• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@laurinka.22 : Nádhera"!!! Závidím (v dobrém) ty Tvoje krásné fotečky :wink:
30. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
@eliska_v děkuji za lítost :frowning2: :cry: nevím ani sama jak nakonec skońčíme :cry: ale nebudu vás tady tím nějak zatěžovat jsou to moje starosti a nechci at si myslíte o mně něco špatného :frowning2:

nomalí je dneska teda pořádně akční od rána mně furt kope do močáku pomoooooooooccccccc :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
@lucinecka222 : Od toho jsme tady, aby jsme se navzájem podpořily... Vůbec nikoho neotravuješ!! :slight_smile:
U nás malej občas kopne, ale jinak asi spinká!! Poslední 3 dny je chvilkama až moc klidnej!! :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
@laurinka.22 juvá krásný pupíček :slight_smile:))) :wink: moc krásně rostete :wink:
30. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
@eliska_v jsem ráda že se mužu svěřit,trošku se člověku hned uleví :cry: docela mám v pamněti slova kamaradky která mi říkala ted v pátek a proč jsem si teda pořizovala druhé dítě,no já na to přišlo to nečekaně a nejisem svina abych dala mimčo prič když je zdravé.Co by to bylo za přístup,ja potraty nesnáším sama jsem vyděla na videu jak to vypadá a jak se to dělůá a je to hnus pokud je dítě zdravé tak ho přece nedám prič ne :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
@lucinecka222: to je fakt síla. A on nepracuje?

@eliska_v : jj, letí to, viď? :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
@kovalda pracuje a dělá fušky jak užsem psala víš :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky,
nepamatuju si, co jste vše probraly, tak nebudu reagovat. Včera jsem se tu už neukázala, byli jsme na gyndě na pohotovosti :frowning2: , měla jsem několikrát na toalětní papíře kapky jasně červené krve, tak nebylo co řešit. Naštěstí je vše ok, absolvovala jsem monitor, vyšetření čípku, vnitřní sono o utz přes bříško, srdíčko mu kontroloval a je vše jak má být...ale ty nervy.....

Jinak od rána pomáhám manželovi s Aj na zkoušku, před obědem se tu prohnala bouřka a ted mám chvíli pauzu, kafíčko, zákuseček a zase makat.

lauri: nádherné fotky :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz
@rennu mnam zákuse to bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to je dobře že ste oba v pořádku,ono se říká že prej když je děloha nízko tak některé ženy krvácí,no ale člověk nikdy neví s čeho to muže být :frowning2: musela si být v škou co :frowning2:
30. kvě 2010 ve 13:54  • Odpověz
holky už mám fotečky v albíčku
@eliska_v ja už sem si dala taky fotečku do albíka :slight_smile: ale zdá se mi to nebo máš větší pupík? :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
@eliska_v: jj, taky jsem si myslela, jak to máme či budeme mít těžké, že máme taky hypotéku a tak ..., ale luci, to jak jste na tom vy, to je hrůza :unamused:

@lucinecka222: luci, neblbni, jestli se tady nemůžeme svěřovat, tak kde? A neuvažoval ten tvůj o hledání nějakého nového místa?

@laurinka.22: máš krásný fotečky, bříško teda taky pěkně poporostlo :slight_smile:

@rennu: teda, to tě muselo vylekat. Hlavně, že je to v pořádku. Koukám, že vás vyšetřili pořádně, tak aspoň můžete být klidní, že je opravdu vše O. K.
30. kvě 2010 ve 13:58  • Odpověz
@kovalda on mněl nabýdku práce ale z te práce kde je nemuže ted odejít protože když nebyly peníze tak on vozíé z firem tržby víáš a tak si pujčoval na splátky a vždy z peněz z fušky to tam dal ale oni mu na to ted přišly a říkaly mu že ho dají na policajty za krádeš,a za další by mu z výplaty daly jern pulku a museůl by tam býr´t ještě dva mněsíce než by našly někoho jiného.Když oni platí jak h....a a nezajimá je že stěch peněz co oni dávají se nedá vyžít :frowning2: takže ted nemuže odejít no :frowning2:
30. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
luci, eli: holky, oběma pupíky pěkně vyrostly :slight_smile:, ti vaši klučíci tam mají pěknej obejváček :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:03  • Odpověz
luci: no, tak to opravdu odejít nemůže, tak snad to brzy splatí, aby mohl najít jiné místo, snad lépe placené
30. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
luci: jojo, vylekalo mě to...jééé, ty máš hezký pupík :slight_smile:

