• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hup:pěkný fotky Anči :wink:
30. kvě 2010 v 07:33  • Odpověz
Kov:jelikož jsem se sprominutím nažrala tak jsem taky nemohla spát no nic holky končím pa večer se ozu jak bylo :wink:
30. kvě 2010 v 07:36  • Odpověz
@antana123: jé, tak si to v Praze užijte.
Netuším, jak tam je, ale tady je po dešti a sice zataženo, ale fajn :grinning:. Tak si to hezky užijte.
30. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Tady nikdo, tak si jdu ještě dáchnout :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:04  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:12  • Odpověz
ant: užijte si to, u nás je pod mrakem, ale zatím neprší
koukám, že jsme na dnešek něják nemohly všechny spát, já jsem taky vzhůru někdy od půl 7, jsem se furt převalovala, ale už se těším na šlofíčka po o :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahojky holky a dobré ránko přeji :slight_smile: já vám povím to byla dneska noc :unamused: malí mně o pul čtvrté zbudil kopancama do močáku a cca pul hodiny kopal a kopal :grinning: no asi mněl diskotéku i když nehrála hudba :grinning: ale síla nevěděla sem jak si lehnout ale nakonec jsem to zaspala ani nevím jak :wink: ted jdu snídat jěště nevím co si dám ale uvažuju nad kakaem a chlebem z máslem a marmeládou mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@antana123 pořádně si to užij v Praze :wink:
@kovalda no pokud si snědla něco teškého tak je to možné ale myslím že to už si musela být vytrávená než si šla hajat ne :wink: vždit to není na škodu se někdy když je k tomu možnost pořádně nacpat :grinning: :slight_smile: :wink:
30. kvě 2010 v 08:51  • Odpověz
@beru3nek jo tak na tom sme stejně ja se sice převaluju celou noc ale k ránu se budím taky brzi ale pak ještě nachvilku spím :wink:
30. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
ja jdu snídat :slight_smile:
30. kvě 2010 v 08:55  • Odpověz
já měla k snídani přesnídávku :slight_smile:, jsme totiž totálně vyžraný, není tam fakt nic
co plánujete na dnešek?
my jsme pozvaný k našim na obídek na chatu, tak mrknem po houbách, ale začíná tady pršet :confounded: , tak nevím co z toho bude
30. kvě 2010 v 09:14  • Odpověz
tak koukám že tady je ještě mrtvo tak ja si mizím něco udělat a pak letím z malou ven na písek vypadá to že bude pěkně :wink: kdyžtak večr zase dojdu možná i přes den nakouknu co se řeší :grinning: :wink: :slight_smile:
30. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
@beru3nek my tady máme zatim krásně sluníčko svítí tak toho využiju a pujdu z malou na písek :slight_smile:)))no my už sme taky totálně vyžraní ale taky sme totálně bez peněz takže nemám s čeho ani nakoupovat maras no :frowning2: sem tam nam pomuže mamka od chlapa ale stejnak sme na mizině,chystám se jít na sociálku jen co mi to rpg pošle dodatek ke smlouvě mají čas a už mně štvou mněla sem smlouvu na rok a ta mi skončila 20.5 a ještě pořád nemám dodatek a ani mi nevolaly :angry: chci si tu jít nahlásit trvalé bydliště a požádat si příspěvek na bydlení :unamused: snad už ty zadky zvednou a pošlou mi to :angry:
30. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahoj holky,
nestiham docist a tak aspon co jsem zmakla:
hup...Anicka je rozkosna...uz ma ten cenisek takovy bunclaty :dizzy_face:
anty...uzij si vylet do Prahy, doufam ze vam nebude prset :wink:
beru...na chatu bych se taky s radosti vydala...takze lehka zavist :grinning: My mame chajdu na Ostravici....a je mi po ni taaaaaaak smutno :pensive:
luci...RPG jsou smejdi do jednoho....maji na vsechno hafo casu....kdyby ty zasrane byty prodali, byl by klid. My mame teda stesti, ze ten nas dali celkem do cajku....ale to najemne tedka :angry: Kdybychom splaceli pujcku ve vysi najemneho, tak uz mame postaveny barak a k tomu super auto..... :confounded:
30. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz
@lucinecka222 : tak to musí být hrozný nemít ani na nákup, to si nedokážu vůbec představit :frowning2: to vás teda lituju
u nás stal přítel pr..... nahoru :frowning2: , chata se zrušila, protože ráno pršelo, tak jedem na nákup a pak k našim na obídek, tak snad se mu ta nálada zlepší :wink: nelíbí se mu, že k našim jezdíme skoro každý víkend, že jsem prý mamánek :grinning: no chlap no
30. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz
Jo a jeste kov....ta zranice musela byt bomba!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ted jdu vymyslet nejakou snidanku....dite taha za snuru a zuri :grinning:
Vcera jsme Verunku nataceli na video...uz jsme to chteli udelat davno, ale nejak jsme se nedokopali. Ona jak zacne blbnout, tak mi hopsa cely bruch....tak to sestriham a poslu tchynce....Ona se vzdycky tak bombovne raduje uplne ze vsech info ktere ji dodame, ze z tohohle bude mit fakt mega radost :grinning:
30. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
beru...tak to je skoda, ze se chata rusi...bylo by tam hezky i za deste :slight_smile: Ale nahradni plan je taky dobry....A jezdite k vasim tak casto? Ja nekam na obedy jezdim desne rada....za prve nemusim varit a za druhe...nemusim varit.... :grinning:
30. kvě 2010 v 09:54  • Odpověz
@safryy JJ už mně štvou,a s tím nájemným ještě víc :frowning2: :angry: jsou to prostě sv..ě.
@beru3nek jo no není to lehké hlavně sem stoho na nervy,když jsem pracovala tak to ještě šlo ale ted jsem bez práce takže ty peníze budou chybět,chlap místo práce dělá ještě fušky a tam zarobý ale to má vyplácené na dvakrát takže taky na houby protože se to pak uvalí a je prd :frowning2:
holky našla jsem super omalovánky na internetu,jedny jsou k vymalování přímo na internetu a ty další si mužete vytisknout no bomba :slight_smile: :slight_smile:
http://www.omalovankyprodeti.cz/k-vytisknuti/krtecek/

