi mne nažhavila ještě víc, než jsem byla a to jsem si myslela, že to víc nejde :slight_smile:

@safryy: taky jsem se bála, že se budu doma nudit. Ale už teď jsem si naplánovala tolik věcí,
a to jsem doma od včerejška :grinning: Hlavně, jak jsem to poslední 2 týdny už nezvládala, tak je tu fakt bordel neskutečnej a pokojíček teda vůbec jako pokojíček nevypadá .... Tak se těším, že teď se to začne konečně hejbat správným směrem. Nejdřív poklidím, kdyby došla nějaká návštěva, tak ať je netrefí a pak začnu s pomalým přesunem z A do B a z B do C a tak, .... však to znáš :grinning:

@hupcza: no, tak super, budeme se těšit, až najdeš chvilku a fotky Aničky nám nascanuješ :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:00  • Odpověz
rennu.ahojky a díky no taky se na zítřejší výlet těším určo prospím celou cestu tam :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:01  • Odpověz
Kov:já jsem na vaší Žanetku taky moooc zvědavá a určo vám dobře zapozuje a bude líp vidět než nám :wink:
29. kvě 2010 v 09:02  • Odpověz
kov:jsem královnou pupíku?????
29. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
@rennu : Já taky mažu od začátku, ale ta kůže si stejnak udělá co chce!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@antana123 : Teď jsem si ještě jednou prohlídla fotečky malého... je doopravdy kouzelný! :dizzy_face: :dizzy_face: Já se už tak těším za týden a den :grinning: :grinning: jdeme taky :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 09:03  • Odpověz
eli:na vaše fotky se budu taky těšit :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.