kov: byla jsem překvapená, jak se mi věnovali...nakonec mě totiž poslali vzhledem k tt na porodnici, tak si pak mudr dělal legraci, že to mám nanečisto za sebou a že doufám, že už vše bude v pořádku a uvidíme se až u porodu :slight_smile: Dokonce to byl syn mé gynekoložky.... :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
@lucinecka222 : Já nevím jestli mám větší, ale obě už máme pěkné bubínky.... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
holkýý ja se bojím na uhodil blesk do baráku :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :confused:
30. kvě 2010 ve 14:15  • Odpověz
@eliska_v děkuji za komentářík inspirovala jsem se od tebe a udělala si album pupíku zvlášt tak´m se koukni tam uvidíš jak roste :wink: hodíš mi tam komentářík :slight_smile: :wink:
30. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
@kovalda jj mají tam hodně místečka :slight_smile: děkuji za pochvalu :slight_smile: :wink:
@rennu děkuji za pochvalu pupíku udělá to člověku radost :wink: :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:21  • Odpověz
luci: není zač :wink: také musím poprosit manžu o fotky, ale zítra jde na tu zkoušku, tak uvidíme, kdy bude mít čas a náladu :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
holky tady začalo tak buřit a prší jak strhané no síla :frowning2: to je počasí na prd :frowning2: snad to má antana v Praze v pohodě :unamused:
30. kvě 2010 ve 14:27  • Odpověz
@rennu no to ja musím taky říct chlapovy at mně vifotí ja se totiž pořád fotím sama :frowning2: ty blesky tu lítají kolem baraku jak blázen :frowning2:
30. kvě 2010 ve 14:28  • Odpověz
@eliska_v děkuji za komentářík si zlatá :wink: :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj holky a přeju pěkné nedělní odpoledne,
akorát odpočívám po obědě a vaření vůbec, dnes jsem se přemohla a udělala tři chody + sváču, taky se mi podařil husarský kousek, spálila jsem si břicho asi 1cm na pupikem mam obtisklej hrnec, no 10cm jizva, doufám že mi nezůstane, bolí to jako čert, tak chladím tuxíka zvenku. Unás se od včerejška jen sledují politické debaty, venku je po dešti tak možná zajdem na malou procházku a pak mě čeká úklid bytu.

rennu, četla jsem co se ti stalo, tak hlavně že jste vpořádku, to je moc dobře a ty nervy ti věřím, tak odpočívej.
luci, uvás bouří? unás teda nic, naštěstí, já se bouřky bojím jen večer jinak ani ne
30. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
autor
holky, děkuju :slight_smile:
no porostli jsme slušně........
eli: teda tobě ale snad roste každým dnem to bříško.....krása.....a máš podobný tvar jako já, taky takovou kuličku špičatou.... :slight_smile:
naše mládě se dneska dobře šmrdolí, snad tam dělá kotrmelce, je to sranda, jak se mrví.......
30. kvě 2010 ve 14:43  • Odpověz
@alisek jj u nás lije jak skonve a je šílená bouřka :frowning2: ted to nachvilku ustálo :unamused:
30. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak jsme zpět z obídka a procházky, kolem poledne byl u nás teda mega chcavec s bouřkou
saf: to je super nápad, s tím videem, to bude tchýně dojatá :dizzy_face:
@safryy: já taky k naším jezdím ráda, přesně z důvodu co píšeš, nemusím vařit :slight_smile: a přítel nechápe proč tak často, když jezdíme k jeho tak jednou za měsíc, přijde mi ale že to mají holky prostě jinak než chlapi, že jsou prostě na rodiče fixovaný víc, když mají hezkej vztah :slight_smile:
luci, eli: pěkně rostete :slight_smile:
@laurinka.22 : krásný fotečky
@lucinecka222 : vy to teda nemáte vůbec jednoduchý, já jsem si pořád říkala, jak to zvládnem a když vidím, jak to může být jinde, tak už nad tím vůbec nepřemýšlím. To je hrozný nemít ani na mlíko :confounded:
30. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
@beru3nek není to jednoduché a hlavně hodně na nervy :frowning2:
holky dívejte takhle rosteme
30. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
@lucinecka222 : týjo to ještě koukám porostem :slight_smile: , neboj bude líp :slight_smile:
30. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
@beru3nek snad ano než se narodí malí :frowning2:prostem to jo,ja se chystám tak za hodku dělát ty lívance snad se mi povedou mám k ním jen marmeladu ale to se taky dá ne :wink:
30. kvě 2010 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.