• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:je dobře že si doma budeš mít na nás víc času :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. kvě 2010 v 09:06  • Odpověz
@antana123: jj, jsem ráda, že jsem doma :slight_smile: Venku je tak krásně, super si to užijeme :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
ant: Jsem zvědavá, jak malej bude spolupracovat..Zatím to celkem šlo, ale když jsem viděla co náš Brouček předváděl na tom UTZ ve 2Ott, tak jsem fakt zvědavá :grinning: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
@antana123: královna pupíků? no, nechám Tě při tom do zítřka, pak se vyfotím a začneme se trumfovat :grinning:
29. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Holky nechte toho :grinning: :grinning: Já chci být taky královna pupíků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
@eliska_v: já jsem taky natěšená na tu naši princeznu, jestli bude spolupracovat a tak, ... Jí to zkusím přes víkend vysvětlit :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:12  • Odpověz
no náš malý ze začátku pozoval v pohodě ale pak už se mu nechtělo tak začal kopat do utz a začal se přetáčet aby se nemohl točit :dizzy_face:
@eliska_v: ty chceš být královna pupíků? Tak to bys musela začít baštit 2x víc :grinning:
kov:tak to jsem zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:
eli:jo jo ty si hubenourek :wink:
29. kvě 2010 v 09:13  • Odpověz
@antana123: no, já jsem taky zvědavá, protože se mi to takhle blbě posuzuje, svoje pupendo vidím většinou zeshora. Ale když se občas zahlédnu v zrcadle či výloze z boku ..... :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
@kovalda : Já mu taky chci zkusit domluvit, tak uvidíme jestli se to povede :sweat_smile: :wink:
Náš malej má zase líné období, kdy se jenom přetáčí, ale za to když kopne, tak do čípku nebo kam (prostě hodně dolu) a bolí to jak čert!! A pak zase nic...Ale furt si říkám, že je s ním snad všechno v pořádku!! Přece nemusí kopat furt ne?? :sweat_smile:
Tak Vám teda holky pěkně děkuju :grinning: :grinning: :grinning: :frowning2: tak ze mě královna pupíků nebude.... :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo.... :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
kov:taky jsem byla včera v šoku když mě můj vyfotil jak obří pupek mám :grinning:
eli:pravidelné pohyby by měli být od 28tt tak mi to řekl dr.tak se neboj jo a jěště se pochválím malý je hlavičkou dolů snad tak vydrží :wink:
29. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
@eliska_v: no jasně, že nemusí kopat furt. Si představ, že ty dobře cílené kopance by provozoval furt :grinning:
29. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
eli:no nevím asi by si mě nepředběhla :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 v 09:16  • Odpověz
@eliska_v: však můžeš bojovat v nižší váhové kategorii :grinning:

No a já to balím, musím se chystat na to velké ŽRASO :grinning:
29. kvě 2010 v 09:17  • Odpověz
@kovalda : :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@antana123 : Takže pravidelné až od 28tt, tak snad jo... Děkuju za uklidnění!! Mně se teď zdají takové sny, že je to děs! :angry:
29. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
kov:pa a užíj si to :slight_smile: já budu dělat chůvu ségra jede volit :slight_smile:
@kovalda : Tak si dej i za mě... :dizzy_face: užij si to! :dizzy_face:
eli:neboj vše je ok a bud ráda kopanečků si užiješ až dost mě bolí všechno hlavně žebra :frowning2:
29. kvě 2010 v 09:19  • Odpověz
ant: tak já v to doufám, že je všechno jak má, ale ty pochyby tam jsou...Hlavně za tenhle týden jsem měla tak ošklivé sny, že je to děs!! :rolling_eyes:
29. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
eli:já to mám taky prostě se bojíme :wink:
29. kvě 2010 v 09:28  • Odpověz
ant: Ale člověk si to bříško užívá, ale občas ty obavy naskočí samy!! :unamused: Hlavně když mě někde píchne, tak chvilkama plaším, ale snažím se to rozdýchat a vždy to zatím pomohlo... :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
eli:jsme na tom stejně obě jsme už něco zažili a proto se bojíme já jsem taky vyplašená ze spousty věcí pořád si říkám že není možný aby se na mě taky usmálo štěstí a já měla nádherný vonaví miminečko :pensive:
29. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
eli:já myslím že to škaredý už máme prostě za sebou :wink:
29. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
@jennymaresova nějaké ovčí peřinky jsem našla, ale extra mě nenadchly. nemusím moc modrou barvu a na žluté mi přijdou nevýrazné.

