• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@antana123 co to sou ty první pohyby co ste se bavily o tom rození ? :unamused:
@hupcza jak to budu mít ja asi nevíš že když malá mněla rok tak jsem začala pracovat a smlouvu jsem mněla na neurčito a pracovala jsem celý rok a pár dnu,pak sem skončila,ted sem dělala jen brigadu takže to nepočítám,myslíš že budu mít nárok na mateřskou?a jak se to púočítá když sem v te práci mněla jen 10000 plat. :unamused:
29. kvě 2010 v 11:51  • Odpověz
@safryy tak s tím spaním no to já spím jednou na levém boku podruhé na prácém a celou noc se to mnění pořád se to střídá u malé jsem spala tak samo a myslím že to je blbost ono mně malí vždicky poví kopancem když se munelíbý jak ležím :grinning: ale na zádech spát to mi teda nejde to mi je špatně ja mužu jen na boku,když sem nebyla těhotná tak sem hodně spala na břichu tak asi proto ted pořád jen bok :slight_smile:
@kovalda ted jsem si dala sladký oplatek a malí začal reagovat :grinning: tak asi na tom něco je :slight_smile:))) se máš jak jdeš dneska na tu žravku mnam a nech si cutnat i za mně :grinning: :wink: pak písni co dobrého si papala at stoho něco mám :grinning: :grinning:
@antana123 tak to tě budeme muset jmenovat králůovnou pupíku :slight_smile: ja jsem se teda už dlouho nefotila a ještě chvilku počkám :wink:
29. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
luci:no já jsem uváděla datum prvních pohybů a oni ti tam napíšou termín podle tohoto datumu ale tím se nikdo neřídí :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
@antana123 tak to gratuluji že je šimonek už dolu hlavičkou :slight_smile:,ja si holky ale neumím představit jak to ty mimča mužou tak dlouho vydržet vzhuru nohama :unamused: no síla :slight_smile:
Jinak myslím že mimča začínají mněnit polohu hlavičkou dolu kolem 27 až 28 týdne ale mužou i později :slight_smile:)))
co dneska vaříte?Ja už sem fakt sociálka ale ještě smne odevzdaly flašky a dělám omáčku kríži a zeleninovou polívku tak alspon něco :slight_smile:Jiank tak za hodku pujdem do opchodu čekám až se doděla omáčka :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
@antana123 aha tak to už chápu :slight_smile: jak je tam u vás dneska:slight_smile: ja jdu vybrat povlečení na postýlku a poslat to bráchovy at ví co koupit :grinning: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 12:20  • Odpověz
holky tak nakonec bude povlečení takové :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
budu mít nebesa,povlečení a ochranu te hlavičky :slight_smile:)))
29. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
luci:pěkné povlečení :wink:
29. kvě 2010 ve 14:00  • Odpověz
@antana123 děkuji :slight_smile: no koukám že tady opět je nějak ticho zase odejdu a vy se rozkecate :slight_smile:)) jdu z malou do opchodu koupit něco na večeři a projít se zároven,vylízá tu slunko tak snad se po cestě neuškvařím teplem protože kratasi si nedám od rána bylo hnusně , :unamused: Tak ja mizím holky budu tu určitě večer snad vás nebudu zase dočítat čtiřma stránkama papa a pěkný den :wink:
29. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
luci:pa :wink:
29. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
ahoj holky,
dočítám vás už půl dne :slight_smile:, mezitím uklízíme, vaříme, venčíme :slight_smile:
díky za uklidnění :slight_smile:
kov: tak to se ti nedivím, že tě teda naštval, aspoň, že jsi doma a že jste holky o.k. :wink: . Já když jsem mu řekla taky, že mě pobolívá podbřišek, tak mě řekl jen ať se šetřím a ani UZ mi nedělal, tak jsou na tom asi podobně naši páni dr :unamused: . Takhle jsem nakoupila u nás v rodince :slight_smile:
ant: gratulka, no vidíš a pak že jste malý :slight_smile:, máte super fotky Šimonka
eli: taťka mě teda taky dojal :wink:
kov: užijte si oslavu, my měli taky jít, ale brácha dělá celý víkend, takže se oslava odkládá :pensive:
eli: hrozný sny mám taky, dneska jsem se vzbudila celá spocená, o masový vražedkyni se mi zdálo, hrozný :angry: , nevím kde se to v tý hlavě bere
29. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
beru:ahojky tady je to dneska nějaké mrtvé večer máme grilovačku už se těším :slight_smile:
29. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
beru:to je odkaz na postýlku :wink:
29. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
ant: užijte si grilovačku, mňam vy se máte :slight_smile: a dík za odkaz :slight_smile:
koukám, že je tady něják mrtvo
mě poslední dva dny honí hrozná mlsná, nevím co bych do tý papuly narvala :angry:, kdyby to aspoň na tý váze nebylo znát, ale ono jo :confounded:
29. kvě 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jen na skok. Byli jsme dnes nakoupit v Tescu a mají do 1.6. slevu 30% na veškerý dětský textil a mají fakt pěkné věci. Třeba 3 ks overálků na spaní jsem koupila 217,-. Tak kdo ještě nemá nakoupeno, tak doporučuju :wink:
29. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
holky...stranka se super levnyma plinkama pampers....treba se to nekomu bude hodit :wink:
http://www.vsevyhodne.cz/detske-plenky/
29. kvě 2010 v 17:45  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
tak jsme doma, už jsem byla i spinkat, to jezení mne vyčerpalo :slight_smile:
Teda holky, to bylo něco :slight_smile: Já teda maso nebaštím, už jen ryby, ale ostatní si daly masové menu, takže výběr tuším z 14 druhů masa, které nosí na obřích jehlách a nandavají dle vašeho přání na talíře a grilovaný ananas a kukuřice a ryby, ... No a k tomu ještě salátový bar, na kterém jsem hodovala i já - losos, sushi, sýry, houby, .... no prostě mlaskačka :slight_smile:
Tady si to můžete přečíst, všem můžu doporučit :slight_smile: A když se tam jde takhle dřív, že zaplatíte do 18 hodin, tak to ani není tak drahé, když si vezmete, kolik se tam toho zbaští :slight_smile:
http://www.ambi.cz/ambi_brasiliero2_menu.php
29. kvě 2010 v 18:51  • Odpověz
@beru3nek: tak to máte super krámeček teda, že se tam tak lacino nakupuje. :slight_smile: U nás zorganizovat oslavu bylo taky náročný, bylo nás celkem 15 :slight_smile:

Tak a jdeme se trochu vyvětrat na zahradu. Manža jde sekat trávu, tak mu jdu dělat odborný dohled :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:00  • Odpověz
@antana123: u mne vlastně ani pohyby nějak dr. neřešil, jen se ptal, jestli je mám, ale aby podle nich něco přepočítával, ... kdepak

@lucinecka222: mně teda Žanda taky výborně reaguje na sladký, to je skoro zaručený, začne se po chvilce krásně vlnit :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:01  • Odpověz
kov: koukala jsem, no vypadá to na samou mňamku, ani nevím kolikrát co je co :slight_smile:
my měli k véče párky v rohlíku, a taky jsem si teda pošmákla :slight_smile:
u mě taky nic neměnil, podle pohybů, hlavně mám furt jen ten jeden termín, tak jsem hrozně zvědavá, kam mi ho posunou :slight_smile:, když to brali podle mojí poblázněný MS
29. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky,

poslední dobou vás nějak flákám....zkusím dneska alespoň něco dočíst :wink:

Dneska jsme byli v Gennetu na 4D a byl to úžasný zážitek. Lukášek je teda úplně stejný tajnůstkář jako Kuba, taky se pořád schovával do placenty, takže nakonec máme jenom fotky místo videa ale s Kubíčkem jsme to tak měli taky :wink:
Jinak jsem utahaná jako kotě, po 4D jsme jeli do Alzy do Holešovic a tam jsme strávili celé odpoledne...byl tam dětský den pro děti, tak si to Kuba fakt užil.
Tak já ho jdu vykoupat a vložím pár fotek a pak vás teda zkusím dočíst. :slight_smile:
29. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
@beru3nek: jo, je to fantastická mňamka, člověk si to ani nedovede představit, to se musí zažít :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mně termín taky vůbec neupravovali, ale musím říct, že víme datum zplození a dle něj je termín odlišný jen o 2 dny, takže vlastně trefnej. Malá si stejně sama vybere :slight_smile:

@marge: jé, tak vy jste byli dneska, to muselo bejt parádní. Jdu vyhlížet fotečky :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:06  • Odpověz
marge: to čumím, že chodíte na 4D o víkendu, těším se na fotečky :slight_smile:. Co by se ukazoval, budou mít rodiče překvápko si určo říká :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
Beru: to že je to kluk už víme z 20tt :slight_smile: a dneska nám to jenom potvrdili ale celkově se prostě furt schovával do placenty, nebo si strkal ruce a nohy před obličej lumpík jeden :wink: . Jinak v Gennetu se chodí většinou o víkendu asi aby se mohli zůčastnit i tatínkové :slight_smile:
Kov: bylo to fakt úžasný, akorát Kubíčka to moc nebavilo :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
@marge: jé, máte krásný fotečky :slight_smile:. Já už se tak těším na úterý :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz
marge:máte krásný fotečky
jinak grilovačka je super nažraní jsem monstrozně :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Kov: mám jich asi 17 ale na těhle je vidět nejlíp, ještě tam dám jednu s tou nožičkou u hlavy :slight_smile:
Jo, v úterý si to taky krásně užiješ, neboj...je to fakt super zážitek :wink:
29. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
čauky

tak jsem se trošku polepšila a bouchla jsem do alba dvě ančiny fotky :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
marge - já netuším proč moje obě děcka se při utz držely za hlavu .... snad aninechci vědět proč :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.