http://onlineomalovanky.info/tom-a-jerry/
30. kvě 2010 v 10:10  • Odpověz
holky ja se jdu ´dat dokupy a letím z malou ven :slight_smile: tak pa
30. kvě 2010 v 10:22  • Odpověz
@lucinecka222: jé, tak sis taky v noci užila. No, aspoň nejsem sama. Nevím, kterou částí je malá u močáku, jestli hlavou nebo nožkama, každopádně tam tlačí statečně.

@beru3nek: jé, vy se máte,jedete na obídek :slight_smile: To já budu muset něco vymyslet sama. :slight_smile: Tady je docela mokro - po dešti a asi pršet ještě bude, takže ven asi moc nepůjdeme.
Ale vyžraný jsme taky, tak možná by se hodil nějaký nákup, ale asi to necháme na zítra. Upeču chleba a v mrazáku je zmrzka :slight_smile:, to nějak přežijeme :slight_smile:
Aha, tak chata se nekoná, jak čtu. No, tak mu uvař něco dobrého, ať se mu zlepší nálada. :slight_smile:
30. kvě 2010 v 11:56  • Odpověz
@safryy: jé, tak to bude mít tchýně radost, když jí pošlete tancující břich :slight_smile:

Já jsem po dvou hodinkách spánku a malá teda stále slušně tlačí na spodek a chvíli i kopkala, tak je možná nožkama dolů, fakt nevím. No uvidíme v úterý na utz, jak je otočená. :slight_smile:
Ještěže jsem už doma na té neschopence, protože spaní začíná být dobrodružstvím :slight_smile:
30. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda no tak my sme se dostaly ted s venku začalo buřit a prší chjo :frowning2: včera chlap donesl domu jedno rozbyté vajíčko a tak jsem uvažovala že uděla lívance a opět nemám na mlíko,v peněžence deset kaček a za to mlíko nebude :frowning2:takže ani lívance božéééééééé socky sme mně už to nebaví :cry:
30. kvě 2010 ve 12:53  • Odpověz
@lucinecka222: teda to je hrozný, že ani na mlíko nemáte :frowning2: A to ten tvůj mužskej teda s tebou furt bydlí, nebo jak to je? Jíst chodí k rodičům nebo co?
30. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
@kovalda no zůstal s náma ale nezapomenu mu to co mi řekl,jeho mamka nám hodně pomáhá už od začátku mněsíce a věřím tomu že je snás na nervy tak jak mi ted moje mama poslala 14 korun na mlíko a volala mi a nebyla zrovna nějak nadšená :cry: ale když ja za to kurna nemužu :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lucinecka222 : To je strašný!! A co ten Tvůj chlap...?? ten nechodí do práce?

Jinak mám dnešní pupík v albíku.... Holky to je strašný 24tt.... :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 13:14  • Odpověz
@lucinecka222 nakonec jsem si s těch peněz vzala jen 3 koruny a zbytek ji poslala spátky a koupila jsem si to mlíko a už sem uplně švorc :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lucinecka222 : Ach jo...To je strašný! :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:22  • Odpověz
@eliska_v máš už teda pořádný pupík :slight_smile: ja se teda zachvilku taky vyfotím :slight_smile: chlap pracuje ale má tam málo a tak chodí ještě po fuškách ale tam mu to vyplatí jen na dvakrát takže na houby :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
@lucinecka222 : to je šílený! :frowning2: Já si tohle neumím připravit!! :frowning2: My máme taky ňákou půjčku a to jsem si myslela, že jsme na tom špatně, ale asi fakt nejsme... :confounded: Je mi to moc líto!! :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
ahojky holky
taky vkládám foto pupíku :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
@lucinecka222 : Jinak děkuju...Příjde mi, že prcek už má chvilkama málo místa, tak radši spinká,,,Když se pohne, tak se pohne celý břicho :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.