http://www.e-cipisek.cz/cz/detail/souprava-do-postylky-4-dilna-ovecky-135x100-60x40cm-vetsi-rozmer-supar-cena-amytex/povleceni-do-postylky-nebesa/

http://www.mujeobchod.cz/flanelove-povleceni-zlute-ovecky-na-louce-p-1210.html

http://mamitati.cz/index.php?men0=148&men1=149&men2=159&list=3&prod=4184&usrCmd=details tyhle jsou pěkné :dizzy_face:

http://mamitati.cz/index.php?men0=274&men1=301&list=1&prod=7332&usrCmd=details

Jinak jsem vás dočítala včera v posteli na mobilu, a z tama se nějak nemůžu připojit na svůj login, tak to pak ještě projedu.

Jo a poloha mimáka, je možné, že je furt napříč? mě totiž dělá kolem těsně pod pupíkem takovou brázdu, z profilu jde jakože do špičky a když se hýbe, tak na levé i pravé straně břucha v tomhle pásu, dule vůbec.
a mám taky hodné klidné miminko, je takový něžný a miloučký, skáče mi bříšek ale jen to tak příjemně hladí.
29. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
ant: Já v to doufám a věřím, že te´d už bude jenom dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě musí!!
Vůbec mi ale nedochází chvilkama, že budu máma...Já zrovna já budu máma!! :slight_smile:
29. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
Tak já se jdu na chvíli natáhnout k manželovi... :slight_smile: Je po noční... tak mu jdeme dělat společnost s Borečkem :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojky holky tak vás pomalinku dočítám ale koukám vy ste se nějak včera rozkecaly až sem odešla :unamused: chjo :fearful: .No včera sem byla z malou na tom dnu dětí a mužu říc že to bylo fakt na houby počasí bylo fak nádherné svítilo slunko a bylo jak v létě malé sem poprvé tento rok oblekla šatičky ale ještě mněla štrample a ja jsem mněla třičtvrtáky co jsem dostala od babičky a triko s krátkým rukávem sme měly obě :slight_smile: :wink: .Den dětí byl naprd protože si to neumněly zorganizovat celou dobu psaly že to budeme mít na náměstí a pak to v tom největším vedru daly dovnítř do hlay takže sem s toho ani ja nemněla nic a vucec jsem se tam nezdržovala a neslyšela ani veronu chjo sem se tak těšila a nic stoho nebylo :cry: mně včera fakt naštvaly,malá se teda alspon povozila na kolotočích a pak sme se šly projít,ale neš sme tam došly tak sme říkaly at už sme tam a mužem se napít strašnou žízen sem mněla a oni tam nakonec nemněly ani jeden jediný stánek no maras,hnus nelýbylo se mi to sklamaly mně včera :angry: a to jsem se tak těšila :unamused: .Jinak holky včera sem myslela že se zblázním mněla sem na sobě kratasy jak sem už psala a zašly sme si na jedno pivko když sem seděla tak malí mi rytmicky kopal do močáku,no ne že kopal ono to byly určitě jeho ručičky a v ritmu mi mačkaly asi jenu minutu močák a ja bez toho že bych si toho byla vědoma jsem na záchodě zjistila že mám mokré kratasi,navíc nevím čím to ale normalně změnily barvu na tom mokrém místě na ružovou barvu,no povím ´vám cítila jsem se fakt děsně a to jsem byla pěkný kus od baráku :frowning2:No ja musím mít v břichu fakt fodbalistu malí rukama do močáku a nohama už kope nad pupíkem ale do toho močáku je to fakt síla.Jinak ja kopance cítím dá se říct přes den sem tam a nědy i v kuse pul hodiny :wink:

@antana123 máš moc krásné ty fotečky,já ti to normálně závidím :slight_smile: moc krásný Šimonek :slight_smile:
holky u nás je dneska tak škaredě vypadá to na déšt no síla mně picne a to mnělo být krásně :cry: .Jo malá včera od babičky dostala malí deštník tak je stoho nadšená strašně se ji líbý :slight_smile:
Jaké je u vás počasí?jdu vás zase trošku dočíst :slight_smile:
29. kvě 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.