• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hup: myslíš, že se Ti tím snaží něco naznačit? :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
komi: tý jo my byli teď na ty 4 dny na tom srazíku a tak jsem říkala,že nebudu ujetá a budu používat jednorázovky ..
no a jsemdokonale vyléčená - jak neměl nikdy opruzenou prdelku, tak teď to byl takový masakr,že se z toho týden po přechodu zpátky na látkovky vzpamatovával
myslela jsem si,že zkrátka ondra na opruzeniny netrpí, jako jiné děti ....no a ono to je jen těma látkovkama :slight_smile:

jen teď nevím,co s dovčou,jelikož vláčet se sebou na týden deset dní někde k moři látkovky se mi nechce,ale takhle :confounded: mu zarudnout prdelu- no to se mi chce ještě míň :confounded:
29. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
marge: no prááááávě ...a kdo se moc ptá,moc se doví :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
marge: myslela jsem obličejíček, aby jste hádali po kom asi je :slight_smile: špatně jsem to napsala :wink: jé, super fotky, krásně je brouček vidět :grinning:
hupcz: to je panenka :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
hupcza: to jsem netušila, že je mezi plínama v opruzeninách takový rozdíl, tak jsem zas moudřejší :wink:
29. kvě 2010 ve 20:35  • Odpověz
beru: no já mám 14měsíční dítě a taky ještě před 14dny nee :slight_smile:
samo to tak nemusí nutně působit na všechny děti....ale třeba to je dobré vědět, kdyby se nedařilo tonějak pořešit mastičkama, že řešením může být i tahle změna
29. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
@kovalda juvá ty děláš chutě babo :slight_smile: :wink: bych si dala ,až bych se nacpala a ani se nepohla :grinning: :grinning: :grinning:
@marge taky máš krásné fotečky :wink: hokly ja vám ty 3d ultrazvuky závidím :frowning2: chjo snad budu mít taky alspon fotečku :frowning2: kolik si dala za 17 fotek?
Holky ja sem dneska nějaká zniočená asi to počasí mně ničí :frowning2:
29. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz
@antana123: jé, tak jste taky dobře napapaní, super :slight_smile:

@hupcza: neboj, oni se drží za hlavu, že jsou to myslitelé :slight_smile:, určitě nenaznačují nic jiného :grinning:
Jé, to je krásně vidět rozdíl za těch 5 týdnů - jak je i baculatější a takový už krásný miminečko hotový :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
@lucinecka222: no, však já jsem se taky nacpala, že se ani pohnout nemůžu :slight_smile: :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:50  • Odpověz
kov: a joooo ...intelektuálové ....no já bych raději úplně normální dítě :grinning:
no ono se říká,že od 26tt to už je prďolka,který by v případě porodu měl přežít ,i když v inkubátoru ...ale prostě,že už to jsou zachránitelní drobci
29. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Holky, myslím, že Žandule už je otočená taky hlavičkou dolů a podle všeho má tvrdou palici po mamince a teď si ji zrovna opřela o močák a to je teda síla :fearful: :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
Hup: tak mu na tu dovču zkus koupit nějakou jinou značku.

luci: no právě že jsem byla příjemně překvapená, před 3 roky jsem za asi 10 fotek dala necelých 1300,- a dneska jenom 900,- :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:52  • Odpověz
@hupcza: jé, takže mimouškové už teď mají velkou šanci na přežití, to je krásná zpráva :slight_smile:
No, třeba to nebudou nějací šílení myslitelé, jen jste ji zrovna rušili uprostřed důležitého dilematu - mám tu mámu kopnout do močáku anebo radši zatahat za pupeční šŇůru, že bych si něco dala? :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
kov: to moje zlatíčko je furt hlavou hore (což nevadí -má fůru času) ..ale ten tanečníparket na močáku a konečníku by si mohla odpustit :angry: :grinning:

marge: no asi ju ...

kov: tak to je fakt dilema - ale pokud bude po bráchovi žravá a aktivní,takby to mohlo odpovídat :grinning:
29. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
@marge jo tak to je super cena :slight_smile: mi tady dáváme za jedno 50 korun no a za 10 minutové video 500 jinak u každého doktora je to jiné z rodiny mně jedna objedná k jejímu doktorovy jak mně teda vezme a udělá mi fotrčku a tam stojí jedna 80 korun :slight_smile:
@kovalda to víš no ted je napapaná a tak se musí protáhnout a uvolnit a taky si pohrát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
Holky, jsem úplně grogy, takže odcházím do hajan :wink:
29. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
to já něják netuším jak je brouček v bříšku, když je to takovej lenochůdek :slight_smile: , spíš tipuju na hlavičku nahoře podle toho, jaký mám občas tlaky na spodek
jo jo, už něják myslím 24 týden je hranice, kdy se dá mimísek zachránit
koukám tady se dneska pěkně baští, jsem si dala mandličky a sušený banány k birelkovi, ach ty těhu chutě a žravost hlavně :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
@marge dobrou noc ja za chvilku taky mizím :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
holky ja taky dneska jsem totalně mrtvá mizím do hajan papa a dobrou noc :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
dobrou holky a hezký sny :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
@marge: dobrou :slight_smile:
@lucinecka222 : dobrou :slight_smile:

já tu ještě pobudu, musí mi ještě trošku slehnout, abych vůbec usnula. Dám si ještě čajík
29. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
kov:my měli jen na oběd kuře s rýží a ke kafi kousek zmrzky a ovoce .....light :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
@hupcza: no vidíš, tak to se docela polepšili, co? :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:45  • Odpověz
kov: to jooo :grinning: .....ale víš co..já jsme zase ráda - kdyby byly chlebíčky a dorty,těžkobych bojovala s ondrášem- takjsmemu mohla dát všechno - zmrzku zaspal a ovoce miluje
on je dokonce takový exot, že když mu někdo dává čokoládu,sápe se na jahody, na srazu dostal brumíka a tak na něj nechápavě hleděl a pak si vzal ze stolu ananas.....jsem ráda, že sám upřednostňuje ovoce :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz
@hupcza: no tak to je super, že miluje ovoce a dá mu přednost před nezdravostma. Jj, někdy je to k dobru, že na vás šetřej :slight_smile: Vlastně to bylo prospěšný :grinning:
29. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
No, mně se vrátil manža z pivečka, tak to balím. Půjdeme taky spinkat. Tak pa a zítra ... :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
manaža má sraz po20letech - takjá budu ještě dlooooouho samá samičká :grinning:

kov: dobrou
29. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
čauky :slight_smile:
už jsem vzhůru od 6 ráno, ještěže už jsem doma a můžu zítra vyspávat jak chci :slight_smile:
30. kvě 2010 v 07:14  • Odpověz
už se nikdy tak nepřecpu, beztak jsem nemohla spát pořádně kvůli tomu plnýmu břichu
30. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
za půl hodinky vyrážíme směr Praha holky jak tam je???
30. kvě 2010 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.